Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#26 23-07-2013 o 23h10

Miss'wow
Yoshiko
...
Miejsce: Atlantyda
Wiadomości: 554

Link do zewnętrznego obrazka
Zarechotał wrednie i poklepał Julię po włosach.
-Tak, teraz jest idealnie.
Druga dziewczyna złapała go za rękaw. Ledwo powstrzymał się, by nie uderzyć jej w twarz.
-Sierotko Victorio. - zaczął, nachylając się nad nią. - Widzisz tamtego gościa? - wskazał na swojego brata nieopodal. - Idź do niego, uśmiechnij się ładnie i przedstaw, a nikt nie będzie musiał nikogo rozdzielać, dobra? - popchnął ją we wskazanym kierunku i wrócił do Julii. - A teraz, moja brzydka zabaweczko... Zostawiam Cię tu i pójdę wpłacić śmiesznie niskie pieniądze, które są warte tyle co twoje życie. - ukłonił się z kpiącą miną i odszedł, do mężczyzny, który był właścicielem przybytku. Ten bardzo się zdziwił, że ON chce właśnie Julię. Małą, wredną, nieciekawą Julię. Ale co tamten mężczyzna może wiedzieć o dobrej zabawie, prawda? Yamato czekał już tylko, żeby młodszy brat zgodził się na zaadoptowanie drugiej dziewczyny.

Ostatnio zmieniony przez Yoshiko (23-07-2013 o 23h11)

Offline

#27 24-07-2013 o 20h06

Miss'całkiem całkiem
Alyssa
...
Wiadomości: 146

Link do zewnętrznego obrazka

Mimowolnie uśmiechnęłam się kiedy tamten odszedł. Wszystko ułożyło się lepiej, niż się spodziewałam. Zostajemy razem. W dodatku brat mojego właściciela - wciąż wzdrygałam się na dźwięk tego słowa - nie wydawał się aż taki zły. Jest szansa, że Tori będzie miała w miarę spokojne życie. Przynajmniej ona dobrze trafiła. Co innego ja - z tym, że w moim przypadku spokojne życie nie było tym, czego szukałam. A jeśli czarnowłosy rzeczywiście ma awersję do bicia kobiet, to możliwe, że rzeczywiście będzie to krok do przodu w stosunku do sierocińca.
Ścisnęłam dłoń białowłosej i uśmiechnęłam się do niej dyskretnie. Nie, nie byłam szczęśliwa. Byłam tylko... pozytywnie zaskoczona.

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2