Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#1 16-07-2013 o 13h11

Miss'na całego
SubRossa
...
Miejsce: Wracam do żywych.
Wiadomości: 395

Najnowsze rysunki

• Oto 2 prace prosto ze szkolnego brudnopisu:

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

• To rysunek z wątku Narysuj osobę nad sobą, a na nim lupo .

Link do zewnętrznego obrazka


• I coś co dokończę gdy tylko kupie czarny długopis, bo wszystkie gdzieś się rozpłynęły. Uwielbiam "Krainę lodu", a Wam podobała się ta bajka? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Link do zewnętrznego obrazka

Co poprawić? Co dopracować? A co Wam się spodobało? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
xo
~A.




• • • • •
Dzień Dobry /modules/forum/img/smilies/sourire.gif
Widzę w tym dziale dużo konstruktywnej krytyki, więc ja też chce /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png.
Wiem, że moje prace nie są idealne i chciałabym wiedzieć na co zwrócić uwagę w przyszłości żeby nie popełniać tych samych błędów.

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Zacznę od starego rysunku z przed ponad roku: ołówek, kredki, gumka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Całkiem niedawno narysowana sówka: 

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Na koniec stateczkek, a właściwie wrak. Nie wiem dlaczego, ale podoba mi się. /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)




xo
~SubRossa

Ostatnio zmieniony przez SubRossa (26-01-2014 o 11h39)

Offline

#2 16-07-2013 o 13h59

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ostatni rysunek jest piękny. To jest mój ulubiony, z tych wszystkich. Bardzo mi się podobają twoje rysunki, ale mam wrażenie, że na pierwszym rysunku, żarówka jest nieproporcjonalna. Ma dziwny kształt. Osobiście sówka, jest bardzo ładna. Czekam na więcej prac.

Offline

#3 16-07-2013 o 14h03

Miss'nieobczajona
gabisia161
...
Wiadomości: 46

Moim zdaniem sowa najlepsza /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Do statku dodałabym gdzieś jeszcze cieniowania, bo morze jest bardzo ładnie scieniowane /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez gabisia161 (16-07-2013 o 14h04)

Offline

#4 16-07-2013 o 14h06

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Zgadzam się. Gdyby cieniować statek, wyglądałby ładniej. Mam takie skromne pytanko, do autorki wątku. Rysujesz także postacie? Jeżeli tak, to miło bym przyjęła takie rysunki. Co do statku, chciałabym zauważyć, że na pewno narysowanie tego nie zajęło 5 minut. Statek jest bardzo dopracowany, moim zdaniem.

Ostatnio zmieniony przez misiasta (16-07-2013 o 14h07)

Offline

#5 16-07-2013 o 17h29

Miss'na całego
SubRossa
...
Miejsce: Wracam do żywych.
Wiadomości: 395

Misiasta żaróweczkę rysowałam ponad rok temu (15 maja 2012) i wtedy nie zwróciłam na to uwagi. Rzeczywiście jest troszkę bardzo krzywa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png. Od czasu do czasu rysuje ludzi, ale robie to baardzo rzadko, ponieważ mam z tym ogromne problemy. Powinnam to poćwiczyć, ale za każdym razem gdy to robie to się załamuje, że mi nie wychodzi. To ostatni "portret":

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Gabisia161 cieszę się, że podoba Ci się sowa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png. Wrak nie jest cieniowany, ponieważ na żywo wygląda to trochę inaczej (farby dały ładny efekt którego zdjęcie "nie złapało)

Offline

#6 17-07-2013 o 11h03

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Portret jest, bardzo ładny! Usta mogłyby być trochę wyżej, jak dla mnie. Oczy mi się nie podobają, ale to może z przyzwyczajenia do anime i mangi. Mam wrażenie, że są bardzo duże. Co do żarówki rozumiem. Czekam z zniecierpliwieniem na więcej prac :3

Offline

#7 26-07-2013 o 20h13

Miss'na całego
SubRossa
...
Miejsce: Wracam do żywych.
Wiadomości: 395

To rysunek z dzisiaj, który narysowałam dla Tsunshun w "narysuj osobę nad sobą". Wiem, że mam problemy z rysowaniem ludzi, dlatego chciałam Was prosić, żebyście powiedziały co robie nie tak i co mogę poprawić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#8 26-07-2013 o 22h29

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Najbardziej spodobał mi się twój pierwszy rysunek - złota rybka w żarówce xd kreatywne i pomysłowe. Chciałabym zobaczyć więcej takich fantazyjnych rysunków w twoim wykonaniu.
Co do rysunku powyżej:
ma za małą głowę, linia włosów powinna być nieco niżej, usta nieco wyżej. A i sposób rysowania włosów bym na twoim miejscu poćwiczyła, popatrz sobie w internetach np. na youtubie. Ja się uczyłam właśnie z youtuba oglądając filmy osób, które mają doświadczenie w rysunku. To pozwala wyćwiczyć sobie proporcje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png przyczepię się też do warkocza. spójrz tutaj: http://3.bp.blogspot.com/-O7AsgFxELyk/UNxn2G-NSEI/AAAAAAAAFO0/JNR3xXCL8RY/s1600/warkocz.JPG przyjrzyj się zdjęciom warkoczy i twojemu rysunkowi. Sama zauważysz, że twojemu trochę brakuje do tego splotu na zdjęciu. Narysuj warkocz kilka razy na osobnej kartce.
No i odblaski światła, je też bym uwzględniła.

Wierzę, że po wyćwiczeniu sobie proporcji i kreski możesz naprawdę ślicznie rysować. Przepraszam, że tak strasznie krytykuję, jakbym nie wiadomo jakim znawcą była... sama nie rysuję najlepiej, sporo mi do perfekcji brakuje. Nie mogłam jednak ująć tego inaczej, to jest właśnie moja szczera opinia, która nie ma na celu podcinać ci skrzydeł czy obrażać - to po prostu moje zauważenia. Jestem wybredna xp

Powodzenia w dalszym tworzeniu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Tanken (26-07-2013 o 22h30)

Offline

#9 05-08-2013 o 20h58

Miss'na całego
SubRossa
...
Miejsce: Wracam do żywych.
Wiadomości: 395

Dziękuję Tanken, krytyka przyjęta - napędziła mój "twórczy motorek" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png . Ćwiczenie rysowania to właśnie to czego potrzebuje najbardziej.
Ostatnio nic nie rysowałam, więc tym razem pokaże pare zdjęć z wakacji. Wszystkoe zrobione telefonem.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Oczywiście mam tego o wiele więcej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png.
Idę "tworzyć" dalej.
xoxo
SubRossa

Ostatnio zmieniony przez SubRossa (15-08-2013 o 19h57)

Offline

#10 05-08-2013 o 21h36

Miss'Sensei
Arwen
...
Wiadomości: 802

Rysunki w pierwszym poście (żarówka, sowa i statek), moim skromnym zdaniem, są świetne. Chociaż to ze statkiem wydaje się... niedokończone. Może dlatego, że niebo jest takie puste.
Portrety nie przypadły mi zbytnio do gustu. Chociaż muszę ci przyznać, że w pierwszym włosy wyszły ci świetnie. Reszta... szyja zbyt tęga, nos płaski, a usta... chyba dobrze ci się wydaje, że są nie w tym miejscu, co trzeba. Znacznie lepiej wyglądałaby jej twarz, gdyby była tak ładnie pocieniowana, jak włosy. Drugi portret jest lepszy. Tym razem to usta wyglądają płasko...
Co do zdjęć, to są śliczne. Piękne kolory (szczególnie na drugim zdjęciu).

Wybacz za aż taką krytykę portretów, jednak dobrze jest czasem jej wysłuchać. Mam nadzieję, że za jakiś czas nie będziesz się nad nimi załamywać, a z dumą pokazywać je innym.


https://i.imgur.com/c2OaL3K.png

Offline

#11 05-08-2013 o 22h05

Miss'OK
Eminaria
Daj mi nadzieję i zabierz mi serce, jeśli poczujesz choć chwilę jak ja.♥
Wiadomości: 1 501

Najlepsza sowa i żarówka tam gdzie jest rybka ;O
Dla mnie sowa najlepiej wyszła bo jest taka wyrazista i tak patrzy się na mnie jak by chciała mnie zjeść! ;o Boje się! ;x
Ta żarówka z tą rybką jest taka prawdziwa, że szok ;p No kolory ładne dobrane że widać kontury no i jest piękne..
Co do statku powiem jedno jak dla mnie nie jest od dokończony no bo nie ma kolorów jest taki ponury, chyba że chciałaś taki to się nie wtrącam ;D
Ale na przykład brakuje mi tła, i innych kolorów ogólnie ja nie lubię rysunków które są czarno-szaro-białe. Wiem też potrafią być piękne ale dla mnie one nie są takie piękne i boskie jak te z kolorami.. Te czarno-szaro-białe one są bardzo smutnymi rysunkami jak dla mnie ;D Jak coś do mnie chcecie piszcie a nawet hejtujcie xD

Ostatnio zmieniony przez Eminaria (05-08-2013 o 22h15)


http://s12.favim.com/orig/160812/gif-harley-quinn-joker-suicide-squad-Favim.com-4628517.gif

Offline

#12 06-08-2013 o 20h31

Miss'ujdzie
Oliwia
...
Miejsce: †
Wiadomości: 180

Od którego roku życia zaczęłaś interesować się rysowaniem?


Offline

#13 06-08-2013 o 20h40

Miss'na całego
SubRossa
...
Miejsce: Wracam do żywych.
Wiadomości: 395

Trudno powiedzieć. Od zawsze rysuje tak często jak tylko się da - na luźniejszych lekcjach (np na analizie żywności) w brudnopisie, "maltretuje" drobnymi rysunkami mój kalendarz, a jak mam więcej czasu to otwieram swój szkicownik.  Czasami mi to wychodzi lepiej, czasami gorzej.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Eminaria ciesze się że podoba Ci się sowa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png. Szczerze powiedziawszy też ją uwielbiam.
Arwen wybaczam krytykę i prosze o więcej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png. Dzięki temu wiem nad czym mam jeszcze popracować (oj tej "pracy" jest jeszcze duużo przede mną).

Tak więc uparcie ćwiczę rysowanie ludzi. Postępów nie widzę, ale chyba nie wszystko będzie ładne i piękne od razu, prawda?

Czy ta blondynka choć trochę przypomina Roszpunkę z "Zaplątanych"? (obrazek jeszcze nie jest dokończony, przeprosiłam kredki i dalej nad nim pracuje)

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez SubRossa (15-08-2013 o 19h56)

Offline

#14 13-08-2013 o 14h46

Miss'całkiem całkiem
Monia
...
Wiadomości: 88

Na pierwszy rzut oka nie skojarzyłam że to Roszpunka, ale jak się tak lepiej przyjrzeć to nawet przypomina /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#15 15-08-2013 o 19h55

Miss'na całego
SubRossa
...
Miejsce: Wracam do żywych.
Wiadomości: 395

Niestety rzeczywiście nie przypomina /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png. Następnym razem muszę się bardziej postarać.
Ostatnio narysowałam królika z "Alicji w Krainie Czarów". Nie jestem z niego dumna /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png i wiem że jeszcze dużo rysowania przede mną. Oto i on:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Na podstawie tego zdjęcia: >>klik<<
Teraz wracam do rysowania Alicji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
xo
~A.

Ostatnio zmieniony przez SubRossa (24-08-2013 o 14h32)

Offline

#16 19-08-2013 o 11h55

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Super rysunki naprawdę mi się podobają zwłaszcza ta sowa, statek  i żarówka z rybką masz talent ! Ćwicz, Ćwicz i jeszcze raz ćwicz a będziesz bardzo pięknie rysować /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#17 23-08-2013 o 11h41

Miss'OK
Metropolice
''Są takie dni, że same lecą łzy i myślisz że to wszystko to bezsens...''
Miejsce: Śląsk, Małopolska
Wiadomości: 1 395

Króliczek słodki ;3
A rybka w żarówce ładnie pokolorowana.


https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ0d0HO3RuARU9WHeMn92t_yhnberNej2-BsqHd5kx4zetzw-KIlg

Offline

#18 23-08-2013 o 12h50

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

Masz talent, bardzo podobają mi się twoje rysunki są piękne. Czekam na ięcej.


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#19 24-08-2013 o 14h30

Miss'na całego
SubRossa
...
Miejsce: Wracam do żywych.
Wiadomości: 395


•••••••

Ciesze się, że podobają Wam się moje rysunki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Dzisiaj chciałam pokazać Wam 2 prace, które skończyłam w tym tygodniu.
Oto zła Królowa, która kazała ściąć Alicji głowę

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Aparat zjadł kolor jej skóry /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png. To jak na razie ostatni rysunek z cyku Alicja w Krainie Czarów

•••••••

Co powiecie na kolejną sowę? Tym razem siedząca na gałęzi.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



•••••••

Ostatnio zmieniony przez SubRossa (26-01-2014 o 11h40)

Offline

#20 05-01-2014 o 13h30

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Trafiłam tu przypadkiem. Świetne rysunki. Rybka i sowa są zachwycające i bardzo kreatywne, jakby wyrwane z jakiejś bajki. Super, Pozdrawiam. /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif

Offline

#21 05-01-2014 o 15h32

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Królowa bardzo mi się podoba, a szczególnie jej włosy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
A sowa jest świetna! Jak prawdziwa.
Masz talent!

Offline

#22 20-01-2014 o 20h25

Miss'na całego
SubRossa
...
Miejsce: Wracam do żywych.
Wiadomości: 395

Ktoś tutaj jeszcze zagląda /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png. Bardzo mi miło, cieszę się, że podobają Wam się moje "dzieła". W takim razie niedługo dodam nowe rysunki.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif

Edit.

• Oto 2 prace prosto ze szkolnego brudnopisu:

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

• To rysunek z wątku Narysuj osobę nad sobą, a na nim lupo .

Link do zewnętrznego obrazka


• I coś co dokończę gdy tylko kupie czarny długopis, bo wszystkie gdzieś się rozpłynęły. Uwielbiam "Krainę lodu", a Wam podobała się ta bajka? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Link do zewnętrznego obrazka

Co poprawić? Co dopracować? A co Wam się spodobało? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez SubRossa (26-01-2014 o 11h40)

Offline

#23 11-08-2014 o 14h25

Miss'Fuzja
Paululusia
~ As long as I have a want, I have reason for living. Satisfaction is dead. ~
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 5 632

Ta łódka i ten bukiet są piękne :3

Offline

#24 22-08-2014 o 16h53

Miss'nieobczajona
lilottka
...
Wiadomości: 19

Przepiękny jest obrazek z łódką. Super styl rysowania. Co prawda rysuję portrety, ale po obejrzeniu twoich dzieł, nabrałam ochoty na  krajobrazy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez lilottka (22-08-2014 o 16h54)

Offline

#25 05-01-2015 o 17h03

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

Kraina Lodu  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2