Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2

#26 01-06-2013 o 20h55

Miss'całkiem całkiem
navitte
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 158

Kocham, kocham, kocham *-*
Zwykle słucham polskiego, ale czasami przez koleżanke posłucham Eminema ^ ^ Ano i A$AP.
A z polskich to Słoń, Małpa, Kali, Peja, Zeus, HuczHucz, Hemp Gru, Pezet, Chada, O.S.T.R, Fokus, Paluch i już nie wiem, musiałabym troche pomyśleć :<


bum!

Offline

#27 01-06-2013 o 21h11

Miss'Sensei
Chika
...
Miejsce: Syjon
Wiadomości: 866

Fokus stracił w moich oczach przez ten teledysk z Dodą ;_;

Widziałyście nowy teledysk Pokahontaz?! *o*

Ostatnio zmieniony przez Chika (01-06-2013 o 21h23)

Offline

#28 17-04-2014 o 23h39

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

słucham różnej muzyki między innymi rapu ,
lubię piosenki firmy i sbs,  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/cool.png

Offline

#29 18-04-2014 o 10h54

Miss'całkiem całkiem
...
Wiadomości: 151

Jej długo musiałam się naczekać aż powstanie taki temacik i znaleźć czas żeby się wypowiedzieć.Również słucham rapu. Zazwyczaj polskiego. Hmmm Pezet ,3 wymiar i bonson są wśród moich faworytów. Z mniej znanych wykonawców polecam Somiego .Dla osób lubiących hmmm bardziej śpiewane? i ciekawe brzmienia polecam Endriu OEC (jego utwory znajdziesz głównie na streemo),zaś dla osób lubiących ciekawe,niespotykane brzmienia polecam (szczególnie ten utwór) KND-Nawet Jak Neuronom Wyłączy Się Światło.Co do Fokusa jakoś nie moge znieść jego flow , jest jakieś takie dziwne jakby mówił , co do przekazu oczywiście gites. Kaen stracił u mnie w oczach po jednej z ostatnich nut gdzie hmmm śpiewał niestety śpiew i rap w jednym najlepiej wychodzi tylko Eminemowi.Oczywiście to tylko moje zdanie

Ostatnio zmieniony przez kazikowazmc (18-04-2014 o 15h49)

Offline

#30 19-04-2014 o 18h48

Miss'ok
Camellia
...
Miejsce:
Wiadomości: 61

Polski rap najlepszy.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#31 19-04-2014 o 19h25

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

no pewnie że tak .
Wszystko co polskie to najlepsze  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#32 10-06-2014 o 17h33

Miss'Sensei
Żelkowa
Littlemooonster96
Wiadomości: 884

Słucham Rapu oczywiście.
Bez niego żyć nie mogę ale jednak wolę K-pop

Offline

#33 19-07-2014 o 17h28

Miss'OK
Carewna
(╬ಠ益ಠ)
Wiadomości: 1 296

Chika napisał


Ale błagam... Nie jakiś Peja, czy cóś...

Coś? Nie coś, tylko ktoś, którego przekazu piosenek nie każdy zrozumie...

Nie odbiegając od tematu słucham rapu od... zawsze? Tak, odkąd pamiętam. Słucham Peji i Eminema od ponad ośmiu-dziesięciu lat jakoś i z początku słuchałam, bo słuchałam dla przyjemności, dopiero z czasem jak dorosłam zrozumiałam przekaz tego o czym rapują. Nie dla każdego jest to znajome i dla niektórych może to być niezrozumiałe (tak jak w waszym przypadku). Rap to nawijanie o życiu, zazwyczaj ciężkich przypadkach, przykrych sytuacjach, miłości, uzależnieniu, ale często też o dzivkach, koksie, jaraniu i imprezach (stereotypowo każdy raper o tym nawija, phi, błagam).
Proponuję wpierw przesłuchać kilka kawałków, wgłębić się w tekst i dopiero później oceniać.
Btw. rap wywodzi się właśnie z ulic, slumsów, biedy, więc nie wiem czego się spodziewacie zabierając się za słuchanie go... fuck logic!

Dla przykładu podam kilka dobrych, wartych uwagi i przesłuchania utworów pana Rysia i innych raperów:
1 - szczere i najprawdziwsze słowa, które nabierają sensu tylko wtedy, gdy wie się czym jest alkoholizm. I niby to ma być płytkie? Gdzie? Z jakiej strony?
2 - to także jest płytkie?
3 - jeden z najprawdziwszych kawałków, życiowe, jakby ktoś mi wyciągnął słowa z ust... ale nie, dla was to płytki shit, bo macie bajkowe życie słuchając 'ciężkiego' rapu:)
4 - tego kawałka powinien sobie każdy posłuchać...


Dziewczęta... taki mały apel do was. Nie zabierajcie się za rap jeśli nie wiecie o co chodzi i nie rozumiecie przekazu;) Zostańcie lepiej przy tych całych rockach i popach;)
Ktoś twierdzący, że Peja to syf ma oczka przesłonięte różowymi okularami;)

Ostatnio zmieniony przez Carewna (19-07-2014 o 17h46)


( ͡° ͜ʖ ( ͡° ͜ʖ ( ͡° ͜ʖ ( ͡° ͜ʖ ͡°) ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°)ʖ ͡°)

Offline

#34 01-08-2014 o 11h40

Miss'ok
AleksandraNowak
PORQUE LA MUSICA ES VOCASION, ES MI PASION, NO ES OBSESION, ES LO QUE SOY. LA MUSICA ES MI VERDAR.
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 52

Polski rap najlepszy na świecie! Przede wszystkim Donatan, co napisałam pod profilem. Pikej to najgorszy polski raper.  Czasem słucham z bratem "raperów" takich jak WilkQ. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/cool.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/cool.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/cool.png

Zagraniczni raperzy też są świetni. Najlepsi to według mnie Eminem i Macklemore.

Offline

#35 01-08-2014 o 23h20

Miss'całkiem całkiem
...
Wiadomości: 151

W 100% zgadzam się z Carewna . Wiele osób słucha rapu nie słuchając słów. Mało kto go rozumie zaś wielu potępia. Ciągle słyszę krytykę na temat tego rodzaju muzyki kiedy zaś mówię ,że sama jej słucham ludzie dziwnie na mnie patrzą. Mało kto zdaje sobie sprawę ,że odbiorcami są nie tylko Ci źli ,stereotypowi dresi(do dresów nic nie mam żeby nie było ,przytaczam tylko opinie ludzi ,którzy kojarzą rap właśnie z takimi ludźmi) ale i wielu innych ludzi. Nawet moja polonistka czytając jedną z piosenek 3W była pod wrażeniem i uznała ,że raperzy poniekąd są poetami. Tą muzykę zazwyczaj rozumieją ludzie ,którzy chcą to zrozumieć lub Ci których dany tekst dotyczy.

AleksandraNowak Mam nadzieję ,że zdajesz sobie sprawę ,że Donatan nie jest raperem , a producentem i nawiązujesz po prostu ogólnie do produkcji ,w których on uczestniczy jak np. płyta Równonoc gdzie nawijają raperzy, a on robił bity. Pikej ... hmmm on jest poza wszelkimi granicami dobrego gustu ,ale są gorsi ./vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez kazikowazmc (01-08-2014 o 23h23)

Offline

#36 03-08-2014 o 11h48

Miss'ujdzie
Crespy
...
Miejsce: Gorzów Wielkopolski
Wiadomości: 227

Słucham rapu od dziecka, czym zaraził mnie mój starszy brat. Moimi ulubionymi wykonawcami polskimi są: Kali, Pezet, Małolat, Małpa, Eldo, Słoń, Vixen, PIH, Jeden Osiem L, 52 Dębiec, B.R.O, Trzeci Wymiar, Abradab, Hemp Gru, Buka, Borixon, Chada, Paluch, Donguralesko, Miuosh, O.S.T.R, Fabuła, Pokój z widokiem na wojnę, Z.B.U.K.U, Peja, Sobota, Łysonżi, Smagalaz i oczywiście ziomek z mojego miasta Gorzów - Smarki Smark. Z dziewczyn to słuchałam kiedyś wdowy i lilu ale to już przeszłość. Natomiast zagranicznymi: Eminem (to jest moim zdaniem zdecydowanie numer jeden wśród wszystkich raperów na świecie.) Mac Miller, Hoodie Allen, Dr. Dre, Macklemore, 50 cent, Kid Ink, R.Kelly, Juicy J, Akon. Słucham też dziewczyn takich jak: Cher Lloyd, Skylar Grey, Nicki Minaj, Missy Elliott, Uffie, Lil' Kim, Lil' Mama, a ostatnio zaczęłam słuchać Iggy Azaela.

Offline

Strony : 1 2