Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3

#1 25-05-2013 o 16h33

Miss'nieobczajona
Ayano
...
Wiadomości: 15

Chciałabym się dowiedzieć czy są tu osoby, które lubują się także w j-rocku.
Macie swój ulubiony zespół? Może byliście już na jakimś koncercie bądź chcielibyście na jakiś iść?
/modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif

Offline

#2 25-05-2013 o 16h43

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Kocham! Kocham! Kocham! Zwłaszcza The Gazette [Uruha i Reita to moje dwie miłości]

Offline

#3 25-05-2013 o 16h46

Miss'Żółtodziób
Lunai
...
Wiadomości: 12

Golden Bomber <3 XD

Offline

#4 25-05-2013 o 16h46

Miss'nieobczajona
Ayano
...
Wiadomości: 15

Usagi napisał

Kocham! Kocham! Kocham! Zwłaszcza The Gazette [Uruha i Reita to moje dwie miłości]

Także uwielbiam The Gazette, ale ostatnio zaczęłam słuchać MEJIBRAY i muszę przyznać, że trzymają poziom : >

Offline

#5 25-05-2013 o 16h47

Miss'nieobczajona
Ayano
...
Wiadomości: 15

Lunai napisał

Golden Bomber <3 XD

Są naprawdę zabawni. Zawsze się śmieję, kiedy tylko widzę jak wygłupiają się na scenie przed publicznością /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#6 25-05-2013 o 16h49

Miss'Żółtodziób
Kamciok
...
Wiadomości: 6

J-Rock <3 kocham <3 zwłaszcza the GazettE Reita-ma miłość ^^ a Ruki ma wspaniały głos ^^
chociaż An Cafe też czasem posłucham ^^

Offline

#7 25-05-2013 o 16h52

Miss'nieobczajona
Ayano
...
Wiadomości: 15

Kamciok napisał

J-Rock <3 kocham <3 zwłaszcza the GazettE Reita-ma miłość ^^ a Ruki ma wspaniały głos ^^
chociaż An Cafe też czasem posłucham ^^

Mogliby w końcu przyjechać do Polski.
/modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif

Offline

#8 25-05-2013 o 16h53

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Cud, miód i orzeszki.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif
Co prawda nie wymienię tu zespołów i wokalistów, bo nie jestem takim znawcą, ale to mój ulubiony na 1 miejscu gatunek muzyczny. Wszystkie niemal piosenki, biorę z openingów i endingów anime, które zaliczają się do tego gatunku. Gdyby nie one, to bym nawet nie wiedziała jak to brzmi, bo za bardzo w muzyce nie szukam piosenek.

Offline

#9 25-05-2013 o 16h57

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ano, jestem zapalczywą fanką. Słucham J-rocka od prawie 10 lat. Moim ukochanym zespołem jest zdecydowanie Alice Nine. Zaraz po nich uplasowuję się Lm.C czy chociażby AYABIE, D-Date i One OK Rock. Lubię też Golden Bomber, o którym ktoś poniżej wspominał, a An Cafe to tak praktycznie moje początki. Za The GazettE nigdy nie przepadałam. Ot parę piosenek, nic więcej.

Do moich ulubionych wykonawców będzie należeć z pewnością hide, a zaraz obok niego pojawi się Miyavi. Lubię też solowe popisy Teppei'a Koike czy chłopaków z Hey!Say!

Miałam okazję być na koncercie Lm.C w Warszawie i Miyavi'm w Gdańsku. An Cafe sobie odpuściłam, bo już ich nie słucham. Tyle co darzę swoistego rodzaju sentymentem.

Offline

#10 25-05-2013 o 16h59

Miss'Żółtodziób
Lunai
...
Wiadomości: 12

Ayano napisał

Lunai napisał

Golden Bomber <3 XD

Są naprawdę zabawni. Zawsze się śmieję, kiedy tylko widzę jak wygłupiają się na scenie przed publicznością /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ja uwielbiam ich wszystkie teledyski... odbiegają praktycznie w całości od przekazu tekstu, ale i tak się śmieje widząc je Xd

Offline

#11 25-05-2013 o 17h12

Miss'nieobczajona
Ayano
...
Wiadomości: 15

HyunAe napisał

Ano, jestem zapalczywą fanką. Słucham J-rocka od prawie 10 lat. Moim ukochanym zespołem jest zdecydowanie Alice Nine. Zaraz po nich uplasowuję się Lm.C czy chociażby AYABIE, D-Date i One OK Rock. Lubię też Golden Bomber, o którym ktoś poniżej wspominał, a An Cafe to tak praktycznie moje początki. Za The GazettE nigdy nie przepadałam. Ot parę piosenek, nic więcej.

Do moich ulubionych wykonawców będzie należeć z pewnością hide, a zaraz obok niego pojawi się Miyavi. Lubię też solowe popisy Teppei'a Koike czy chłopaków z Hey!Say!

Miałam okazję być na koncercie Lm.C w Warszawie i Miyavi'm w Gdańsku. An Cafe sobie odpuściłam, bo już ich nie słucham. Tyle co darzę swoistego rodzaju sentymentem.

Od 10 lat? To naprawdę sporo. Moja przygoda z j-rockiem zaczęła się 2 lata temu. Jeśli chodzi o mój ulubiony zespół, to również na pierwszym miejscu postawiłabym Alice Nine, chociaż nie wątpię w to, że inne zespoły są równie dobre.

Offline

#12 25-05-2013 o 17h27

Miss'nieobczajona
Hyorin
...
Wiadomości: 37

One Ok Rock wyraża więcej niż 1000 słów...  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#13 25-05-2013 o 17h28

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Miałam to szczęście, że jeszcze w przedszkolu rodzice zabrali mnie ze sobą na Festiwal Kultury Japońskiej. Potem zaczęło się oglądanie wszystkich tych pierwszych anime, które leciały w telewizji, aż w końcu już w podstawówce kiedy pojawił się dostęp do Internetu, urodziło się zamiłowanie do J-rocka. C:

W takim razie widzę, że obie pałamy miłością do Alisów! /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif
Pozwolę sobie zalać Cię pytaniami! Ulubiony członek zespołu? Teledysk? Piosenka? Chciałabyś się wybrać na ich koncert? ^ ^

Niby typowe, ale zawsze od tego zaczynam.

Hyorin napisał

One Ok Rock wyraża więcej niż 1000 słów...  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Huhu! Nie mogę się doczekać, aż odwiedzą Polskę! /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif

Mam tylko nadzieję, że nie skończy się to podobną akcją jak ta z ADAMS. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png

Ostatnio zmieniony przez HyunAe (25-05-2013 o 17h31)

Offline

#14 25-05-2013 o 17h38

Miss'nieobczajona
miuokazaki
...
Wiadomości: 39

J-rocka słuchałam jakieś 2 lata temu. Wtedy liczyło się dla mnie tylko rozpaczanie czemu Bou odszedł z an cafe i czemu Uruha ma lepsze nogi ode mnie. /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif   Teraz od czasu do czasu puszczę sb piosenki do których mam jakiś sentyment jak np. an cafe-snow scen czy tG- filth in the beauty  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

Offline

#15 25-05-2013 o 17h57

Miss'nieobczajona
Ayano
...
Wiadomości: 15

HyunAe napisał

Miałam to szczęście, że jeszcze w przedszkolu rodzice zabrali mnie ze sobą na Festiwal Kultury Japońskiej. Potem zaczęło się oglądanie wszystkich tych pierwszych anime, które leciały w telewizji, aż w końcu już w podstawówce kiedy pojawił się dostęp do Internetu, urodziło się zamiłowanie do J-rocka. C:

W takim razie widzę, że obie pałamy miłością do Alisów! /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif
Pozwolę sobie zalać Cię pytaniami! Ulubiony członek zespołu? Teledysk? Piosenka? Chciałabyś się wybrać na ich koncert? ^ ^

Niby typowe, ale zawsze od tego zaczynam.

Hyorin napisał

One Ok Rock wyraża więcej niż 1000 słów...  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Huhu! Nie mogę się doczekać, aż odwiedzą Polskę! /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif

Mam tylko nadzieję, że nie skończy się to podobną akcją jak ta z ADAMS. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png

Zdecydowanie Shou. Ma naprawdę ogromny talent. Jego głos wyróżnia się na tyle, że można go z łatwością rozpoznać. Moją ulubioną piosenką jest "4U", a jeśli chodzi o teledysk.. Hm, pamiętam, że często oglądałam "Heart of Gold". Strasznie chciałabym pojawić się na ich koncercie.
/modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

Offline

#16 25-05-2013 o 18h06

Miss'ujdzie
Irisse
Czekoladowy Kot ~
Miejsce: Białystok
Wiadomości: 228

J-rock,o tak. <3 The Gazette muszę przyznać na początku nie lubiłam, teraz są mi raczej neutralni, tylko zakochałam się w kilku ich piosenkach. ^^ Moje dwa ukochane zespoły to MUCC i Dir En Grey, mogę ich słuchać i słuchać... O innych nie ma sensu wspominać, bo nie słucham ich tak nałogowo jak tych wcześniej wspomnianych. <:

Offline

#17 25-05-2013 o 18h17

Miss'OK
Nana
(*‘ω‘ *)
Miejsce: Neverland~
Wiadomości: 1 577

Słucham J-Rock'a od ok. pół roku dopiero (może krócej) więc za bardzo się we wszystkich zespołach nie orientuję... Ostatnio polubiłam one ok rock. Wcześniej słuchałam też SuG, Lm.C, Maximum the Hormone. Czasami też jakieś piosenki The Gazette.


//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5281.jpg

Offline

#18 25-05-2013 o 18h27

Miss'ujdzie
Irisse
Czekoladowy Kot ~
Miejsce: Białystok
Wiadomości: 228

O, Maximum the Hormone! *-*

Offline

#19 25-05-2013 o 18h35

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ayano -  W takim razie mamy coś wspólnego, bo moim ukochanym członkiem zespołu również jest Shou! Jestem zakochana w jego głosie! /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif Co do samych piosenek, moją ulubioną płytą jest zdecydowanie Vandalize. Z Gemini lubię właśnie tylko 4U oraz Rumwolf. Jeśli idzie o ulubiony teledysk to jakoś tak Gekkou Yoku. Urzeka mnie jego zwyczajny klimat. Wybierzmy się razem na koncert! C:

Irisse - Za Diru nie przepadam, ale również uwielbiam MUCC'a!

Nana - Spadłaś mi z nieba. Jak mogłam zapomnieć o Maximum the Hormone.. /modules/forum/img/smilies/goutte.gif

Offline

#20 25-05-2013 o 18h37

Miss'OK
Nana
(*‘ω‘ *)
Miejsce: Neverland~
Wiadomości: 1 577

HyunAe napisał

Nana - Spadłaś mi z nieba. Jak mogłam zapomnieć o Maximum the Hormone.. /modules/forum/img/smilies/goutte.gif

No, a ja się właśnie dziwiłam jak tak czytałam te posty, że nikt Maximum the Hormone nie wymienił /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5281.jpg

Offline

#21 25-05-2013 o 18h42

Miss'nieobczajona
Ayano
...
Wiadomości: 15

@HyunAe - Czyli już wiemy kim możemy się wspólnie zachwycać.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif
Z chęcią wybrałabym się z Tobą na koncert. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Teraz tylko czekać na ich przybycie!

Ostatnio zmieniony przez Ayano (25-05-2013 o 19h42)

Offline

#22 25-05-2013 o 19h19

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ayano - Widzę, że nie tylko Shou możemy się wspólnie zachwycać! O ile mnie wzrok nie myli masz na avatarze G-Dragona.. /modules/forum/img/smilies/coeur.gif

Nana - Wygląda na to, że skleroza nie boli. W Maximum the Hormone zauroczyłam się przy okazji opemingu Death Note'a z 'What's up people?!'. /modules/forum/img/smilies/miou.gif

Ostatnio zmieniony przez HyunAe (25-05-2013 o 19h21)

Offline

#23 25-05-2013 o 19h41

Miss'nieobczajona
Ayano
...
Wiadomości: 15

@HyunAe - G-Dragon to moja kolejna miłość, choć T.O.P też jest niczego sobie.
/modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif

Offline

#24 26-05-2013 o 19h28

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ano jak widać troszku nas jest ^^. Nie rozumiem jednej rzeczy .. a gdzie X , Moi dix Mois, Malice Mizer, Luna Sea ? :3 J Rock to też te starsze zespoły, od których wszystko się zaczęło /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#25 26-05-2013 o 19h32

Miss'ujdzie
Irisse
Czekoladowy Kot ~
Miejsce: Białystok
Wiadomości: 228

wilczus - święta racja, zapomniałam wspomnieć o Malice Mizer.  ._.

Offline

Strony : 1 2 3