Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1

#1 07-07-2013 o 00h57

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nie wiesz, co masz ubrać na najbliższą imprezę? Nie jesteś pewna, z czym połączyć te nowe spodnie? Chciałabyś się dowiedzieć, czy ta opaska pasuje do tej sukienki? Tutaj możecie zgłaszać się do innych Użytkowniczek po radę w każdej sprawie związanej z modą (:

Offline

#2 07-07-2013 o 20h41

Miss'ujdzie
MissJuliaDorosz
...
Miejsce: Rzeszów
Wiadomości: 203

Fajny dział i, że tak powiem "potrzebny". Czy do jasnoniebieskich spodenek i różowo-zielonej bluzki pasują neonowo-żółte kolczyki w kształcie pacywki? I co pasuje do materiałowych, czerwonych kolczyków w kształcie puzzli?
Koffam kolczyki z magazynów <3


https://fbcdn-dragon-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/s128x128/851584_144885072352426_710267237

Offline

#3 05-08-2013 o 21h17

Miss'na całego
Loliq
*~* Steady damage, cross the line. What's become clearly defined. *~*
Miejsce: tak
Wiadomości: 278

Bardzo potrzebny temat dla kogoś kto ma bardzo wielkie wyzwanie z ubraniem się ja mam wyzwanie.. Bo ja bym chciała kupić sukienkę lolity ale dokładnie nie wiem czy na pewno coś będzie do niej pasować.. Proszę, pomóżcie!

Offline

#4 06-08-2013 o 00h05

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Loliq napisał

Bardzo potrzebny temat dla kogoś kto ma bardzo wielkie wyzwanie z ubraniem się ja mam wyzwanie.. Bo ja bym chciała kupić sukienkę lolity ale dokładnie nie wiem czy na pewno coś będzie do niej pasować.. Proszę, pomóżcie!

To zależy jaką konkretnie. Z tego co widzę, to do kiecek typowo sweet lolicich pasuje mało "normalnych" ubrań. Najlepiej wypadają tutaj classical, casual i ewentualnie jakiej "lżejsze" sukienki w stylu gothic lolita. Można je łatwo połączyć z ciuchami z normalnych sklepów.

Offline

#5 06-08-2013 o 09h11

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Co założyc do biało-miętowej torebki - chodzi o buty ? ;d

Offline

#6 06-08-2013 o 17h13

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Rinshell, to zależy od tego, co jeszcze będziesz miała na sobie. Broń borze sosnowy dobierać buty do torebki D:< Opisz cały strój, wtedy może coś się wymyśli /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#7 21-01-2014 o 19h03

Miss'na całego
Vena
...
Wiadomości: 309

Chcę zacząć się udzielać na forum (na razie mam niewiele ponad 100 postów), więc zaczynam od kategorii modowej. Ale przejdźmy do rzeczy.
Posiadam bluzkę o kolorze (nie bardzo ciemnym, ale ciemniejszy) zielonym i chciałabym się poradzić, czy pasowałaby do niebieskich spodni (rurek). Ubrałabym jeszcze czarną bluzę (krótką, ponad pępek z długim rękawem).
I teraz pytanie: Czy taki zestaw ubrań pasuje do siebie? Mam do dyspozycji czarne spodnie, gdyby niebieskie nie pasowały (ba! Nawet czerwone).

Offline

#8 07-02-2014 o 23h07

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Vena napisał

Chcę zacząć się udzielać na forum (na razie mam niewiele ponad 100 postów), więc zaczynam od kategorii modowej. Ale przejdźmy do rzeczy.
Posiadam bluzkę o kolorze (nie bardzo ciemnym, ale ciemniejszy) zielonym i chciałabym się poradzić, czy pasowałaby do niebieskich spodni (rurek). Ubrałabym jeszcze czarną bluzę (krótką, ponad pępek z długim rękawem).
I teraz pytanie: Czy taki zestaw ubrań pasuje do siebie? Mam do dyspozycji czarne spodnie, gdyby niebieskie nie pasowały (ba! Nawet czerwone).

Według mnie jeśli by dopasować samą bluzkę do rurek, byłoby ładnie. Ale jeśli ma tam być jeszcze czarna bluza, to szczerze lepiej założyć czarne rurki. Radzę też dopasować do tego buty. : )

Offline

#9 29-03-2015 o 15h02

Miss'na całego
Mikacz
...
Wiadomości: 339

Odkopię ten temat, bo przyda mi się kreatywne spojrzenie kogoś innego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Jako wielbicielka lumpeksów i zawzięta poszukiwaczka cudów w tychże przybytkach, wykopałam ostatnio cudną, zieloną koszulę w kropeczki. Mgiełka, z wiązanym kołnierzykiem i pięknymi, szerokimi, plisowanymi rękawami. Jako psychofanka lat 80tych i człowiek, który miesza wszelkie możliwe style, tworząc swój własny miszmasz modowy, musiałam tę koszulę kupić, bo była zbyt cudna, żeby zostawić ją na łasce lumpeksowych babć.
I tu pojawia się mój problem - bo koszula z pozoru pasuje do wszystkiego, ale niekoniecznie dobrze wygląda jak już się ją spróbuje do wymyślonego zestawu założyć. Ktoś ma jakiś ciekawy pomysł, jak to kiczowate cudeńko wykorzystać?^^


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Kolor jest mniej więcej taki, jak ta kropka na zdjęciu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Taki żywy, ciemny zielony.

Offline

#10 29-03-2015 o 20h26

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Wydaje mi się, że by się dobrze skomponowała z jakimiś rurkami czarnymi na przykład, do tego czarne dodatki... Taki jeden mocny akcent przełamujący czerń by stanowiła. Ciężko tak mówić jak dopasować, bo nie podałaś żadnej konkretnej potrzeby... A kolor z kropki a ze zdjęcia mi się różni, nie ma to jak fotki..


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#11 29-03-2015 o 22h10

Miss'na całego
Mikacz
...
Wiadomości: 339

No bo w sumie żadnej konkretnej potrzeby nie mam, zastanawiam się, do czego można by ją wykorzystać (a kropkę zrobiłam specjalnie, bo na zdjęciach kolor wyszedł bardziej morski, a w rzeczywistości jest bardziej zielony^^)

Offline

#12 31-03-2015 o 08h52

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja bym założyła do czarnej rozkloszowanej spódniczki na talię, i wpuściła bluzeczkę do środka, do tego czarne rajstopy, kryjące lub nie. Dobrze by też wyglądał pasek w talii ze złotymi akcentami i jakiś masywny złoty naszyjnik, bo chyba dekolt jest spory /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#13 16-10-2016 o 12h35

Miss'Żółtodziób
Teahooy
...
Wiadomości: 7

Mam pytanie! Dziś idę do kina. Co mogę założyć? Mam do wyboru 2 pary jeansów. Jedne niebieskie z przejaśnieniami i drugie szare z czarnymi piorunami. Potem mam problem z długim rękawem  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png Mam koszulę w podobnym kolorze do jeansów i koszulkę z twarzą białego geparda albo lwa (nie wiem co to jest  /modules/forum/img/smilies/miou.gif ).
Potem mam kontrowersję z butami. Conversy w jakby dżinsowym kolorze, czy może czarne botki z kokardą.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif


Tea

Offline

#14 16-10-2016 o 12h38

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Powiedziałabym, że to zależy od tego, z kim idziesz. xD No i oczywiście nie jestem w stanie sobie wyobrazić tych ubrań (a przynajmniej spodni, bo biała koszulka z twarzozwierzem to chyba jedna z tych, które widziałam xD).
Wydaje mi się, że zakładanie koszuli w kolorze podobnym do jeansów sprawi, że trochę się to będzie zlewać - bez sensu.


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#15 16-10-2016 o 16h52

Miss'Żółtodziób
Teahooy
...
Wiadomości: 7

Idę sama /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Jeansy są takie dosyć jasne z ciemniejszymi i białymi plamami. Są niebieskie oczywiście.

Ostatnio zmieniony przez Teahooy (16-10-2016 o 16h53)


Tea

Offline

Strony : 1