Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 29 30 31 32 33

#751 21-06-2016 o 13h10

Miss'Super Saiyen
Mizu0
Ain’t No Party Like an AOMG Party|| zapraszam -> www.Mizuko.maxmodels.pl
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 8 781

Ja też lubię nocne aukcje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#752 21-06-2016 o 13h58

Miss'wow
Yonna
.
Miejsce: Gdzieś między niebem a ziemią
Wiadomości: 511

W sumie chyba tylko nocne lubię. W dzień rzadko zaglądam.

Offline

#753 21-06-2016 o 15h37

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Trirura no może, ale to nie zmienia faktu, że w ciuchach mogą być rozbieżności kilkutysięczne w zależności od koloru.


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#754 22-06-2016 o 11h45

Miss'wow
Yonna
.
Miejsce: Gdzieś między niebem a ziemią
Wiadomości: 511

Hm, ja sądzę że te rozbieżności wynikają nie tyle co z koloru, a ilości missek które o daną rzecz walczą w tej konkretnej licytacji. W końcu nie rzadko zdarza się że ten ''brzydki'' kolor jak to mówisz będzie wylicytowany o wiele drożej niż ten ładniejszy. Tak samo jak to, że cena za ciuch tego samego koloru może być skrajnie różna, ktoś da 5000, a ktoś inny za to samo 500.

Offline

#755 01-07-2016 o 15h29

Miss'wow
Trirura
...
Wiadomości: 632

//photo.missfashion.pl/pl/1/81/moy/64460.jpg
KanapkaczusHighus
Mogą być, u mnie cenowo wychodzi podobnie. Szał jest zawsze na początku. Niestety kiecki Bennu dalej chodzą za miliony, więc nie udało mi się upolować, ale reszta? Cena jak najbardziej przywoita, a kolory wcale nie są takie złe.


Link do zewnętrznego obrazka
,,Te wszystkie składniki każde dziecko może kupić za kieszonkowe w sklepie na rogu. Niezły motyw, nie? Tania rzecz, taki człowiek."

Offline

#756 01-07-2016 o 15h33

Miss'Super Saiyen
Mizu0
Ain’t No Party Like an AOMG Party|| zapraszam -> www.Mizuko.maxmodels.pl
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 8 781

Ja muszę w końcu tą broszkę bennu upolować, bo mi się bardzo podoba :3. A tą nową sukienkę też za tanie pieniądze udało mi się zdobyc ^^

Offline

#757 01-07-2016 o 16h03

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Co do sukni Bennu, to ostatnio wygrałam czarną, ale za ponad 4 tysiące i na razie nie kupuję.
Bo widzicie, ja atakuję po 1 rzeczy.
A z bardzo dobrych wiadomości to niedawno zdobyłam czarne pawie pióra, ale na razie ich nie używam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#758 01-07-2016 o 16h05

Miss'Super Saiyen
Mizu0
Ain’t No Party Like an AOMG Party|| zapraszam -> www.Mizuko.maxmodels.pl
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 8 781

Ja chce białe pióra w końcu dostać  XD i białą sukienkę bennu, bo mi sie najbardziej podoba xD. Ale sobie jeszcze poczekam i uzbieram kase ^^

Offline

#759 01-07-2016 o 21h42

Miss'Sensei
Baśniobór
Don't turn back. I'm behind you.
Miejsce: Rezydencja w głębi lasu
Wiadomości: 793

Mi się udało wylicytować jedną broszkę. Myślałam że będzie ona jako pasek albo przy szyi, a tu się okazuje, że to kapelusz.
Brawo ja!


//photo.missfashion.pl/pl/1/84/gd/66589.jpg

Offline

#760 12-07-2016 o 23h50

Miss'całkiem całkiem
szydelko89
...
Miejsce: Mozambik
Wiadomości: 114

dziewczynki orientujecie sie moze czy pasek simitthus(czy jakos tak, w kazdym razie z nowej kolekcji) jest dostepny w kolorze pudrowego rozu? bo jeszcze nie mialam okazji na takowy trafic, a bardzo mi sie marzy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez szydelko89 (12-07-2016 o 23h51)

Offline

#761 17-07-2016 o 22h43

Miss'całkiem całkiem
Ventus
...
Wiadomości: 137

Szydelko89 jest na pewno kremowy, nie jestem pewna czy jest pudrowo różowy

Offline

#762 18-07-2016 o 20h44

Miss'wow
Trirura
...
Wiadomości: 632

szydelko89 jest taki brzoskwiniony (chyba), jaki widać na moim zdjęciu wyżej. Jest biały i beżowy. Pudrowego różu raczej nie ma.


Link do zewnętrznego obrazka
,,Te wszystkie składniki każde dziecko może kupić za kieszonkowe w sklepie na rogu. Niezły motyw, nie? Tania rzecz, taki człowiek."

Offline

#763 18-07-2016 o 22h16

Miss'wow
Yonna
.
Miejsce: Gdzieś między niebem a ziemią
Wiadomości: 511

Nie ma, jest jedynie dość intensywny róż. Możesz zerknąc w moje aukcje jak chcesz, bo mam wszystkie te paseczki.

Offline

#764 28-11-2016 o 10h54

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

A co zrobić jak po 50 dniach mic się nie dostamie , bp ja tak mam i nie wiem co zrobić ?

Offline

#765 04-02-2017 o 10h37

Miss'ujdzie
Pillz
Przed przeczytaniem moich wypocin wyjmij tabletki na zgagę
Miejsce: Czewa, a co
Wiadomości: 222

Kiedy patrzę na ceny, za które wylicytowałyście swoje przedmioty, zaczynam się zastanawiać, czy my na pewno gramy w tę samą grę 'w'
Ogółem chyba najdroższy przedmiot, który wylicytowałam, to zimowa sukienka za jakieś 600 MM, z której jestem niezmiernie dumna. Pasujące badyle na głowę kupiłam za 1 MM ^^
Oprócz tego kupiłam dwie suknie SimCośtam, jedną beżową, drugą niebieską, i ta beżowa chyba jest drugim moim najdroższym skarbem. Ogółem podoba mi się ten krój sukienki, ale paski już nie. Mam dwa - biały i beżowy, do czegoś się przydadzą.
Oprócz tego kupiłam kfiotki na głowę za 11 MM, parę rzeczy z zestawu Lizou (bo czemu by nie) i komplet jesienny. Sukienka poszła taniej od liści ^^


Wewnętrzny mechanizm kierujący moim umysłem pozostaje enigmą
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#766 04-02-2017 o 11h34

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

Pillz - gratuluję niezłych cen! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Czasami można chapnąć coś po naprawdę śmiesznych kosztach. Dzisiaj udało mi się zdobyć dwa nakrycia głowy po 101 MM każdy. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#767 04-02-2017 o 15h14

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 32

Większość rzeczy które kupiłam nie kosztowały mnie więcej niż 10mm. Nie wiem po co wydawać tyle kasy na sukienki skoro często na nocnych aukcjach nikt ich nie licytuje. Czasem aż się za głowę łapię jak widzę że niektóre dziewczyny płacą po 500MM za coś co ja dorwałam za 2MM. Ale w sumie to nie moja sprawa chociaż to trochę śmieszne


Ta najmądrzejsza

Offline

#768 05-02-2017 o 13h02

Miss'całkiem całkiem
AEdelline
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 110

muszkahuszka napisał

Większość rzeczy które kupiłam nie kosztowały mnie więcej niż 10mm. Nie wiem po co wydawać tyle kasy na sukienki skoro często na nocnych aukcjach nikt ich nie licytuje. Czasem aż się za głowę łapię jak widzę że niektóre dziewczyny płacą po 500MM za coś co ja dorwałam za 2MM. Ale w sumie to nie moja sprawa chociaż to trochę śmieszne


Nic w tym śmiesznego, że nie każdemu chce się siedzieć po nocy dla rzeczy, którą za 200 MM więcej dostanie za dnia. Szczególnie jak następnego dnia jest szkoła/praca czy jakieś inne "ważne" wydarzenie. A nowości są drogie nawet w nocy, więc jak komuś bardzo zależy to i tak będzie musiał wydać majątek za coś co za pół roku będzie kosztować 1/8 pierwotnej ceny (jak np. sukienki Bennu, które do tej pory potrafią osiągać wysokie ceny, pomimo tego, że aż takie nowe nie są, a byli i tacy, co pierwszego dnia potrafili dać za nie z 10 000 mm).

Strasznie mnie irytuje takie wywyższanie się, ot, bo mam coś taniej niż reszta. Mówi to tylko, że masz więcej czasu do stracenia na tę grę, niż ktoś inny i nic więcej.


http://i67.tinypic.com/zjtmwy.jpg

Offline

#769 05-02-2017 o 13h12

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

AEdelline racja. Co w tym śmiesznego, że ja chcę sobie pospać? A poza tym gdyby wszyscy tak nocą siedzieli to by nie było tanio. Muszka jesteś bardzo (nie)miła wiesz? Gdyby nie to, że my łapiemy po takich cenach to byś musiała płacić 500 MM jak nie więcej. A poza tym nie wszystko zdobędziesz po tyle MM.


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#770 05-02-2017 o 15h06

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

Może mam coś z głową, ale wcale nie odebrałam posta Muszki jako coś niemiłego. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Mnie też potwornie bawi, gdy widzę naprawdę bajońskie sumy na licytacjach - o ile dobrze pamiętam, jakaś kiecka poszła raz za 60 000 MM (sic!), zabawiłam się wtedy nawet w detektywa i wytropiłam osobę, która tyle zapłaciła, bo normalnie nie mieściło mi się to w głowie xD Poza tym jest jeszcze kwestia poziomu. Teraz to już mi rybka, czy za daną rzecz zapłacę 10, 50 czy 5000 MissMonet, ale wcześniej, kiedy jeszcze robiłam misje i musiałam się liczyć z każdą monetką, też starałam się polować na te licytacje, gdzie kwota nie przekraczała progu, który sobie ustaliłam. I też bardzo mnie dziwiło - a także śmieszyło troszkę ^^ - że ktoś wydał na tę samą rzecz dużo więcej. Pamiętam, że polowałam na zestaw Lizou (chyba jakoś tak się nazywa xD) totalnie po kosztach, ubzdurałam sobie, że nie wydam na żadną rzecz z tego kompletu więcej niż 100 MM. xD

Ostatnio zmieniony przez Dasharia (05-02-2017 o 15h09)


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#771 05-02-2017 o 15h18

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Znaczy wiesz, Dash, myślę, że na poziomie treści jako takiej w poście nie ma nic złego, ale wydźwięk jest tak jakby w stylu patrzenia na kogoś z góry, jakby ktoś był godny pożałowania. Bo przecież na nocnych aukcjach wszystko takie tanie. Plus to ostatnie zdanie, że "to w sumie nie moja sprawa, ale to śmieszne". No to jak nie twoja sprawa, to nie komentuj, nie każdy ma możliwość brania udziału w nocnych aukcjach (przykładowo ja w tygodniu codziennie wstaje o 5, jakbym miała siedzieć po nocach, to bym padła).

Mnie aukcje generalnie zwisają i powiewają, a to, ile ktoś wydaje na te rzeczy jeszcze bardziej, ale rozumiem, dlaczego dziewczyny poczuły się urażone postem Muszki.


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#772 05-02-2017 o 19h44

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Saeniver racja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
A co ciekawsze Muszka ma na profilu licytacje, które tak drogo nie chodzą... Są przedmioty, które nie tanieją nigdy jak zestaw Paw. Sama mam ciemnoczerwone pióra do odebrania za 5 k /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Nie ma nic w tym zabawnego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#773 08-02-2017 o 18h54

Miss'ujdzie
Pillz
Przed przeczytaniem moich wypocin wyjmij tabletki na zgagę
Miejsce: Czewa, a co
Wiadomości: 222

Ja też nie odebrałam posta Muszki za nic obraźliwego ani za patrzenie z góry. Sama czasami dziwię się, jak ktoś może AŻ tyle dawać za jakąś rzecz - zestawy Paw i Bennu to jeszcze rozumiem, tyle gwiazdek... Ale czasem widuję choćby sukienki zimowe (zwłaszcza te białe) za sporawe ceny, może nieprzekraczające tysiąca, ale jednak.

A swoją drogą, nie podobają mi się sukienki Bennu. Wyglądają jak klepsydra przytwierdzona do podłogi.
Tak samo nie podoba mi się żadna rzecz z zestawu Lizou, a jednak mam ich od groma (może nie aż tyle, ale jednak trochę tego jest). Kupuję, bo nikt nie licytuje, a dodatkowa rzecz w szafie się przyda. Jeszcze kilka tygodni takiego postępowania, a moja szafa zapełni się botkami i koliami wylicytowanymi w ostatniej minucie aukcji za 1 MM ;w;
Mam nową najdroższą rzecz wylicytowaną w aukcji - kieckę Cereza za jakieś 9 stów. Więcej tych sukienek nie kupuję, bo wyglądam w nich... grubo.


Wewnętrzny mechanizm kierujący moim umysłem pozostaje enigmą
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#774 08-02-2017 o 19h25

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

Zestaw Lizou jest bardzo stary i faktycznie dość paskudny - ale chodzi mega tanio i pozwala szybko i po kosztach zaliczyć misje związane z licytacjami. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Swoją drogą dawno nie było nowości na licytacjach. Mogliby coś wrzucic.


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#775 09-02-2017 o 00h22

Miss'całkiem całkiem
AEdelline
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 110

Co do licytacji, to mam wrażenie, że zestawu Lizou w ogóle nie ma ostatnio. Czy po prostu tak rzadko bywają? To samo z zestawami Mile Makaronik - nigdzie nie mogę wyczaić. Raz trafiłam na koszulę, ale to "stare" dzieje, a chciałabym kilka kolorów jeszcze dorwać z tych zestawów!

Co do zestawu Lizou, to moim zdaniem kapelutki są śliczne, szkoda tylko, że źle dopasowane... (może w ramach renowacji starych ubrań Nine zajmie się i tym?)
Miałabym dla nich wiele zastosowań, ale nie pasują do większości nowych fryzur :<


http://i67.tinypic.com/zjtmwy.jpg

Offline

Strony : 1 ... 29 30 31 32 33