Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 3 4 5

#101 03-03-2016 o 16h27

Miss'wow
Hiruko
DOTsim-Hiruko Origin-666Elenix a Discord-Hiruko#6667
Wiadomości: 734

Podoina napisał


Zmieniłam szablon, może teraz będzie się lepiej czytać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Dzisiaj opublikowałam piąty rozdział, do którego link mace poniżej, a prace nad kolejnym już trwają. Zapraszam wszystkich /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
http://clearing-crown.blogspot.com/2016/03/rozdzia-5.html


A co do twojego pytania o plan historii, to jest dobry pomysł żeby rozpisać sobie planowane główne zwroty akcji, gdzie, co, jak i kto (nie wiem jak ty, ale ja na przykład często zapominam kto jest kim i mam w roboczych wszystkich bohaterów ładnie opisanych), bo potem może się zdarzyć moment, że całkowicie nie będziesz wiedziała co napisać, a tak to będziesz zawsze miała to rozpisane i albo pojawi się zwrot akcji, albo coś co do niego doprowadzi ;-)
A tak już na marginesie, to miałam podobnie. Porzuciłam dwa opowiadania dla pomysłu z drugiej w nocy (tak, właśnie, wszystko co można tam przeczytać przyszło mi do głowy o drugiej w nocy) /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Szczerze mówiąc to cieszę się że zajęłam się tym jednym  na 100%, bo jestem z niego zadowolona bardziej niż z poprzednich, może w twoim wypadku będzie podobnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


Teraz jest mega przejrzyście /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Aż miło patrzeć, o wygodzie dla oczu nie wspomnę, bo płaczą z radości xP (nie no, tak tylko hiperbolizuję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png)

Powiem Ci szczerze, że jak ~1:30 wzięłam się za robienie plany, to miejsca mi to zajęło tyle, co średnio jeden rozdział, na domyślnych wordoskich ustawieniach /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Koło 75 rozdziałów, z wstępnym schematem już mam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png niestety, tak mnie to zmęczyło, że nie miałam już siły na pisanie rozdziału xP
Co do bohaterów, nigdy nie mam z tym problemu, mimo iż z reguły jest ich wielu. Dlaczego? (1) zawsze mam osobny posta na samo przedstawienie bohaterów, z czego opisuję tylko tych, którzy się pojawili. Resztę opisaną mam na bocznej notatce. (2) Postacie często są jakoś zainspirowane/związane z osobami, które znam, nigdy jednak bezpośrednio. (3) Jak piszę post, to jakoś w pierwszych akapitach staram się zamieścić imiona głównych bohaterów danego fragmentu historii. Że historię z posta pamiętam, to potem nie ma problemu z odnalezieniem szybkim, kto, co, kogo, dlaczego, itp. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Cóż, skoro mówisz, że u Ciebie wypaliło (złe określenie, lepsze byłoby chyba udało się /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png) z zarzuceniem dwóch na rzecz trzeciego na 100%, to może i mnie się uda /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#102 07-03-2016 o 19h19

Miss'Platynowa
Nerra
''Nie jestem szalona. Moja rzeczywistość jest tylko inna niż twoja''
Miejsce: Przystań Lotosów
Wiadomości: 15 684

Moje pytanie chyba raczej nie będzie pasować do tematu, ale mam nadzieje, że mnie za to nie zjecie xd

Otóż... mam problem z tym, że nalicza mi moje własne wejścia..
Od razu powiem, że wiem iż jest specjalna opcja w statystykach, ale ona mi najwyraźniej w świecie po wyczyszczeniu ciastek przestała działać.
Nie ważne ile razy klikam zawsze mi się restartuje i mimo wszystko nalicza. Macie jakieś propozycje jak poradzić sobie z tym fantem ?

Ostatnio zmieniony przez Nerra (07-03-2016 o 19h19)


https://i.pinimg.com/originals/aa/29/0f/aa290fea3c8bc9288430b505cf9d93c7.jpg

Offline

#103 12-03-2016 o 17h00

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

Nerra -> niestety nie mam pojęcia :-/ Ja po prostu co jakiś czas sprawdzam czy jest wyłączone i jak nie jest to po prostu wyłączam.

A weszłam tutaj, bo chciałąbym was zaprosić na mojego drugiego bloga. Tym razem jest on bardziej o mnie, zamieszczam (albo mam zamiar) na nim też moje przemyślenia na różne tematy, a dzisiaj zamieściłam wpis o anime Durarara :-)
https://podoina.wordpress.com
Zapraszam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#104 20-03-2016 o 13h16

Miss'Żółtodziób
DDestiny
...
Wiadomości: 8

hm...ostatnimi dniami odnajduję tematy  stworzone kilka lat temu, w których teraz rzadko ktoś coś piszę, no ale...

Tez prowadzę bloga /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Założyłam go blisko rok temu, potem miałam przerwę a niedawno z powrotem go reaktywowałam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

http://areaofmovies.wordpress.com

Zamieszczam tam swoje własne recenzje, bowiem bardzo lubię oglądać filmy i pisać o nich /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Tak więc, gdyby kogoś zainteresowało to zapraszam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez DDestiny (20-03-2016 o 13h17)


"Zdarza się, że czasem chwila trwa trochę dłużej niż chwila. Zamiera dźwięk, zamiera ruch...a potem wszystko wraca do normy"

Offline

#105 15-10-2016 o 21h17

Miss'Żółtodziób
Teahooy
...
Wiadomości: 7

Więc mam bloga o Japonii. Nowy blog ^-^ japangirlssquad.blogspot.com jakby ktoś bł Otaku, albo interesował się Japonią, to szukam redakcji, więc możecie pisać w komentarzu, a ja się z wami skontaktuję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
/modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif


Tea

Offline

#106 04-11-2016 o 16h06

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 5

Ja dopiero zaczynam ale co tam :

http://alika16.blogspot.com/

Tylko mój blog nie jest z opowiadaniami ale mam nadzieję, że wam się spodoba:)


I polecam też ten blog (ale niestety ma 3 posty) :

http://shirlink.blogspot.com/

Offline

#107 30-08-2017 o 17h05

Miss'Sensei
SoJin
Does anyone know how it makes me feels Goodbye until the day we meet again
Wiadomości: 1 030

9/10
Nienawidzę, gdy ludzie na blogach robię jednocześnie jasne tło i tekst. Tak samo jest, gdy tło jest ciemne i tekst również. W ogóle wtedy nie można nic czytać.


https://68.media.tumblr.com/9c1102adf5450d91c2c1cdac1c0fbf43/tumblr_ok3f2zQcsJ1r4cs5io9_500.gif

Offline

#108 30-08-2017 o 23h54

Miss'całkiem całkiem
PiezegDarczu
...
Miejsce: Azerbejdżan
Wiadomości: 135

Bywają naprawdę wspaniałe blogi podróżnicze, ale niestety można natrafić na niesłychanie nudne.

Offline

#109 30-10-2018 o 15h47

Miss'całkiem całkiem
PrincessEsmera
...
Wiadomości: 80

Lubię czytać blogi, ale niestety jest ich coraz mniej bo bardziej popularne są vlogi na YT za którymi niezbyt przepadam. /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif

Offline

#110 04-11-2018 o 22h02

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Blogi są lepsze od vlogów, bo można je czytać siedząc na klopie, a vlogi oglądać w kiblu jakoś tak nie bardzo.
Może jeśli ktoś kto tu wejdzie podzieli się jakimiś ciekawymi? Ja od siebie mogę polecić blog Gosiarelli, można tam znaleźć fajne teksty o zombie, prawdziwych wersjach bajek i złoczyńcach /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (04-11-2018 o 22h03)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#111 12-11-2018 o 21h35

Miss'całkiem całkiem
Aithne
...
Wiadomości: 83

Hmm, to ja się też zareklamuję, a co się będę!
Ogólnie to zapraszam do zapoznania się ze wszystkimi zakładkami, tak. +tom drugi, do którego opis jest niżej, ruszy dopiero na dniach, ale cii

Stany Zjednoczone kryją w sobie znacznie więcej sekretów, niż mogłoby się wydawać. Jedną z takich tajemnic są nielegalne zgrupowania religijne, w których dobroć i życie bez grzechu stoi na pierwszym miejscu... a przynajmniej teoretycznie. Co, jeśli fanatycy posługują się nie tylko technikami manipulacyjnymi, ale i w bezwzględny sposób rozprawiają się z „niewiernymi”? Czy możliwe jest rozbicie świetnie uzbrojonego kultu religijnego, który ma na swoich rękach krew setek grzeszników?
Joshua Rooney zostaje rzucony na głęboką wodę. Zanim jednak pojedzie na swoją drugą misję i udowodni, że potrafi zachować zimną krew, którą tak się szczyci, będzie musiał zmierzyć się z niemal równie trudnymi zadaniami: uzależnieniami, siedemdziesięcioma godzinami zmywania naczyń, nastoletnimi miłostkami i wieszaniem bombek na choince. Wciąż wierzy, że nie podpali przy tym domu.

https://cherub-life.blogspot.com


i have seen what the darkness does
say goodbye to who I was

Offline

Strony : 1 ... 3 4 5