Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2

#1 28-06-2013 o 13h34

Miss'całkiem całkiem
Shera
...
Wiadomości: 166

Dzisiaj wreszcie nasze upragnione wakacje...Ja nigdzie nie jadę, czuję, że będzie wiać nudą...Macie pomysły, co bym mogła robić, oprócz spotykania się z koleżankami, grania i oglądania? ;D

Offline

#2 28-06-2013 o 14h09

Miss'nieobczajona
asiula45
...
Miejsce: Rybnik
Wiadomości: 18

Znaleźć sobie jakieś hobby /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png A tak to spotkania ze znajomymi,ogniska,spanie w namiocie itp.

Offline

#3 28-06-2013 o 14h44

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Tyle książek do przeczytania, tylko się za to brać w przerwach między spaniem, wylegiwaniem się w słonku i wychodzeniem ze znajomymi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#4 28-06-2013 o 14h45

Miss'całkiem całkiem
Shera
...
Wiadomości: 166

Nie no w namiocie spać nie będę...;]
Zna ktoś może jakieś ciekawe prace plastyczne, którymi można by było ładnie ozdobić pokój?

Offline

#5 28-06-2013 o 14h48

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

*zieeeew* o, wakacje? Rzeczywiście. Już się nie uczę, więc przestałam dostrzegać ich nadejście /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#6 28-06-2013 o 15h08

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Niestety jeszcze nie mam wakacji, ale planów za to mnóstwooooo.


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#7 28-06-2013 o 16h42

Miss'na całego
Astaelia
...
Miejsce: SauPaulo jakby ktoś się pytał.
Wiadomości: 310

Ja się szykuję na sierpniowy konwent. Tak poza tym myślę, że pojadę z ciotką na wycieczkę w góry.


https://33.media.tumblr.com/400fb646497ebbc64fbf7ceaf222f58d/tumblr_nmvngzPK4n1r6pj8ko1_r2_400.gif https://38.media.tumblr.com/d31d56d003be99e0eb4a7e4c11d08751/tumblr_nmvngzPK4n1r6pj8ko5_r1_400.gif

Offline

#8 28-06-2013 o 19h31

Miss'całkiem całkiem
Shera
...
Wiadomości: 166

Oo, ja już byłam w górach, tyle że na Zielonej Szkole i źle wspominam tą wycieczkę ;[ ...Pewnie dlatego, że pogoda była okropna, byłam chora, no i cały czas chodziliśmy.

Offline

#9 29-06-2013 o 20h11

Miss'Żółtodziób
Realistkaa
...
Miejsce: W cichym zakątku Twojego serca
Wiadomości: 13

Nie zawsze wakacje spędzone w rodzinnym mieście muszą być nudne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Jeszcze się przekonasz, ile może się dziać przez ten okres.. xD

Offline

#10 01-07-2013 o 17h43

Miss'całkiem całkiem
Shera
...
Wiadomości: 166

Tyle, że ja nie mieszkam w mieście, tylko na wsi. W mieście pewnie jest lepiej, wszystko bliżej, choćby kino, park czy McDonald xd.

Offline

#11 10-07-2013 o 14h10

Miss'nieobczajona
Agnieszka11
Agnieszka11
Wiadomości: 41

Shera napisał

Nie no w namiocie spać nie będę...;]
Zna ktoś może jakieś ciekawe prace plastyczne, którymi można by było ładnie ozdobić pokój?

Prace plastyczne?
Przykłady:

* ,, Malowanie na szkle ''
* ,, Malowanie na folii ''
* ,, Malowanie na płótnie ''

A jeśli Ci chodzi o coś innego to....Hmmm..Jeśli masz jakieś ulubione zwierzę to je namaluj! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

To moje chyba wszystkie pomysły.

Offline

#12 12-07-2013 o 11h09

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Możesz pojechać na jakąś kolonię artystyczną! Albo jeżeli twoja babcia mieszka na wsi to można pojechać i pooddychać świeżym powietrzem. Wiesz jeśli mieszkasz już na wsi to masz dobrze... Może wybierzesz się z kolegami z miasta, albo wioski na wycieczkę rowerową gdzieś niedaleko...

Offline

#13 12-07-2013 o 13h05

Miss'nieobczajona
Lynette
...
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 21

Kino, plaża, sport, basen, wycieczki za miasto, grill, ognisko... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Nowe znajomości /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#14 19-07-2013 o 12h38

Miss'całkiem całkiem
Wiktoria709
'Każdy z nas popełnia porażki. No chyba, że żyjesz tak ostrożnie, że nie żyjesz wcale.'
Miejsce:
Wiadomości: 160

Ja w te wakacje, pojechałam nad jezioro, i tobie też to radzę, na nudę jak się nigdzie nie jedzie na wakacje.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png  Ja pojechałam, i mimo że były jakieś tam roślinki oraz małe rybki, to i tak  było mega fajnie, jak dla mnie. A no i jeśli lubisz plastykę, to możesz założyć sobie szkicownik, czy coś w tym stylu. Zrobić grilla, i zaprosić rodzinę, też jest fajnie. Ja kocham kiełbaski z grilla.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif
A jeśli masz duży basen, to dobrze go rozłożyć, popływać.

Offline

#15 29-07-2013 o 17h35

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

jezioro, jezioro, jezioro!!! Uwielbiam   /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#16 29-07-2013 o 21h01

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 40

Znam ten ból, Shera. Mieszkam w mieście, ale bardzo malutkim. Od czasu do czasu wyjdę na spacer z koleżankami to wszystko. A kiedy mi mama mówi: Weź gdzieś wyjdź na miasto!" To ja odpowiadam: "Ale gdzie mam iść... Tu nic nie ma."
I żeby nie było, że jestem wybredna czy coś. U mnie serio nic nie ma. Żadnej pizzerii, kina czy czegokolwiek, gdzie by można się przejść. Jest co prawda orlik i mały park, ale ile można chodzić w te same miejsca.

Offline

#17 30-07-2013 o 10h36

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Możesz robic origami 3D Wpisz w internet ;0

Offline

#18 01-08-2013 o 14h32

Miss'ujdzie
Oliwia
...
Miejsce: †
Wiadomości: 180

Niestety całe tegoroczne wakacje są dla mnie nudne, więc raczej nie doradzę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Ostatnio zmieniony przez Oliwia (01-08-2013 o 14h33)


Offline

#19 11-02-2014 o 11h47

Miss'Żółtodziób
Mallisi
...
Miejsce: Sierpc
Wiadomości: 4

Wakacje  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Będę spać ciąągle /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#20 12-02-2014 o 19h50

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Tęsknię za nimi. Ta zima zaczyna mnie poważnie dobijać. Najpierw całkowity brak śniegu, potem nagle pogoda się obudziła i było piętnaście stopni na minusie. Teraz znowu (przynajmniej u mnie) pada deszcz i wszędzie, gdzie okiem sięgnąć występuje zjawisko zwane potocznie błotem. Tęskni mi się do słoneczka, plaży i wygłupów na plaży... ;D. Ech, cudowne wspomnienia...
PS Muszę w końcu namówić ekipę na nurkowanie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png.

Offline

#21 22-06-2014 o 19h26

Miss'Żółtodziób
Water
...
Wiadomości: 2

Już są już niedługo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Ja planuję pojechać na koncert do Wrocławia, spełnienie moich marzeń. To będzie chyba pierwszy prawdziwy (drugi w życiu) koncert. Namówiłam już dwie koleżanki i wszystko idzie pełną parą. W zespole jest mój ukochany przez co jeszcze bardziej nie mogę się doczekać by go spotkać.
No i jest jeszcze obóz. Jestem starym koniem więc nie będę ryczeć. Pamiętam jak parę lat temu byłam na koloni i łzy wszędzie gwarantowane. Jadę z kuzynką, a jak nas się razem zestawi choć na parę godzin powstaje mieszanka wybuchowa więc ona już zadba, żeby mi się tam nie nudziło. Zresztą i tak już snujemy złowieszcze plany jak wkurzać nauczycieli w pociągu, a co dopiero cały pobyt nad morzem!
Planuję jeszcze objechać cały kraj w poszukiwaniu jakichś artykułów gyaru, J-Rocka i anime, bo głównie to jest moim celem całego tego życia. Nie tylko w Polsce jak i całego życia.
Już z całą klasą planujemy zrobić konkurs na jedzenie lodów. Jak to ja lodożerca musiałam się zapisać. Dzisiaj na tym deszczu wcięłam trzy lody, a co będzie w te upalne długie dni? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#22 22-06-2014 o 20h38

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Water - tobie to fajnie... Też bym chciała jechać na koncert! ;D. Ale nie narzekam, bo czeka mnie cudne lato ze znajomymi, rodzinką i jeziorkiem, które na szczęście znajduje się blisko mojego miasta /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png. Więc na ochłodę nie trzeba będzie długo czekać. Potem z rodzinką na Majorkę, będzie świetnie, bo mam dwójkę starszego ciotecznego rodzeństwa, a z nimi dobra zabawa jest gwarantowana! Już się nie mogę doczekać końca roku (choć nienawidzę się wciskać w te "eleganckie" ciuchy... x_x). Ale to tylko godzinka i luzik... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#23 17-07-2014 o 22h30

Miss'na całego
sui-gintou
...
Wiadomości: 456

Wreszcie trwają moje kochane wakacje. Byłam już na konwencie Animatsuri i w planach mam tylko wyjazd do pałacu Radziwiłłów we wtorek.


                https://38.media.tumblr.com/d58b728e5ac89542224669de928ed72c/tumblr_n130dbOMlZ1qbpxbvo2_500.gif

Offline

#24 12-08-2014 o 18h44

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Moje wakacje natomiast wyglądają tak: śpię, czytam, jem, na kompa, czytam, jem, czytam, śpię. I tak codziennie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#25 16-08-2014 o 10h26

Miss'Sensei
Żelkowa
Littlemooonster96
Wiadomości: 884

Właściwie to już niedługo koniec wakacji,ale powiem Ci co ja robiłam.
Okey no więc tak:
Poleciałam sobie do Australii.
Potem do Londynu do mojej wrednej ciotki.
Byłam na jakimś koncercie w moim mieście czyli we Wrocławiu.
A resztę czasu poświęciłam na takie rzeczy jak:
Czytanie książek,Spotkania ze znajomymi,Leniuchowanie,Basen.Opalanie się w cieniu.A ostatni tydzień wakacji poświęcę na zakupy do szkoły.

Ostatnio zmieniony przez Żelkowa (16-08-2014 o 10h29)

Offline

Strony : 1 2