Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#26 23-06-2013 o 19h22

Miss'całkiem całkiem
Fiona78
...
Miejsce: No znajdź mnie na Śląsku ;3 - Lamolandia♥
Wiadomości: 156

Yuuki przyśpieszyła tępa. Ja stanęłam i wyciągnęłam łuk. Zastanawiałam się, czy mam biec za Yuuki. Ale nagle przyszedł mi inny plan. Skoczyłam na drzewo i znikłam. Skakałam z drzewa na drzewo, próbując dogonić chłopaka. (...)


Link do zewnętrznego obrazka

"Bo życie, to nie bajka..."

Offline

#27 23-06-2013 o 19h33

Miss'na całego
Wannesa
Choroba a mimo to do szkoły trzeba chodzić T.T
Miejsce: Wadowice
Wiadomości: 440

Kirito

Co oni wszyscy ode mnie chcą?! Już nie mam siły a ich są dwie, bo zaraz nie wytrzymam i zaatakuje. Podbiegłem do diamentu. Stanąłem na chwile i usłyszałem szelesty na drzewach. Rzuciłem tam kamieniem sprawdzając czy to jakieś zwierze. Popatrzyłem na wprost druga dziewczyna znikła. Najchętniej to bym pobiegł jeszcze dalej lub je wszystkie na raz zaatakował. Na wszelki wypadek wyciągnąłem miecz, nie powiem wyglądało to trochę jakbym był niszczycielem.

Offline

#28 23-06-2013 o 19h40

Miss'nałogowa
Winoa
Już nieważne ._.
Miejsce: Spójrz tam!
Wiadomości: 2 786

Nie za bardzo wiedziałam co robić. Już kompletnie nie wiedziałam kto jest moim wrogiem, a kto sprzymierzeńcem. Teraz na dodatek ten chłopak chce mnie zaatakować! Postanowiłam, że tak postoję i poczekam na rozwój wydarzeń. Może on pierwszy wykona ruch.

Offline

#29 23-06-2013 o 19h47

Miss'całkiem całkiem
Fiona78
...
Miejsce: No znajdź mnie na Śląsku ;3 - Lamolandia♥
Wiadomości: 156

Skoczyłam na ostatnie drzewo. Westchnęłam zmęczona skakaniem, gdy nagle dostałam czymś twardym w policzek. Już miałam krzyknąć, gdy udało mi się tylko cicho pisknąć Przyjrzałam się chłopakowi. To był Kirito! Otarłam usta ręką i zeskoczyłam z drzewa. Kirito trzymał w ręce miecz. Bałam się trochę, że mnie zabije, ale na szczęście udało mi się uniknąć miecza. Kirito, chciał mnie uderzyć, ale ja uciekłam. Szybko wskoczyłam na drzewo. Wyglądało to, jak by mnie chciał zabić... Jakby był niszczycielem.... Ale to nie mogło być prawdą. Przerażona i zdziwiona siedziałam na drzewie cicho i przyglądałam się chłopcu. (...)


Link do zewnętrznego obrazka

"Bo życie, to nie bajka..."

Offline

#30 24-06-2013 o 16h47

Miss'ok
Cora
...
Wiadomości: 76

Nagle zobaczyłam Lisę. Miała zdziwiony wyraz twarzy.., albo mi się zdawało? Postanowiłam spytać się co się stało. Wstałam i pobiegłam w jej stronę. Tak. W takie noce dzieje się najwięcej...
Nagle zauważyłam jeszcze jakąś dziewczynę. Zastanowiłam się co mam robić. Zmieniłam kierunek i powoli zaczęłam zbliżać się do tej drugiej.

Ostatnio zmieniony przez Cora (26-06-2013 o 18h04)

Offline

#31 10-07-2013 o 18h04

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Imię: Katrin

Nazwisko: Dember

Wygląd widać śliczna jestem! Na pierwszy rzut oka

//photo.missfashion.pl/pl/1/3/moy/1905.jpg

A tek wyglądam po przemianie.

//photo.missfashion.pl/pl/1/3/moy/2250.jpg

Rasa: Wilkołak

Charakter: Wrażliwa, opiekuńcza, czasami zła i chaotyczna, rzadko nerwowa, drapieżna, od czau do czasu sympatyczna.

Umiejętności: Jestem bardzo szybka, umiem zaatakować z nie nacka, jestem cicha jak nie wiem co, wyrobiłam u siebie tropicielstwo, co z tym idzie strzelanie z luku i obrona mieczem i tarcza, bardzo dobrze porozumiewam się z innymi wilkołakami,mam bardzo czule i wyostrzone zmysły.

Cele: Pomoc w obronie Diamentu dusz przeklętych, oraz pogodzić wszystkie rasy.

Ostatnio zmieniony przez Werja (15-07-2013 o 20h04)

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2