Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 21-06-2013 o 17h40

Administrator
nineland
...
Wiadomości: 367
Podziel się

Witajcie!!!

Właśnie pojawiła się nowa opcja w grze “Podium i Defilada”




Link do zewnętrznego obrazka


Jak to działa?

- Od piątku do wtorku każdy może głosować na najpiękniejszą miss i lub/jej mieszkanie poprzez profil gracza lub przez defiladę

- W środę 50 miss, które otrzymały najwięcej głosów, zostaje zakwalifikowanych do finału i/lub do konkursu Deco

- Od środy do do czwartku głosujecie na finalistki poprzez defiladę i/lub konkurs deco

Bawcie się dobrze!!!/modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif



P.S Więcej szczegółów na temat “Podium i Defilady” pojawi się w przyszłym tygodniu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#2 21-06-2013 o 17h49

Miss'OK
Nana
(*‘ω‘ *)
Miejsce: Neverland~
Wiadomości: 1 577

Miło, że w końcu dodano te opcję. Przynajmniej głosowanie się w końcu opłaci /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Ostatnio zmieniony przez Nana (21-06-2013 o 17h50)


//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5281.jpg

Offline

#3 21-06-2013 o 17h52

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

"Podium nie zostanie wyświetlone ze względu na błąd lub oszustwo zwyciężczyń."

/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Dobry początek.

Życzę wszystkim miss powodzenia! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Aczkolwiek obawiam się, że zwyciężą tylko takie, co znajdują się w pierwszej 20 w klasyfikacji, gdyż ich profile zawsze są do wglądu, nie zagubione pośród niższych miejsc, np. koło 40 czy 50. 

Mam pytanie: czy głosy w dzień wyniku zostaną wyzerowane i będzie można je rozdawać od nowa? Wiadomo przecież, że np. mieszkanie początkującej będzie puste, ale może do tygodnia coś w nim zmieni, co sprawi, że będzie zasługiwała na lepszą ocenę, albo gorszą?

Ostatnio zmieniony przez Rosette (21-06-2013 o 17h52)



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#4 21-06-2013 o 18h20

Miss'nałogowa
Winoa
Już nieważne ._.
Miejsce: Spójrz tam!
Wiadomości: 2 786

Szczerze powiedziawszy to nie podoba mi się ta opcja. Teraz wiele osób będzie kombinować żeby być lepszą i tak dalej. Zacznie się wysyłanie pustych i nic nieznaczących komentarzy na zasadzie "kopiuj, wklej" i "rozsławianie się" za pomocą innych i wiele, wiele innych dziwactw. Wiem coś o tym bo tak się dzieje we wszystkich grach tego typu, które zdążyłam poznać. Takie moje zdanie.

Ostatnio zmieniony przez Winoa (21-06-2013 o 18h22)

Offline

#5 21-06-2013 o 18h24

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

Winoa napisał

Szczerze powiedziawszy to nie podoba mi się ta opcja. Teraz wiele osób będzie kombinować żeby być lepszą i tak dalej. Zacznie się wysyłanie pustych i nic nieznaczących komentarzy na zasadzie "kopiuj, wklej" i "rozsławianie się" za pomocą innych i wiele, wiele innych dziwactw. Wiem coś o tym bo tak się dzieje we wszystkich grach tego typu, które zdążyłam poznać. Takie moje zdanie.

I niestety masz w tym sporo racji. Granie dla przyjemności raczej się skończy, a zacznie walka o popularność poprzez zasypywanie profilów komentarzami, przy których autorka nawet nie spojrzała na twoją miss.



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#6 21-06-2013 o 19h43

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Rosette napisał

Winoa napisał

Szczerze powiedziawszy to nie podoba mi się ta opcja. Teraz wiele osób będzie kombinować żeby być lepszą i tak dalej. Zacznie się wysyłanie pustych i nic nieznaczących komentarzy na zasadzie "kopiuj, wklej" i "rozsławianie się" za pomocą innych i wiele, wiele innych dziwactw. Wiem coś o tym bo tak się dzieje we wszystkich grach tego typu, które zdążyłam poznać. Takie moje zdanie.

I niestety masz w tym sporo racji. Granie dla przyjemności raczej się skończy, a zacznie walka o popularność poprzez zasypywanie profilów komentarzami, przy których autorka nawet nie spojrzała na twoją miss.

Zgadzam się z wami, mnie się ta opcja nie podoba..akurat będę siedzieć całymi godzinami nad jakimiś Miss i dawać głosy. Eh..nie chcę wyjść na jakąś wredną, ale dla mnie to trochę bezsensu. Dla innych Miss to może się podobać, nic nie mówię/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#7 21-06-2013 o 21h56

Miss'nieobczajona
Haku
...
Wiadomości: 31

Ririanne napisał

Rosette napisał

Winoa napisał

Szczerze powiedziawszy to nie podoba mi się ta opcja. Teraz wiele osób będzie kombinować żeby być lepszą i tak dalej. Zacznie się wysyłanie pustych i nic nieznaczących komentarzy na zasadzie "kopiuj, wklej" i "rozsławianie się" za pomocą innych i wiele, wiele innych dziwactw. Wiem coś o tym bo tak się dzieje we wszystkich grach tego typu, które zdążyłam poznać. Takie moje zdanie.

I niestety masz w tym sporo racji. Granie dla przyjemności raczej się skończy, a zacznie walka o popularność poprzez zasypywanie profilów komentarzami, przy których autorka nawet nie spojrzała na twoją miss.

Zgadzam się z wami, mnie się ta opcja nie podoba..akurat będę siedzieć całymi godzinami nad jakimiś Miss i dawać głosy. Eh..nie chcę wyjść na jakąś wredną, ale dla mnie to trochę bezsensu. Dla innych Miss to może się podobać, nic nie mówię/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

W 100% zgadzam się z wami!!! pewnie za chwile zacznie się spam w skrzynce odbiorczej typu "proszę zagłosuj na mnie"   /modules/forum/img/smilies/goutte.gif  A pierwsze miejsca będą miały osoby które maja najwięcej MM lub MN i znając życie zacznie się coś w stylu ty zagłosuj na mnie a ja na ciebie(takie troche dziecinne)   /modules/forum/img/smilies/petite-larme.gif


https://67.media.tumblr.com/21998684abb910acdb0d816f373bf0a5/tumblr_nwo5uqmimR1uyil2co1_500.gif

Offline

#8 21-06-2013 o 22h04

Miss'OK
Nana
(*‘ω‘ *)
Miejsce: Neverland~
Wiadomości: 1 577

Haku napisał

Ririanne napisał

Rosette napisał

I niestety masz w tym sporo racji. Granie dla przyjemności raczej się skończy, a zacznie walka o popularność poprzez zasypywanie profilów komentarzami, przy których autorka nawet nie spojrzała na twoją miss.

Zgadzam się z wami, mnie się ta opcja nie podoba..akurat będę siedzieć całymi godzinami nad jakimiś Miss i dawać głosy. Eh..nie chcę wyjść na jakąś wredną, ale dla mnie to trochę bezsensu. Dla innych Miss to może się podobać, nic nie mówię/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

W 100% zgadzam się z wami!!! pewnie za chwile zacznie się spam w skrzynce odbiorczej typu "proszę zagłosuj na mnie"   /modules/forum/img/smilies/goutte.gif  A pierwsze miejsca będą miały osoby które maja najwięcej MM lub MN i znając życie zacznie się coś w stylu ty zagłosuj na mnie a ja na ciebie(takie troche dziecinne)   /modules/forum/img/smilies/petite-larme.gif

Proszenie o głosy jest karalne, więc można takie tekst zgłaszać.
No i licznik głosów ma być resetowany po każdych wyborach...
Również według pomocy każda osoba może wygrać tylko raz, więc generalnie zwiększa to szanse wygrania... o:


//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5281.jpg

Offline

#9 21-06-2013 o 22h26

Miss'nałogowa
Winoa
Już nieważne ._.
Miejsce: Spójrz tam!
Wiadomości: 2 786

Nana napisał

Haku napisał

Ririanne napisał


Zgadzam się z wami, mnie się ta opcja nie podoba..akurat będę siedzieć całymi godzinami nad jakimiś Miss i dawać głosy. Eh..nie chcę wyjść na jakąś wredną, ale dla mnie to trochę bezsensu. Dla innych Miss to może się podobać, nic nie mówię/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

W 100% zgadzam się z wami!!! pewnie za chwile zacznie się spam w skrzynce odbiorczej typu "proszę zagłosuj na mnie"   /modules/forum/img/smilies/goutte.gif  A pierwsze miejsca będą miały osoby które maja najwięcej MM lub MN i znając życie zacznie się coś w stylu ty zagłosuj na mnie a ja na ciebie(takie troche dziecinne)   /modules/forum/img/smilies/petite-larme.gif

Proszenie o głosy jest karalne, więc można takie tekst zgłaszać.
No i licznik głosów ma być resetowany po każdych wyborach...
Również według pomocy każda osoba może wygrać tylko raz, więc generalnie zwiększa to szanse wygrania... o:

Prawda, że nie można prosić o głosy, ale wysyłanie "pustych" komentarzy nie jest zabronione. A jeśli ktoś napisze taki komentarz, a odbiorca zaakceptuje to kolejna osoba wchodząca na jego profil, widząc zostawiony komentarz przejdzie na profil nadawcy. Innymi słowy będzie miał potencjalnych gości, a im więcej takich komentarzy tym więcej osób przeglądających je.

Offline

#10 21-06-2013 o 22h32

Miss'OK
Nana
(*‘ω‘ *)
Miejsce: Neverland~
Wiadomości: 1 577

Winoa napisał

Nana napisał

Haku napisał

W 100% zgadzam się z wami!!! pewnie za chwile zacznie się spam w skrzynce odbiorczej typu "proszę zagłosuj na mnie"   /modules/forum/img/smilies/goutte.gif  A pierwsze miejsca będą miały osoby które maja najwięcej MM lub MN i znając życie zacznie się coś w stylu ty zagłosuj na mnie a ja na ciebie(takie troche dziecinne)   /modules/forum/img/smilies/petite-larme.gif

Proszenie o głosy jest karalne, więc można takie tekst zgłaszać.
No i licznik głosów ma być resetowany po każdych wyborach...
Również według pomocy każda osoba może wygrać tylko raz, więc generalnie zwiększa to szanse wygrania... o:

Prawda, że nie można prosić o głosy, ale wysyłanie "pustych" komentarzy nie jest zabronione. A jeśli ktoś napisze taki komentarz, a odbiorca zaakceptuje to kolejna osoba wchodząca na jego profil, widząc zostawiony komentarz przejdzie na profil nadawcy. Innymi słowy będzie miał potencjalnych gości, a im więcej takich komentarzy tym więcej osób przeglądających je.

Ale nie koniecznie ci ludzie wchodzący na takowy profil muszą głosować od razu na tą osobę.
Zresztą kto by akceptował puste komentarze, przecież to nie jest loteria pusty komentarz ...

Chociaż według mnie to, żeby dać równe szanse wszystkim wyłączyłabym klasyfikacje, gdyż faktem jest, że osoby zajmujące tam wysokie miejsca mają najwięcej głosów, bo najwięcej osób na nie wchodzi.
Albo nie wiem, wyłączyłabym wchodzenie na profile przez klasyfikacje... Ale to też nie wiele by dało...

Ewentualnie dobrym wyjście by było dać jedynie możliwość głosowania na innych tylko przez defiliadę i wtedy by były w miarę wyrównane szanse, bo nie można by było głosować na profilu i proszenie o głosy też by nic nie dało.

Ostatnio zmieniony przez Nana (21-06-2013 o 22h35)


//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5281.jpg

Offline

#11 21-06-2013 o 22h51

Miss'nałogowa
Winoa
Już nieważne ._.
Miejsce: Spójrz tam!
Wiadomości: 2 786

Nana napisał

Winoa napisał

Nana napisał


Proszenie o głosy jest karalne, więc można takie tekst zgłaszać.
No i licznik głosów ma być resetowany po każdych wyborach...
Również według pomocy każda osoba może wygrać tylko raz, więc generalnie zwiększa to szanse wygrania... o:

Prawda, że nie można prosić o głosy, ale wysyłanie "pustych" komentarzy nie jest zabronione. A jeśli ktoś napisze taki komentarz, a odbiorca zaakceptuje to kolejna osoba wchodząca na jego profil, widząc zostawiony komentarz przejdzie na profil nadawcy. Innymi słowy będzie miał potencjalnych gości, a im więcej takich komentarzy tym więcej osób przeglądających je.

Ale nie koniecznie ci ludzie wchodzący na takowy profil muszą głosować od razu na tą osobę.
Zresztą kto by akceptował puste komentarze, przecież to nie jest loteria pusty komentarz ...

Chociaż według mnie to, żeby dać równe szanse wszystkim wyłączyłabym klasyfikacje, gdyż faktem jest, że osoby zajmujące tam wysokie miejsca mają najwięcej głosów, bo najwięcej osób na nie wchodzi.
Albo nie wiem, wyłączyłabym wchodzenie na profile przez klasyfikacje... Ale to też nie wiele by dało...

Ewentualnie dobrym wyjście by było dać jedynie możliwość głosowania na innych tylko przez defiliadę i wtedy by były w miarę wyrównane szanse, bo nie można by było głosować na profilu i proszenie o głosy też by nic nie dało.

Chodziło mi o "puste" czyli takie, w których nie ma żadnych uwag itd. tylko np "Jaka ty śliczna". Coś takiego można wklejać u każdego, nie patrząc nawet jak miss wygląda.

Co do klasyfikacji to raczej pewne, że oni pierwsi podbiją podium, i tak jest zawsze i wszędzie bo kto ma pieniądze ten ma władzę xD

Myślę jednak, że jak oni już będą mieli te wszystkie nagrody to przyjdzie czas na tych co są po prostu najzwyvzajniej w świecie popularni. I wtedy będzie ta okropna walka o każdy głos...

Offline

#12 21-06-2013 o 23h21

Miss'całkiem całkiem
Mysiaa03
...
Miejsce: Gdzieś...w Małopolsce :D
Wiadomości: 135

Suuper, na to czekałam XD

A czy kiedyś opcja "Licytacje" zostanie uruchomiona?

Offline

#13 22-06-2013 o 08h57

Miss'całkiem całkiem
fifi2
...
Miejsce: Fr
Wiadomości: 165

Suuuupeeer!!! W koncu bedzie mozna ogladac wszystkie miss na defiladzie.


"Moda to zasada, ze stroj uzupełnia kobietę. Nigdy odwrotnie" Hubert de Givenchy

Offline

#14 22-06-2013 o 10h48

Miss'całkiem całkiem
Ananaseq20
...
Wiadomości: 83

Fajna opcja  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif


Thirteen ♥
I believe in Sherlock Holmes !

Offline

#15 22-06-2013 o 12h03

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Winoa i Nana, jako oficjalna królowa Klasyfikacji przyznaję, że rzeczecie samą prawdę. ^^

Te, co są wyżej na pewno mają łatwiej. Ale trzeba zauważyć, że ta chwała bardzo szybko przemija. Można sobie postać na tym podium przez tydzień, a później nie ma już żadnej radochy.

Zresztą Wy raczej nie macie się o co martwić. Zaraz po tej dwudziestce, jeśli nie wcześniej, podium opanują te osoby, które najwięcej udzielają się na forum albo te, które co pięć minut dają swoją Miss do tego czegoś nad Klasyfikacją. T.T

Offline

#16 22-06-2013 o 13h19

Miss'nieobczajona
CattyCrystal
...
Wiadomości: 30

Ja już głosuję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#17 22-06-2013 o 13h26

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Bardzo podoba mi sie ta nowa opcja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png już zaczęłam głosować /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#18 22-06-2013 o 14h12

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

/modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif fajnie

Offline

#19 22-06-2013 o 17h25

Miss'ok
Jazz
...
Miejsce: Kielce
Wiadomości: 66

No i zaczyna się robić fajnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#20 22-06-2013 o 22h06

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

zagłosowałam chyba już na wszystkie Miss jakie zdołałam zagłosować, ale szczerze..nie ma co.

Offline

#21 23-06-2013 o 13h05

Miss'ujdzie
rkwcz
...
Wiadomości: 235

Powiem wam odnośnie komentarzy ,,kopiuj, wklej", że były już wcześniej. Nie wiem po co, ale nadziałam się kilka razy na takie same komentarze jednej autorki u kilku miss /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Ostatnio zmieniony przez rkwcz (23-06-2013 o 13h06)


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#22 23-06-2013 o 13h37

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Rkwcz, czy mogę poprosić o nick na pw? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Gra jest dostępna dopiero od miesiąca, bardzo niewiele Użytkowniczek decyduje się na zakup znacznej ilości dodatkowych MM, więc nie ma się co dziwić, że ciężko znaleźć jakiś fajny, ciekawy strój u kogoś na profilu. Mimo wszystko ciuchy kosztują, a to tu trzeba pracę zmienić, tu jest jakieś zadanie od chłopaka, tutaj potrzeba zdjęcia gwiazdy i nie ma za co fajnie uzupełnić szafy (; Myślę, że za jakieś 2 miesiące będzie już sporo użytkowniczek, które będą pokazywały swój styl przez strój Miss ^^

Wszelkie komentarze i wiadomości prywatne namawiające do oddania głosu na miss należy zgłaszać, osoba je rozsyłająca zostanie ukarana.

Offline

#23 23-06-2013 o 14h16

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Może nie warto się tak negatywnie nastawiać... "Defilada" dopiero co weszła w życie i jej wpływ na grę zobaczymy dopiero po czasie. Dla mnie to mobilizacja, żeby odkładać MM i rozsądniej planować różne przedsięwzięcia - żeby móc bardziej poeksperymentować ze strojem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#24 23-06-2013 o 16h12

Miss'na całego
Vena
...
Wiadomości: 309

Pomysł bardzo ciekawy- niedawno go zauważyłam. Mimo to, najwięcej głosów dostaną te, które będą miały jakieś... zasługi. Jeśli się jest osobą niczym nie wyróżniającą bardzo trudno zdobyć podium. Dlatego też wątpię, abym kiedyś na nie "weszła".
Życzę udanej zabawy w głosowanie i mam nadzieje, że nie będzie żadnych łamań regulaminowych. :--)

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1