Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3

#26 22-07-2017 o 13h04

Miss'Sensei
SoJin
Does anyone know how it makes me feels Goodbye until the day we meet again
Wiadomości: 1 030

agatkaa91, tak, głównie dlatego stwierdziłam, że dokupię kolory. Potem dokupiłam kota i w sumie to wszystko inne. Podoba mi się też, że z kuferków mamy w końcu długą spódnicę do tych siedzących nóg, bo wiele osób miało problem (w tym ja), by z tą pozą ubrać miss. Teraz chociaż jest większy wybór, kolory.


https://68.media.tumblr.com/9c1102adf5450d91c2c1cdac1c0fbf43/tumblr_ok3f2zQcsJ1r4cs5io9_500.gif

Offline

#27 22-07-2017 o 13h20

Miss'całkiem całkiem
Maissie
❅ ❅ ❅ ❅ ❅ ❅ ❅ ❅ ❅
Miejsce:
Wiadomości: 150

Mam kilka bonusów ale nie mogę przeglądać Nine, bez aktywacji żadnego z nich. Czyli jednak nic się nie zmieniło bo do butiku nie można wchodzić.  /modules/forum/img/smilies/hein.gif

Offline

#28 22-07-2017 o 15h09

Miss'ok
Alagaessia
Ludzi coraz więcej, a człowieka coraz mniej. /Sted
Miejsce: Kraina Łagodności
Wiadomości: 57

Maissie napisał

Mam kilka bonusów ale nie mogę przeglądać Nine, bez aktywacji żadnego z nich. Czyli jednak nic się nie zmieniło bo do butiku nie można wchodzić.  /modules/forum/img/smilies/hein.gif


Dokładnie oO Świetna opcja, zwłaszcza teraz, kiedy i tak jest promocja w sklepie xDD To niezły bonus xD

Offline

#29 22-07-2017 o 16h27

Miss'nieobczajona
Weroonika
...
Wiadomości: 19

Maissie napisał

Jaką wersję kuferków polecacie? Zastanawiam się i nie wiem czy wszystie wersje kolorystyczne mi się przydadzą  /modules/forum/img/smilies/hein.gif




Według mnie lepiej kupić tańsze kuferki,bo czasami gdy kupi się wszystkie kolory,nie ma gdzie tego wykorzystać/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Ja kupuję,tańsze,trzeba zaoszczędzić na obniżkę/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#30 22-07-2017 o 22h28

Miss'wow
ellixp
.
Wiadomości: 715

Maissie, ja kupiłam tańsze i dokupiłam jedynie kolorki w kuferku z kotkiem Bastet. Ma bardzo fajne wersje kolorystyczne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ostrzegam - ozdóbki są tylko w złotych kolorach!
https://images83.fotosik.pl/709/b249a52e1fb17a51.png


''Życie jest jak tęcza, żeby miało piękne barwy, potrzebuje zarówno słońca jak i deszczu."

Offline

#31 23-07-2017 o 00h13

Miss'wow
agatkaa91
Każdy ma swoje zdanie. Ja również.
Wiadomości: 627

Ja w końcu kupiłam wszystkie z dodatkowymi kolorami, znaczy został mi jeszcze jeden kuferek ale to muszę MM dozbierać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png bo później będę żałować. Ale kot a przede wszystkim koń wymiatają /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#32 23-07-2017 o 11h15

Miss'całkiem całkiem
Maissie
❅ ❅ ❅ ❅ ❅ ❅ ❅ ❅ ❅
Miejsce:
Wiadomości: 150

Weroonika napisał

Maissie napisał

Jaką wersję kuferków polecacie? Zastanawiam się i nie wiem czy wszystie wersje kolorystyczne mi się przydadzą  /modules/forum/img/smilies/hein.gif




Według mnie lepiej kupić tańsze kuferki,bo czasami gdy kupi się wszystkie kolory,nie ma gdzie tego wykorzystać/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Ja kupuję,tańsze,trzeba zaoszczędzić na obniżkę/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


ellixp napisał

Maissie, ja kupiłam tańsze i dokupiłam jedynie kolorki w kuferku z kotkiem Bastet. Ma bardzo fajne wersje kolorystyczne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ostrzegam - ozdóbki są tylko w złotych kolorach!
https://images83.fotosik.pl/709/b249a52e1fb17a51.png



Hmm, już zdążyłam wykupić droższą wersję kuferków. Doszłam do wniosku, że ostatnich kuferków w ogóle nie wykupywałam więc teraz zaszaleję  /modules/forum/img/smilies/content3.gif  W sumie teraz myślę, że i tak nie było mi to bardzo potrzebne ale jeden raz można wykupić wszystkie  /modules/forum/img/smilies/content4.gif

Ostatnio zmieniony przez Maissie (23-07-2017 o 11h28)

Offline

#33 23-07-2017 o 13h24

Miss'Żółtodziób
...
Miejsce: warszawa
Wiadomości: 12

Czy można jakoś zobaczyć co jest w którym kuferku? Bo na wszystkie stać mie nie będzie a ten Kot jest cudowny  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#34 23-07-2017 o 13h25

Miss'Super Saiyen
Mizu0
Ain’t No Party Like an AOMG Party|| zapraszam -> www.Mizuko.maxmodels.pl
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 8 781

inora, Kot jest w 5 kuferku.

Offline

#35 23-07-2017 o 14h10

Miss'wow
KlaraM
Zwierzęta to całe moje życie ♕
Miejsce: Piotrków Trybunalski
Wiadomości: 747

A właśnie, które kuferki kupiłyście? Ja środkowy i ostatni


♡♡♡♡♡♡♡ZWIERZĘTA♡♡♡♡♡♡♡

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#36 23-07-2017 o 15h01

Miss'Żółtodziób
...
Miejsce: warszawa
Wiadomości: 12

Dziękuję

Offline

#37 23-07-2017 o 15h27

Miss'ok
:)
Wiadomości: 73

klara m co w nim było w środkowym

Offline

#38 23-07-2017 o 17h28

Miss'wow
KlaraM
Zwierzęta to całe moje życie ♕
Miejsce: Piotrków Trybunalski
Wiadomości: 747

A można tak mówić?


♡♡♡♡♡♡♡ZWIERZĘTA♡♡♡♡♡♡♡

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#39 23-07-2017 o 17h30

Miss'nieobczajona
Shine
Zatraciłem się, podążając krętą ścieżką ku ciemności.
Miejsce: Łódź
Wiadomości: 17

Dobrze, że miałem zaoszczędzone MM. Kupiłem wszystkie i jestem zadowolony. I bogaty!

Offline

#40 23-07-2017 o 22h52

Miss'Sensei
SoJin
Does anyone know how it makes me feels Goodbye until the day we meet again
Wiadomości: 1 030

KlaraM, wszystkie, pełne


https://68.media.tumblr.com/9c1102adf5450d91c2c1cdac1c0fbf43/tumblr_ok3f2zQcsJ1r4cs5io9_500.gif

Offline

#41 25-07-2017 o 12h43

Miss'wow
KlaraM
Zwierzęta to całe moje życie ♕
Miejsce: Piotrków Trybunalski
Wiadomości: 747

Właśnie kupiłam pierwszy kuferek i nie polecam, nie ma w nim fajnych rzeczy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png


♡♡♡♡♡♡♡ZWIERZĘTA♡♡♡♡♡♡♡

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#42 25-07-2017 o 14h20

Miss'nieobczajona
Weroonika
...
Wiadomości: 19

Maissie napisał

Weroonika napisał

Maissie napisał

Jaką wersję kuferków polecacie? Zastanawiam się i nie wiem czy wszystie wersje kolorystyczne mi się przydadzą  /modules/forum/img/smilies/hein.gif




Według mnie lepiej kupić tańsze kuferki,bo czasami gdy kupi się wszystkie kolory,nie ma gdzie tego wykorzystać/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Ja kupuję,tańsze,trzeba zaoszczędzić na obniżkę/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


ellixp napisał

Maissie, ja kupiłam tańsze i dokupiłam jedynie kolorki w kuferku z kotkiem Bastet. Ma bardzo fajne wersje kolorystyczne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ostrzegam - ozdóbki są tylko w złotych kolorach!
https://images83.fotosik.pl/709/b249a52e1fb17a51.png



Hmm, już zdążyłam wykupić droższą wersję kuferków. Doszłam do wniosku, że ostatnich kuferków w ogóle nie wykupywałam więc teraz zaszaleję  /modules/forum/img/smilies/content3.gif  W sumie teraz myślę, że i tak nie było mi to bardzo potrzebne ale jeden raz można wykupić wszystkie  /modules/forum/img/smilies/content4.gif



No tak,czasem coś się przydaje,jak na przykład ten koń,a zresztą co tam,to przecież unikatowe stroje! /modules/forum/img/smilies/content4.gif

Offline

#43 25-07-2017 o 14h21

Miss'nieobczajona
Elwira
...
Wiadomości: 40

czy tylko Ja nie dostałam tych wielu rąk ..no wiecie ta hinduska Bogini...? help..bo patrze ,szukam i nie ma czegos takiego a otworzyłam wszystkie kuferki..

Offline

#44 25-07-2017 o 14h24

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

To jest strój dostępny w butiku. Zawsze tak jest: 3 stroje w kuferkach, 1 w butiku.


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#45 25-07-2017 o 14h25

Miss'na całego
Rillianne
...
Wiadomości: 351

Elwira napisał

czy tylko Ja nie dostałam tych wielu rąk ..no wiecie ta hinduska Bogini...? help..bo patrze ,szukam i nie ma czegos takiego a otworzyłam wszystkie kuferki..

Ten strój jest do kupienia w normalnym Butiku, nie dostaje się go z kuferków :')

EDIT: Aj, uprzedzono mnie...

Ostatnio zmieniony przez Rillianne (25-07-2017 o 14h25)

Offline

#46 25-07-2017 o 14h32

Miss'nieobczajona
Elwira
...
Wiadomości: 40

jesteście cudne!!!! dzięki! /modules/forum/img/smilies/coeur.gif  /modules/forum/img/smilies/coeur.gif  /modules/forum/img/smilies/coeur.gif  /modules/forum/img/smilies/coeur.gif

Offline

#47 25-07-2017 o 20h11

Miss'ujdzie
Redundancja
I'm already Tracer
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 170

Udało mi się wykupić wszystkie, niestety wszystkie MM jakie oszczędzałam na misje, obniżki i steampunk przepadły /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


 

Offline

#48 25-07-2017 o 20h55

Miss'wow
KlaraM
Zwierzęta to całe moje życie ♕
Miejsce: Piotrków Trybunalski
Wiadomości: 747

Mam nadzieję, że uda mi się kupić wszystkie, bo powiem, że kuferków nigdy nie kupowałam


♡♡♡♡♡♡♡ZWIERZĘTA♡♡♡♡♡♡♡

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#49 26-07-2017 o 12h15

Miss'wow
Trirura
...
Wiadomości: 632

Kupiłam wszystkie kuferki - jak zawsze xD. Ale nie podoba mi się to, że podczas promocji -40% musiałam wybrać bonus -50%, bo inaczej nie weszłabym do sklepu. No mocno nie przemyślane albo celowe zmarnowanie bonusów.


Link do zewnętrznego obrazka
,,Te wszystkie składniki każde dziecko może kupić za kieszonkowe w sklepie na rogu. Niezły motyw, nie? Tania rzecz, taki człowiek."

Offline

#50 26-07-2017 o 12h47

Miss'ok
LeiLa31
...
Wiadomości: 72

dokładnie.. powinna być jeszcze trzecia opcja wyboru w sklepie 'wybierz później' . i było by wszystko idealnie.. no ale cóż.. nie zrobią tak aby było wszystkim dobrze...

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3