Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 28-08-2016 o 17h01

Administrator
Hubert
...
Wiadomości: 2
Podziel się

//static.ma-bimbo.com/i18n/pl/modules/election/img/forum/header-election-steampunk-miss.i18n.jpg

//static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/trophee-steampunk-miss-1.pngPierwsze : sonani    Zdobyła 12 000 Miss Monet
                            //photo.missfashion.pl/trophee/event-miss-5775.jpg

                            //static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/hr-election-steampunk.jpg
//static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/trophee-steampunk-miss-2.pngDrugie : Ayako81    Zdobyła 8 000 Miss Monet
                            //photo.missfashion.pl/trophee/event-miss-276398.jpg

                            //static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/hr-election-steampunk.jpg
//static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/trophee-steampunk-miss-3.pngTrzecie : mm12    Zdobyła 4 000 Miss Monet
                            //photo.missfashion.pl/trophee/event-miss-140816.jpg

                            Kto jutro zostanie miss halloween?


//photo.missfashion.pl/pl/1/2/moy/897.jpg

Offline

#2 28-08-2016 o 17h14

Miss'na całego
Kharanne
Trust in dreams, for in them is hidden the gate to eternity.
Miejsce: Błąkam się po Trójmieście
Wiadomości: 465

Osobiście najbardziej z całego podium podoba mi się kreacja Ayako81, niemniej pozostałe miss również wyglądają wspaniale. Gratulacje dla całego podium /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


https://photo.missfashion.pl/pl/1/105/gd/83475.jpg

Offline

#3 28-08-2016 o 17h35

Miss'wow
Ayako81
Czuję się jakbym była szczelnie zamknięta, Przez stulecia samotna w nocy Czekam na kogoś kto...
Wiadomości: 507

O.O mam drugie miejsce jestem w szoku byłam pewna że raczej sie nie ujrzę na podium w czasie trwającego tego eventu.Nie mniej gratuluje pozostałym dziewczynom podium  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Ayako81 (28-08-2016 o 20h01)


Ktoś zapytał znowu mnie,czy już odnalazłam czego chce,to przypadek stworzył plan,że odpowiedź znam.
Link do zewnętrznego obrazka

"Quod cibus est aliis, aliis est atrum venenum" 

Offline

#4 28-08-2016 o 17h41

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

Drugie miejsce mnie urzekło, jest takie kobiece, ale pasujące do tematyki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png. Za to pierwsze i trzecie pozycje wydają mi się bardzo oryginalne, gratuluję!

Offline

#5 28-08-2016 o 18h20

Miss'wow
sonani
...
Miejsce: Jeśli nie będziesz mi posłuszny, to ukarzę cię w imieniu księżyca~♥
Wiadomości: 537

O matko, dziękuję za wszystkie głosy, nie spodziewałam się, że stanę na  podium.
Gratuluję pozostałym dziewczyną, świetne stylizacje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


https://vignette.wikia.nocookie.net/villains/images/6/6d/Tumblr_o0i5tcPs2o1s0527so1_500.gif/revision/latest?cb=20170821170134

Offline

#6 28-08-2016 o 19h50

Miss'nieobczajona
Fenris2
...
Wiadomości: 47

Głosowałam na pierwsze miejce, reszty pań nie kojarzę choć mają świetne i ciekawe stylizacje. Gratulacje dla całego podium!! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1