Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 27-02-2015 o 00h09

Administrator
Hubert
...
Wiadomości: 2
Podziel się

//static.ma-bimbo.com/i18n/pl/modules/election/img/forum/header-election-miss.i18n.jpg
//static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/trophee-miss-1.pngPierwsze : Erza6    Zdobyła 12 000 Miss Monet
                                //photo.missfashion.pl/trophee/miss-10956.jpg

                                //static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/hr-election.jpg
//static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/trophee-miss-2.pngDrugie : Sadist    Zdobyła 8 000 Miss Monet
                                //photo.missfashion.pl/trophee/miss-30657.jpg

                                //static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/hr-election.jpg
//static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/trophee-miss-3.pngTrzecie : Lunitari    Zdobyła 4 000 Miss Monet
                                //photo.missfashion.pl/trophee/miss-2590.jpg

                                Zatem, kto będzie  Miss w przyszłym tygodniu?
Uwaga: Liczba Miss'pops została wszystkim wyzerowana na zakończenie pierwszej tury, a później ponownie po wyborach 50 finalistkom!


//photo.missfashion.pl/pl/1/2/moy/897.jpg

Offline

#2 27-02-2015 o 00h14

Miss'ok
Pajka
...
Wiadomości: 53

Moją faworytką było miejsce 3 tak, że gratuluję.
A 1 i 2 miejsce jakoś mnie nie urzekło, ale również gratuluję.

Offline

#3 27-02-2015 o 00h22

Miss'Żółtodziób
Momiko
...
Wiadomości: 9

Moje faworytki na 1 i 3 miejscu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Gratulacje!

Offline

#4 27-02-2015 o 00h48

Miss'wow
Melanie
Better yehet today than kkaebsong tomorrow.
Miejsce: w szafie.
Wiadomości: 705

Głosowałam na pierwsze i trzecie miejsce, drugie gdzieś mi umknęło. Gratuluję! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#5 27-02-2015 o 07h44

Miss'OK
Shillo
Your eyes are empty like your bed...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 1 419

Drugiego i trzeciego miejsca w ogóle nie kojarzę, pewnie dziewczyny się przebrały, bo ja głosowałam tylko w środę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Za to pierwsze miejsce jest cudowne, życzyłam tej Panience podium i udało się. Moje gratulacje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Edit: teraz patrząc na podium widzę jak wyglądała stylizacja z III miejsca którą pamiętam. Była genialna i chciałam ją zobaczyć na pierwszym miejscu, niestety na trzecim, ale dobrze, że na podium /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez Shillo (27-02-2015 o 12h52)

Offline

#6 27-02-2015 o 09h57

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Fajne, kolorowe podium /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png 3 miejsce wymiata!


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#7 27-02-2015 o 11h16

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

I miejsce dostało ode mnie serduszko i było moim faworytem. II i III miejsca w ogóle nie kojarzę. Niemniej gratuluję całej trójce.

Offline

#8 27-02-2015 o 12h38

Miss'ujdzie
grundzia
...
Wiadomości: 248

Serduszka dostały ode mnie trzy miejsca. Szkoda tylko że pani z trzeciego ma inną stylizację na podium niż tą na którą oddałam głos.


//photo.missfashion.pl/pl/1/75/gd/59481.jpg

Offline

#9 27-02-2015 o 12h47

Miss'nieobczajona
mariaela
...
Wiadomości: 30

trzecie miejsce mnie rozczarowało. I tak gratuluję!


*Czekam na komentarze!
*Obejrzejcie Taylor Swift - Wildest Dreams
https://www.youtube.com/watch?v=IdneKLhsWOQ

Offline

#10 27-02-2015 o 12h51

Miss'gadułka
Anixa
I know you, I walked with you once upon a dream
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 3 300

Gratuluję wszystkim. Nie wiem jaką Lunitari miała stylizację przez finały, ale uważam, że jeśli tą obłędną, którą ma teraz na profilu to zasługiwała na 1 miejscie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#11 27-02-2015 o 13h05

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Głosowałam na 1 i 3 miejsce ciągle, a na drugie tylko w czwartek. W środę chyba mi gdzieś umknęło. Podium ładne, jestem zadowolona aczkolwiek znowu brakuje mi tu jednej osoby </3 Szkoda tylko, że Lunitari się przebrała bo strój z środy kochałam.

Offline

#12 27-02-2015 o 14h18

Miss'ujdzie
grundzia
...
Wiadomości: 248

Anixa miała przez finały ta stylizację co teraz ma na profilu.
Nelumi zgadzam się z tobą ten  tu  strój już mi się tak nie podoba .

Ostatnio zmieniony przez grundzia (27-02-2015 o 14h19)


//photo.missfashion.pl/pl/1/75/gd/59481.jpg

Offline

#13 27-02-2015 o 23h16

Miss'Żółtodziób
Lunitari
...
Miejsce: Jedni wychodzą na dwór, inni na pole.
Wiadomości: 11

Może bez zbędnego wstępu wkroczę w wir dyskusji i powiem, że ukazana sytuacja to mój osobisty fail, spowodowany rzeczą dość prozaiczną - mam określony rytm przebieranek. Cały tydzień spędzam w jednej kreacji, po czym zmieniam ją w czwartek. Kompletnie nie spodziewałam się podium, dlatego widząc gdzieś koło pierwszej w nocy na sobie "zestaw zwycięzcy" spanikowałam, przebrałam się na zielono, lecz... Cóż, jak widać było już za późno.
Gratuluję koleżankom z podium, cieszę się, że udało mi się stanąć obok tak pięknych Miss! Bardzo dziękuję wszystkim za oddane głosy, a także przepraszam za mój błąd. W gwoli zredukowania nieporozumień, wrócę do stroju z środy zaraz po północy (w panice wykorzystałam dzienną ilość zmian karnacji).


Lunitari wita...
Link do zewnętrznego obrazka
...I żegna, ukłonem wieńcząc swój komentarz.

Offline

#14 28-02-2015 o 12h31

Miss'Sensei
sandy123
...
Miejsce: Niebo
Wiadomości: 937

w końcu moje faworytki na podium:) Głosowałam na 1 i 3. 1 urzekła mnie kolorystyka i piękna twarz miss. 3 lubię takie pokręcone stylizacje niczym z zakładu psychiatrycznego:)


                      Link do zewnętrznego obrazka

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1