Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 24-10-2014 o 00h09

Administrator
Hubert
...
Wiadomości: 2
Podziel się

//static.ma-bimbo.com/i18n/pl/modules/election/img/forum/header-election-logement.i18n.jpg
//static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/trophee-logement-1.pngPierwsze : Seina    Zdobyła 12 000 Miss Monet
                                //photo.missfashion.pl/trophee/logement-1-1315.jpg

                                //static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/hr-election.jpg
//static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/trophee-logement-2.pngDrugie : MistyNicks    Zdobyła 8 000 Miss Monet
                                //photo.missfashion.pl/trophee/logement-1-265653.jpg

                                //static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/hr-election.jpg
//static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/trophee-logement-3.pngTrzecie : Ygritte    Zdobyła 4 000 Miss Monet
                                //photo.missfashion.pl/trophee/logement-1-226777.jpg

                                Zatem, kto będzie  Miss w przyszłym tygodniu?
Uwaga: Liczba deco'pops została wszystkim wyzerowana na zakończenie pierwszej tury, a później ponownie po wyborach 50 finalistkom!


//photo.missfashion.pl/pl/1/2/moy/897.jpg

Offline

#2 24-10-2014 o 00h13

Miss'ok
Vitalis
...
Miejsce: Jakie miasto? Wieś.
Wiadomości: 74

No comment.


Vitalis
.

Offline

#3 24-10-2014 o 00h18

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

A ja z kolei skomentuję. Dwa serca jedna gwiazdka i bardzo mnie cieszy podium. Jak to Solomona napisała, krajobraz jest prosty i urzeka swoim spokojem. Pokój z psychiatryka (tak to kojarzę :]) już od dawna wzbudzał zainteresowanie, a teraz kiedy nadeszło Halloween stał się odpowiednią oprawą. I pierwsze miejsce, wygląda jak ruiny pokoju jakiegoś zamczyska, które zostają powoli przeobrażone w część otaczającego zamczysko mrocznego lasu. Zamczysko owiane złą sławą. Takie mam skojarzenia. Gratuluję w każdym razie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#4 24-10-2014 o 00h28

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

uu dziękuje bardzo wszystkim za głosy! Szał! Nie spodziewałam się   /modules/forum/img/smilies/sourire.gif
btw ale się mój wybił taki niehalloweenowy w porównaniu do reszty podium! Jeszcze raz dziękuję wszystkim którzy głosowali na mój pokój!  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#5 24-10-2014 o 01h15

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Również skomentuję, bo uważam że naprawdę warto. Ostatnie miejsce wzbudziło zainteresowanie już dawno, tak jak to powiedziała @Ikan. Głosowałam na nie i cieszę się, że się tu znalazło, akurat w klimatach halloween. Pierwsze miejsce chyba umknęło mi w finale bo nie przeglądałam wszystkich pomieszczeń ale naprawdę zasłużenie, genialne. 2 natomiast jest spokojne, niezbyt skomplikowane ale urzekające. Gratulację dla wszystkich pomieszczeń bo zasłużenie znalazły się na podium.

Offline

#6 24-10-2014 o 01h31

Miss'Brązowa
Ygritte
Drink up, baby, stay up all night...
Miejsce: Imaginary Wonderland
Wiadomości: 12 583

Wow, zupełnie się nie spodziewałam, ale miła niespodzianka. Dziękuję bardzo za wszystkie głosy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Gratuluję też pozostałym zwyciężczyniom, oba pomieszczenia są świetne.


Long as I remember the rain been comin' down, clouds of mystery pourin' confusion on the ground...
https://i.imgur.com/jjJtbY4.gif https://i.imgur.com/bT8mY7S.gif https://i.imgur.com/dd08Rqh.gif

Offline

#7 24-10-2014 o 07h48

Miss'wow
Melanie
Better yehet today than kkaebsong tomorrow.
Miejsce: w szafie.
Wiadomości: 705

Cudowne podium. Nareszcie pokój z psychiatryka dostał nagrodę, głosowałam na niego już od kilku tygodni. Drugie miejsce urzekające w swej prostocie, a pierwsze idealnie pasuje do halloweenowego klimatu. Gratuluję!

Offline

#8 24-10-2014 o 09h50

Miss'ujdzie
grundzia
...
Wiadomości: 248

Pierwsze miejsce jest fantastyczne gdy tylko je zobaczyłam od razu podbiło moje serce, drugie jest śliczne tak samo trzecie na które głosowałam już od dłuższego czasu dlatego cieszę się że wreszcie  znalazło się na podium.


//photo.missfashion.pl/pl/1/75/gd/59481.jpg

Offline

#9 24-10-2014 o 12h02

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Gratuluję całej trójce, świetne pokoje, w końcu psychiatryk znalazł się na podium /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#10 24-10-2014 o 12h27

Miss'na całego
Suiseiseki
...
Wiadomości: 322

Pokój Ygritte w końcu ma swoje miejsce na podium, od dłuższego czasu był stałym bywalcem na finałach, bardzo fajno /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png pierwsze i drugie miejsce równie piękne.


Offline

#11 24-10-2014 o 13h25

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Piękne podium. Wielkie gratulacje! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#12 24-10-2014 o 14h32

Miss'towarzyska
Emma1
Leśny Kwiat
Miejsce: Schkeuditz
Wiadomości: 2 302

Piękne i w pełni zasłużone miejsce pierwsze! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Gratulacje dla wszystkich.


"Wytrenuj swoje ciało i umysł, a przejmiesz kontrole nad swoim życiem" ~ Ewa Chodakowska 
                 

                                                                                             Emma1

Offline

#13 24-10-2014 o 19h14

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Gratuluję wygranych /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Pierwsze miejsce ma swój klimat bezkonkurencyjnie. Czarny z fioletem idealna kolorystyka do podkreślenia tej scenerii. Zrezygnowałabym może z kominka po prawej i kontynuowała "krzaczki" ale to już moje kombinowanie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Drugie miejsce prostota ale i spokój tego obrazka po raz kolejny ukazuję, że nie ma co się głowić nad detalami jeśli pomysł już przy niewielkim nakładzie może przemówić.Śmiało jest pole do popisu nad rozwinięciem go jeśli najdzie autorkę ochota na to /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Trzecie miejsce jak przedmówczynie już dawno się przewijał przez finały i to była kwestia czasu. Widać Halloween chyba to przyspieszyło bo idealnie wpasował się w chwile ^^

Offline

#14 24-10-2014 o 19h33

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

A mi tam się podoba /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
1 - bo uwielbiam fiolet <3
2 - bo wygląda jak krajobraz z pocztówki
3 - bo pomysł jest super
Gratulacje dla całej trójki!


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1