Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4

#26 11-06-2014 o 14h51

Miss'Sensei
Żelkowa
Littlemooonster96
Wiadomości: 884

Ja mam na imię Marcelina ale na drugie mam Rozalia więc każdy na mnie woła Roza Rozuś Rozala Rozalka Marceluś Mrcelka Marcela.

Offline

#27 10-07-2014 o 23h01

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja noszę dość oklepane i pospolite imię Katarzyna. Na co dzień jestem po prostu Kasią lub Kaśką, ale moja wychowawczyni zwie mnie Pingwinem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png A to przez łączącą nas miłość do Pingwinów z Madagaskaru /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#28 17-07-2014 o 22h14

Miss'na całego
sui-gintou
...
Wiadomości: 456

Znajomi, którzy ogarniają co to anime, nazywają mnie Daria-chan, a pozostali  Suigintou.


                https://38.media.tumblr.com/d58b728e5ac89542224669de928ed72c/tumblr_n130dbOMlZ1qbpxbvo2_500.gif

Offline

#29 18-07-2014 o 11h27

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 25

Jestem Oliwia koleżanki nazywają mnie oli,ola,olcia,przytulanka bo Lubie się przytulać
Mama mnie nazywa myszka,kurczaczek
A chłopacy ze starszych klas przeżywali mnie krówka /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif
A brat mariusz mówi na mnie siostra i tyle

Ostatnio zmieniony przez pseudonim8 (18-07-2014 o 11h28)

Offline

#30 18-07-2014 o 23h42

Miss'Żółtodziób
MileyTwerks
...
Miejsce: Cieszyn
Wiadomości: 9

Ke$ha lub Fika /modules/forum/img/smilies/blebl.gif Moje pseudo przechodzilo juz takie ewolucje, ze hej /modules/forum/img/smilies/blebl.gif a mama mowi do mnie, co mnie smieszy jak jasny gwint, Saska xDDDD kas Saska hahaha

Ostatnio zmieniony przez MileyTwerks (18-07-2014 o 23h44)

Offline

#31 23-07-2014 o 19h33

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

W szkole jestem PECIA –_– Od tak dawna noszę tą ksywkę, że już zapomniałam, kto mi to przezwisko nadał /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#32 28-07-2014 o 16h46

Miss'Żółtodziób
misia504
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 2

/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


"To co nas podnieca, to się nazywa KASA." $

Offline

#33 09-08-2014 o 20h09

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

No imię mam Kornelia, a mówią na mnie:

- Nela - wszyscy znajomi
- Niunia, Nelcia - rodzice, kiedy byłam mała /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
- Młoda - moja starsza siostra

Offline

#34 09-08-2014 o 23h05

Miss'Fuzja
Steno
Odliczanie do samodestrukcji: 10...9...8...
Miejsce: HotHarem- if u know.
Wiadomości: 5 284

Dooobryyy! Dags się melduje! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Chociaż ja to z tych co to się do mnie nikt miło odzywać nie chce xD :

- Wróblica/Wróblowa
- Rudzia/Ruda
Od zdradzieckiej Federacji Taekwondo co to mnie chcą zwerbować do oddziału na co ww. ja zapiera się rękoma i nogami jak może, bo CHCE żyć! I umrzeć spokojnie, niepołamana.

No i te wiadome
- Daga/Dusia
Głównie nazywana tak przez familię, ewentualnie znajomych od "szczeniaka" XD

Ostatnio zmieniony przez Steno (09-08-2014 o 23h07)



https://68.media.tumblr.com/cac66d438ae0420a5c451b84d53428d1/tumblr_oj4p3vhdFM1rkcev7o1_500.gif

Offline

#35 10-08-2014 o 00h08

Miss'Żółtodziób
CandyGirl12
...
Wiadomości: 8

Agat, Agacik, Gagata, Aga, Agatka,...
Czasami też słyszę "mała siostrzyczka" (od młodszego brata  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png )

Offline

#36 10-08-2014 o 00h12

Miss'Żółtodziób
CandyGirl12
...
Wiadomości: 8

rt5yjuk napisał

Ja noszę dość oklepane i pospolite imię Katarzyna. Na co dzień jestem po prostu Kasią lub Kaśką, ale moja wychowawczyni zwie mnie Pingwinem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png A to przez łączącą nas miłość do Pingwinów z Madagaskaru /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Te Pingwiny były tak popularne XD u nas leciały co wieczór (młodsze rodzeństwo) co chwilę o nich słyszę...   /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png

Offline

#37 15-11-2014 o 19h50

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mam na imię Monika. Jedynie tata nazywa mnie Moniczusiu, bo uważa, że mimo jak wyszłam 1 rok temu za mąż i mamy dziecko to jestem jego małą córeczką.
Mam 24 lata!
Mama, młodsze rodzeństwo i koleżanki mówią normalnie.

Offline

#38 17-11-2014 o 21h48

Miss'wtajemniczona
Clarissa1317
"Od lat jest to zagwozdka ma, kto jest szalony- inni czy ja?"
Miejsce: Upper East Side:3
Wiadomości: 1 964

Ja jestem Aleksandra, choć od zawsze byłam Olą, Oleńką. Nikiedy zwłaszcza nauczyciele i dokuczający mi po tym koledzy przekręcają na Olga-,-(Nienawidzę tego) Nie lubię też jak nazywają mnie Olką,drażni mnie to... Teraz coraz częściej mówią mi Aleksandra,Aleksandro i mimo,że kiedyś mogłam za to się porządnie obrazić, zaczyna mi się podobać bardziej niż Ola.
Odbiegam od rodzinnej normy, gdyż większośc była przezywana od nazwisk, co zresztą idealnie by do mnie pasowałoXD

Ostatnio zmieniony przez Clarissa1317 (17-11-2014 o 21h54)

Offline

#39 20-11-2014 o 18h34

Miss'na całego
ola042
...
Wiadomości: 279

Na mnie koleżanki mówią Och lub Chrzan. Od nazwiska /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
NieNAWIDZĘ  /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif


     
             

Offline

#40 20-11-2014 o 19h44

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

Na mnie mówią Emma Elmo Emuś Email Emola Ebola i w ogóle inne takie dziwne :-)
Ale najbardziej mnie denerwuje, jak ktoś nazywa mnie Demilka. Na szczęście tego przezwiska uŻywa tylko jedba osoba i myśli że z tego powodu jest fajna *urgh* nie lubię jej...
EDIT:
Zapomniałam... z powodu ojej nieokiełznanej grzywy, w podstawówne wołali na mnie Kudłata(wszystko zaczęło się od zielonej szkoły-zadźgiać pirata!), albo Loczek, pudel, wełna, dołkowa, saddy, owca(!), baranek(od tego że non stop noszę szlafrok w baranki jak bluzę- ale po domu XD), przylepa, buneko(?), inuyasha - nie mam pijęcia czemu- oraz skrócenie yasha(czyli demon po prosty :--P).
Ale większości powyższYch ksywek nie lubię, ale na szczęście większość już nie jest używana ale do moich afro włosów zawsze się ktoś przyczepi :-]. No właśnie! Afro też na mnie wołają. Nienawidzę ksyw od moich włosów...
Ale co zrobię!? Nic ne zrobię! Takie przeklęte geny...

Ostatnio zmieniony przez Podoina (20-11-2014 o 20h02)


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#41 24-11-2014 o 20h58

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Kiedy jeszcze jarałam się Pingwinami z Madagaskaru, zwana bywałam Pingwinem lub Kowalskim c:> Dwa lata temu, na obozie jeździeckim, byłam Kaśką 2, bo w pokoju ze mną była jeszcze jedna Kasia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Aktualnie "Sherlock" i "Pani Holmes" coraz bardziej się przyczepiają :3
Mama czasami mówi na mnie "Benedykta", kiedy szczególnie zachwycam się Benedictem :3

Offline

#42 12-12-2014 o 20h26

Miss'Żółtodziób
...
Miejsce: Bajkowa kraina
Wiadomości: 5

Mi obecnie przyklejono łatkę "Smalec" nijak się to do mnie niema  /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif

Offline

#43 16-12-2014 o 15h43

Miss'Żółtodziób
Utauchi
Nigdy. Nie próbuj. Obrażać. Zająca. Wielkanocnego.
Miejsce: Wielkanocna Norka
Wiadomości: 6

Mnie przezywają Agatką (zaczął przyjaciel gdy wspólnie oglądaliśmy Krainę Grzybów) albo Kotem od innego przezwiska, Kotomi. Jedna z moich przyjaciółek mówi na mnie Kocisia, a dwie inne nazywają Synem.

Offline

#44 16-12-2014 o 15h55

Miss'wow
Melanie
Better yehet today than kkaebsong tomorrow.
Miejsce: w szafie.
Wiadomości: 705

Do mnie najczęściej zwracają się zwykłym zdrobnieniem `Ada` od Adrianny, na szczęście. Kilka osób zwraca się do mnie `Adzia`, czego nie znoszę. Między członkami rodziny najczęściej jestem `młoda` lub `Duduś`, co staram się jako tako tolerować. A dla najlepszej przyjaciółki jestem `Adamem`. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#45 17-12-2014 o 20h43

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Gosia, Mosia, Myszka, Brego.
I dalej:
- Gosiówa
- Gosiowinka słoninka
- Mała Gosia
- Gogol
*Autor: Moja koleżanka -,-*
- Gosiaczek (moja przyjaciółka xd)

Offline

#46 18-12-2014 o 18h31

Miss'ujdzie
AngelicPretty
Także no, ten tego ;o
Wiadomości: 181

Chłopcy ze starszej klasy mówią na mnie "parówka", "parówa" lub "buła", nie mam pojęcia dlaczego, no ale cóż, już tak się przyjęło ;3 Koleżanki zazwyczaj używają zdrobnienia od mojego imienia, czyli "Naśka" i w końcu rodzice, mama mówi na mnie "Nuśka", a tata " Nasiek", dziwne, no ale trudno /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


https://38.media.tumblr.com/tumblr_m6xbuwG7kY1qbvovho1_500.gif

Offline

#47 22-12-2014 o 21h55

Miss'całkiem całkiem
laureln
Ciesz się chwilą... Nie wiem po co.
Wiadomości: 131

Ja jestem Balbina dla rodziców( nie mam zielonego ani różowego pojęcia dlaczego) i niektórzy nazywają mnie Aria (moje imie to Daria, ach ta kreatywność...)

Ostatnio zmieniony przez laureln (22-12-2014 o 21h55)


.

Offline

#48 23-12-2014 o 12h43

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 2

Karola, Karo, Kara ;3

Offline

#49 24-12-2014 o 13h00

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

Moje imię i tak jest bardzo, bardzo dziwne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png ALE NIE WIEM JAKIM CUDEM MAM PRZEZWISKO KOREAŃCZYK XD no tak wiem kocham Azję i Koreę ale tak bardzo aż Azjatki nie przypominam chociaż pytali czy nie mam Azjatyckich korzeni bo wyglądam jak Azjatka na co ja zawsze zaprzeczam ;-;

Offline

#50 24-12-2014 o 23h50

Miss'nieobczajona
Salli
...
Miejsce: Czy znasz tę krainę, w której wszystko jest możliwe? Tak, dokładnie, pochodzę z Krainy Marzeń.
Wiadomości: 33

Na mnie mówią Arabka, bo ją przypominam ponieważ mam Arabskie korzenie, albo krwawa Mary bo nigdy włosów nie mogę okiełznać i mam je ciągle na twarzy. /modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif


It's better to be hated for what you are than to be loved for what you're not.

Offline

Strony : 1 2 3 4