Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#26 05-02-2014 o 17h28

Miss'wtajemniczona
Oliwkaa
Czuje moc~
Miejsce: Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 1 797

Samantha Wiliamson

Wstałam rano i szybko się ogarnęłam. Na końcówkach uszu zawiązałam małe kokardki. Kiedy już byłam gotowa zjadłam trochę szyneczki i popiłam mlekiem. Złapałam swoje walizki i ruszyłam do portalu. Kobieta już na mnie czekała, przeskoczyłam przez niego i popatrzyłam na akademię. Rozglądając się na boki poszłam do recepcji po swój klucz. Pobiegłam przed drzwi, były otwarte więc nacisnęłam klamkę i weszłam do środka. W środku był kotołak i wampirka. Zamrugałam oczami i popatrzyłam na nich, weszłam głębiej do pokoju i zamknęłam za sobą drzwi.
-Jestem Sammy, meow-powiedziałam i zamiałczałam na końcu. Zamerdałam ogonkiem i zlustrowałam wzrokiem kotołaka. Czarne uszy, ogon i włosy. Ja natomiast byłam różowa. Odgoniłam to od siebie i podeszłam do mojego łóżka i postawiłam bagaże obok.

Offline

#27 05-02-2014 o 17h48

Miss'wow
natasza793
...
Miejsce: Dobre
Wiadomości: 714

Przypominam wam, że nie musicie mi się pytać po prostu tworzyć KP i tylko mnie informować... o tym, że zrobiliście nową postać. Przypominam tylko max 6 postaci. Chodzi to już jak dla mnie dużo...Sooyoung przypominam ci kolejny raz tym razem publicznie o zrobienie KP informowałaś mnie, że zrobisz później. Ja się pytam KIEDY... Napisz mi dokładnie kiedy to w tedy nie będę ci atakować. Nie jestem cierpliwa... Ewangelin napisać podstawowe informacje chociaż wiek, imię, nazwisko...


Jeśli gdzieś nie odpisuje długo proszę o wybaczenie i przypomnienie na PW  PS zadaj mi pytanie  ASK.fm
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#28 06-02-2014 o 13h07

Miss'na całego
Duda
Tak, pamiętam. Tak, wiem. Tak, rozumiem. Tak, mam to gdzieś.
Miejsce: Warszawskie metro
Wiadomości: 321

Farfalee
Przedstawiła się szybko, chyba nie lubi mówić o sobie... Szkoda, ale i tak będzie super. Podeszłam do Cherry... Dziwne imię, ale to dla tego tak uważam, bo rodzice nie uznają ludzkich imion. Ciekawe czy w szkole będą ludzie? Myślę, że to nawet prawdopodobne. W takiej akademii ludzie powinni być, skoro ta szkoła ma zjednoczyć rasy powinny też być jakieś inne stworzenia. Mam tylko nadzieję, że nie wampiry, boję się ich jak niczego innego. Najbardziej liczyłam na rasy mało znane i takie nieliczne. Myślę, że coś się trafi. Nie mogę się doczekać poznania tych wszystkich stworzeń! Tak się cieszę, że mam ochotę lecieć na obchód wszystkich pokoi w szkole, byle szybciej wszystkich poznać. Poczekam aż Cherry się rozpakuje i może zaproponuję zwiedzenie szkoły? Tak jeśli nie będzie miała ochoty, pójdę sama!


http://i60.tinypic.com/2ciik36.png

Offline

#29 07-02-2014 o 11h28

Miss'na całego
Niamh
...
Wiadomości: 315

Link do zewnętrznego obrazka

Poszłam za nią do naszej sypialni. Była nawet ładna ale w moim domu miałam ładniejszą. Rozpakowałam swoje ubrania do szafy.
- Będziemy mieszkać tylko w dwie czy ktoś jeszcze przyjdzie - spytałam się jej. Pamiętam jak powiedziała, że liczyła na przeciwną płeć. Nawet fajnie by było gdyby byli jacyś chłopcy z wody. Na przykład jakiś fajny syren. Kiedy rozpakowałam się usiadłam na łóżku.
- Masz jakiś pomysł co możemy porobić? - spytałam się jej. Mam nadziej, że dziewczyna nie ma jakiś zwariowanych pomysłów.

Link do zewnętrznego obrazka

Po mnie weszła kotołaczka. Super ktoś z mojej rasy. Dajnie było widzieć, że nie będę jedynym przedstawicielem naszej rasy.
- Hej jestem Devid Silveeer - powiedziałem do niej nie chcący przeciągając literę ,,E''. Takie rzeczy czasem się zdarzają. Zwłaszcza jak twoje struny głosowe przyzwyczajone są do miałczęnia.

Offline

#30 07-02-2014 o 14h13

Miss'na całego
Duda
Tak, pamiętam. Tak, wiem. Tak, rozumiem. Tak, mam to gdzieś.
Miejsce: Warszawskie metro
Wiadomości: 321

Farfalee
- Hmmm...- nie chciałam żeby wiedziała jak bardzo mi zależy i, że planuję to od jakiegoś czasu.- Jeśli ci się chce, mogłybyśmy zwiedzić szkołę. Jeśli nie to może pójdziemy do ogrodu? Albo do lasku za akademią? Jak uważasz?- powiedziałam najobojętniejszym tonem na jaki było mnie stać. Nie wiem czy dobrze wyszło ale mam nadzieję, że ją przekonam. Mogłybyśmy poznać kogoś fajnego. Na przykład dyrektorkę albo jakiegoś fajnego ucznia. Tak bym chciała kiedyś poznać anioła albo... Kogokolwiek, kto nie mieszka cały życie w stawie pod Olimpem... Najlepiej kogoś tak gadatliwego jak ja. Kogoś, kto mógłby ze mną gadać godzinami. Cherry jest oczywiście bardzo fajna ale sprawia wrażenie kogoś, kto raczej nie lubi dużo mówić.


http://i60.tinypic.com/2ciik36.png

Offline

#31 07-02-2014 o 16h15

Miss'wow
natasza793
...
Miejsce: Dobre
Wiadomości: 714

Link do zewnętrznego obrazka

   Chłopak poszedł ze mną po odbiór kluczyka tam się dowiedzieliśmy, że nawet jesteśmy razem w pokoju. Co za niespodzianka, że akurat z nim jestem w pokój. Tak naprawdę żadna. Można było się tego spodziewać. Poszłam z nim do pokoju z nadzieją, że może tam będą inne zombie. Jednak pokój był pusty. Nie mówcie, że mam tylko z nim. Przecież ja chce poznać więcej istot ze swojej rasy i nie tylko. Proszę niech ktoś ma z nami pokój. Położyłam walizkę na łóżku i zaczęłam się rozpakowywać powoli. W końcu jak mam inaczej. Jak jestem strasznie powolna. W końcu taka moja natura, że robię wszystko powoli ale mi to nie przeszkadza. Po co się spieszyć jak się ma całe wieczne życie. Wszystko zdąży się zrobić. Nawet będzie jeszcze masa wolnego czasu.

Link do zewnętrznego obrazka

  Upadła Anilca jak usłyszałam moje imię zaczęła myśleć sądzę to po tym, że jakiś czas nie dawała oznak życia. Kiedy się przestawiła druga nasza współlokatorka ruszyła się.
- Co was w ogóle do tej budy sprowadza? - spytałem się ich. Chciałem wiedzieć... Czy przypadkiem w pokoju nie mam żadnego kujona. Który lubą dużo się uczyć. Ponieważ oni są strasznie nudni. Ja nie cierpię nudy. Wolę jak coś się dzieję. Jak jest anarchia.

PS Pozostałymi napiszę później gdy u nich będzie coś się działo

Ostatnio zmieniony przez natasza793 (07-02-2014 o 16h16)


Jeśli gdzieś nie odpisuje długo proszę o wybaczenie i przypomnienie na PW  PS zadaj mi pytanie  ASK.fm
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2