Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3

#26 23-12-2013 o 07h58

Miss'Sensei
Joanna
...
Miejsce: People will say, black or white but the world is so GRAY!
Wiadomości: 1 071

Ponowie pytanie: Ile konkretnie potrzeba sukienek ?

Kupilam ich okolo 6 i na defiladzie światecznej jeszcze ani razu sie nie pojawilam to wiec ile ich trzeba miec?

Offline

#27 23-12-2013 o 08h52

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Na pewno liczą się sukienki z misji. Uzbierało mi się sukienek świątecznych ok. 140 i na defiladzie widzę moją miss dość często /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#28 23-12-2013 o 09h17

Miss'wow
KimDallas
...
Wiadomości: 679

Może to zależy od liczby sukienek kupionych w danym dniu. Moja miss pojawiła się na defiladzie tylko w pierwszym dniu wycieczki, kiedy zdobyłam ok. 200 sukienek. Teraz ani razu na siebie "nie wpadłam" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#29 23-12-2013 o 09h58

Miss'na całego
Georgina
Never let me go, Damon.
Miejsce: Wroclove
Wiadomości: 262

KimDallas
Mam dokładnie to samo, więc pewnie jest to sposób na "naciąganie" graczek. No sorry, ale kupowanie dzień w dzień po około 100-200 sukienek? Paranoja.


https://38.media.tumblr.com/ad7c58e22195b9ba0d7cc04cf8f7bc5a/tumblr_nd8pzjTuN81rzh2wpo3_500.gif

Offline

#30 23-12-2013 o 10h14

Miss'wow
CharlotteYork
Wyzwanie to ubranie...
Miejsce: Ciemna strona księżyca
Wiadomości: 536

Moje zdecydowane faworytki to fifi2 w chabrowej kreacji oraz miss w zgniłozielonej kreacji z łapką w dłoni. PIĘKNE!

Co do sukienek to na Halloween działało dokupowanie choć jednej sukienki w kolejnym dniu wycieczki.

Offline

#31 23-12-2013 o 14h41

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja kupiłam około 30 sukienek i ponoć wyświetlałam się potrójnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#32 23-12-2013 o 19h01

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

To ja tylko spytam tak przy okazji czy komukolwiek się wyświetlam na tej defiliadzie świątecznej? Bo osobiście widuję się raz za każdym razem jak przeglądam całą. Tak z ciekawości pytam o:

Dziękuję Georgina c:

Ostatnio zmieniony przez nelumi (23-12-2013 o 19h40)

Offline

#33 23-12-2013 o 19h18

Miss'na całego
Georgina
Never let me go, Damon.
Miejsce: Wroclove
Wiadomości: 262

Nelumi - mignęłaś mi kilka razy w trakcie jednego przeglądania, więc chyba nie jest tak źle : ) Dokupiłam kilka sukienek i rzeczywiście moja miss zaczęła się pojawiać. Naciągacze jedni.


https://38.media.tumblr.com/ad7c58e22195b9ba0d7cc04cf8f7bc5a/tumblr_nd8pzjTuN81rzh2wpo3_500.gif

Offline

#34 23-12-2013 o 19h55

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Ja mam to samo pytanie co Nelumi, bo sama nie widzę siebie na defiladzie kurczę..


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#35 23-12-2013 o 20h43

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Eee tam... Mnie tam w ogóle od początku wyborów nie było na defiladzie. Nie mam zamiaru kupować co kilka godzin kilkanaście sukienek by być tam obecną i dostać 4 razy mniej MM za wygraną niż wydam na nie, by być tylko 1 dobę na podium, a i tak nie być pewną czy wygram kiedykolwiek czy nie. Kurczę... ale długie zdanie ^ ^''

A tak... I gratuluję zwyciężczyniom. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#36 23-12-2013 o 21h24

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

A więc ja mam bardzo dużo sukienek ... kupiłam z około 70, czy coś takiego .. ale sporo dostałam, więc razem mam 284 sukienki w swojej szafie tylko z tego eventu ...
I wtedy praktycznie co stronę się wyświetlałam ... jak się przechodzi misję to wtedy najczęściej się pojawia osoba ..

Offline

#37 24-12-2013 o 10h26

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

mam zamiar odbiec od tematu ilości kiecek, które pozwalają na prześladowanie innych swoją lalką /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

chciałam Wam pokazać jaką fajną zabójczynię karpi znalazłam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/18/moy/13938.jpg

Offline

#38 24-12-2013 o 11h10

Miss'OK
nisiam
Kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą.
Wiadomości: 1 452

Trochę nietrafiona nazwa "zabójczyni karpi" zwłaszcza gdy na targach, w sklepach widzi się setki karpi pływających w niedużych wannach w brudnej wodzie, gdzie nie mają za wiele miejsca. A potem kolejne męczarnie w wannie lub zlewie w domu u ludzi, którzy jeszcze nie umieją ich dobrze zabić i potem ryby się męczą.
To tyle jeśli chodzi o małe rybki, które też mają uczucia, chociaż wiem, że nikt nie miał nic złego na myśli, więc nikogo nie atakuje tylko tak wypowiadam swoje zdanie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


                                                                                     „Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego."

Szybko zrezygnowałeś jak na kogoś, kto mówił, że jestem kobietą jego życia
— Guillaume Musso, "Kim byłbym bez Ciebie?"




Offline

#39 24-12-2013 o 11h46

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Zabójczyni karpi? Przyznam, że kiedy zobaczyłam tę panią na defiladzie, nie przyszło mi to do głowy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png) Ciekawa interpretacja!

nisiam: Spokojnie, nikt tu nie ma nic złego na myśli /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#40 24-12-2013 o 13h58

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

patrząc na tą miss widziałam karykaturalne przedstawienie biednej Polki, której przyszło stoczyć bitwę ze śmierdzącym karpikiem, a tu przecież świeżo paznokietki wymalowała, zaś w kuchni woda na barszczyk z torebki się przypala /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png i owszem, można przypalić wodę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
jakby nie patrzeć, gdyby każdy karp miał osobną balię/beczkę kosztowałby więcej niż jego mulisty żywot jest wart. podpisuję się pod tym stwierdzeniem jako siostra, córka, wnuczka i prawnuczka weterynarzy, która sama nim kiedyś będzie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#41 29-12-2013 o 16h36

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

Mam ponad 70 sukienek a nie widziałam siebie ani razu. Mi strasznie podoba się pani w niebieskiej sukni z laską oraz jasno różowymi włosami. CUDNA *.* Ta obok również piękna.
Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Sszyszka (29-12-2013 o 16h42)


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#42 20-12-2014 o 20h49

Miss'całkiem całkiem
Midwey
...
Wiadomości: 94

Ja kupiłam tylko kilka i czasem się pojawiam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png więc nie wiem od czego to zależy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Troche mnie to irytuje ,że co przewijam to pojawiają sie te same miss. Szkoda, ponieważ jest wiele pięknych stylizacji , na które chciało by się oddać głos a te są "przysłonięte" tymi powtarzającymi się paniami i w efekcie ich szanse na wygraną maleją. Na przykład u mnie ciągle widuję zielonego skrzata. Na jednej stronie był aż 3 x /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Jak zobacze go na podium to foch /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Nie to żeby mi się nie podobał ale to troche nie fair ;d

Ostatnio zmieniony przez Midwey (20-12-2014 o 20h52)


https://photo.missfashion.pl/pl/1/110/gd/87736.jpg

Offline

#43 20-12-2014 o 21h11

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

Midwey przepraszam, ale jak się ma ful MM, to kupujesz ful rzeczy, jak również sukieneczki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png. Również uważam, że to nie ilość ubrań powinna świadczyć o ilości pojawiania się na defiladzie, ale cóż zrobić D:. Mogliby zrobić to na zasadzie, kto dłużej przebywa np. na świątecznej wycieczce i ma przynajmniej dwa elementy z niej...

Offline

#44 20-12-2014 o 21h12

Miss'na całego
Janka
...
Miejsce: Paris
Wiadomości: 297

Kimkolwiek jest zielony skrzatek, to pierwsze co mi się wyświetliło dziś w świątecznej defiladzie to... zielony skrzatek razy trzy. Na następnej stronie był tylko dwa razy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Nie wiem jakiej magii ktoś użył, czyżby kupienie całego zapasu sukienkowego w świątecznym ninelandzie?
A swoją drogą bardzo fajny skrzatek /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
No to zrobię maly eksperyment i zaraz kupię kilka najtańszych sukienek... zobaczymy!

EDIT: aaa, to Rainbow jest zielonym skrzatem! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Ostatnio zmieniony przez Janka (20-12-2014 o 21h13)

Offline

#45 20-12-2014 o 21h17

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

Mam tylko... *liczy* 138 kupionych sukienek /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png. Postanowiłam wykonać większość zadań w następnych misjach świątecznych (dzisiejszej nie mogę wykonać, gdyż wykończyłam limit zmiany fryzur), w tym te z ilościami ubrań /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png. W sumie na wygranej mi tak nie zależy, jak na ukończeniu świątecznych misji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png. Dla pocieszenia dodam, że w Halloween zajęłam 3 miejsce z 13 zakupionymi kieckami C:.

Offline

#46 20-12-2014 o 21h47

Miss'całkiem całkiem
Midwey
...
Wiadomości: 94

nie masz za co przepraszać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png absolutnie nie krytykuje twojego skrzata (żebyś czasem tak nie pomyślała) tylko szkoda,że nie każdy ma równe szanse w defiladzie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png bo niektóre stylizacje są naprawde dobre! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

no to chyba nie pozostało mi nic innego jak jednak życzyć podium /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png trochę się wykosztowałaś  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


https://photo.missfashion.pl/pl/1/110/gd/87736.jpg

Offline

#47 16-12-2015 o 15h19

Miss'towarzyska
Ryuu
I don't wanna die But I ain't keen on living either
Miejsce: I will follow him, he is my destiny.
Wiadomości: 2 365

Przeglądając wybory natrafiłam na kilka fajnych i pomysłowych stylizacji ;3
Niestety parę razy widziałam komplety, którym dałam serduszko bo spodobał mi się jeden element dodatkowy.
Tradycyjnie atak klonów jakoby specjalnie na premierę najnowszych gwiezdnych wojen xd

Btw: nie znalazłam siebie na świątecznej defiladzie ;/


https://66.media.tumblr.com/150a383a6763c516fd9da09ca43b8835/tumblr_n7gnbfpTGU1su04fao1_r1_500.gif

Offline

#48 16-12-2015 o 15h31

Miss'wow
Hiruko
DOTsim-Hiruko Origin-666Elenix a Discord-Hiruko#6667
Wiadomości: 734

Może za mało sukienek?

Mnie poziom gwiazdkowych miss dobił bardziej niż zwyczajne, nie porównując już do Halloween'owych, które były genialne. Komplety za kompletami, raz prawie dałam jednemu gwiazdkę, bo tak były kolory zmienione, że w pierwszej chwili się nei zorientowałam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Cóż, to pierwszy dzień, gwiazd jeszcze nie było... Oby poziom tych wyborów się podniósł /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#49 16-12-2015 o 16h38

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Czasem siebie mniej widać, na halloween nie widziałam siebie ani razu, a wygrałam kiedyś xD No i aktualizacje. Nie rzucam się na głosowanie już od pierwszej chwili, bo to są pierwsze osoby które akurat były w domu, kiedy wycieczka się zaczęła, od jutra będzie ciekawiej :"D

Offline

#50 17-12-2015 o 16h17

Miss'na całego
Aeriss
...
Miejsce: Yaoiworld
Wiadomości: 252

Oceniałam wczoraj, oceniałam dzisiaj. Przy Halloween oceniałam prawie codziennie. I wiecie co? Leciały same przekreślone gwiazdki.
Czy tylko ja mam wrażenie, że z sezonu na sezon poziom missek drastycznie spada? We wcześniejszych latach po prostu co najmniej połowie dawałam serduszka, a teraz jest taka posucha. jasne, czasem się trafi jakaś gwiazdka... Widziałam sporo podobnych - karnacja - fryzura - makijaż, już nawet nie mówię o ubraniach A podium mnie dobija.  :c

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3