Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 5 ... 13

#51 20-12-2013 o 00h23

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Ciuchy są IDEALNE! A te fryzury!
Doszłam do 10 misji. 200 mebli i 300 ciuchów poczeka do jutra


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#52 20-12-2013 o 00h30

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

Aż nie mogę się doczekać nowych ciuszków- a na pewno dojdą, prawdopodobnie pod koniec wycieczki, jak w przypadku Halloween /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#53 20-12-2013 o 00h33

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Prześliczne są te ciuszki! I fryzurki! Więcej rzeczy przypadających mi do gustu niż halloween, acz poprzednia wycieczka też  była przednia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#54 20-12-2013 o 00h34

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Przy tych misjach 'kup minimum' bardzo przydaje się teraz sortowanie po cenach /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#55 20-12-2013 o 00h39

Miss'OK
nisiam
Kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą.
Wiadomości: 1 452

Wszystko takie piękne i te misje.. i już nie mam MM /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png dostane te które powinnam dostać od chłopaka i za prace? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


                                                                                     „Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego."

Szybko zrezygnowałeś jak na kogoś, kto mówił, że jestem kobietą jego życia
— Guillaume Musso, "Kim byłbym bez Ciebie?"




Offline

#56 20-12-2013 o 00h56

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Kurde, chciałam jak najszybciej skończyć wycieczkę (strasznie mi się podobają wszystkie stroje i w ogóle w jakiś szał wpadłam<3) ale nie mogę znaleźć Fondue z jednej misji :C Przejrzałam ręcznie całe ikeland i nic z tego :C

Offline

#57 20-12-2013 o 00h58

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Czy tylko ja uważam, że jeśli chodzi o ciuchy to szału nie ma? Pod tym względem Halloween biło Gwiazdkę na głowę. Kupiłam tylko kilka dodatków i może dwie sukienki w kilku wersjach kolorystycznych.

Offline

#58 20-12-2013 o 00h58

Miss'nieobczajona
pieronek
...
Wiadomości: 24

Fondue jest w supermarkecie, w trzeciej zakładce od lewej.

Offline

#59 20-12-2013 o 01h02

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Aaah! Nie wpadłam na to że skoro to jedzenie to jest przy jedzeniu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Dziękuję<3  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#60 20-12-2013 o 01h06

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

No, koniec - 10 misja i kupno 300 ubrań mnie pokonało. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Spłukałam się, ale mam tyle śliczności w szafie (TE KAPELUSZE ZA 710 *O* ), że muszę coś szybko z nich poukładać. <3


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#61 20-12-2013 o 01h33

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Ja już ukończyłam 30 misji świątecznych /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#62 20-12-2013 o 01h39

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

dyokira napisał

Czy tylko ja uważam, że jeśli chodzi o ciuchy to szału nie ma? Pod tym względem Halloween biło Gwiazdkę na głowę. Kupiłam tylko kilka dodatków i może dwie sukienki w kilku wersjach kolorystycznych.

Może dlatego, że masz mroczniejszy styl i Halloween Ci bardziej pasowało pod względem ubrań. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Dla mnie osobiście to gwiazdka wygrywa jeśli chodzi o atrakcyjność ciuszków i choć jest ich dużo mniej to urzeka mnie ich urok. <3


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#63 20-12-2013 o 01h44

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

nivata napisał

Dla mnie osobiście to gwiazdka wygrywa jeśli chodzi o atrakcyjność ciuszków i choć jest ich dużo mniej to urzeka mnie ich urok. <3

Dis! <3

I w końcu nadeszły moje od miesięcy wyczekiwane kamienie do japońskich gorących źródeł /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Jutro mój salon czeka ostry remont.

Ostatnio zmieniony przez Rosette (20-12-2013 o 01h44)



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#64 20-12-2013 o 02h09

Miss'na całego
Georgina
Never let me go, Damon.
Miejsce: Wroclove
Wiadomości: 262

Za to mnie kompletnie rozwaliły rajstopy. Wszystkie są takie piękne *-* Jak dobrze, że wracam do domu i będę mogła doładować sobie kasę, nah nah. Fryzury bez szału, ale coś tam mi się spodobało.


https://38.media.tumblr.com/ad7c58e22195b9ba0d7cc04cf8f7bc5a/tumblr_nd8pzjTuN81rzh2wpo3_500.gif

Offline

#65 20-12-2013 o 06h13

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jestem bezapelacyjnie zakochana w lolicich kucykach z loków - nie zdejmę jej już nigdy! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
A te lolicie ciuszki - istna euforia! Płaszczyk Laponia w połączeniu z kołnierzykiem Belle Nuit tworzy płaszcz, o jakim marzyłam dla swojej miss! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Crewedka (20-12-2013 o 06h17)

Offline

#66 20-12-2013 o 06h52

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

ORETY absolutnie kocham te ciuchy! Spódniczki, sukieneczki... Bluzeczki... Wreszcie jakieś cudne sweterki mogę upolować. Ta Kraina jest obłędna i dla mnie o wiele bardziej interesująca niż Halloween.
Całkowicie się spłukałam i coś czuję, że niedługo doładuję konto.

Offline

#67 20-12-2013 o 10h22

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

I wszystkie misje zrobione... nawet bez większego problemu i z szaleństwem kupowania głównie tego, co mi się wybitnie spodobało o_0 Na koniec limit kupionych ciuchów to minimum 1100, a mebli bodajże 480 (czy 470? w każdym razie poniżej 500) co jest zaskakująco przyjazne do wykonania, bo przechodząc do 30 misji szykowałam się na krwawicę i ciężkie płacze, tymczasem miałam od razu misję zaliczoną, bo przy wykonywaniu poprzednich sama się nabiła /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Moje wydatki zamknęły się na jakiś 300 tysiącach, a dla kogoś chcącego wyłącznie zaliczyć zadania, by zdobyć MN, pewnie wystarczy nawet poniżej.

(To teraz HH i wykupię caały sklep, bwahahaha!)

Ostatnio zmieniony przez Rosette (20-12-2013 o 10h23)



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#68 20-12-2013 o 10h30

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Też już zakończyłam misje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Powaliła mnie sukienka którą się dostaje po zakończeniu 15 misji.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#69 20-12-2013 o 10h30

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja utknęłam na 20 misji i czekam na HH - jednakże mam dziwne przeczucie, że HH pojawi się dopiero po zakończeniu wycieczki... Chciałabym poszaleć w Ikelandzie, bo ubrania, co ciekawsze, już kupiłam.

Offline

#70 20-12-2013 o 10h39

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Ja myślę, że jednak hh się pojawi podczas wycieczki - teraz ludzie są mooocno skłonni, by doładowywać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#71 20-12-2013 o 10h45

Miss'towarzyska
Emma1
Leśny Kwiat
Miejsce: Schkeuditz
Wiadomości: 2 302

Oj tak.. HH bardzo by się przydało /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


"Wytrenuj swoje ciało i umysł, a przejmiesz kontrole nad swoim życiem" ~ Ewa Chodakowska 
                 

                                                                                             Emma1

Offline

#72 20-12-2013 o 11h09

Miss'Sensei
dona2
...
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 793

JAKIE TO PIĘKNE WSZYSTKO myślałam, że te ciuchy nie będą w moim guście, ale są jak najbardziej. Doładuje więcej niż zamierzałam i wykupię wszystko!!!! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#73 20-12-2013 o 11h15

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Pokochałam tę fryzurę z lokami! Może dlatego, że sama noszę dokładnie taką samą, tylko czarną? Hmm może przefarbuje i moją miss? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#74 20-12-2013 o 11h31

Miss'Sensei
dona2
...
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 793

Rosette napisał

I wszystkie misje zrobione... nawet bez większego problemu i z szaleństwem kupowania głównie tego, co mi się wybitnie spodobało o_0 Na koniec limit kupionych ciuchów to minimum 1100, a mebli bodajże 480 (czy 470? w każdym razie poniżej 500) co jest zaskakująco przyjazne do wykonania, bo przechodząc do 30 misji szykowałam się na krwawicę i ciężkie płacze, tymczasem miałam od razu misję zaliczoną, bo przy wykonywaniu poprzednich sama się nabiła /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Moje wydatki zamknęły się na jakiś 300 tysiącach, a dla kogoś chcącego wyłącznie zaliczyć zadania, by zdobyć MN, pewnie wystarczy nawet poniżej.

(To teraz HH i wykupię caały sklep, bwahahaha!)

Wszystkie misje razem z kup minimum? To super, bo ja szykowałam się na wydatek 500 tyś MM /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#75 20-12-2013 o 11h55

Miss'ok
Cherrykinn
...
Wiadomości: 54

Mam pytanie. Czy jeśli biorę udział w wycieczce Bożonarodzeniowej, ale chcę też używać kalendarza - to czy mogę opuścić wycieczkę, a potem znów do niej wrócić i być na tej misji, którą ostatnią skończyłam?

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 5 ... 13