Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 3 4 5 6 7 ... 56

#101 30-05-2013 o 23h06

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Szczerze to chciałabym ustawić sobie na zewnątrz chociaż grill i ławeczkę, ale to już jak będę więcej dostawać. I do tego szczypce dla bimbo i te w akcesoriach z widelczykiem *_*

Offline

#102 31-05-2013 o 00h51

Miss'na całego
Amik
Leśne Zło
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 419

Aiamate napisał

Prakseda napisał

WOW!
Podziwiam, że chciało Ci się to wszystko przeglądać.
Odwaliłaś kawał dobrej roboty. :)

...i nie wiem jak Ci to powiedzieć, że przy jakiejkolwiek aktualizacji typu dodanie nowych mebelkow do Ikelandu, strony które podałaś przestaną być aktualne

Spoko :)
ale póki co możemy z tego korzystać, a uaktualnienie tego to będzie chwila (jeżeli dołożą coś na początek listy to po prostu numerki wzrosną o ileś).
Zresztą, wypisałam to co jest na chwilę obecną- jeżeli coś pozmienia się drastycznie to po prostu się wpisze w wyszukiwarkę ;) Ale dzięki za troskę ;)

Właśnie, wystarczy, że podała dokładne nazwy. Dzięki temu wystarczy wpisać w wyszukiwarkę <3

Również podziwiam, postaram się zrobić coś podobnego w najbliższym czasie, ale na razie tłumaczę sobie poziomy na misski mody.

Offline

#103 31-05-2013 o 20h45

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Biuro urządzę w stylu Medison , łazienke czarno - białą , a salon czy co tam zostało bardziej  gustownie i elegancko , ale bez przesady ...   /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

Offline

#104 31-05-2013 o 22h07

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Myślałam, że meble z pracy sekretarki, będą pasować, ale wyszło tak sobie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png
Doprawiłam trochę dając coś na ściany by nie było pusto i wygląda ciutkę lepiej, ale chyba za dużo tego wszystkiego. Wszystko psuje mój facet! xD

Offline

#105 31-05-2013 o 22h34

Miss'ujdzie
Prakseda
...
Wiadomości: 187

No, ja też bym jachętniej wyrzuciła tego faceta z mieszkania, bo tylko przeszkadza XD

Offline

#106 31-05-2013 o 22h38

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Prakseda napisał

No, ja też bym jachętniej wyrzuciła tego faceta z mieszkania, bo tylko przeszkadza XD

Mykiem na to jest schowanie go za tapetą xD
(druga strzałeczka w kółeczkach licząc od dołu- klikasz do oporu, aż zniknie)

Offline

#107 31-05-2013 o 22h42

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Aiamate napisał

Prakseda napisał

No, ja też bym jachętniej wyrzuciła tego faceta z mieszkania, bo tylko przeszkadza XD

Mykiem na to jest schowanie go za tapetą xD
(druga strzałeczka w kółeczkach licząc od dołu- klikasz do oporu, aż zniknie)

No tak. Nie pomyślałam o tym, ale szczerze to czułabym się jakbym go naprawdę tam zakleiła i to by było takie nienaturalne. xD

Offline

#108 31-05-2013 o 22h52

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Ja swojego ustawiłam blisko siebie (tak romantycznie i w ogóle) i razem zapełniamy wolną przestrzeń. Proponuję schowanie ale sama bym go nie zakleiła.


Ewentualnie dla psoty, "zakleiłabym" tak żeby nogi wystawały xD
Albo gdybym miała zasłonki/kotary. Żeby nie było tak zwyczajnie!

Offline

#109 31-05-2013 o 23h26

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

kupiłam na wycieczce takiego słodkiego kamiennego lwa gdzieś mi zniknął może nie mogę mieć go w pomieszczeniach??

Offline

#110 31-05-2013 o 23h27

Miss'ujdzie
Prakseda
...
Wiadomości: 187

Aiamate napisał

Ewentualnie dla psoty, "zakleiłabym" tak żeby nogi wystawały xD
Albo gdybym miała zasłonki/kotary. Żeby nie było tak zwyczajnie!

Ty to masz pomysły!  /modules/forum/img/smilies/fou rire.gif

Offline

#111 01-06-2013 o 15h39

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Titra napisał

kupiłam na wycieczce takiego słodkiego kamiennego lwa gdzieś mi zniknął może nie mogę mieć go w pomieszczeniach??

Sprawdzałaś w Ogród (Wieś i Narty też warto sprawdzić- a nóż) w liście rozwijanej? Może nie jest jako akcesoria tylko mebel?

I czy jesteś pewna, że go kupiłaś? (Zatwierdziłaś "koszyk"?)

Offline

#112 01-06-2013 o 22h55

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Dziewczyny zauważyłam że dość dużo osób ma taki sam wystrój salonu (nie bede podawać dokładnie kto) Nie dziwiła bym sie że  coś się tam różni,ale jest kropka w kropke. Czy któraś tez to zauważyła (to jest taka moja ciekawość wystroju wnętrz)


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#113 01-06-2013 o 22h59

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

YooSti napisał

Dziewczyny zauważyłam że dość dużo osób ma taki sam wystrój salonu (nie bede podawać dokładnie kto) Nie dziwiła bym sie że  coś się tam różni,ale jest kropka w kropke. Czy któraś tez to zauważyła (to jest taka moja ciekawość wystroju wnętrz)

Pewnie dlatego, że podstawą salonu jest fotek/kanapa i telewizor (który tu akurat nie jest tak strasznie drogi). x3

Offline

#114 01-06-2013 o 23h19

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Misa napisał

YooSti napisał

Dziewczyny zauważyłam że dość dużo osób ma taki sam wystrój salonu (nie bede podawać dokładnie kto) Nie dziwiła bym sie że  coś się tam różni,ale jest kropka w kropke. Czy któraś tez to zauważyła (to jest taka moja ciekawość wystroju wnętrz)

Pewnie dlatego, że podstawą salonu jest fotek/kanapa i telewizor (który tu akurat nie jest tak strasznie drogi). x3

Nie to to nie to wnętrze tam żadnego telewizora nie ma
. I co najciekawsze jest kropka w kropkę,żeby tam się coś różniło,nie jest taki sam rostaw mebli i akcesorium


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#115 01-06-2013 o 23h22

Miss'na całego
Masakra
Leśna Nimfa
Wiadomości: 492

A czy nie mowa przypadkiem o salonie w domu rodziców?

Bo tak się składa, że w domu rodziców salonu nie da się zmienić, a kto ma mało kasy to z nimi mieszka.

Ostatnio zmieniony przez Masakra (01-06-2013 o 23h23)

Offline

#116 01-06-2013 o 23h31

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Masakra napisał

A czy nie mowa przypadkiem o salonie w domu rodziców?

Bo tak się składa, że w domu rodziców salonu nie da się zmienić, a kto ma mało kasy to z nimi mieszka.

Akórat chodzi mi o umeblowany salon,a nie  jeszcze w fazie meblowania lub całkiem pusty


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#117 01-06-2013 o 23h38

Miss'na całego
Masakra
Leśna Nimfa
Wiadomości: 492

W domu rodziców nie da się zmienić salonu, bo salon ten JEST JUŻ UMEBLOWANY a rodzice sobie nie życzą. Wejdź w mój i zobacz czy ci o ten przypadkiem nie chodzi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Offline

#118 01-06-2013 o 23h41

Miss'ujdzie
Prakseda
...
Wiadomości: 187

YooSti napisał

Masakra napisał

A czy nie mowa przypadkiem o salonie w domu rodziców?

Bo tak się składa, że w domu rodziców salonu nie da się zmienić, a kto ma mało kasy to z nimi mieszka.

Akórat chodzi mi o umeblowany salon,a nie  jeszcze w fazie meblowania lub całkiem pusty

Myślę, że Masakra ma racje. Pewnie widziałaś umeblowany salon w domu rodziców (gdy Miss nie wynajmuje żadnego mieszkania mieszka u rodziców).

Offline

#119 02-06-2013 o 08h04

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Masakra napisał

W domu rodziców nie da się zmienić salonu, bo salon ten JEST JUŻ UMEBLOWANY a rodzice sobie nie życzą. Wejdź w mój i zobacz czy ci o ten przypadkiem nie chodzi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

No tak to ten sam salon. To ja tego nie zauważyłam bo bardzo szybko się przeniosłam do swojego m2. Sorki za zamieszanie. Teraz bedę bardziej uważna


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#120 02-06-2013 o 12h08

Miss'nieobczajona
Blingee
...
Wiadomości: 23

Ja narazie tylko salon taki wystrojony mam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Łazienka jest taka zwykła że przysznic i różne rzeczy a biuro jest zrobione z darmowych rzeczy xD Na salon poszło 10,000 nawet tanio jak na tyle rzeczy kupionych ;D

Offline

#121 02-06-2013 o 15h00

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja na razie planuję urządzić tylko salon, bo brakuje mi pieniędzy, a nie chcę być zbytnio rozrzutna... Na razie mam tam pusto jedynie postawiłam białą wazę. Ale planuję urządzić tak:
- ściana ciemnobrązowa z kategorii Ściana Chatka (190 x2)
- podłoga będzie lekko beżowa (170)
- biały Neon Love (240)
- czarny Zegar Zakochani (110)
- biała Półka Aniołki (310 x2)
- biała Metalowa Półka (350)
- szary Metalowy Stolik (440)
- czarne Metalowe Ozdobne Krzesło (380)
- szary Dywan Zakochani (220)

To tyle. Chcę żeby salon był taki delikatny, nie za bardzo przesadny... Taki minimalism, heh. ;D

Offline

#122 02-06-2013 o 15h45

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

ja zrobiłam sobie wnętrze dzisiaj , muszę kupić jeszcze pare drobiazgów i bedzie end /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png)

Offline

#123 02-06-2013 o 16h49

Miss'ujdzie
Prakseda
...
Wiadomości: 187

Ja na razie urządziłam biuro głównie z tego co dostałam za kurs piekarki. Na razie żal pi rzeznaczać na to MM.
Ale jak już sie dorobie to drżyjcie ściany! ;D

Offline

#124 02-06-2013 o 17h09

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Orientuje się ktoś ile kosztuje wynajem innych zamieszkań? U mnie chyba się nie wyświetla jak mam obecnie kawalerkę. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#125 02-06-2013 o 17h23

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

wiecie może czy da sie sprzedac niektore meble ? Nie mówie , że ja tak mam , ale jestem bardzo ciekawa , może będe miała tak , dlatego bardzo proszę o odpowiedź i wielkie dzieki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

Strony : 1 ... 3 4 5 6 7 ... 56