Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 ... 12

#26 24-10-2013 o 23h37

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Solelei napisał

Misa napisał

Gratulacje, YooSti.
Ech, zazdroszczę. Nie mam szans na trofeum, bo za każdym razem widzę jak bite są moje stroje na głowę. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Od czego zależy, żeby w ogóle być w tych finałach, bo chcę wiedzieć jak dużo w nich miss uczestniczy.

Z tego co się orientuję, to od tego czy nosisz na sobie ubrania zakupione podczas eventu, w sensie, że halloweenowe.

A to ciekawe, bo od paru godzin nie widzę siebie w finałach. O_O
I gdzie tu sprawiedliwość... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png
Wiem, że jest aktualizacja co jakiś czas, ale mija tyle czasu i wciąż widzę te same osoby a ja się nie pojawiam.

Offline

#27 24-10-2013 o 23h39

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

Misa napisał

Solelei napisał

Misa napisał

Gratulacje, YooSti.
Ech, zazdroszczę. Nie mam szans na trofeum, bo za każdym razem widzę jak bite są moje stroje na głowę. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Od czego zależy, żeby w ogóle być w tych finałach, bo chcę wiedzieć jak dużo w nich miss uczestniczy.

Z tego co się orientuję, to od tego czy nosisz na sobie ubrania zakupione podczas eventu, w sensie, że halloweenowe.

A to ciekawe, bo od paru godzin nie widzę siebie w finałach. O_O
I gdzie tu sprawiedliwość... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png
Wiem, że jest aktualizacja co jakiś czas, ale mija tyle czasu i wciąż widzę te same osoby a ja się nie pojawiam.

Też to zauważyłam ..Mi się jedna osoba pokazywała za każdym razem gdy nacisnęłam dalej .. to było dziwne O_o

Offline

#28 24-10-2013 o 23h39

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Misa napisał

Solelei napisał

Misa napisał

Gratulacje, YooSti.
Ech, zazdroszczę. Nie mam szans na trofeum, bo za każdym razem widzę jak bite są moje stroje na głowę. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Od czego zależy, żeby w ogóle być w tych finałach, bo chcę wiedzieć jak dużo w nich miss uczestniczy.

Z tego co się orientuję, to od tego czy nosisz na sobie ubrania zakupione podczas eventu, w sensie, że halloweenowe.

A to ciekawe, bo od paru godzin nie widzę siebie w finałach. O_O
I gdzie tu sprawiedliwość... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png
Wiem, że jest aktualizacja co jakiś czas, ale mija tyle czasu i wciąż widzę te same osoby a ja się nie pojawiam.

To przez bug. Serwer z niewiadomych przyczyn pokazuje kilkakrotnie te same dziewczyny przez co myślałam, że to trolle ;c

Offline

#29 24-10-2013 o 23h50

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

I zajmują miejsca innych graczek... To nie fair! Q_Q
Tupnę nogą i zafocham się! Wybory są do chrzanu! xD
Ale przynajmniej wycieczka wyborna i dużo rzeczy do pamiątek <3

Offline

#30 24-10-2013 o 23h52

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

Ja ciągle widzę na defiladzie Halloweenowej Nivatę ó-ó Cały czas tylko i wyłącznie pojawia mi się ona D: To już jest prześladowanie Q-Q

Ostatnio zmieniony przez ErinBlack (24-10-2013 o 23h52)


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#31 24-10-2013 o 23h58

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

ErinBlack napisał

Ja ciągle widzę na defiladzie Halloweenowej Nivatę ó-ó Cały czas tylko i wyłącznie pojawia mi się ona D: To już jest prześladowanie Q-Q

Podbijam :C Miss Nivaty również mnie prześladuje.

Offline

#32 24-10-2013 o 23h59

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

I wiadomo kto teraz wygra. Niech żyją nieświadome trolle. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#33 25-10-2013 o 00h01

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Misa napisał

I wiadomo kto teraz wygra. Niech żyją nieświadome trolle. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Nie chcę być wredna, ale jak kliknęłam serce to przestało mnie prześladować D: Taki system. Męczy Cię dana miss aż nie ocenisz >D

Offline

#34 25-10-2013 o 00h02

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Solelei napisał

Misa napisał

I wiadomo kto teraz wygra. Niech żyją nieświadome trolle. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Nie chcę być wredna, ale jak kliknęłam serce to przestało mnie prześladować D: Taki system. Męczy Cię dana miss aż nie ocenisz >D

To miałoby sens xD
"Dawaj mi serce, bo nie zobaczysz innych kandydatek". I na jedno wychodzi. xD

Offline

#35 25-10-2013 o 00h04

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Miejsce i częstotliwość pojawiania się zależy od ilości kupionych sukienek w miasteczku Halloween, a przynajmniej takie info podaje ogłoszenie w aktualnościach plus na defiladzie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Więc pytanie Nivata ile sukienek wykupiłaś, że prześladujesz większość xD?

Offline

#36 25-10-2013 o 00h05

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

A mnie się ciągle ukazuje Motionell w absolutnie niehalloweenowym stroju! To gdzie tu logika?

Offline

#37 25-10-2013 o 00h05

Miss'Sensei
dortnana
T.T
Miejsce: Czarna dziura...
Wiadomości: 870

Misa napisał

Solelei napisał

Misa napisał

I wiadomo kto teraz wygra. Niech żyją nieświadome trolle. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Nie chcę być wredna, ale jak kliknęłam serce to przestało mnie prześladować D: Taki system. Męczy Cię dana miss aż nie ocenisz >D

To miałoby sens xD
"Dawaj mi serce, bo nie zobaczysz innych kandydatek". I na jedno wychodzi. xD

Przecież mamy halloween więc "cukierek albo psikus". Tu akurat mamy "ocenka albo psikus".

Offline

#38 25-10-2013 o 00h08

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

To ja protestuję, bo jestem absolutnie niesukienkowa i nie mam w planach ich wiele kupić :C

Offline

#39 25-10-2013 o 00h11

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Też mi to nie na rękę bo mało która mi się podoba. Średnio jestem za sukienkami ale to czysty marketing bo one często są drogie xD Jakbym miała patrzyć na ilość i te które mi się podobają to po 7 tyś jedna a więc podziękuję ^^ Ostatecznie jak doładuję pod deco to może coś dokupię /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#40 25-10-2013 o 00h11

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Ja nie ogarniam. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ale chyba jak na 30 poziomie misja kazała mi kupić 1300 ubrań to dobijałam tanimi sukienkami i to może być powód mojego spamowania Waszej defilady. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Niezamierzone, przepraszam. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#41 25-10-2013 o 00h14

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Nivata, nikt Cię nie posądza /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Ja też dotrę do tej misji i nie zostanie mi nic innego jak kupować cokolwiek XD Ale to jutro, jak sobie budżet podreperuję, bo poszalałam z tymi maskami XD
Przynajmniej masz duże szanse na podium ze swoim obłędnym Jackiem <3

Offline

#42 25-10-2013 o 00h16

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ej, czyli jak to jest?
W finałach pojawiają się tylko te miss, które zakupią dużo sukienek w miasteczku? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Offline

#43 25-10-2013 o 00h17

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nie, no spoko Niv, ale podium byłoby zasłużone. Na odległość idzie poznać Twoją miss, że się tak wyrażę c;

Offline

#44 25-10-2013 o 00h17

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Niestety Misa, ale na to wygląda. Wykupisz multum kiecek, będziesz się wyświetlać.
Marketing w pięknym stylu XD

Ostatnio zmieniony przez Foxglove (25-10-2013 o 00h18)

Offline

#45 25-10-2013 o 00h20

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Czekaj, co? Czyli 17 to za mało? Kurczeeeee....! xD
I po trofeum...

Offline

#46 25-10-2013 o 00h24

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Spoko Misa, rozpędzi się /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ja też się nie pojawiałam jakiś czas mimo kupienia sukienek

Offline

#47 25-10-2013 o 00h41

Miss'Sensei
dortnana
T.T
Miejsce: Czarna dziura...
Wiadomości: 870

no jeżeli chodzi o same sukienki i to kupione to mam ich 13 i jakoś dalej siebie nie widzę, ale przynajmniej udało mi się pez problemów dolecieć do miasteczka. Powoli system wraca do normy.

Offline

#48 25-10-2013 o 00h47

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Ja policzyłam i poza sukienkami, które dostaje się w prezencie z misji mam około 100 kiecek z miasteczkowego sklepu. A takich jak ja jest więcej, więc 13 sukienek może być faktycznie za mało. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Btw. dziękuję za miłe słowa! To super wiedzieć, że jest się rozpoznawalnym. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png <3 Z tego wszystkiego aż się przebrałam w inny cosplay, ale wrócę do Jacka pod koniec Halloween. xD


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#49 25-10-2013 o 00h59

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

//photo.missfashion.pl/pl/1/13/moy/9671.jpg

Ja może tylko powiem, że bardzo podoba mi się ta miss /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#50 25-10-2013 o 08h41

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Myślę, że mamy tu do czynienia z trzeba czynnikami. Przeciążone serwery, ilość sukienek i obecność na wycieczce w danej chwili,chyba.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 ... 12