Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2

#1 10-09-2013 o 14h55

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Założyłam ten wątek o Avonie, bo pewnie niektóre zamawiają. W Avonie nie chodzi tylko o kosmetyki, ale jak o biżuterię, ubrania czy inne upominki. Napotkałam się na parę takich. Czy macie wśród najbliższych kolsuntantki? Ja mam szczęście, bo ciocia kiedyś była a no i mama niedawno została więc jestem z katalogami i sposobami zamawiania obcykana. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#2 10-09-2013 o 16h27

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mam konsultantki wśród koleżanek. W rodzinie raczej nie mam nikogo takiego, ale dla mnie to nie przeszkoda. Dostaje katalog od koleżanki, mówię co bym chciała, ona przynosi mi później zamówienie, a ja płace- ot, cała filozofia. Avon... Lubię niektóre ich kosmetyki, niektóre nie. Ubrań nigdy bym od nich nie zamówiła. Dla mnie to po prostu firma kosmetyczna. Kolczyki tylko jakieś mam. Teraz też czekam na zamówienie, ale jest ono wyjątkowo bardziej dla mojego faceta niż dla mnie.

Offline

#3 10-09-2013 o 16h34

Miss'całkiem całkiem
dinspokelse
...
Miejsce: We śnie
Wiadomości: 111

Z nowościami jestem w sumie na bieżąco, dlatego, że moja siostra jest od dłuższego czasu konsultantką. W domu mam bardzo dużo perfum z Avonu, bo je uwielbiam najbardziej. I często mi się zdarza, że ktoś mi mówi, że ładnie pachnę, wtedy muszę tłumaczyć jakie to perfumy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


                   
                        Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#4 10-09-2013 o 18h37

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nie przepadam za produktami z Avonu. Cenowo jak najbardziej przystępnie, ale jakość większości tego co sprzedają pozostawia do życzenia... Jedyne co u nich zamawiałam i byłam w 100% zadowolona to perfumy i peeling do twarzy (który jest jedyną rzeczą, jaką wciąż regularnie kupuję) /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Za cenę ich kosmetyków wolę iść i kupić sobie coś sprawdzonego w drogerii. Na temat biżuterii nie mam nic do powiedzenia, bo nigdy nie zamawiałam

Offline

#5 10-09-2013 o 18h49

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Widzę, że pojawiła się wzmianka o biżuterii z Avonu. Ja tylko raz zamówiłam i to na prezent dla mamy. Na dodatek była to oferta z oferty dla konsultantek. Mama nie wiedziała co powiedzieć. Na urodziny, które przyjaciółka będzie niedługo miała zamówiłam jej parę rzeczy. Szczerze zastanawiam się czy są jeszcze inni producenci kosmetyków w których zamawia się kosmetyki przez konsultantki tak jak w Avonie.

Offline

#6 10-09-2013 o 19h38

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

hmm ... gdy miałam 5 lat mama mi zamówiła zestaw biżuterii z primą baleeriną nom cieszyłam się ... lubiłam przeglądać katalogi ale ja sama nigdy konsultantką nie była a moja mama już nie jest

Offline

#7 11-09-2013 o 11h46

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Tak jak dzisiaj siedzę sobie chora przeglądnęłam już 14 raz katalog o tak z nudów. I szczerze zawsze codziennie przeglądam katalog po pięć razy i wstyd się przyznać, ale jak ktoś czegoś szuka ja już od razu wiem gdzie to jest i znajduję.

Offline

#8 22-09-2013 o 17h29

Miss'wow
Wiolecinka
...
Wiadomości: 745

Moja koleżanka jest konsultantką AVON i wiele kosmetyków już zamawiałam. Najczęściej to były mgiełki o owocowym zapachu (niektóre są naprawdę świetne) i błyszczyki. Przyznam że te z AVON'u najlepiej "błyszczą" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Niestety raz zamówiłam takie małe lusterko ze szczotką (No wiecie o co mi chodzi^^), które kosztowało 17 zł! A zaraz następnego dnia po odebraniu zamówienia widziałam podobne w Rossmanie za 7 zł. Wielka strata..
Dlatego teraz zamawiam TYLKO kosmetyki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#9 25-09-2013 o 14h53

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja uporczywie szukałam w Rossmanie tej szczotki z lusterkiem i nie znalazłam. Szczerze kosmetyki są fajne, ale ta maseczka co zmienia kolor jak już cera jest oczyszczona mnie dobija... Ja zamawiam w AVONie nie tylko kosmetyki. Ostatnio widziałam fajne łapcie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#10 26-09-2013 o 19h22

Miss'wow
CharlotteYork
Wyzwanie to ubranie...
Miejsce: Ciemna strona księżyca
Wiadomości: 536

Jestem konsultantką od kilku dobrych lat choć ostatnio wróciłam po ok 2 letniej przerwie. Wróciłam, bo ich kosmetyk są na prawdę dobre. Bez niektórych produktów nie mogłam się obyć, szczególnie polecam toniki z serii clearskin (tylko uwaga, nie należy ich stosować codziennie, gdyż mogą nadmiernie wysuszać skórę), ostatnio pojawiła się w tej serii wspomniana już wyżej "wysychająca maseczka", która mogę szczerze polecić. Później nieco droższe, ale bardzo dobre jakościowo maseczki (i nie tylko) z serii SPA. Oczywiście nie można zapomnieć o perfumach, które trzymają się na skórze i ubraniach jak markowe perfumy. Szkoda mi tylko że wycofali pomarańczowego Play dla kobiet, a męski zostawili. Szkoda, bo kochałam ten zapach i wiem że nie tylko ja jedna. Ciekawa jestem czy nie sprzedają go przypadkiem w jakiejś innej butelczynie.

Offline

#11 26-09-2013 o 20h20

Miss'ujdzie
MissJuliaDorosz
...
Miejsce: Rzeszów
Wiadomości: 203

Lubię kosmetyki AVON mam parę w domu. Polecam serię. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


https://fbcdn-dragon-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/s128x128/851584_144885072352426_710267237

Offline

#12 01-10-2013 o 13h14

Miss'Żółtodziób
badylla
Siła, Honor, Służba.
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 8

byłam konsultantka Avon przez dwa lata, współpracę zakończyłam rok temu bardzo burzliwym rozwodem. ale mimo niesmaku, jaki pozostał, cały czas darzę uwielbieniem szminki (ostatnio zmienili opakowania i chwała im za to), wodę perfumowaną Outspoken by Fergie i większość kosmetyków z serii Planet Spa. osobiście nie polecam galanterii, bo na przykład dwa portfele rozleciały mi się po dwóch miesiącach. biżuteria też ładnie tylko na zdjęciach wygląda, bo w większości przypadków jest niestarannie wykonana.

Offline

#13 03-10-2013 o 00h46

Miss'wow
CharlotteYork
Wyzwanie to ubranie...
Miejsce: Ciemna strona księżyca
Wiadomości: 536

Nie zgodzę się co do biżuterii, mam klika rzeczy, które prezentują się dobrze nawet po kliku latach. Nie czernieje, łańcuszki są solidne, więc moje akurat wykonane były dobrze. Nie mówię tego dlatego że jestem konsultantką, tylko opieram moje zdanie na własnych doświadczeniach. Co do galanterii to przekonam się niedługo.

Ostatnio zmieniony przez CharlotteYork (03-10-2013 o 00h47)

Offline

#14 06-10-2013 o 12h53

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Gdzie mogę kupić kosmetyki do higieny dla mojej miss? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#15 16-10-2013 o 12h20

Miss'nieobczajona
Jakly
...
Wiadomości: 34

Moja sąsiadka z naprzeciwka jest konsultantką i mama zawsze u niej zamawia. Jak jest coś fajnego to i ja sobie biorę. Szczególnie balsamy do ust... Mam bzika na ich punkcie. Nienawidzę mieć suchych ust, więc używam ich prawie cały czas. Mam niezłą kolekcję zużytych opakowań /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png (plus trochę jeszcze nie tkniętych, w zapasie)

Offline

#16 01-11-2013 o 18h22

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Fakt balsamy do ust są fenomenalne. Ostatnio pojawiła się wyprzedaż -70% niby wydaje się idealne na mikołajki, ale katalog tylko do 6 listopada. No, ale jeszcze świąteczne wydanie będzie więc może promocja się uchowa, albo może i nawet jeszcze spadnie... Ach marzenie...

Offline

#17 01-11-2013 o 18h24

Miss'OK
Metropolice
''Są takie dni, że same lecą łzy i myślisz że to wszystko to bezsens...''
Miejsce: Śląsk, Małopolska
Wiadomości: 1 395

Wiolecinka napisał

Moja koleżanka jest konsultantką AVON i wiele kosmetyków już zamawiałam. Najczęściej to były mgiełki o owocowym zapachu (niektóre są naprawdę świetne) i błyszczyki. Przyznam że te z AVON'u najlepiej "błyszczą" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Niestety raz zamówiłam takie małe lusterko ze szczotką (No wiecie o co mi chodzi^^), które kosztowało 17 zł! A zaraz następnego dnia po odebraniu zamówienia widziałam podobne w Rossmanie za 7 zł. Wielka strata..
Dlatego teraz zamawiam TYLKO kosmetyki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Tak wiem o jakie chodzi mam takie różowe. A jeśli chodzi o błyszczyki to uwielbiam je jeść...


https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ0d0HO3RuARU9WHeMn92t_yhnberNej2-BsqHd5kx4zetzw-KIlg

Offline

#18 01-11-2013 o 18h31

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Metropolice napisał

Wiolecinka napisał

Moja koleżanka jest konsultantką AVON i wiele kosmetyków już zamawiałam. Najczęściej to były mgiełki o owocowym zapachu (niektóre są naprawdę świetne) i błyszczyki. Przyznam że te z AVON'u najlepiej "błyszczą" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Niestety raz zamówiłam takie małe lusterko ze szczotką (No wiecie o co mi chodzi^^), które kosztowało 17 zł! A zaraz następnego dnia po odebraniu zamówienia widziałam podobne w Rossmanie za 7 zł. Wielka strata..
Dlatego teraz zamawiam TYLKO kosmetyki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Tak wiem o jakie chodzi mam takie różowe. A jeśli chodzi o błyszczyki to uwielbiam je jeść...

Nie tylko ty... Z paroma błyszczykami już się dawno pożegnałam. Np z takim o smaku truskawkowym. W avonie mają bardzo smaczne błyszczyki xD

Offline

#19 01-11-2013 o 18h36

Miss'OK
Metropolice
''Są takie dni, że same lecą łzy i myślisz że to wszystko to bezsens...''
Miejsce: Śląsk, Małopolska
Wiadomości: 1 395

No właśnie, można tym zastąpić jedzenie, zamiast np. kanapki zjesz sobie taką pomadkę z AVONU. Ja również uwielbiam perfumy lub psikadełka do włosów, moja koleżanka raz miała taką pianko-mgiełkę do włosów... po 5 minutach już nie miała... xd.


https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ0d0HO3RuARU9WHeMn92t_yhnberNej2-BsqHd5kx4zetzw-KIlg

Offline

#20 01-11-2013 o 18h41

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

No wiesz moja koleżanka zamówiła sobie taki balsamik w sperju i wcale nie używała. Rodzinka prawie zużyła zanim się bidula obejrzała.

Offline

#21 02-11-2013 o 12h58

Miss'OK
Shillo
Your eyes are empty like your bed...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 1 419

Dla mnie bezsens. Po kosmetyki wole sobie pojsc do drogerii, popatrzec, poprobowac, sprawdzic czy na pewno mi pasuje, a nie wybierac cos z kolorowej ksiazeczki i jeszcze na to czekac a czasem i przeplacic, bo kosmetyk takiej samej, jak nie wyzszej jakosci, moznaby kupic na miejsu za polowe ceny ;x

Ostatnio zmieniony przez Shillo (02-11-2013 o 12h58)

Offline

#22 29-11-2013 o 16h12

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nie zgadzam się. Fakt czasami możesz przepłacić, ale są też niepowtarzalne kosmetyki firmy samej avon, a to, że w drogerii zobaczysz taką samą i tańszą nie zawsze znaczy lepszą. ^^

Offline

#23 03-12-2013 o 20h03

Miss'wtajemniczona
Oliwkaa
Czuje moc~
Miejsce: Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 1 797

Hehe a moja mama jest konsultantką w Avonie i w Oriflamie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Mam większość swoich kosmetyków z tych firm. Według mnie jest po prostu lepiej i tyle /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#24 29-12-2013 o 17h28

Miss'ujdzie
Oliwia
...
Miejsce: †
Wiadomości: 180

Ich błyszczyki są fenomenalne, bardzo się błyszczą i to w nich kocham *-* Oprócz tego, czasami kupuję odżywki do rozczesywania włosów, choć o wiele częściej kosmetyki kupuję w drogerii, wolę wiedzieć za co mam zamiar zapłacić.


Offline

#25 30-12-2013 o 12h32

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ostatnio wywnioskowałam, że lakierów często tam w Avonie nie da się kupować... >.< Albo nie zejdą nawet za sprawą zmywacza albo zejdą ci od razu pierwszego dnia. Po prostu... Podkładów też oczywiście nie da się kupić bo niby tak pasuje w gazecie, a potem klapa... Ale perfumy, cienie, błyszczyki, biżuterię i inne mają wprost świetne.

Offline

Strony : 1 2