Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 19-08-2013 o 23h17

Miss'nieobczajona
Marysiaa1
...
Miejsce: Leszno
Wiadomości: 30

Hejka , jestem Marysia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Jestem staaara , mam 16 lat /modules/forum/img/smilies/blebl.gif Zaczęłam w to grać przez SłodkiFlirt. Uwielbiam muzykę, taniec , książki no i oczywiście modę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Jeżeli chodzi o muzykę to moim ulubionym wykonawcą jest Grubson  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif   Uwielbiam mangę i anime  /modules/forum/img/smilies/coeur.gif Moje ulubione przedmioty w szkole to : niemiecki , historia , polski i muzyka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Weszłam tu po to żeby poznać nowe osoby o podobnych zainteresowaniach i zabić nudę xD

Ostatnio zmieniony przez Marysiaa1 (22-08-2013 o 17h07)

Offline

#2 19-08-2013 o 23h37

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

Lubisz niemiecki? Osobiście podziwiam Cię za to, że rozumiesz ten język, ja go nienawidzę xD Do tej pory zastanawiam się jakim cudem miałam z niego 4 na koniec xD


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#3 20-08-2013 o 13h30

Miss'nieobczajona
Marysiaa1
...
Miejsce: Leszno
Wiadomości: 30

E tam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Niemiecki jest łaaatwy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  Gorzej z angielskim , prędzej świnie zaczną latać niż zrozumiem ten język xD  /modules/forum/img/smilies/goutte.gif

Offline

#4 20-08-2013 o 14h06

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png SIEMKA /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png                                               jestem Kinga lubię tańczyć śpiewać itp.                               /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif

Offline

#5 20-08-2013 o 14h12

Miss'nieobczajona
Marysiaa1
...
Miejsce: Leszno
Wiadomości: 30

Hejka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Widzę  koleżanka o podobnych zainteresowaniach /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#6 20-08-2013 o 15h51

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Hej jestem Wiktoria zaczęłam w tą gre grać chyba w 2012 roku nie pamiętam lubię mode i dla tego zaczęłam w to grać w domu nie wiem w co mam sie ubrać bo tyle mam ciuchów że nie wiem piszcie do mnie zapraszajcie mnie prosze w tej grze nazywam sie : Roxy33 . aha i lubie śpiewać i tańczyć nie nawidze szkoły zapraszajcie . Dziękuje

Offline

#7 20-08-2013 o 16h02

Miss'nieobczajona
Marysiaa1
...
Miejsce: Leszno
Wiadomości: 30

Roxy33 napisał

Hej jestem Wiktoria zaczęłam w tą gre grać chyba w 2012 roku nie pamiętam lubię mode i dla tego zaczęłam w to grać w domu nie wiem w co mam sie ubrać bo tyle mam ciuchów że nie wiem piszcie do mnie zapraszajcie mnie prosze w tej grze nazywam sie : Roxy33 . aha i lubie śpiewać i tańczyć nie nawidze szkoły zapraszajcie . Dziękuje

Miło mi Cię poznać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png))  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  Chętnię zaproszę cię do znajomych

Offline

#8 20-08-2013 o 17h08

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Witaj. Ja też tutaj znalazłam się przez grę Słodki Flirt. Jestem Patrycja. Miło mi poznać kogoś, kto podobnie jak ja lubi niemiecki. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#9 20-08-2013 o 22h03

Miss'nieobczajona
Marysiaa1
...
Miejsce: Leszno
Wiadomości: 30

Hejka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Mi też jest miło

Offline

#10 21-08-2013 o 18h28

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Już mamy tu na forum jedną fankę j. niemieckiego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Jak poszukasz to ją znajdziesz. Zgodzę się z Tobą, że niemiecki jest prostszy niż angielski.

Co do ulubionego wykonawcy to dogadałabyś się z moim bratem bo ja mam troszkę inne gusta.

Pozdrawiam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#11 22-08-2013 o 11h23

Miss'nieobczajona
Marysiaa1
...
Miejsce: Leszno
Wiadomości: 30

Hahah /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Dzięki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Znalazłam ją ;p  Co do wykonawcy : jak można nie lubić Grubsona ?

Offline

#12 22-08-2013 o 15h06

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Marysiaa1 napisał

Hahah /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Dzięki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Znalazłam ją ;p  Co do wykonawcy : jak można nie lubić Grubsona ?

Ojj można nie lubić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#13 22-08-2013 o 17h06

Miss'nieobczajona
Marysiaa1
...
Miejsce: Leszno
Wiadomości: 30

Wiem, wiem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Każdy ma w końcu inny gust xD Ale pogratuluj bratu gustu muzycznego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#14 27-08-2013 o 14h37

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Cześć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png No to fajnie że lubisz anime a twój motyw z sakurą i naruto mnie do ciebie przekonał . No i też gram w słodkiflirt . Próbuje zdobyć Kasietla i nieźle mi idzie mam z nim 88 lovki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#15 28-08-2013 o 13h07

Miss'nieobczajona
Marysiaa1
...
Miejsce: Leszno
Wiadomości: 30

Serio ?! Jakim cudem mi się to nie udaje, a tak baaardzo bym chciała, nie mam do niego talentu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Widzę , że też lubisz Naruto <3333

Offline

#16 28-08-2013 o 15h03

Miss'na całego
Astaelia
...
Miejsce: SauPaulo jakby ktoś się pytał.
Wiadomości: 310

Czeeeść Marysia, masz śliczne imię. Miło mi, a żem być Ania.
Wielki szacunek z tegoż powodu, iż lubisz język niemiecki. W sumie znajdzie się wiele osób lubiących owy język, jednakże zawsze tych ludzi podziwiam, bo jak dla mnie ten język jest dość trudny (pomimo, iż ma ciocia ma męża, który jest Niemcem - udany gość).
Ja również uwielbiam muzykę, jednak mam dość nietypowy gust, jeżeli chodzi o gatunek muzyczny, jeśli można to tak powiedzieć.
Uwielbiasz anime i mangę, tak? Jakie gatunki preferujesz, w obu tych przypadkach?


https://33.media.tumblr.com/400fb646497ebbc64fbf7ceaf222f58d/tumblr_nmvngzPK4n1r6pj8ko1_r2_400.gif https://38.media.tumblr.com/d31d56d003be99e0eb4a7e4c11d08751/tumblr_nmvngzPK4n1r6pj8ko5_r1_400.gif

Offline

#17 28-08-2013 o 19h02

Miss'nieobczajona
Marysiaa1
...
Miejsce: Leszno
Wiadomości: 30

Kocham shōjo, shōnen ,moe i mahō shōjo/shōnen <3  Nienawidzę mecha ! Po prostu nie cierpię tych wszystkich maszyn itp. To dlatego , że zraziły mnie Star Wars , a potem każdy film, anime , manga, bajka, serial itp. to dla mnie horror /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Jestem po prostu romantyczką oraz fanką fantastyki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1