Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 4 5 6 7 8 9

#126 25-06-2014 o 11h49

Miss'Fuzja
Steno
Odliczanie do samodestrukcji: 10...9...8...
Miejsce: HotHarem- if u know.
Wiadomości: 5 284

Ja mam o tyle teraz problem, bo zapuszczam włosiwa (ow, Steno zapuszcza włosy, co się dzieje) i się porobiły kurka słabe i jakies takie do bani .____. odżywki - kompletna katastrofa, kilka myć i włosy jak po trzech dniach siedzenia w okopach. Jestem tak zdesperowana, że chyba obetnę się na łyso i zainwestuję w peruki. Tych rudych kudłów nic nie uratuje...



https://68.media.tumblr.com/cac66d438ae0420a5c451b84d53428d1/tumblr_oj4p3vhdFM1rkcev7o1_500.gif

Offline

#127 07-07-2014 o 09h34

Miss'ok
AleksandraNowak
PORQUE LA MUSICA ES VOCASION, ES MI PASION, NO ES OBSESION, ES LO QUE SOY. LA MUSICA ES MI VERDAR.
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 52

Mam ciemnobrązowe włosy z rudymi refleksami. Długość? Nijaka. Do ramion.
Zazwyczaj noszę je rozpuszczone. Bardziej wole włosy naturalne, ale marzę o długich włosach farbowanych na blond.

Offline

#128 07-07-2014 o 18h33

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Steno a próbowałaś olejków do włosów? Ja głównie doprowadzam swoje szalone kłaki do ładu za pomocą olejków. Bez nich chodziłabym z tak szorstkimi włosami i nie okrzesanymi, że ludzie by uciekali na mój widok.
Wykorzystam przy okazji ten temat i pochwalę się, że nałożyłam rudy na włosy. Oczywiście przez wcześniejsze farbowanie na ciemny brąz, to bardziej przypomina to brąz z refleksami rudego. Przynajmniej nie muszę się bać, że mi kolor zrudzieje xD. Tak wiem, że to duża logika. C:

Ostatnio zmieniony przez Asuu (07-07-2014 o 18h33)


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#129 08-07-2014 o 20h30

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

Do tej pory byłam negatywnie nastawiona na farbowane włosy. Coraz bardziej mi się podobają, sama obecnie mam liliowe końcówki. Poza tym mam kolor ciemnobrązowy,  chociaż marzy mi się blond.

Offline

#130 09-07-2014 o 21h44

Miss'całkiem całkiem
...
Wiadomości: 151

Ja za to zaszalałam ostatnio z farbowaniem. Najpierw wpadłam na pomysł zmieszania ze sobą dwóch odcieni farb(nie raz tak robiłam i efekty były ładne): bursztynowy brąz i czekoladowy brąz jednak efekty były inne niż przepuszczałam otóż zamiast jednolitego koloru miałam na grzywce i paru innych częściach włosów kolor taki jak przed malowaniem.Myślałam ,że się załamię .Kolor był już w miare ciemnym brązem.Zdecydowałam się malować jeszcze raz inną farbą ,jednak żeby wyrównać kolor wybór padł na ciemną czekoladę. Tak więc od jakiegoś czasu jestem Czarnulą /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Co do odżywek to sama mam przejścia z tym i to niezbyt pozytywne , jednak mi na końcówki i na ułatwienie rozczesywania pomogła Odżywka bez spłukiwania Joanny miód i cytryna.Stosuję ją  umiarem i na połowę włosów ,oraz czekam kilka minut przed suszeniem włosów po niej.

Offline

#131 12-07-2014 o 22h07

Miss'Fuzja
Steno
Odliczanie do samodestrukcji: 10...9...8...
Miejsce: HotHarem- if u know.
Wiadomości: 5 284

Asuu, a czy te olejki nie są zbyt...tłuste jak na włosy? Ogólnie to mam taki problem, że jak nakładam piankę czy cos innego na włosy to wygląda to naprawdę strasznie. I nic nie działa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png + ja i tak już codziennie rano musze myc włosy żeby jakos to wyglądało, dlatego boję się, że olejki nic nie dadzą.
Hm...ja z kolei jestem chyba uzalezniona od farbowania włosów xD miałam jak na razie 3 kolory: bordowy, fioletowy i od paru lat już rudy. Chciałam się w tym roku farbnąć na zielono, ale kumpel ze szkoły mnie ubiegł. Przeklęty!

Ostatnio zmieniony przez Steno (12-07-2014 o 22h10)



https://68.media.tumblr.com/cac66d438ae0420a5c451b84d53428d1/tumblr_oj4p3vhdFM1rkcev7o1_500.gif

Offline

#132 12-07-2014 o 22h28

Miss'ujdzie
Prasia
...
Wiadomości: 198

Wypróbuj metodę OMO (olejek, mycie, odżywka bądź odżywka, mycie, odżywko albo maska, mycie, odżywka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png). Po dobrej odzywce włosy powinny być wygładzone i nie stwarzać Ci dużych problemów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png A na same końce włosów po umyciu nakładaj na  jedwab.

Ostatnio zmieniony przez Prasia (12-07-2014 o 22h28)

Offline

#133 12-07-2014 o 22h53

Miss'Fuzja
Steno
Odliczanie do samodestrukcji: 10...9...8...
Miejsce: HotHarem- if u know.
Wiadomości: 5 284

Matko boska, czekaj, zapisze sobie bo zapomnę xD ludzie w domu to by mnie chyba poćwiartowali jakbym nagle zaczęła robić sobie takie sesje w łazience.
W każdym razie, polecacie jakies odżywki/olejki? Jeśli chodzi o to pierwsze to Nivea i Dove mam już obcykane i z tych nici.



https://68.media.tumblr.com/cac66d438ae0420a5c451b84d53428d1/tumblr_oj4p3vhdFM1rkcev7o1_500.gif

Offline

#134 12-07-2014 o 23h12

Miss'ujdzie
Prasia
...
Wiadomości: 198

Musisz spróbować co na Ciebie najlepiej działa. Ja pokochałam odżywkę z firmy Garnier ta z awokado, jednak dalej szukam absolutnego ideału. Polecam Ci moją włosową guru Panią Anwen, która prowadzi świetnego bloga o włosach, znajdziesz tam wszystko czego potrzebujesz  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#135 13-07-2014 o 09h27

Miss'Fuzja
Steno
Odliczanie do samodestrukcji: 10...9...8...
Miejsce: HotHarem- if u know.
Wiadomości: 5 284

Prasia, masz ode mnie wielkiego mokrego całusa xD hmf...mogłabyś wysłać mi na PW linka do jej bloga?
Dużo łatwiej jest dbać o krótkie włosy, ale w zeszłym roku tak mi zbrzydły, że nie mogę sobie pozwolić na ścięcie obecnych.



https://68.media.tumblr.com/cac66d438ae0420a5c451b84d53428d1/tumblr_oj4p3vhdFM1rkcev7o1_500.gif

Offline

#136 18-07-2014 o 21h38

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 3

Mam naturalne włosy koloru kasztanowy brąz, gdzieniegdzie wchodzące w czerń. Sięgają mi do pośladków, ciągle zapuszczam  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif. Są bardzo grube, z suszeniem męczę się około godziny:D. Najczęściej splatam je w wysokiego koczka, tzw."artystyczny nieład"/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png. Podobają mi się farbowane OMBRE /modules/forum/img/smilies/content3.gif

Offline

#137 18-07-2014 o 23h14

Miss'Żółtodziób
MileyTwerks
...
Miejsce: Cieszyn
Wiadomości: 9

Dzisiaj bylam u fryzjera, wiec mam wlosy nieco krotsze niz do pasa ;-; najczesciej robie sobie koka. Wlosy mam tak miekkie, ze jak mam rozpuszczone to najmniejszy podmuch wiatru jest w stanie je skudlic /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png Moj kolor to ombre z rozowymi przeswitami, bo mialam farbowane w miedzyczasie na rozowo i nie chce mi to zejsc, ale wyglada ladnie /modules/forum/img/smilies/blebl.gif bardzo podobaja mi soe plecione fryzury, potrafie zrobic ich wiele, ale na sobie to nie ma bata /modules/forum/img/smilies/blebl.gif

Offline

#138 23-07-2014 o 11h00

Miss'Sensei
Chika
...
Miejsce: Syjon
Wiadomości: 866

Moje włosy wyglądają tak:
Klik.
Po szamponetce które została wykonana rok temu mam czerwone prześwity.
Klik (zdecydowanie bardziej widać w słońcu)

Od wczoraj szukam tej >pianki<, bo chcę sobie zrobić czerwone ombre :>
Zobaczymy co z tego wyjdzie, bo na razie nie umiem znaleźć w ogóle tej pianki xd

Offline

#139 24-07-2014 o 20h59

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Eh... W sierpniu idę ostatni raz się podciąć u fryzjera. Później klasa maturalna i nie można już ich tykać. xD Ale farbuję się dalej na ten rudy, chociaż przez to wygląda jakbym miała trzy kolory na głowie. Przy samym czubku mam moje siwe odrosty, później jasny rudy, a reszta jest brązem z refleksami rudymi. xD Generalnie czy ktoś laminował włosy? Albo ktoś prostował keratynowo w salonie fryzjerskim? Myślę nad drugą opcją, ponieważ moje puszące się włosy doprowadzają do szału. >:


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#140 24-07-2014 o 21h20

Miss'ujdzie
Prasia
...
Wiadomości: 198

Ja laminowałam, ale jestem życiową kaleką i nigdy NIC mi nie wychodzi. Generalnie to miałam napuszone włosy, choć jednak były proste. Jeżeli nie masz ochoty na własnoręczne robienie ciapki z żelatyny to jest już dostępna gotowa maseczka z Mariona /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Zawsze można spróbować, a nuż.

Offline

#141 25-07-2014 o 13h28

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

O są już maseczki specjalistyczne? A gdzie mogę taką kupić? Generalnie słyszałam, że po keratynowym prostowaniu włosy są w lepszej kondycji i nie wiem czy to jest prawdą. Bo w sumie trochę to kosztowny zabieg u fryzjera i nie chce wyrzucić pieniędzy w błoto jak po zakupie szczotki TT, która jeszcze bardziej puszy mi włosy niż normalna. :c


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#142 26-07-2014 o 22h14

Miss'ujdzie
Prasia
...
Wiadomości: 198

Poważnie?! Ja TT ubóstwiam, wydaje mi się że rozchodzi się tu także o preferencje włosów. Taką maseczkę powinnaś dostać w dobrych drogeriach, w hebe powinna być na 100%. Można zajrzeć także na allegro. Co do kreatynowego nie mogę się wypowiedzieć bo nie próbowałam.

Offline

#143 31-07-2014 o 11h32

Miss'Żółtodziób
...
Miejsce: Słupsk
Wiadomości: 9

Ja mam ciemny blond. Ale na czas wakacji zrobiłam sobie rude końcówki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Moje włosy są proste jak druty i przez to nudne. Każda fryzura jaką ułożę od razu się rozpada. I tu dam smutną buźkę: /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png  Przynajmniej się tak nie przetłuszczają.

Offline

#144 10-08-2014 o 01h26

Miss'Żółtodziób
CandyGirl12
...
Wiadomości: 8

/modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  Lubię włosy, które są dobrze dobrane do typu urody i nie wyglądają jak perułka, co często widzę na ulicy. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Mam naturalnie ciemny blond. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Raz je tylko farbowałam na ciepły brąz, który wyszedł jak rudy, /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png Ale jakimś cudem farba po prostu się zmyła....  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Jak o nie dbam?
Zawsze patrzę do jakiego rodzaju włosów kupuję szampon, mam odżywkę i staram się stosować te podstawowe zasady np. nie za blisko włosów suszarka, nie trzeć ręcznikiem itd.

W większości czasu są falowane, ale bywają też proste (zależy np. czy wieczorem długo siedzę pod prysznicem z gorącą wodą... ^^ - wtedy się falują a krótsze włosy kręcą prawie nawet. Dużo zależy też od tego jak je suszę... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#145 13-08-2014 o 21h49

Miss'Fuzja
Steno
Odliczanie do samodestrukcji: 10...9...8...
Miejsce: HotHarem- if u know.
Wiadomości: 5 284

Jestem spełniona xD w końcu! Dałam sobie spokój z chemią i przerzuciłam się na domówkę. Żółtka, sok z cytryn i olejek rycynowy i moje włosy już po jednym razie wyglądaja jakby urosły na nowo ;uuuuuu; jestem tak cholernie z tego dumna xD tylko przeżyć nie mogę zapachu jajka =.= - tak piekielnie ciężko się go pozbyć.



https://68.media.tumblr.com/cac66d438ae0420a5c451b84d53428d1/tumblr_oj4p3vhdFM1rkcev7o1_500.gif

Offline

#146 21-08-2014 o 09h23

Miss'całkiem całkiem
laureln
Ciesz się chwilą... Nie wiem po co.
Wiadomości: 131

Steno napisał

Jestem spełniona xD w końcu! Dałam sobie spokój z chemią i przerzuciłam się na domówkę. Żółtka, sok z cytryn i olejek rycynowy i moje włosy już po jednym razie wyglądaja jakby urosły na nowo ;uuuuuu; jestem tak cholernie z tego dumna xD tylko przeżyć nie mogę zapachu jajka =.= - tak piekielnie ciężko się go pozbyć.

moja ciocia jak robi zobie różne takie śmierdzące maseczki,mikstórki czy obiera cebule to zapach maskuje cytryną /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


.

Offline

#147 29-08-2014 o 15h23

Miss'wow
KimDallas
...
Wiadomości: 679

Mam włosy z natury suche, falowane (jak byłam dzieckiem to kręcone włosy ), w kolorze ciemny blond, obecnie rozjaśnione pasemkami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Stosuję pielęgnację CG jak i domowe maziaje na włosy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Moja odżywka ma mdlący zapach mydła, więc nie czuję zapachu żółtka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#148 29-08-2014 o 20h40

Miss'wow
karolcia67
...przepraszamy opisu nie ma...
Miejsce: Wielkopolska, niedaleko Poznania
Wiadomości: 600

Ja mam najgorsze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png mega szybko sie przetłuszczaja i w dodatku są cienki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png
Macie jakies domowe sposoby, albo sprawdzone szampony? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Ostatnio zmieniony przez karolcia67 (29-08-2014 o 20h40)


                                                                                       //photo.missfashion.pl/pl/1/43/gd/34148.jpg

Offline

#149 31-08-2014 o 22h36

Miss'Fuzja
Paululusia
~ As long as I have a want, I have reason for living. Satisfaction is dead. ~
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 5 632

karolcia67 napisał

Ja mam najgorsze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png mega szybko sie przetłuszczaja i w dodatku są cienki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png
Macie jakies domowe sposoby, albo sprawdzone szampony? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Hej, kobieto (bardziej dziewczynko - ale nie ważne xD) z tego co widzę, masz dopiero dwanaście lat i wchodzisz w wiek dojrzewania, więc to normalne, że włosy ci się przetluszczają /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png I, niestety, cokolwiek będziesz robisz, to i tak raczej nie pomoże.

Co do cienkich włosów, niestety, nie wiem co poradzić. Moje włosy są mocne i gęste, więc ja się o to nie martwię :3

Offline

#150 18-09-2014 o 15h45

Miss'Żółtodziób
Virie
...
Miejsce: Valinor
Wiadomości: 13

Ja codziennie myje włosy, dlatego że po jednym dniu są już brudne i przetłuszczone. Dbam o nie, uważam że to najlepsza "część" mojego ciała. Używam szamponu Pantene czy jakoś tak xD (od niedawna) + maska na włosy i nawet ładnie wyglądają. Nigdy nie farbowałam włosów prawdziwą farbą, ale próbowałam płukanek pianek koloryzujących, szamponetek i w planach mam toner do włosów tylko nie wiem jaki kolor. Ogólnie wszystkie te produkty były w heh. xD "szalonych" kolorach...Pianka-różowa, szmponetka- czerwona, płukanka-fioletowa. Próbowałam farbować włosy bibułą,ale... Tragedia :\ Nie wiem czy kiedykolwiek spróbuję prawdziwej farby. Nie chcę. Lubię swój kolor jestem szatynką, włosy moje są takie jasno brązowe a czasami mam wrażenie że w słońcu jakieś rudo-brązowo-blondo podobne... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png Ja mam proste włos, długość tak mniej więcej do piersi, najczęściej chodzę w rospuszczonych i spinam grzywkę. Czeszę się również w wysokiego kuca i warkocza na bok. No i czasami wpadną dwie kiteczki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


"Żegnaj mi, kraju pod północnym niebem! Na wieki będę błogosławił ciebie, bo tu na trawie w poświacie miesiąca i w pełnym blasku gorącego słońca Luthien Tinuviel widziałem tańczącą a jej piękności i głosu słowika nikt nie wysłowi w mowie śmiertelnika."    

Offline

Strony : 1 ... 4 5 6 7 8 9