Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 37 38 39 40 41 ... 71

#951 09-05-2014 o 19h47

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Julchen, jest świetny, od razu poznałam dziada zanim zobaczyłam, za kogo Twoja miss jest przebrana. Świetna twarz! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Hildee (09-05-2014 o 19h48)

Offline

#952 09-05-2014 o 19h55

Miss'całkiem całkiem
Lili708
...
Wiadomości: 127

Wygląda identycznie, nawet mina ta sama, genialna stylizacja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#953 09-05-2014 o 22h29

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Julchen twarz wyszła Ci genialnie!


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#954 09-05-2014 o 23h54

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

Julchen świetnie odwzorowałaś strój i mimikę postaci ... bardzo realistycznie wyszło, szok ...


A ja was zasypie cosplayami .. bo się ich zbyt dużo nazbierało.. więc zaczynam od dzisiejszego ...

LAVI z D.Gray Man...

//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21561.jpg




Gambit z Marvel Comics

//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21562.jpg




Quicksilver z Marvel Comics

//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21565.jpg




Scarlet Witch/ Wanda Maximoff - House of M - Marvel Comics

//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21567.jpg





CatWoman z DC Comics

//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21570.jpg

Offline

#955 10-05-2014 o 16h10

Miss'na całego
Yuki18
...
Wiadomości: 395

Julchen, darzę większą sympatią Twoją wersję niżeli postać z filmu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
ScarletWitch, Gambit <3 Jesteś moim guru /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Nie chciało mi się zmieniać od razu makijażu po wystartowaniu w minionej edycji AW więc trochę sobie pobyłam blondyną. Wczoraj przesadziłam ze stekami i lekko spasłam moją Miss i wtedy wpadłam na pomysł, kogo mogę zrobić Cosplay.

Dokupiłam parę dodatków i dopracowałam makijaż. Chociaż nie jest tak wiernym cosplayem jakbym chciała to raczej "inspiracja" byłaby grubą przesadą /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Spójrzcie i chwilę się zastanówcie, kto to może być.
Podpowiem, że to nasza rodaczka.
//photo.missfashion.pl/pl/1/28/moy/21606.jpg

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Link do zewnętrznego obrazka
Alternatywne Wybory Miss Fashion aktywowane! LOL!

Offline

#956 11-05-2014 o 16h01

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Julchen, serialu niestety nie znam, ale podziwiam uderzające podobieństwo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Scarlet, podzielam miłość Yuki do Gambita, nie dość, że to moja ulubiona męska postać to jeszcze udało Ci się tak wspaniale oddać jego niegrzeczny urok w swojej Miss. Każdy Twój Cosplay to istne arcydzieło!<pokłon dla talentu>

a Yuki18, jak już ktoś powiedział, świetnie dopracowała stylizacje i makijaż (normalnie identyczne słodkie małe oczka i uśmieszek "zaraz Ci dowalę taką ripostę, że będziesz soliła zupę własnymi łzami"). Chociaż programów z Tą Panią staram się unikać ale co-jak-co to stylistę ma genialnego.

Offline

#957 11-05-2014 o 16h26

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Yuki18 - haha no nie mogę cóż za podobieństwo, powinnaś jeszcze tylko utuczyć swoją miss, choć to dość duże poświęcenie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Scarlet - wiesz, że się nie znam na cosplayach, ale kobieta kot podbiła moje serce, ekstra ! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#958 11-05-2014 o 20h17

Miss'nieobczajona
Natsumi
...
Wiadomości: 32

A też się pochwalę, ja ostatnio zrobiłam cosplay na ludzką wersję Luny z czarodziejki z księżyca ~~
Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka


http://i57.tinypic.com/a5f153.png

Offline

#959 11-05-2014 o 22h02

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Kya, nieźle Ci wyszła i to jeszcze z takich prostych elementów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Brakuje tylko tych koczków ale i tak super włosy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#960 15-05-2014 o 22h11

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dziewczyny! Te cosplaye są rewelacyjne~! Luna z czarodziejki przywraca mi nostalgiczne wspomnienia. Tak uderzająco podobna <3

Z serii Kuroko no Basuke: Female version Akashi Seijurou w mundurku

//photo.missfashion.pl/pl/1/28/moy/21944.jpg

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez Misa (15-05-2014 o 22h12)

Offline

#961 17-05-2014 o 15h26

Miss'na całego
Maka
...
Wiadomości: 408

Kiedy zobaczyłam tą "czapkę", nie mogłam się powstrzymać! xD

Link do zewnętrznego obrazka


Oto Super Buu!

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



A tutaj inne wariacje:



Julchen - rzeczywiście, z fryzury trochę Tommen, ale naprawdę nietrudno zgadnąć, jakiego *ehem* przedstawia stylizacja! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Aż chciałoby się go poczęstować pasztetem! Albo najlepiej winem!
ScarletWitch - Wszystkie cosplaye świetne! Aż chciałoby się rzec "jak zwykle"! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Natsumi - od razu poznałam Lunę! Swoją drogą, naprawdę uwielbiam jej wersję jako człowiek - chociaż cieszę się, że człowiekiem nie została na zawsze. Współczułabym Artemisowi!
Misa - ten nóż! Czyżby fem-Akashi gotowała razem z Riko? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Naprawdę fajnie wykonana - i te różnokolorowe oczęta! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Maka (17-05-2014 o 15h34)

Offline

#962 19-05-2014 o 22h56

Miss'Żółtodziób
Jowit
...
Wiadomości: 9

Maka Genialnie go zrobiłaś XD

Offline

#963 19-05-2014 o 23h14

Miss'całkiem całkiem
Kaede
Królewna z drewna.
Wiadomości: 139

Ojejej, Buu mnie prześladuje, ostatnio oglądałam Dragon Ball i właśnie sagę Buu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Naprawdę świetnie Ci wyszedł, nie masz co prawda tak wrednej miny, no ale nadal - super, od razu wiadomo, kto to jest /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#964 20-05-2014 o 13h54

Miss'na całego
Yuki18
...
Wiadomości: 395

Czekałam, normalnie czekałam aż ktoś wykorzysta tą czapę do stworzenia Buu!


Link do zewnętrznego obrazka
Alternatywne Wybory Miss Fashion aktywowane! LOL!

Offline

#965 21-05-2014 o 18h18

Miss'nieobczajona
Ćwieku
...
Wiadomości: 46

A ja zamiast kończyć swoje cosplaye robię je na miss... Tym razem Anais z Gumbol'a ^^ //photo.missfashion.pl/pl/1/28/moy/22160.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/28/moy/22163.jpg

Offline

#966 24-05-2014 o 21h04

Miss'wow
KimDallas
...
Wiadomości: 679

Dziewczyny wasze stylizacje są świetne, choć nie rozpoznaję tych postaci /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png Niestety nie interesuję się anime ani mangą, ale i tak uwielbiam odwiedzać ten temat /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Kto zgadnie kim jest ten pan z zieloną czachą i wielkim uśmiechem na twarzy? Może nie udał mi się za bardzo ten cosplay, ale nie powinno być problemu z odgadnięciem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/28/moy/22263.jpg

Offline

#967 24-05-2014 o 21h31

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

MASKA! SOMEBODY STOP ME! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Świetnie Ci wyszedł, genialnie wyglądają te luźne portki, jak dla niego <3

Offline

#968 24-05-2014 o 22h10

Miss'na całego
AozoraNakigoe
...
Miejsce: Kaszuby aktualnie
Wiadomości: 344

Ja głupia kilka zakładek otwartych miałam i dopiero teraz zauważyłam, że w złym temacie wkleiłam... No to jeszcze raz:
Pomysł, który miałam i wykonałam leży już kilka dni, lecz dopiero się teraz zebrałam pokazać swój. Co prawda, musiałam przez to zrezygnować ze stałego koloru włosów mojej miss ale tak już od dłuższeeeeego czasu mnie kusiło by ten projekt zacząć...  Więc przydało się w końcu go zrealizować.
Nie owijając dalej, przedstawiam wam Larę Croft:
//photo.missfashion.pl/pl/1/28/moy/22262.jpg
Przedstawiona w tej wersji jaką możemy ją spotkać w pierwszych częściach odsłon gry. Postarałam pokazać jej klasyczny strój. Z góry mówię, ze starałam się jak mogłam, lecz już bardziej wykombinować tego nie mogłam. Największe problemy sprawiła mi góra jej stroju, który jest notabene strojem kąpielowym bądź jest to body. Różnie to było w artach przedstawiane jak i w komiksach czy też w samej grze. Gdzie tam akurat nie za bardzo dało się to ogarnąć. Na początku próbowałam znaleźć bluzkę, która by pasowała, lecz żadna mi nie podpadła do gustu.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Następnie zaś utworzyłam jeden z jej strojów dostępnych z jednej z misji w trzeciej odsłonie gry, który aktualnie ma moja miss:
Niestety nie mogłam znaleźć takich spodni, które miały by wzór moro i w dodatku nie wystawały za spodniami więc na rzecz zastąpienia owego moro użyłam podartych spodni i rajstop w jaśniejszym odcieniu, przez co musiałam zrezygnować z kabury na pistolet. Uwaga - duży render!
//photo.missfashion.pl/pl/1/28/moy/22264.jpg[/url]

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Jak tylko zrobię kolejne stroje to znów dopiszę się w temacie ;3
A jeszcze w ramach zażaleń -  bo nie byłabym sobą, to szkoda, ze nie ma dwóch pistoletów dla miss.

Offline

#969 24-05-2014 o 22h27

Miss'ok
Amara
...
Wiadomości: 51

Zobaczyłam w mojej szafie kapelusz Willy'ego Czekolady i nagle mnie olśniło! Niestety w sklepia nie znalazłam okularów, które lepiej uzupełniałyby tę stylizację.

  //photo.missfashion.pl/pl/1/28/moy/22279.jpg



Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez Amara (24-05-2014 o 22h38)

Offline

#970 24-05-2014 o 23h56

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Amara świetnie Ci wyszedł! Rozpoznałam o kogo chodzi zanim otworzyłam spoiler <3

Offline

#971 25-05-2014 o 21h15

Miss'ok
Sarameda
...
Wiadomości: 72

Ojejku jejku! Wszystkie Wasze cosplaye są naprawdę cudowne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Skąd Wy bierzecie te niektóre ubrania? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


No i pogratulować pomysłów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#972 26-05-2014 o 20h44

Miss'OK
nisiam
Kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą.
Wiadomości: 1 452

AozoraNakigoe, Lara Croft genialna /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Niby nie jest skomplikowana, ale naprawdę dobry cosplay /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png od razu wiadomo o kogo chodzi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
To samo Amara /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Willy jest cudowny tylko te okulary jednak mocno zwracają na siebie uwagę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Ale gwiazda ma chyba jego okulary więc troszkę cierpliwości i będzie dobrze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

A ja Wam chcę zaprezentować postać którą wszyscy znają w mojej wersji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/29/moy/22416.jpg


                                                                                     „Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego."

Szybko zrezygnowałeś jak na kogoś, kto mówił, że jestem kobietą jego życia
— Guillaume Musso, "Kim byłbym bez Ciebie?"




Offline

#973 26-05-2014 o 20h56

Miss'ok
Amara
...
Wiadomości: 51

Nisiam kapelusz Willy'ego posłużył mi do zrobienia cosplay'u postaci z mangi "Karneval". Ten kapelusz był moja inspiracją. Otwórz spoiler, a dowiesz się kogo stworzyłam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Amara (26-05-2014 o 20h57)

Offline

#974 26-05-2014 o 21h16

Miss'OK
nisiam
Kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą.
Wiadomości: 1 452

Amara napisał

Nisiam kapelusz Willy'ego posłużył mi do zrobienia cosplay'u postaci z mangi "Karneval". Ten kapelusz był moja inspiracją. Otwórz spoiler, a dowiesz się kogo stworzyłam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ojej :< Przepraszam bardzo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Zdecydowanie moja pomyłka, a Twój Cosplay genialny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png mam nadzieję, że się nie gniewasz /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


                                                                                     „Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego."

Szybko zrezygnowałeś jak na kogoś, kto mówił, że jestem kobietą jego życia
— Guillaume Musso, "Kim byłbym bez Ciebie?"




Offline

#975 29-05-2014 o 08h26

Miss'na całego
AozoraNakigoe
...
Miejsce: Kaszuby aktualnie
Wiadomości: 344

Dobra, jest update strojów ale tym razem nie będę się rozpisywać. Tylko obrazki na dziś, dopiero jak skończę projekt to się rozpiszę...
Link do zewnętrznego obrazka
//photo.missfashion.pl/pl/1/28/moy/22170.jpg

Ostatnio zmieniony przez AozoraNakigoe (29-05-2014 o 19h21)

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 37 38 39 40 41 ... 71