Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 ... 5

#1 25-05-2013 o 12h13

Miss'nieobczajona
miuokazaki
...
Wiadomości: 39

Dramy- koreańskie, tajwańskie lub japońskie seriale, zwykle składające się z 16-24 odc.
Ogląda ktoś? Macie swoje ulubione?
Moje to you're beautiful, personal taste, hi my sweetheart, my husband got a family i high kick 3  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Pozwoliłam sobie doprecyzować tytuł wątku/Kouki

Offline

#2 25-05-2013 o 12h19

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Oglądałam tylko you're beautifull i ouran high school host club.
Gdyby nie to, że jeden odcinek trwa około godziny to obejrzałabym więcej. Tak to strasznie się męczę. ^ ^

Offline

#3 25-05-2013 o 12h30

Miss'Żółtodziób
Akazawa
...
Wiadomości: 10

Jej , moją ulubioną jest K-Pop Extreme Survival , jak skończyłam ją oglądać moje życie straciło sens . Lubisz K-Pop  ?

Offline

#4 25-05-2013 o 12h33

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

K-pop extreme survival... czy z chłopakiem o imieniu Kon Ji Woo czy jakoś tak? (z przyjaciółką mówimy, że po polsku to Kondziu XD) i z tą dziewczyną, co myśleli, że jest chłopakiem, i ona zwymiotowała na jakiegoś piosenkarza? Ta drama? XD

Offline

#5 25-05-2013 o 12h37

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dramy oglądam z pasją, a moimi ulubionymi są zdecydowanie ' Devil beside you ' oraz ' Hi mi Sweetheart '. Nie wiedzieć czemu to właśnie za tajwańskimi najbardziej przepadam. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png

Nie ukrywam jednak, że wolę oglądać pojedyncze filmy niż seriale. Te drugie często trwają zbyt długo i wgłębianie się w nie na dłuższą metę bywa po prostu męczące. Długa drama, żebym ją obejrzała, naprawdę musi mieć w sobie to coś inaczej nic z tego nie będzie.

Ostatnio zmieniony przez HyunAe (25-05-2013 o 12h38)

Offline

#6 25-05-2013 o 12h58

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

bardzo ciekawy film koreański ;
O-ssak-han Yeon-ae 
angielski tytuł; Chilling Romance
boskie wpadłam ze śmiechu komedia romantyczna z horrorem w tle

Offline

#7 25-05-2013 o 12h59

Miss'nieobczajona
miuokazaki
...
Wiadomości: 39

K-pop extreme survival mam zamiar obejrzeć, ale dopiero jak skończę you're my destiny i goong  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif

Chilling romance oglądałam, uwielbiam aktorkę Ye-jin Son  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Ostatnio zmieniony przez miuokazaki (25-05-2013 o 13h01)

Offline

#8 25-05-2013 o 13h06

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Też oglądałam ' Chilling Romance ' ! Strasznie mi się podobał! To naprawdę dobra i przyjemna komedia na długie nocne wieczory. /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Kama - +100 pkt do fajności. Nigdy w życiu nie zapamiętałabym koreańskiego tytułu.

Offline

#9 25-05-2013 o 13h52

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png dzięki  HyunAe
jeśli już o tym mowa ostatnio z Vixą się zgadałyśmy i poleciła mi taki jeden film
Jakalyi Onda
angielski tytuł  Jackal Is Coming
boskie zakochasz się w tym oglądałam go 2 razy świetna komedia romantyczna, tylko to zakończenie obraziłam się na twórców

Offline

#10 25-05-2013 o 14h33

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Co tydzień oglądam "You're the best LSS" na KBS World, a dopiero co dzisiaj skończyłam "Rich Man, Poor Woman" i nie wiem za co się zabrać, choć powinnam się położyć i odespać tą dramową noc.
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#11 25-05-2013 o 17h54

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Prawdę powiedziawszy jeżeli lubicie wyciskacze łez to mogę wam polecić: "Tajemnicę, której nie można zdradzić.". Jest to krótki film, który oglądałam już z pięć razy, ale naprawdę warto. Historia w nim przedstawiona jest po prostu śliczna. /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif Gdybyście były nim zainteresowane to jest na L-D. Osobiście, za każdym razem płaczę przy zakończeniu. ~.~`

Offline

#12 25-05-2013 o 18h20

Miss'ujdzie
Irisse
Czekoladowy Kot ~
Miejsce: Białystok
Wiadomości: 228

Ooo, dramy... *-* Kiedyś oglądałam je znacznie częściej, był okres, że oglądałam tylko to. ^^ Teraz jednak oglądam sporadycznie, jak coś mnie naprawdę zainteresuję. You're beautiful bardzo mi się podobało, ale jeszcze lepsze są "49 days" i "The Woman Who Still Wants To Marry", no prostu cudeńka. <3 Obecnie oglądam "Scent of a woman" i też na razie jest świetne. ^^
Ogólnie wolę dramy koreańskie, nie wiedzieć czemu język tajwański mnie denerwuję, a jak czasem widzę grę aktorską Japończyków, to zaczynam wątpić... xD

Offline

#13 25-05-2013 o 20h36

Miss'Żółtodziób
Hyorim
...
Wiadomości: 6

Kama napisał

bardzo ciekawy film koreański ;
O-ssak-han Yeon-ae 
angielski tytuł; Chilling Romance
boskie wpadłam ze śmiechu komedia romantyczna z horrorem w tle

O tak, tak, tak  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif! Już na drugi dzień włączyłam go jeszcze raz, bo nie mogłam przestać o tym filmie myśleć. Czasem to aż żal się robi, że nie ma więcej odcinków.
A jeśli o dramy chodzi, to będzie kłopot... Bo jest ich za dużo, każda ma coś w sobie, a przecież nie będę wymieniać całej listy...  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif
... No dobra. Według tego, co ustawiłam na mydramalist, to top5 wygląda tak: Mars, Silence, 1 Litre of Tears, Love Rain, Hi My Sweetheart *czuje się tak, jakby zdradziła pozostałą część dram*.

Ostatnio zmieniony przez Hyorim (25-05-2013 o 20h38)

Offline

#14 25-05-2013 o 20h47

Miss'całkiem całkiem
Suiko98
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 115

fajne były:
oh!my lady
you're beatiful
14 sai no haha
heartstrings

Offline

#15 25-05-2013 o 21h24

Miss'nieobczajona
miuokazaki
...
Wiadomości: 39

Suiko98 napisał

fajne były:
oh!my lady
you're beatiful
14 sai no haha
heartstrings

14 sai no haha jest boskie /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif Pomimo, że w oh my lady jest mega ciacho czyli Siwon, to wytrzymałam tylko do 5 odc. Główna bohaterka nie podobała mi się w ogóle, historia też nie przypadła mi do gustu /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif

Offline

#16 26-05-2013 o 11h33

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

miuokazaki napisał

Suiko98 napisał

fajne były:
oh!my lady
you're beatiful
14 sai no haha
heartstrings

14 sai no haha jest boskie /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif Pomimo, że w oh my lady jest mega ciacho czyli Siwon, to wytrzymałam tylko do 5 odc. Główna bohaterka nie podobała mi się w ogóle, historia też nie przypadła mi do gustu /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif

I tak jesteś dobra. Ja przy "Oh!My Lady" wytrzymałam do połowy trzeciego odcinka i wyłączyłam. Wszystko przez główną bohaterkę  /modules/forum/img/smilies/goutte.gif

Offline

#17 26-05-2013 o 16h52

Miss'nieobczajona
Sephiroth
...
Miejsce: Hogsmeade
Wiadomości: 23

Ja nie oglądam zbyt dużo dram, wolę filmy (sądzę, że dramy są za długie, i dla mnie obejrzenie czegoś co ma więcej niż 11 odcinków - a jeden odcinek często trwa koło godziny -  to katorga).
Moje ulubione dramy: My Boss My Hero, Oh! My Lady, Hanazakari no Kimitachi e, Atashinchi no Danshi. Kiedyś byłam fanką Coffe Prince.
Ogólnie gustuję w komediach, romanse ledwo przełknę ^^.

Offline

#18 26-05-2013 o 17h14

Miss'Sensei
dortnana
T.T
Miejsce: Czarna dziura...
Wiadomości: 870

Dram było wiele już nie pamiętam tytułów, ale z tych fajnych co oglądałam to:
Atashinchi no Danshi
BECK
Dareka ga Watashi ni Kiss wo Shita (to film, ale przepiekny)
Dragon Zakura (świetne)
Hana Yori Dango
Hanazakari no Kimitachi e
Jotei
Koizora
Ouran High School Club (choć anime jest o wiele, wiele lepsze)
Antique Bakery
The 1st shop of Coffee Prince
Do Re Mi Fa Sol La Si Do
Baby and me
Happy Life
Kgotboda namja
Mary stayed out all night
My girl
Oh! My Lady
Wonderful Life
You're Beautiful

o matko troche sie tego nazbierało szczegulnoiści koreańskich
uwielbiam oglądać w dramach Jang Keun-Suk. Jak znacie jakieś dramy z nim związane to ja bardzo chętnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Na jakich stronach oglądacie dramy?
Ja na love-drama.pl choć nie polecam i na viki.com

Offline

#19 26-05-2013 o 20h37

Miss'całkiem całkiem
Tais
...
Wiadomości: 90

A czy ktoś może mi polecić jakąś dramę z trójkątem w tle? xD Albo z "zakazaną miłością", hmm, no wiecie, on biedak-ona bogata, ona cicha mysz-on podrywacz, Romeo i Julia i te sprawy?
Ja jak dotąd oglądałam Love rain (nie polecam, nudne) i Nanę, więc dopiero wchodzę w świat dram /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#20 27-05-2013 o 02h48

Miss'nieobczajona
Narabara
...
Wiadomości: 20

Love rain, Faith, City Hunter i Secret Garden, jak dla mnie, bezkonkurencyjne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


" Na wojnie, zwycięstwo. W pokoju, czuwanie. W śmierci, ofiara. "

Offline

#21 27-05-2013 o 11h33

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

a ja zaszaleję kolejnym filmem pełnometrażowym
Neoneun Pet
angielski tytuł You're My Pet

to trzeba zobaczyć, no cóż takie zwierzątko tez bym chciała  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#22 27-05-2013 o 17h57

Miss'nieobczajona
Narabara
...
Wiadomości: 20

Kama napisał

a ja zaszaleję kolejnym filmem pełnometrażowym
Neoneun Pet
angielski tytuł You're My Pet

to trzeba zobaczyć, no cóż takie zwierzątko tez bym chciała  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Suki...wiem co czujesz /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Przygarnęłabym go bez zastanowienia ^^


" Na wojnie, zwycięstwo. W pokoju, czuwanie. W śmierci, ofiara. "

Offline

#23 27-05-2013 o 18h59

Miss'ujdzie
MilaBee
...
Miejsce: Piechowice
Wiadomości: 182

Nie, nie oglądam  ... : c

Offline

#24 27-05-2013 o 20h53

Miss'Sensei
dortnana
T.T
Miejsce: Czarna dziura...
Wiadomości: 870

Tais napisał

A czy ktoś może mi polecić jakąś dramę z trójkątem w tle? xD Albo z "zakazaną miłością", hmm, no wiecie, on biedak-ona bogata, ona cicha mysz-on podrywacz, Romeo i Julia i te sprawy?
Ja jak dotąd oglądałam Love rain (nie polecam, nudne) i Nanę, więc dopiero wchodzę w świat dram /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Znam kilka te pierwsze są najlepsze:
Mary stayed out all night ( to jest o dziewczynie gdzie jej ojciec jest bankrutem i dłużnikiem. Ojciec chcąc ją wyciągnąć z tego bałaganu zmusza ją do poślubienia bogatego dawanego przyjaciela syna. Ona chąc tego uniknąć zawiera pakt z innym chłopakiem dalej ci nie opowiem zama zobacz, ale naprawde warto)

My girl (ona biędna on bogaty i przyokazjii pojawia się konkurencja. To zabawna drama )

Devil beside You (miłośc między bratem a siostrą)

The naked kitchen ( tu też trujkącik)

znam jeszcze wiele jak sobie przypomne to napisze

Offline

#25 28-05-2013 o 14h50

Miss'nieobczajona
miuokazaki
...
Wiadomości: 39

dortnana napisał

Tais napisał

A czy ktoś może mi polecić jakąś dramę z trójkątem w tle? xD Albo z "zakazaną miłością", hmm, no wiecie, on biedak-ona bogata, ona cicha mysz-on podrywacz, Romeo i Julia i te sprawy?
Ja jak dotąd oglądałam Love rain (nie polecam, nudne) i Nanę, więc dopiero wchodzę w świat dram /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Znam kilka te pierwsze są najlepsze:
Mary stayed out all night ( to jest o dziewczynie gdzie jej ojciec jest bankrutem i dłużnikiem. Ojciec chcąc ją wyciągnąć z tego bałaganu zmusza ją do poślubienia bogatego dawanego przyjaciela syna. Ona chąc tego uniknąć zawiera pakt z innym chłopakiem dalej ci nie opowiem zama zobacz, ale naprawde warto)

My girl (ona biędna on bogaty i przyokazjii pojawia się konkurencja. To zabawna drama )

Devil beside You (miłośc między bratem a siostrą)

The naked kitchen ( tu też trujkącik)

znam jeszcze wiele jak sobie przypomne to napisze

Mary stayed out all night oglądałam. Ja kibicowałam temu bogatemu  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif Ogólnie drama mi się nie podobała, aktorka straaasznie wkurzająca </3

Offline

Strony : 1 2 3 ... 5