Strona główna

Kim jesteśmy?

Gra redagowana jest przez firmę francuską z siedzibą w Nantes (44). Ekipa Beemoov, utworzona w 2006 roku, składa się z kilkunastu osób, które zajmują się naszymi grami w sieci: Miss Fashion, Słodki Flirt i Eldarya. Więcej informacji na nasz temat znajdziecie na naszej stronie internetowej: http://www.beemoov.pl/

Reguły gry

Miss Fashion: Jako karykatura świata sław, gra oferuje możliwość wcielenia się w Miss Fashion i rozwinięcia jej kariery poprzez wypełnianie różnych misji. Trzymaj zdrowy tryb życia, rozwijaj się intelektualnie, baw się, ect... Nie polecamy tej gry osobom poniżej 12 roku życia, ze względu na ryzyko odebrania gry na poważnie i niedostrzeżenie jej charakteru parodiowego.

Forum, miejsce spotkań graczy.

Aby gracze mogli dzielić się swoim doświadczeniem, proponujemy im forum o tematyce związanej z grą. Podporządkowane jest ono regulaminowi, którego przestrzegania pilnują członkowie naszej ekipy oraz wybrani przez nas wolontariusze - moderatorzy. Robimy wszysko, aby zagwarantować bezpieczeństwo waszym dzieciom, podczas przebywania na naszych stronach.


Zakazane są tematy budzące polemikę, wśród nich:


 • Religia
 • Polityka
 • Wojna
 • Śmierć
 • Seksualność
 • Samobójstwo
 • Depresja
 • Narkotyki
 • Etc...

Śledzimy wszelkie nieprawidłowości podczas dyskusji i usuwamy wszystkie wiadomości agresywne, rasistowskie, homofobiczne, zachęcające do przemocy, czy nienawiści, propagujące nietolerancje, zachęcające do samobójstw, itp. Jesteśmy wyczuleni na punkcie anonimowości, dlatego zakazujemu podawania wszelkich danych osobistych (imię, nazwisko, numer telefonu...) oraz zdjęć niepełnoletnich graczy.

Reklamy odnoszące się do stron zewnętrznych są zabronione. Staramy się wszędzie utrzymywać miłą atmosferę.

Wreszcie, jako gorący zwolennicy języka polskiego, zachęcamy graczy do uniknania języka smsów, skrótów i zapraszamy do korzystania z pełnej gamy słownictwa, które posiada nasz język. Aby w ten sposób wypowiadać się jasno i zrozumiale.

Reklama na stronie: tematy i wybrani partnerzy.

W czasie nawigacji po stronie, Wasze dziecko może napotkać kilka wstawek reklamowych na górze lub na dole strony. Współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami, do którch mamy całkowite zaufanie. Prowadzimy pełną kontrolę nad tym, co znajduje się na naszych stronach, wyłączając w ten sposób wszystkie reklamy dotykające drażliwych tematów, przybliżonych wcześniej. Odrzucamy również wszelkie reklamy promujące utratę wagi, diety, chirurgię estetyczną. Preferujemy linki kierujące do innych gier przeznaczonych dla dzieci i młodzieży.

Dane personalne. Niezbędne, ale pod ochroną.

Podczas nawigacji w grze, pewne dane są zbierane w sposób automatyczny. Pozwala nam to poznać naszą publiczność i śledzić jej ewolucję celem przystosowania naszej gry. Ale także uniknąć wyświetlania treści niedostosowanych do przedziału wiekowego dzieci. Bez tych danych filtrowanie zawartości stron byłoby niemożliwe.

Adres e-mail podany podczas rejestracji nie jest w żaden sposób wykorzystywany do celów handlowych. Nie jest też przekazywany firmom zewnętrznym. Wiadomości e-mail wysłane na ten adres dotyczą jedynie gry i jej wydarzeń.

Zgodnie z ustawą nr 78-17 z 6 stycznia 1978 w odniesieniu do komputerów, plików i wolności, każdemu przysługuje prawo sprzeciwu (art. 26 ustawy), dostępu (art. 34 38 ustawy) oraz korekty (art. 36 ustawy) danych dotyczących własnej ososby. Firma Beemoov zadeklarowała Narodowej Komisji Narodowej Informatyki i Wolności zautomatyzowane przetwarzanie danych osobowych. Obróbka ta jest przedmiotem szczególnego zainteresowania w zakresie bezpieczeństwa.

Bank

Wszystkie nasze gry są darmowe i nie isnieje żaden obowiązek zakupu. Każdy gracz ma do dyspozycji szereg możliwych działań każdego dnia oraz zasób wirtualnych pieniędzy do zarządzania. Państwa dziecko może ewoluować w grze korzystając z tego systemu.

Mimo wszystko istnieje w grze system "Bank", który pozwala uzyskać korzyści, wirtualne pieniądze lub dodatkowe akcje, aby szybciej ewoluować w grze. Nie istnieje żadnen obowiązek korzystania z tego systemu, by kontynuować grę.

Zachęcamy do uzgodnienia zasad wraz ze swoim dzieckiem o tym, czy i jak korzystać z systemu płatnego oraz być czujnym na nieuprawnione korzystanie z płatności.


Różne sposoby płatności:

 • Allopass: System szeroko rozpowszechniony na całym świecie i całkowicie bezpieczny. Gracz dzwoni pod płatny numer, który poda mu kod przez system automatyczny. Następnie wprowadzająć kod na naszej stronie internetowej, gracz otrzymuje dodatkowe, wirtualne pieniądze lub inne korzyści w grze. Kod kosztuje około 1,91€ TTC. Ten system jest w pełni bezpieczny i nie wymaga podawania żadnych danych bankowych ani osobowych.
 • SMS+: System, który działa w ten sam sposób co Allopass, z tym, że gracz otrzymuje kod po wysłaniu SMSa. Tak jak w przypadku płatności Allopass, żadne dane osobowe nie są wymagane.
 • Paypal: Łatwy, szybki i bezpieczny system płatności internetowych zarządzany przez Ebay. Gracz wprowadza informacje o swojej karcie kredytowej tylko raz podczas zakładania konta Paypal. Następnie podczas płacenia wystarczy, że się zaloguje i potwierdzi płatność jednym kliknięciem.
 • Ticket Surf: System płatności oparty na zakupie zdrapki w kiosku. Zdrap kupon, aby otrzymać kod, a następnie wprowadź go na stronie.
 • Karta debetowa: szybki, prosty i w pełni bezpieczny system, zarządzany przez Hi-media, międzynarodowego leadera mikropłatności online.