Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#1 27-05-2019 o 11h13

Administrator
...
Wiadomości: 112
Podziel się

*
Witajcie!

Jesteśmy bardzo przywiązani do gry Miss Fashion i do jej społeczności. Lubimy oferować wam piękne przedmioty wymyślone i stworzone przez nasz zespół, ale także przez was.
Niezmiernie dziękujemy za ożywianie tej gry i zachwycenie naszych oczu waszymi pięknymi kreacjami!


Jak informowaliśmy na początku roku, cotygodniowe nowości zostały zredukowane i od marca pojawiają się rzadziej. Ta informacja dotarła z opóźnieniem i jest nam z tego powodu niezmiernie przykro.

Zespół Miss Fashion skupi się teraz na tegorocznych eventach.

W tym roku znajdziecie zapierające dech w piersiach ceny podczas letnich wyprzedaży, nowe stroje na rozpoczęcie roku szkolnego, przerażającą krainę Halloween i magię Świątecznej Krainy.

Ponadto podróż do Steampunk City pojawi się już za kilka tygodni. Oto mały spoiler...

https://www.beemoov.com/documents/jpg/2019-05/teasefb-5ce6b3b28ecbc.jpg .

Bardzo wam dziękujemy i życzymy miłego dnia w Miss Fashion!

*

Offline

#2 27-05-2019 o 12h27

Miss'wow
Shiawase
...
Miejsce: Białystok
Wiadomości: 693

No nie wierzę! Coś napisali!
Ale wciąż żadnych konkretów. W sumie to nic nowego nam nie mówią...


https://media.tenor.com/images/3f2532deaf58056a897a62ff0ed95d69/tenor.gif

Offline

#3 27-05-2019 o 12h49

Miss'ok
Pajka
...
Wiadomości: 53

Wchodzę i widzę - aktualizacja. Patrzę, a tu nadal żadnych konkretów. Jedynie info, że rozbudują tylko to co jest. Szkoda, bo liczyłam na coś nowego...

Offline

#4 27-05-2019 o 13h13

Miss'wow
Trirura
...
Wiadomości: 632

Brawo bimuf, widzę, że wasze klepki działają tak samo prędko jak serwery. Czyli w sumie nie ma zmian, poza rzadszymi nowościami, które już jakby od kilku miesięcy zauważyliśmy... Może by zacząć jakoś tę grę rozwijać?


Link do zewnętrznego obrazka
,,Te wszystkie składniki każde dziecko może kupić za kieszonkowe w sklepie na rogu. Niezły motyw, nie? Tania rzecz, taki człowiek."

Offline

#5 27-05-2019 o 14h17

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 11

Steampunk za kilka tygodni...masakra /modules/forum/img/smilies/goutte.gif

Offline

#6 27-05-2019 o 16h06

Miss'ok
Nallaia
...
Miejsce: Cold Hearth Manor
Wiadomości: 74

Aha, czyli dalej jak wiało nudą, tak wiać będzie... No spoko  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/neutral.png


https://i.pinimg.com/originals/7c/32/d2/7c32d2f0bd3791945551fb4c203a698e.gif

Offline

#7 27-05-2019 o 16h50

Miss'nieobczajona
Sloviim
...
Wiadomości: 31

Wow, serio? Stać Was tylko na hejtowanie? Nie czujecie, że gra podupada i może być w każdej chwili usunięta na dobre? Wtedy w ogóle sobie nie pogracie w MF. Co wchodzę na wiadomość z aktualizacjami, widzę głównie narzekanie. Mnie by to demotywowało do pracy nad grą. I raczej jest mi smutno, że przez małą ilość graczy gra się sypie. No nie pomagacie swoją postawą...


(ノ◕ヮ◕)ノ*:・゚✧przebieranki

Offline

#8 27-05-2019 o 17h20

Miss'na całego
Mikacz
...
Wiadomości: 339

Sloviim ale ta gra kiedyś, nie przesadzając - była pełna graczy. Ciągle coś się działo. To nie my narzekaniem niszczymy grę, to beemov swoim podejściem ją zabija - bo zabija też chęć do gry w użytkowniczach MF.

Offline

#9 27-05-2019 o 17h28

Miss'ok
Nallaia
...
Miejsce: Cold Hearth Manor
Wiadomości: 74

Sloviim napisał

Wow, serio? Stać Was tylko na hejtowanie? Nie czujecie, że gra podupada i może być w każdej chwili usunięta na dobre? Wtedy w ogóle sobie nie pogracie w MF. Co wchodzę na wiadomość z aktualizacjami, widzę głównie narzekanie. Mnie by to demotywowało do pracy nad grą. I raczej jest mi smutno, że przez małą ilość graczy gra się sypie. No nie pomagacie swoją postawą...


Wyluzuj /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png 

Jeśli gra upadnie to będzie to tylko i wyłącznie wina wydawcy. Który nie potrafi zatrzymać przy sobie graczy i zapewnić im interesującej zabawy. A w zasadzie robi wszystko, by ten odpływ był jeszcze większy.

Postawa graczy, którzy są rozczarowani kierunkiem, w którym to wszystko zmierza nie ma tu nic do rzeczy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/neutral.png


https://i.pinimg.com/originals/7c/32/d2/7c32d2f0bd3791945551fb4c203a698e.gif

Offline

#10 27-05-2019 o 20h22

Miss'Żółtodziób
Rachel4
...
Wiadomości: 3

Tak szczerze to myślałam, że chcą ogłosić zamknięcie gry w tym newsie :/
Grać zaczęłam jeszcze pod koniec podstawówki - praktycznie nic nie pamiętam z tego etapu, bo wreszcie się znudziłam i zrobiłam sobie kilkuletnią przerwę.
Dla nowych graczy nie ma za bardzo powodu, aby tutaj zostać - sama tkwię na 80 poziomie, nabijanie ich idzie mi naprawdę powoli. Jak widzę, że muszę zdobyć 30 IQ na kolejny, to aż chce mi się śmiać.
Gra wymaga od ciebie zaangażowania, którego praktycznie nie wynagradza. Dostaniesz więcej pieniędzy? Spoko, ale wtedy trzeba wypełnić kolejną nierealną misję aż do utraty jakiegolwiek zapału.
Eventy? Nie wiesz, czy kupić niesamowitą suknię czy próbować wykonać misje - i tak masz za mało MM na cokolwiek. Pojawia się błędne koło. W dodatku te pieniądze można było przeznaczyć na kupienie niesamowicie drogiego stroju na kolejnym poziomie, po co marnować hajs na eventy?
Gra posiada potencjał. Gdyby tylko za zapowiedzią ograniczenia nowości szła jakaś praca nad MF...
Nie muszą całkowicie przerabiać gry natychmiast, uszczęśliwiłyby mnie powolne, małe zmiany z jakąkolwiek perspektywą na przyszłość.
Mam nadzieję, że ta gra odżyje i naprawdę nie chcę zobaczyć jej upadku. Życzę twórcom powodzenia, jeśli próbują - chociaż mam wrażenie, że przez nadchodzącą premierę Moonlight Lovers nikt już nie podejmuje reanimacji :/

Ostatnio zmieniony przez Rachel4 (27-05-2019 o 20h23)


https://i.imgur.com/mY8lFy5.png

Offline

#11 27-05-2019 o 20h36

Miss'całkiem całkiem
kasiaczek
...
Miejsce: Bielsko Biała
Wiadomości: 148

szkoda że nic konkretnego nie podali  a taka fajna to była kiedyś gra

Offline

#12 27-05-2019 o 21h19

Miss'wow
Shiawase
...
Miejsce: Białystok
Wiadomości: 693

Sloviim jak ma nie być hejtu, skoro firma na początku roku mówi "Rok 2019 będzie pełen nowości, niespodzianek, ale i zmian." oraz "Podamy wam więcej informacji w marcu, po zakończeniu eventu walentynkowego.", po czym daje nam "info" z niemal trzymiesięcznym opóźnieniem, które w dodatku nic nowego nie wnosi.
Postawa Beemoov jest po prostu żałosna.

Ostatnio zmieniony przez Shiawase (27-05-2019 o 21h19)


https://media.tenor.com/images/3f2532deaf58056a897a62ff0ed95d69/tenor.gif

Offline

#13 27-05-2019 o 23h49

Miss'Żółtodziób
basictrash1
...
Wiadomości: 9

Aby ta gra została w jakiś sposób wybita, potrzebny jest dobry redraw. Większość użytkowników zachęca dobry wygląd strony. Ten przestarzały może i wprowadza niektórych w nostalgię, ale no proszę... od 2015 ta gra chyba się nie zmieniła. Nie potrzebujemy tylko ciuszków eventowych i innych bajerów. Odniosę się tutaj jeszcze do jednej z gier Beemoov - Słodki Flirt. Pamiętacie stary wygląd strony? Niby spoko, ale jak zrobili redraw jest o wiele lepszy i moim zdaniem przez to przyciągnęła ona wielu użytkowników! Twórcy, kieruję do was pytanie: Czemu nie chcecie rozwijać tak pięknej gry, jaką jest MissFashion? Nie widzicie, że potrzebna jest tutaj WIELKA zmiana? Tak poza tym ta gra tak szybko nie upadnie, gdyż patrząc na liczbę ludzi online we Francji, nie dorównuje ona pozostałym serwerom i jak na tę grę teraz, jest to bardzo dużo.

Ostatnio zmieniony przez basictrash1 (27-05-2019 o 23h50)

Offline

#14 28-05-2019 o 00h09

Miss'na całego
Rillianne
...
Wiadomości: 351

"Niby człowiek wiedział, ale i tak się łudził", tak mogę podsumować tę "zmianę". Nie ukrywam, że podskoczyło mi serducho na widok postu z "aktualizacjami", a dodatkowo biorąc pod uwagę fakt, że miał on pojawić się trzy miesiące temu - no nie ukrywam, spodziewałam się czegoś przynajmniej poprawnego. Skoro Beemoov zauważył, że obecna formuła przestała się sprawdzać i jest problem to logicznym wydawała mi się zmiana formuły. Co więcej, spodziewałam się, że takie duże opóźnienie było spowodowane jakąś większą zmianą, która wymagała dłuższego omówienia/przygotowania... A tu okazało się, że właściwie nic się tak naprawdę nie zmienia. Właściwie, w ogólnym rozrachunku, zredukowanie cotygodniowych nowości to w tym momencie krok w tył. Będzie SC, będzie KH, będą obniżki - czyli nic, czego by wcześniej nie było, a i nowości teraz nie pojawiają się tak regularnie... Na co Beemoov przeznacza ten zaoszczędzony czas? Jak już coś wrzucą to jakością też nie powalają, więc co oni tam robią? Jaki mają pomysł na tę grę?

Offline

#15 28-05-2019 o 15h05

Miss'wow
Trirura
...
Wiadomości: 632

Co się dzieje z ludzi, że każdą opinię traktują jak hejt? Jakaś nowa choroba XXI wieku? Gra się stacza wyłączenie przez bimuf, bo nic z nią nie robią. Z pewnością, jak nikt nie będzie pisać komentarzy, to sytuacja się poprawi.
Zapowiadali zmiany - zmian nie ma.
Zapowiadali info - informacji nie było przez kilka miesięcy.
Dlatego gracze są niezadowoleni? No szok. Ten komentarz z zamknięciem strony to miała być groźba, próba zastraszenia czy co? To niech zamykają grę, przynajmniej będzie wiadomo na czym stoimy.


Link do zewnętrznego obrazka
,,Te wszystkie składniki każde dziecko może kupić za kieszonkowe w sklepie na rogu. Niezły motyw, nie? Tania rzecz, taki człowiek."

Offline

#16 28-05-2019 o 21h10

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Sloviim, hejtu to Ty nie widziałaś XDDDD Nikt nic Ci złego nie powiedział (kanapkaczus to hipokrytka. Zamkną grę za hejty? XDDDD
Jeśli chcesz bym umarła ze śmiechu, to jesteś na dobrej drodze, ale musisz się bardziej postarać. Możesz wyzywać mnie od hejterów, mnie to nie rusza. Musimy wymuszać na bimuf zmiany.


Co do ogłoszenia. Maj, marzec, co za różnica? Miesiąc to miesiąc. /s

A tak serio to mam nadzieję, że to drzewko to będzie nowa opcja w grze, może będziemy miały sad.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Edit: Basi, o tak, redraw i nowe kolory włosów <3 Dobry pomysł.

Ostatnio zmieniony przez KanapkaczusHighus (28-05-2019 o 21h13)


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#17 29-05-2019 o 07h35

Miss'Fuzja
spsr
Skoro nudzi ci się na tyle, że czytasz ten opis, zrób pracę na konkurs. I'm Espi Nekromanka
Miejsce: Gdynia na zawsze
Wiadomości: 6 728

Tak, z całą pewnością miss będzie miała sad i w ogóle zostanie rolnikiem. Wtedy wieś będzie miała sens.


//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81086.jpg

Offline

#18 29-05-2019 o 16h18

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

spsr, prawdopodobnie to będzie jakaś poza, ale pomarzyć można.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#19 29-05-2019 o 20h43

Miss'wow
Shiawase
...
Miejsce: Białystok
Wiadomości: 693

To jedno z akcesoriów do ręki.
W ostatnim poście na stronie 294 luźnych rozmów o grze wrzuciłam parę rzeczy w spoiler.


https://media.tenor.com/images/3f2532deaf58056a897a62ff0ed95d69/tenor.gif

Offline

#20 07-07-2019 o 11h14

Miss'ok
Monika123451
Don't make me cry please ♥
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 69

mam nadzieję,że będzie jak mówicie  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif


Natalia.

Offline

#21 19-08-2019 o 23h47

Miss'całkiem całkiem
Mi-chan
John wild wolf farmer
Miejsce: Ci dwaj źli goście; Team Body Horror aka SteinCraft
Wiadomości: 83

Jeśli mam być szczera to ta gra upada albo upadła...nic się już w niej nie dzieję.
Myślę,że nowości już nie uratują tej gry.

Ostatnio zmieniony przez Mi-chan (19-08-2019 o 23h48)


I'm so tired I'm so lazy
https://photo.missfashion.pl/pl/1/110/moy/87360.jpg

Offline

#22 20-08-2019 o 16h58

Miss'ok
Nemetona
...
Wiadomości: 54

Moim zdaniem powinni mocno przebudować grę, żeby dostawać mniej pieniędzy od tak codziennie, wprowadzić jakieś możliwości dorobienia ale wykonując jakieś czynności, a nie klik i godzina czekasz. Dodać więcej możliwości interakcji z ludźmi itd...
Ale zobaczymy..

Offline

#23 23-09-2019 o 08h47

Miss'Żółtodziób
Kann78
...
Wiadomości: 2

Powinni dodać nowe poziomy, ludzie ktorzy już są na poziomie 151 przestają grać, gra przez to upada. Powinni dodać nowe funkcje, wnętrza, ubrania.

Offline

#24 11-10-2019 o 10h27

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

mam nadzieję,że będzie jak mówicie 
https://www.datingfuchs.de/

/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Ostatnio zmieniony przez leila40 (11-10-2019 o 10h28)

Offline

#25 29-10-2019 o 18h15

Miss'całkiem całkiem
Midwey
...
Wiadomości: 94

Ja mam tu konto od 2014 roku. Szczerze przez długi czas tutaj w ogóle nie zaglądałam a jeśli juz to po to aby nazbierać MM poprzel logowanie na podróź do krainy halloween bądź świątecznej , no ewentualnie może cyknąć jakąś fotkę na promenadzie gwiazd. Jak już osiągnełam 151 lvl oraz uzbieralam większość zdjęć to widzę,że nie bardzo jest tutaj co robić, Fajnie było by gdyby były jakieś dodatkowe gry na zarobienie MM bo to co jest do tej pory to już naprawdę się z nudziło i korzysci wielu też nie przynosi.
Rozumiem,że po to jest też bank i że na tym gra zarabia musi no aleee...
Gdyby było więcej konkursów, więcej podrózy, nowe poziomy do osiągnięcia czy inne atrakcje to pewnie wiele osób spędziło by to więcej czasu.
Sentyment do tej gry mam duzy, dlatego szkoda było by konto usunąć.
Mam nadzieje,że twórcy nas jeszcze mile zaskoczą
/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


https://photo.missfashion.pl/pl/1/110/gd/87736.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2