Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 21-04-2019 o 13h09

Miss'Żółtodziób
Riris
...

W grze funkcjonuje pod nazwą Riris ( Riri, Ri ). Prawdziwego imienia tu nie zdradzę, bo szczerze mówiąc nie za bardzo za nim przepadam. Żyję sobie w małym miasteczku nad Bugiem, uwielbiam tam chodzić, a szczególnie iść pobiegać lub zrobić sobie piknik. Uwielbiam naturę i wszelkie miejsca związane z nią, w przyszłości chciałabym podróżować, aby zobaczyć jak najwięcej takich miejsc. Jestem początkującą w jeździe konnej i szczerze nie mogę się doczekać wakacyjnych terenów nad tą moją ulubioną rzeką. Bardzo lubię rysować, ale styl komiksowy to nie moje klimaty. Gustuję w realistyce kredkami lub ołówkami, chociaż dopiero się uczę i jeszcze wiele rzeczy robię źle. Od dziecka uwielbiałam czytać, głównie fantasy. Przeczytałam już tyle pozycji z tego gatunku, że dużej części z nich już nie pamiętam. Uwielbiam Brandona Mull'a, wszystkie jego serie mam już zaliczone. Zaraz za nim stoi u mnie Rick Riordan, tak samo mam wszystkie serie już odhaczone. Jeśli ktoś mógłby mi polecić jakąś pozycje z tego gatunku będę bardzo wdzięczna! Oglądam również anime, mam za sobą kilkadziesiąt serii. Cóż to chyba tyle. Miło mi was wszystkich poznać!

Ri

Dyskusja zamknięta

Strony : 1