Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 08-03-2019 o 00h09

Administrator
Hubert
...
Wiadomości: 2
Podziel się

//static.ma-bimbo.com/i18n/pl/modules/election/img/forum/header-election-logement.i18n.jpg
//static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/trophee-logement-1.pngPierwsze : Ola20046    Zdobyła 12 000 Miss Monet
                                //photo.missfashion.pl/trophee/logement-1-270244.jpg

                                //static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/hr-election.jpg
//static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/trophee-logement-2.pngDrugie : Iwa2121    Zdobyła 8 000 Miss Monet
                                //photo.missfashion.pl/trophee/logement-1-348377.jpg

                                //static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/hr-election.jpg
//static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/trophee-logement-3.pngTrzecie : violleta11223    Zdobyła 4 000 Miss Monet
                                //photo.missfashion.pl/trophee/logement-1-172124.jpg

                                Zatem, kto będzie  Miss w przyszłym tygodniu?
Uwaga: Liczba deco'pops została wszystkim wyzerowana na zakończenie pierwszej tury, a później ponownie po wyborach 50 finalistkom!


//photo.missfashion.pl/pl/1/2/moy/897.jpg

Offline

#2 08-03-2019 o 08h29

Miss'nieobczajona
Salli
...
Miejsce: Czy znasz tę krainę, w której wszystko jest możliwe? Tak, dokładnie, pochodzę z Krainy Marzeń.
Wiadomości: 33

Wiem, że się czepiam i może nie powinnam nic pisać, ale co mi szkodzi. Już jakiś czas temu zauważyłam, że duża część zwyciężczyń wygrywa wybory pokojami z Ikelandu. Czy to jest "legalne"?

P.S. I tak gratuluję Wam wygranej!  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif


It's better to be hated for what you are than to be loved for what you're not.

Offline

#3 13-03-2019 o 19h22

Miss'całkiem całkiem
gwiazdka9
...
Miejsce: Gdzieś daleko i bardzo wysoko... (śląsk)
Wiadomości: 112

@up Niestety tak jest od zawsze, trzeba się chyba z tym pogodzić, bo to nie pierwszy taki przypadek i jeszcze nic z tym nie zrobili. A szkoda, bo widziałam wiele naprawdę pięknych pokoi zasługujących na podium bardziej niż gotowiec ;c
W każdym razie gratuluję pozostałym dziewczynom zwycięstwa ♥


//photo.missfashion.pl/pl/1/95/moy/75264.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1