Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 09-01-2019 o 14h34

Administrator
...
Wiadomości: 112
Podziel się

Witajcie!

Rok 2019 będzie pełen nowości, niespodzianek, ale i zmian.

Ilość graczy na stronie zmalała, dlatego nowości nie będą już pojawiać się co tydzień. Trzeba przyznać, że dzięki wam gra istnieje już od 12 lat! <3.

Podamy wam więcej informacji w marcu, po zakończeniu eventu walentynkowego.

Dzisiaj nie mamy dla was żadnych niespodzianek, ale w piątek pojawią się historyczne stroje! /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif

W międzyczasie będziecie mogły skorzystać z zimowej wyprzedaży -30% we wszystkich butikach w mieście!

Pozdrawiamy!
/modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif

Offline

#2 09-01-2019 o 14h37

Miss'wow
Trirura
...
Wiadomości: 632

Czyli gra podupada. Szczerze to obniżka na nic mi się nie przyda. Dopiero była lista św. Mikołaja, a nic nowego nie dostaliśmy. Szkoda, że zamiast dać coś nowego, żeby przyciągnąć graczy, to jeszcze ogranicza się nowości


Link do zewnętrznego obrazka
,,Te wszystkie składniki każde dziecko może kupić za kieszonkowe w sklepie na rogu. Niezły motyw, nie? Tania rzecz, taki człowiek."

Offline

#3 09-01-2019 o 15h30

Miss'wow
Shiawase
...
Miejsce: Białystok
Wiadomości: 693

Jestem ciekawa tych nowości, niespodzianek i zmian...
Będą rozbudowywać grę, czy może jednak powoli ją zamykać?


https://media.tenor.com/images/3f2532deaf58056a897a62ff0ed95d69/tenor.gif

Offline

#4 09-01-2019 o 16h10

Miss'Żółtodziób
...
Miejsce: warszawa
Wiadomości: 12

Czyli powoli i bez żalu można kończyć grę.

Offline

#5 09-01-2019 o 20h14

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

Albo pojawią się nowe misje, albo dodatkowe opcje w grze. zazwyczaj właśnie tak to działa.


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#6 09-01-2019 o 21h25

Miss'na całego
Kharanne
Trust in dreams, for in them is hidden the gate to eternity.
Miejsce: Błąkam się po Trójmieście
Wiadomości: 465

Szczerze powiedziawszy mam nadzieję, że zmiany będą pozytywne i większe. Że skupią się bardziej na mechanice, a nie na dodatkowych wariantach tego, co już jest. Nowe misje, gry czy stroje to zabawa niestety tylko na chwilę - przynajmniej dla starych wyjadaczek. Sama wchodzę na MF chyba bardziej z przyzwyczajenia - odklepać, zebrać co się da i tyle. Więc i to czy nowe stroje będą pojawiać się raz na tydzień, na dwa tygodnie czy nawet na miesiąc w obecnej formie prawdopodobnie nie będzie mi robić różnicy.

Mam tylko nadzieję, że za wspomniane zmiany zabierze się jakiś kreatywny zespół /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


https://photo.missfashion.pl/pl/1/105/gd/83475.jpg

Offline

#7 09-01-2019 o 21h55

Miss'ujdzie
SnowQueen
...
Miejsce: Po drugiej stronie lustra...
Wiadomości: 172

Gram w Miss Fashion wiele lat, choć już od kilku trudno to nazwać graniem, loguję się, ogarniam podstawy, jak jest jakiś event to robię i wychodzę. Ta gra jeśli miałaby zostać na rynku wymagałaby nie tyle zmian ile totalnej rewolucji. Na pierwszy ogień powinna pójść grafika, bo obecna jest tak archaiczna, że nie da się na nią patrzeć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
A od kiedy zaczęłam grać w telefoniczną grę Covet Fashion to Miss Fashion wygląda w moich oczach jeszcze słabiej. W CF mamy ubrania realistyczne, dokładne kopie strojów od projektantów czy domów mody. I choć fabularnie daleko uboższa od tej to wciągnęła mnie znacznie bardziej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Coś mi się wydaje, że Miss Fashion ma najlepsze lata za sobą, a decyzja o rzadszym pojawianiu się nowości tłumaczona mniejszą ilością graczy to marketingowy strzał w stopę. Poczekam zatem co ciekawego ogłoszą nam po zakończeniu eventu walentynkowego, ale jeśli nie będzie to przełom to kończę zabawę. Parę dodatkowych misji i niewielka korekta grafiki itp nie zdołają mnie zatrzymać.


W życiu nie chodzi o to, aby przetrwać burzę, ale o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu...

Offline

#8 09-01-2019 o 22h04

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Szczerze nie jestem przekonana, czy ograniczenie nowości przyciągnie nowych graczy. Myślę, że zadziała to wręcz odwrotnie...
Ale cóż poradzić.
/modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif

Offline

#9 10-01-2019 o 12h35

Miss'ok
Nallaia
...
Miejsce: Cold Hearth Manor
Wiadomości: 74

Maleje nam liczba graczy? Co robimy? Zamiast uatrakcyjnić content, to go ograniczamy... F**k logic. Dzięki temu na bank liczba graczy wzrośnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png

Ostatnio zmieniony przez Nallaia (10-01-2019 o 12h37)


https://i.pinimg.com/originals/7c/32/d2/7c32d2f0bd3791945551fb4c203a698e.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1