Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 09-03-2018 o 14h07

Administrator
...
Wiadomości: 112
Podziel się

//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80305.jpg

Witajcie!


Tym razem wam kuferki ze ślubnymi stylizacjami! Do zdobycia są 4 stroje dla miss oraz strój dla chłopaka.

Kuferki z niespodziankami są dostępne od 9 do 15 marca! Macie do dyspozycji 5 kuferków!

W kuferkach znajdują się elementy unikalnych strojów oraz wiele innych atrakcji jak na przykład punkty miss nastroju, obniżki czy partie mini gier! Dodatkowo cena kuferków to jedynie 50% ich prawdziwej ceny!

W każdym kuferku macie do wyboru dwie opcje:
- klasyczny kuferek (obniżka - 50%) z jednym kolorem ubrania lub akcesoriów
- rozbudowany kuferek ( obniżka -80% ) z 10 kolorami ubrań lub akcesoriów

(Będziecie mogły także kupić brakujące kolory po zakupie standardowego kuferka.)

To jeszcze nie wszystko! Przez 24 godziny możecie zagłosować na następną kolekcję! Wolicie zobaczyć nowe stylizacje w stylu gier wideo (#videogames) czy kreskówek (#cartoons)?
Oddajcie swój głos na naszym instagramie! https://www.instagram.com/beemoov/

Pozdrawiamy!

Offline

#2 09-03-2018 o 14h44

Miss'wow
Trirura
...
Wiadomości: 632

Ach, wiedziałam, że coś się pojawi przed wielkanocą /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Rzeczy bardzo mi się podobają, trochę się spłukam z monet, ale warto.


Link do zewnętrznego obrazka
,,Te wszystkie składniki każde dziecko może kupić za kieszonkowe w sklepie na rogu. Niezły motyw, nie? Tania rzecz, taki człowiek."

Offline

#3 09-03-2018 o 16h51

Miss'na całego
BluszczTrujący
...
Wiadomości: 451

Tutaj pisze, że w rozbudowanym kuferku otrzymujemy obniżka -80%, a u mnie w rozbudowanym kuferku jest 2x -50%. Błąd czy ja coś źle zrozumiałam?


BluszczTrujący

Offline

#4 09-03-2018 o 16h54

Miss'wow
Ayako81
Czuję się jakbym była szczelnie zamknięta, Przez stulecia samotna w nocy Czekam na kogoś kto...
Wiadomości: 507

80% odnosi sie do ceny kuferka a nie do obniżki w nim zawartej .


Ktoś zapytał znowu mnie,czy już odnalazłam czego chce,to przypadek stworzył plan,że odpowiedź znam.
Link do zewnętrznego obrazka

"Quod cibus est aliis, aliis est atrum venenum" 

Offline

#5 09-03-2018 o 17h14

Miss'Żółtodziób
Toriswett
...
Wiadomości: 11

Muszę koniecznie zagłosować na stylizację z gier /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#6 09-03-2018 o 22h39

Miss'Fuzja
spsr
Skoro nudzi ci się na tyle, że czytasz ten opis, zrób pracę na konkurs. I'm Espi Nekromanka
Miejsce: Gdynia na zawsze
Wiadomości: 6 728

Ja chyba też wolę stylizację z gier /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Kuferki zakupię wszystkie, bo to w końcu unikaty. Jednak dodatkowe kolory wezmę tylko do ubrań które jako tako widzę w moich stylizacjach, bo to już trochę za drogo, a ślubne ubrania nie za bardzo wpasowują się w mój styl xD
Te ręce z kwiatami i wianek najbardziej mi się spodobały. No i fryzura oczywiście też /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81086.jpg

Offline

#7 09-03-2018 o 22h57

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

Bardzo czekałam na kolejną partię kuferków, ale muszę przyznać, że nieco się zawiodłam! Ubrania są ładne, aczkolwiek nie w moim stylu. Kupiłam jednak wszystkie wersje kolorystyczne, bo może akurat przydadzą się kiedyś do jakiegoś cosplayu.


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#8 09-03-2018 o 23h05

Miss'Super Saiyen
Mizu0
Ain’t No Party Like an AOMG Party|| zapraszam -> www.Mizuko.maxmodels.pl
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 8 781

Ja też wolę stylizacje z gier i mam nadzieję,  że wygrają ^^

Offline

#9 10-03-2018 o 07h59

Miss'całkiem całkiem
Mila
...
Wiadomości: 121

Wreszcie zaoszczedze na kuferkach, totalnie nie moje klimaty /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#10 10-03-2018 o 08h27

Miss'ok
LeiLa31
...
Wiadomości: 72

No... nie spodziewałam się tego.. I trochę się zawiodłam.. myślałam że będzie coś co zawróci w głowie a tu.. Ech.. mam jeszcze kilka dni.. może coś kupie ...

Offline

#11 10-03-2018 o 10h02

Miss'nieobczajona
crissowa
uwu
Wiadomości: 36

Pa-pa pieniążki, które odkładałam na szybkie szkolenie  /modules/forum/img/smilies/sniff.gif
Po świętach trudziłam się by ułożyć kreacje ślubną ale wyszła mi trochę słabo. Może teraz uda mi się coś skleić.
Najbardziej to cieszę się z welonu  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif


http://i66.tinypic.com/2ccrrsy.jpg

Offline

#12 10-03-2018 o 10h22

Miss'na całego
BluszczTrujący
...
Wiadomości: 451

Ayako81 napisał

80% odnosi sie do ceny kuferka a nie do obniżki w nim zawartej .


Dziękuję. Ech, a już miałam nadzieję... Tak to jest jak człowiek rzuci okiem na szybko.

Ostatnio zmieniony przez BluszczTrujący (10-03-2018 o 10h24)


BluszczTrujący

Offline

#13 10-03-2018 o 11h52

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Co do kuferków kupiłam wszystkie i chyba dwa dodatki :v choć po namyśle nie moje klimaty te ubrania ;-; no cóż może kiedyś to wykorzystam xD  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif

Offline

#14 10-03-2018 o 13h30

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

No fajne, fajne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#15 11-03-2018 o 15h23

Miss'Żółtodziób
Limetien
...
Wiadomości: 4

Super! Niestety moja kasa nie trzyma się kupy i mam tylko 8 miss monet  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png #KasaSpłukana  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#16 13-03-2018 o 13h42

Miss'Sensei
Ragnarook
...
Miejsce: go to sleep
Wiadomości: 895

jakoś mi się te kuferki nie widzą xd chyba poczekam na kolejne  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#17 15-03-2018 o 20h34

Miss'całkiem całkiem
Amilly
Kochać wszystkich, nikogo nie oszczędzać! ♥
Wiadomości: 90

Ja kupiłam wszystkie, ale to pewnie dlatego, że w tym roku klimaty ślubne bardzo mi się udzielają /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Chociaż żadna kuferkowa stylizacja nie przypomina mojej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/50/moy/39608.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1