Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 05-12-2017 o 22h57

Miss'nieobczajona
Shine
Zatraciłem się, podążając krętą ścieżką ku ciemności.
Miejsce: Łódź

Już się tu kiedyś, dawno temu przedstawiałem, ale to dawno, więc powtórzę, bo w ciszy liczę, że znajdę jakąś osobę o podobnych zainteresowaniach.

Tak więc tutaj zwę się Shine, ale można mi mówić równie dobrze Kemarahan, gołębiu, owco, no, jakkolwiek byście nie chciały, nie chcieli.

Mam wiele zainteresowań, głównie rysuję i zajmuję się fotografią, ale wolne chwile spędzam w kuchni, tworzą różnego rodzaju słodycze.

W wolnym czasie oczywiście się uczę, bo co innego student może robić? Oglądam też anime, nałogowo czytam mangi - wszystkie, jeżeli ktoś ma jakąś do polecenia, chętnie zerknę, może mi się spodoba.

Zerknąłem do regulaminu, było tam takie fajne zdanie, otóż : "Posiadasz jakąś wyjątkową umiejętność?". Tak, posiadam, choć nie wiem, czy jest ona wyjątkowa. Kiedy kicham, zawsze uderzam w coś głową. Zawsze.

Niektóre z Was zapytają, jak trafiłem na MissFashion. Gram już w Słodki Flirt oraz inne tego typu gry, wyjątkiem są Cromimi i Eldarya, więc, że się tak wyrażę, zaopiekowanie się tym kontem stało się dla mnie przyjemnością.

Co poza tym?

Mam 20 lat, studiuję pedagogikę, chcę pracować z niepełnosprawnymi dziećmi. Jestem dość specyficzny, czasem gwałtowny, ale z tego co wiem, bardzo "tatusiowaty".
Chętnie poznam jakieś miłe duszyczki do rozmów.

#2 28-12-2017 o 14h06

Moderator
ErinBlack
C'est moi Chat Noir...
Miejsce: Częstochowa/Katowice

Jakie desery najbardziej lubisz tworzyć? (jak masz jakiś ciekawy przepis, to się podziel)

Masz jakąś ulubioną mangę/ulubione anime?

Zdolność masz naprawdę wyjątkową, chociaż nie zazdroszczę xD

Pedagogikę zacząłeś studiować, bo po prostu chcesz pracować z dziećmi czy miałeś jeszcze inne powody (rodzic pedagog czy coś w tym stylu)?

A co do sygnaturki: jeden z lepszych cytatów z Sherlocka ^^

https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82868.jpgaleablack
https://photo.missfashion.pl/pl/1/103/moy/82367.jpg

#3 29-12-2017 o 11h35

Miss'nieobczajona
Asane
...

O, w końcu ktoś, kto lubi siedzieć w kuchni. Podbijam pytanie o ulubione własnoręcznie robione słodycze.
Skąd chęć pracy z dziećmi, zwłaszcza niepełnosprawnymi? Swego czasu studiowałam pielęgniarstwo i myślałam o pracy na pediatrii, ale dość szybko jednak porzuciłam plany pracy w medycynie i pochodnych. Nie miewasz takich momentów?

Mówią, że nie można mieć w życiu wszystkiego...
...w okresie kwitnięcia konwalii jestem skłonna zaprzeczyć temu twierdzeniu.

#4 20-01-2018 o 10h47

Miss'ok
Monika123451
Don't make me cry please ♥
Miejsce: Warszawa

Mniam słodycze aż jestem głodna ^^ /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png

Natalia.

#5 31-03-2018 o 18h56

Miss'Żółtodziób
Evergreen
...

Masz ciekawe hobby ^^.

Ulubiona manga i anime?

Ile czasu grasz w gierki typu SF?

Co masz na myśli przez "tatusiowaty"?

Dyskusja zamknięta

Strony : 1