Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 01-12-2017 o 10h51

Administrator
nineland
...
Wiadomości: 367
Podziel się

//photo.missfashion.pl/pl/1/99/moy/78476.jpg



Witajcie!

Dzisiaj świętujemy kolejne urodziny gry Miss Fashion! /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif
W prezencie mamy dla was piękną, wieczorową suknię! Mam nadzieję, że będziecie z niej zadowolone. <3


Prezetujemy wam także trzy stroje, które zwyciężyły w konkursie stylistycznym: Leesa i Pannydbz z wersji hiszpańskiej oraz littelbumbelbee z wersji francuskiej.
Jak zwykle wykazałyście się niesamowitą pomysłowością i kreatywnością!
Gratulujemy zwycięzcom!


Dzisiaj startujemy także z Kalendarzem Adwentowym! Logujcie się codziennie do gry do 24 grudnia, aby zdobyć jak najwięcej prezentów!

Pozdrawiam!
Nine

Offline

#2 01-12-2017 o 12h43

Miss'Super Saiyen
Mizu0
Ain’t No Party Like an AOMG Party|| zapraszam -> www.Mizuko.maxmodels.pl
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 8 781

Przyznam szczerze,  że ta sukienka prezent wogole mi się nie podoba.  Już w zeszłym roku była lepsza xd.

A co do zwycięskich styl to najbardziej mi się podoba środkowa xD. Fajna ta poza rąk,  mam nadzieję,  że Nine będzie jeszcze później ją wykorzystywać.

Offline

#3 01-12-2017 o 12h56

Miss'na całego
xNisiax
I know U love me :D
Miejsce: Toruń
Wiadomości: 485

Hmm..Absolutne wow, to pozycja środkowa. I tu niestety koniec plusów.
Nie lubię narzekać, ale...
Pierwsza stylizacja- typowa sierotka Marysia z biblioteki
Trzecia stylizacja-sukienka... gdzieś już jakby ją widziałam? Połączenie Aurea i sukienki Eldrid? Ta tiara na głowie też jakby z zestawu Aurea zima i z czymś, co na Halloween było wypuszczone mi się kojarzy.
Poza tym nawiązuje do kilku ubrań z kuferka Fantasy.
Wiem, że na tym etapie zawsze będzie coś podobnego, bo pełno jest różnych ubrań, ale noo...to się jakoś tak od razu rzuca w oczy.

Szkoda, że gracze nie mogą sami decydować o stylizacjach, które wygrają poprzez głosowanie.


https://thumbs.gfycat.com/ImpossibleCrazyDugong-max-1mb.gif

Offline

#4 01-12-2017 o 13h04

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Najlepsze stroje to ten 2 i 3. Ale 2 i tak wygrywa wszystko /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png.

Offline

#5 01-12-2017 o 15h44

Miss'całkiem całkiem
AEdelline
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 110

Darmowa sukienka jest darmowa, więc narzekać nie będę! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Wszystkiego najlepszego dla pracowników i moderatorów gry z tej okazji! Dzięki, że o nas dbacie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Nowe style rąk są bajeczne, do tego ten drugi komplet ubrań bardzo mi przypadł do gustu! Pierwsza stylizacja też ujdzie, choć trochę zbyt... przesadzona w niektórych elementach (np. kokarda wydaje mi się za duża, a bolerko zbyt obszerne...) Ogólnie obie mi się podobają i zapewne wykorzystam większość elementów w jakiś sposób w przyszłości!
Trzecia, niestety, pomimo bycia naprawdę ładną stylizacją pozostawia odczucie deja-vu, jakbym już kiedyś część tych elementów gdzieś widziała. Oczywiście nie powstrzyma mnie to przed "zamówieniem u mikołaja" wszystkich 3 strojów, po prostu trochę się to rzuca w oczy...

No i na koniec dodam, że jak pewnie każdy gracz na tej stronie, czekałam na kalendarz adwentowy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://i67.tinypic.com/zjtmwy.jpg

Offline

#6 01-12-2017 o 18h12

Miss'ujdzie
Redundancja
I'm already Tracer
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 170

Chyba jestem jedyną osobą kompletnie rozczarowaną nowościami. Pierwszy zestaw wygląda strasznie plastikowo i tandetnie, zwłaszcza spódnica i kokarda na głowie; jedynie fryzura jest dla mnie okej. W drugiej ręka opierająca się na brzuchu trochę dziwnie wygląda, ale może to tylko moje odczucie. Trzecia jest całkiem okej, bez szału, podobne elementy już są w butiku od dawna.
Po za tym uważam, że trochę za dużo tych nowych ułożeń rąk - po co tyle tego, jeśli elementów pasujących do nich jest póki co niewiele?


 

Offline

#7 02-12-2017 o 12h18

Miss'wow
Trirura
...
Wiadomości: 632

Środkowa stylizacja jest genialna /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Drogi Mikołaju, poproszę wszystko.


Link do zewnętrznego obrazka
,,Te wszystkie składniki każde dziecko może kupić za kieszonkowe w sklepie na rogu. Niezły motyw, nie? Tania rzecz, taki człowiek."

Offline

#8 03-12-2017 o 06h55

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 9

Wszystko fajnie i pieknie ale jak wymienić płastki śniegu na ubrania ? xD

Offline

#9 03-12-2017 o 10h30

Miss'wow
Trirura
...
Wiadomości: 632

Relentles napisał

Wszystko fajnie i pieknie ale jak wymienić płastki śniegu na ubrania ? xD

Wybierasz sobie, np. sukienkę to przy palecie kolorów masz ikonkę prezentu, wybierasz kolor i klikasz w prezent. Potwierdzasz dodanie na listę i w zakładce po lewej stronie Święta możesz sprawdzić, co już dodałaś lub usunąć rzecz, jeśli jednak jej nie chcesz.


Link do zewnętrznego obrazka
,,Te wszystkie składniki każde dziecko może kupić za kieszonkowe w sklepie na rogu. Niezły motyw, nie? Tania rzecz, taki człowiek."

Offline

#10 10-12-2017 o 15h44

Miss'Żółtodziób
Akisene
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 2

Nie było mnie kilka dni na missfashion i nie wiem jak otworzyć okienka kalendarzu ,których nie otworzyłam.. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Offline

#11 10-12-2017 o 16h42

Miss'towarzyska
Ryuu
I don't wanna die But I ain't keen on living either
Miejsce: I will follow him, he is my destiny.
Wiadomości: 2 365

Nie ma żadnej możliwości otwarcia przegapionych okienek.

Pytania zadajemy w odpowiednim do tego dziale //www.missfashion.pl/forum/t708,264-wasze-pytania-na-temat-gry.htm


https://66.media.tumblr.com/150a383a6763c516fd9da09ca43b8835/tumblr_n7gnbfpTGU1su04fao1_r1_500.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1