Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 28-08-2017 o 11h30

Miss'na całego
Admete
Taże ten.

Jako że wakacje tak jakoś szybko zleciały, a moje wakacyjne rozrywki szybko się skończyły, nie mając co ze sobą zrobić - założyłam wątek z nadzieją, że będę mogła sobie trochę popisać. Dość dawno z nikim tutaj nie gadałam, więc póki nie gonią mnie obowiązki - chętnie tutaj wchodzę.
Z nadzieją, że złapię trochę waszej atencji - powiem na początku, że ostatnim czasem nadrabiam zaległości w klasyce filmu i w słuchaniu muzyki, w między czasie siedząc na forach o tematyce gier bitewnych, a wolną ręką jeszcze głaszczę swojego psa. Wielozadaniowy ze mnie człek /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

https://media1.giphy.com/media/bgQaMDhB6Esyk/200.gif

#2 31-08-2017 o 19h23

Miss'wow
KlaraM
Zwierzęta to całe moje życie ♕
Miejsce: Piotrków Trybunalski

Lubisz czytać książki?

♡♡♡♡♡♡♡ZWIERZĘTA♡♡♡♡♡♡♡

Link do zewnętrznego obrazka

#3 31-08-2017 o 20h14

Miss'na całego
Admete
Taże ten.

Uwielbiam czytać kryminały - Agatha Christie, Arthur Conan Doyle,  Simon Beckett. Nie pogardzę też wyrobami Stephena Kinga, czy Olgi Gromyko.
Mam też kilka komiksów z Batmanem.
Ostatnio starałam się czytać sporo klasyków kryminału/grozy, ale jeszcze sporo przede mną /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

#4 21-09-2017 o 09h25

Miss'ujdzie
AlozeAloze
.

Hej!
Lubisz prace artystyczne typu rysowanie?
Jak nazywa się twój pies?

#5 22-09-2017 o 23h16

Miss'na całego
Admete
Taże ten.

Lubię od czasu do czasu coś narysować. Szkicowanie ołówkiem wychodzi mi chyba całkiem nieźle, ale nie umiem w malowanie xD
Chociaż ostatnio zainwestowałam całe pińć zyla na kolorowanki antystresowe. To jedne z lepiej wydanych pińciu złotych w moim życiu.

Piesior nazywa się Brychu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

#6 14-10-2017 o 16h20

Miss'Żółtodziób
...

Awwww, Joker  /modules/forum/img/smilies/coeur.gif

Kto jest twoją ulubioną postacią z DC?

#7 14-10-2017 o 19h02

Miss'na całego
Admete
Taże ten.

Hmm...Całe uniwersum próbowałam swego czasu ogarniać, ale ostatecznie skończyło się na skupieniu się tylko na postaci Batmana. Jako taka postać z komiksu najbardziej zainteresował mnie chyba Człowiek-Zagadka. Teraz zbieram sobie bat-komiksy, gdy widzę, że gdzieś są przeceny, albo znajdę ciekawy egzemplarz /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

#8 28-12-2017 o 13h50

Moderator
ErinBlack
C'est moi Chat Noir...
Miejsce: Częstochowa/Katowice

A którego Robina lubisz najbardziej? I dlaczego?

Lubisz tylko DC czy zdarza ci się czasem wpaść do uniwersum Marvela?

https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82868.jpgaleablack
https://photo.missfashion.pl/pl/1/103/moy/82367.jpg

#9 19-01-2018 o 19h16

Miss'ok
Monika123451
Don't make me cry please ♥
Miejsce: Warszawa

Naprawdę ciekawe zainteresowania tutaj przedstawiłaś /modules/forum/img/smilies/epingle.gif

Pozdrawiam <3

Natalia.

#10 31-01-2018 o 20h19

Miss'Żółtodziób
...

Jakiego masz pieska? ^^ /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

#11 21-05-2018 o 18h43

Miss'Żółtodziób
silverymole
aa ...

haaaaaaaalo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

#12 12-07-2018 o 19h45

Miss'Żółtodziób
...

gu gu gu gu guwnooooooooo  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

#13 12-07-2018 o 19h46

Miss'Żółtodziób
...

deklinowniko napisał

gu gu gu gu guwnooooooooo  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif
aaha? zal.pl
xd

#14 12-07-2018 o 20h18

Moderator
Ryuu
I don't wanna die But I ain't keen on living either
Miejsce: I will follow him, he is my destiny.

Nie piszemy posta pod postem od tego jest opcja edytuj. Poza tym spam jest zabroniony na forum.

https://66.media.tumblr.com/150a383a6763c516fd9da09ca43b8835/tumblr_n7gnbfpTGU1su04fao1_r1_500.gif

#15 01-04-2019 o 18h29

Miss'Żółtodziób
Natalliaaa07
...
Miejsce: Los Angeles

Lubisz gimpera?  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif     https://photo.missfashion.pl/pl/1/107/moy/84835.jpg

Dyskusja zamknięta

Strony : 1