Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 18-04-2017 o 21h41

Moderator
ErinBlack
Call me Hunter~
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 953

19. Miss Konkurs - Pracownia Zająca Wielkanocnego~!

Drodzy użytkownicy! Mamy zaszczyt ogłosić dziewiętnasty oficjalny konkurs Miss Fashion!
Stwórzcie pomieszczenie, które pokaże nam jak waszym zdaniem wygląda pracownia Zająca Wielkanocnego.
Czy jest to zwykły warsztat? A może odosobnione miejsce na jakiejś polanie?


Regulamin:
1. Do stworzenia pomieszczenia możecie wykorzystać dowolne przedmioty z gry. Nie ma limitu miss monet.

2.  Nawiązanie do motywu przewodniego jest jednym z ocenianych kryteriów, oczywiście kreatywność i oryginalność są wysoko cenione, ale odbieganie od tematyki konkursu jest równoznaczne z dyskwalifikacją.

3. Prace można zgłaszać do 3 MAJA.

4. Plagiaty i pogwałcenia prac autorskich będą skutkować dyskwalifikacją oraz karą.

5. Prace można edytować do 30 minut od ich zgłoszenia. Każda edycja dokonana przez użytkownika po upływie tego czasu będzie równoznaczna z dyskwalifikacją. (Jeśli koniecznie musicie coś zmienić - podaliście zły link, który się nie wyświetla, lub też macie błąd w opisie - poproście moderatora by to poprawił.)

6. W przypadku usunięcia i ponownego zamieszczenia zgłoszenia przez gracza praca zostanie zdyskwalifikowana.

7. Każdy gracz może umieścić tylko jedną pracę!

Nagrody:

I miejsce: 12 000MM
II miejsce: 10 000MM
III miejsce: 8 000MM

Nagroda Publiczności: 4 000MM

Głosy na faworytów (max.3) wysyłamy dopiero po zamknięciu wątku konkursowego! Na wysłanie swoich głosów macie 6 dni od zamknięcia wątku.

Zamieszczanie prac:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)UWAGA!!! W tym wątku zamieszczamy JEDYNIE prace konkursowe. Wszystkie inne posty będą usuwane, a autorzy karani tygodniowym banem!


Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia!  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
Discord: Winter#8443 || ASK || SF || insta: erinblack94

Offline

#2 19-04-2017 o 10h59

Miss'na całego
Kharanne
Trust in dreams, for in them is hidden the gate to eternity.
Miejsce: Błąkam się po Trójmieście
Wiadomości: 465

//photo.missfashion.pl/pl/1/93/moy/74008.jpg

Jak na moje, Wielkanocny Zając, jak to każdy zając swoją pracownie ma pod ziemią. Tylko w przeciwieństwie do swoich krewniaków - jego nora jest obszerna. Na tyle, by zmieścił się w niej domek i wolny wybieg dla zwierzaków.

Ale, ale... Wielkanoc się skończyła. I Zając zamiast posprzątać (bo miotła "tak daleko") rzucił to wszystko w chojenkę i poszedł odpocząć. Stąd wszechobecne plamy po farbie, nieumyty kubek po kawie, zużyty listek po tabletkach przeciwbólowych czy nawet niedokończone jajka - te deadliny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Odpoczynek trwał tak długo, że jedno jajo wyturlało się z beczki i popękało, a z niego samego wyszedł kurczaczek.

A spodnie na ziemi? Cóż, w pewnym środowisku (głównie freelancerów) założenie spodni jest symbolem przygotowania do pracy, a gdy tą się zakończy - spodnie symbolicznie się zdejmuje i rzuca gdziekolwiek do następnego dnia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


https://photo.missfashion.pl/pl/1/105/gd/83475.jpg

Offline

#3 19-04-2017 o 13h15

Miss'całkiem całkiem
gwiazdka9
...
Miejsce: Gdzieś daleko i bardzo wysoko... (śląsk)
Wiadomości: 109

//photo.missfashion.pl/pl/1/93/gd/74012.jpg

     Gdzieś w odległej krainie,pośród drzew i traw istnieje pewne magiczne miejsca
   zwą je "Pracownią Zająca Wielkanocnego".
   Na drzewach rosną czekoladowe jajka, które w Wielkanoc jak za sprawą magicznej
   różdżki znajdują się w pokojach dzieci.
   Czekoladowe kurki przechadzają się dumnie po trawie dopatrując czy praca idzie
   zgodnie z planem, a zajączki krzątają się rozrzucając to tu, to tam tubki z zużytą
   farbą do malowania pisanek.
   Niewiele ludzi mogło ujrzeć to miejsce na oczy, a ten co o nim opowiada zostaje
   wyśmiany.
   Pozwól drogi podróżniku, że cię tam zabiorę i pokażę choć skrawek magicznej
   polany...


//photo.missfashion.pl/pl/1/95/moy/75264.jpg

Offline

#4 21-04-2017 o 00h48

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Link do zewnętrznego obrazka
Zając Wielkanocny postanowił pójść z duchem czasu i kupił pracownię w jednej z większych aglomeracji miejskich na świecie. Pomieszczenie jest urządzone w stylu nowoczesnym, choć nowy właściciel wprowadził do niej kilka bardziej tradycyjnych elementów (jak nieco kiczowata figurka koguta czy kwiatki w wazonie). Zając ma lekko pedantyczne usposobienie, dlatego po skończeniu malowania, sprząta dokładnie miejsce pracy. Pędzle chowa w fioletowym pudełku, a farby i odczynniki odkłada na półki. Jedyny zgrzyt stanowi stary fartuch, którego pan Wielkanocny nie pierze, pomimo tego, że nie brakuje na nim plam. Uważa, że nadaje to roboczemu strojowi "duszy". Panuje tam lekki półmrok, ponieważ Zając Wielkanocny wyrobił już normę pracowniczą i zamknął pracownię. Ponownie otworzy ją dopiero za rok.

Offline

#5 22-04-2017 o 10h43

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

//photo.missfashion.pl/pl/1/93/moy/74074.jpg

Mój Zając stara się nie rozgłaszać tego, że jest TYM Wielkanocnym Zającem (chociaż sąsiedzi i tak wiedzą), dlatego  z pozoru jego domek na polanie wyglada całkiem normalnie - drewniany, z werandą, na której Zając po skończonej pracy lubi przysiąść i napić się herbaty, podziwiając wiosenne niebo. Bo Zając kocha wiosnę całym sercem, więc gdy tylko zakwitają pierwsze kwiaty, ustawia je po kątach  tu i ówdzie, żeby również w domu czuć było nastrój budzącej się do życia Natury.

Dopiero gdy zejdzie się po schodkach do wnętrza, można odkryć prawdziwą naturę Zająca. Znajduje się tam dziwna maszyneria, kufry pełne ksiąg z poradami, jak najpiękniej ozdobić jajka, i stół, na którym stoją różne alchemiczne przyrządy oraz miseczki pełne tajemniczo dymiących barwników. Słowem - wielkanocna magia unosi się w powietrzu.

PS Jajek jeszcze nie ma. Zając właśnie poszedł po nie do sąsiada trzymającego kury, jako że sam kur nie hoduje, bo ich nie znosi - to strasznie niehigieniczne, głupie, hałaśliwe i upierdliwe ptaki.


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#6 23-04-2017 o 00h04

Miss'wow
ellixp
.
Wiadomości: 715

https://images81.fotosik.pl/525/1bfa103ba0af9067gen.jpg
A to moje wyobrażenie pracowni Zająca Wielkanocnego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Umieściłam ją w magicznym świecie, po którym chodzą te wszystkie wymyślone postacie, jak Wróżka Zębuszka, Święty Mikołaj czy właśnie Nasz Zajączek (znaczy ten, rodzice nam wmawiają, że są wymyślone, tak na prawdę, to wszyscy wiemy, że istnieją /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png).
Wiosną kwiaty zaczynają kwitnąć, dlatego jest ich tam bardzo dużo, tak samo jak i jajek, których nazbierało się trochę, na tyle, że już nie ma miejsca w koszyczku.


''Życie jest jak tęcza, żeby miało piękne barwy, potrzebuje zarówno słońca jak i deszczu."

Offline

#7 26-04-2017 o 18h21

Miss'na całego
Maka
...
Wiadomości: 408

//photo.missfashion.pl/pl/1/93/moy/74223.jpg

Praca Zająca Wielkanocnego jest niewdzięczna. To nie to co fucha Świętego Mikołaja - gość ma rozbudowaną firmę, a większość roboty i tak wykonują za niego skrzaty. W dodatku ostatnio się wycwanił i jak go czas nagli, to sprowadza zabawki z Chin.
A Zając? Nie dość, że nikt mu nie pomaga (chyba że liczyć kury, ale one to więcej gdaczą niż pracują), to jeszcze jego produkt ma krótki termin ważności! Ostatecznie wszystko musi robić na ostatnią chwilę. No i te podwyżki! Barwniki znowu poszły w górę... Ale on ma plan! Łebski z niego zając, cwany niczym lis!
Widzicie te roślinki po lewej? Tak, tak, te z kolorowymi, świecącymi kulkami. To naturalne barwniki - i to za friko! Wystarczy dotknąć jajkiem kuli i całe jajo zmienia kolor na taki jakim świeci roślinka. Ha! I to jest podejście EKO! W dodatku usprawnia pracę - to zaoszczędzona minuta na każdym jajku. Niestety, gorzej z wzorkami. Te przeklęte kule od razu barwią całe jajko i żaden szablon nie pomaga! Ale, ale! Szczwany Zając wie jak sobie radzić w życiu! Te drzewko po prawej ma kolorowe owoce w kształcie gwiazdek, które bardzo dobrze robią za farbki.
Że co? Że niby gdzie on pracuje? Że to tylko narzędzia? No przecież, że tutaj pracuje. A gdzie niby by miał pracować - w norze? Tam jest kiepskie światło.
Że stołka i biurka brakuje? Człowieku, trzeba obcinać koszta! Wiesz ile jajek można kupić za ten twój stołek?!
No nie no, przecież nie siedzi na trawie - spodnie by pobrudził. Albo wilka dostał... Jak to gdzie siedzi? Widzisz ten grzyb? To bardzo dobry grzyb. Tak, na grzybie. Grzybie. Grzyyy-bieee. Ile razy mam jeszcze powtórzyć? Siedziałeś kiedyś na grzybie? Nie? I co ja się dziwię, że nie wiesz jakie są wygodne? I tanie...
To za grzybem? Ach, to tylko skorupki potłuczonych pisanek... Co? Dalej?
Aaa, chodzi ci o portal! Tamtędy przechodzi Zając do twojego domu, żeby podrzucić ci pisanki. Renifery są drogie w utrzymaniu, wiesz? I zżerają marchewki, a tymi Zając nie lubi się dzielić. Poza tym, jak już mówiłam, jajka mają krótki termin ważności, więc szybkość dostarczenia pisanek jest bardzo ważna.
Zadowolony z wycieczki? No, ja mam nadzieję! Jak będziesz zwiedzał hurtownię Świętego Mikołaja, to przekaż mu od Zająca, że Wielkanoc jest ważniejsza niż Boże Narodzenie. Robi wtedy taką śmieszną minę... ;)

Offline

#8 04-05-2017 o 12h20

Moderator
ErinBlack
Call me Hunter~
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 953

Termin zgłaszania prac konkursowych dobiegł końca, więc zapraszam do głosowania na swoich faworytów (max 3). Można to zrobić wysyłając do mnie (lub innej moderatorki) pw.
Głosy można wysyłać do 10.05 do godziny 22:00.

Uwaga!
Więcej niż jednego głosu od osób posiadających to samo IP (współlokatorów, członków rodziny) nie zapisujemy.


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
Discord: Winter#8443 || ASK || SF || insta: erinblack94

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1