Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#1 12-10-2015 o 19h40

Miss'wow
ellixp
.
Wiadomości: 715

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka


W tym konkursie Waszym zadaniem będzie stworzenie stylizacji dla miss z....

...



Znajdziecie ją w bieliźnie bądź w torebkach pod nazwą "ryba", obojętnie jakiej ryby użyjecie.

Morski regulamin~~~~~~~~~~
→Przestrzegamy regulaminu forum oraz działu.
→Można zgłosić 2 stylizacje pod warunkiem, że będą w nich ryby z dwóch
    innych zakładek (jedna stylizacja z rybą z zakładki "bielizna", druga z "torebki",
    chyba że jedna ze stylizacji będzie zawierała obie ryby, wtedy to nieobowiązuje).
Stylizacja może zawierać tylko jeden element z jednego kompletu z wyjątkiem ryb.
→Najlepiej, aby opis stylizacji był krótki.
→Czas na wysyłanie zgłoszeń macie do 5 listopada, 20:00.

Syreniaste nagrody~~~~~~~~
→1 miejsce - dyplom i niespodzianka ^^
→2 miejsce - dyplom
→3 miejsce - dyplom
→Wyróżnienia
Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez ellixp (12-10-2015 o 19h43)


''Życie jest jak tęcza, żeby miało piękne barwy, potrzebuje zarówno słońca jak i deszczu."

Offline

#2 12-10-2015 o 20h17

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381

No to ja na początek.
  Kiedy zobaczyłam konkurs, a później rybkę od razu wiedziałam, że będzie w tej stylizacji ^^ specjalnie sprawdzałam nazwy wszystkich części stroju - każdy ma inną

//photo.missfashion.pl/pl/1/64/pt/50668.jpg

Stylizacja przedstawia mroczną osobę. Jest ubrana na czarno i nie da się nie zauważyć jej złotych oczu. Ryba jest taka sama - czarna ze złotymi oczyma.
Można to odebrać na wiele sposobów:
Prawdziwa postać dziewczyny - ryba
Jej Duszek-pomocnik

proszę - krótki opis ;]

Offline

#3 12-10-2015 o 20h50

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

"Czemuż płaczesz?" - pytała starą rybę młoda.
"Wszak chyba lepsza w akwarium niż w rzecze wygoda?"
"Ty jesteś młoda" odrzekła staruszka. "Przeto ci wybaczę.
Jam była wolna, dziś w akwarium i dlatego płaczę."
*
//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/50672.jpg
W stylizacji związałam ryby i akwarium łańcuchami. Reszty chyba nie trzeba wyjaśniać, bo cała idea kreacji jest umieszczona w rymowance wyżej. ;]
*Moja własna parafraza bajki Ptaszki w klatce Krasickiego.

Offline

#4 13-10-2015 o 14h19

Miss'ujdzie
zabeczka1948
...
Miejsce: L-ny
Wiadomości: 207

Oto i ona księżniczka głębin, która posiada nadzwyczajną moc, jaką jest umiejętność rozmawiania z rybami. Owe ryby towarzyszą jej w poznawaniu i pomaganiu innym rybim stworzeniom.

//photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/50699.jpg


To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Offline

#5 13-10-2015 o 15h34

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

//photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/50710.jpg

Od razu kiedy zobaczyłam ten konkurs pomyślałam o mojej Nimfie Morskiej.
Ta kreacja bardzo dobrze pasuje do twojego konkursu.I postanowiłam wstawić to o to zdjęcie.

Offline

#6 15-10-2015 o 11h45

Miss'towarzyska
Karucchi
Pozbierać się jest dziesięć razy trudniej, niż rozsypać.
Miejsce: Don't cha whish your boyfriend was hot like my?
Wiadomości: 2 485

SYRENA

Link do zewnętrznego obrazka

No skoro Rybaśnie to chyba nie mogłoby zabraknąć syreny, prawda? Ja przedstawiam wam moją syreną, która zaplątała się w wodorosty(skąd też wodorosty na staniku), a uratowana została przez dwie ryby.

Offline

#7 15-10-2015 o 18h59

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

A ja odgrzeję kotleta i przedstawię Wam wodnika ^^

Lekki jak mgła, eteryczny i... śmiertelnie niebezpieczny. Wodniki w mitologii słowiańskiej słynęły z mądrości, ale i okrucieństwa, z jakim zabijały zwabione do wody ofiary.

Link do zewnętrznego obrazka


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

#8 17-10-2015 o 11h01

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Widząc temat przyszedł mi do głowy jeden pomysł. Tak więc stworzyłam.. wodę. Nie będę precyzować czy to morze, ocean czy sadzawka, bo w każdym z tych zbiorników wodnych żyją rybki.
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#9 18-10-2015 o 20h45

Miss'wow
ellixp
.
Wiadomości: 715

Podbijam!  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


''Życie jest jak tęcza, żeby miało piękne barwy, potrzebuje zarówno słońca jak i deszczu."

Offline

#10 19-10-2015 o 19h51

Miss'całkiem całkiem
Rosali
...
Wiadomości: 100

//photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/51035.jpg

OPIS

Offline

#11 19-10-2015 o 21h17

Miss'ok
Hyunn
...
Wiadomości: 52

Ja postanowiłam podejść do tematu od trochę innej strony. Oto przed wami wędkarz /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  Jego uśmiech ma pokazać to jak bardzo się cieszy, że złowił taką dużą rybę. A zarzucona wędka (niestety w sklepie nie ma owej rzeczy, więc użyłam czegoś innego) pokazuje, że czeka na kolejną zdobycz /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/51041.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/53729.jpg

Offline

#12 19-10-2015 o 23h35

Miss'całkiem całkiem
GOSKA77
...
Wiadomości: 146

Biała dama - władczyni mórz i oceanów ze swoim czarnym pupilkiem.

//photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/51056.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43832.jpg

Offline

#13 22-10-2015 o 18h43

Miss'wow
ellixp
.
Wiadomości: 715

Tak mało zgłoszeń?
Dawajcie, przecież łatwy temat :33
Podbijam ponownie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


''Życie jest jak tęcza, żeby miało piękne barwy, potrzebuje zarówno słońca jak i deszczu."

Offline

#14 23-10-2015 o 19h52

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0


//photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51277.jpg

Był słoneczny dzień. Ann wyszła rano wraz z przyjaciółkami wyszła rano nad jezioro, skąd rybacy zwykle wypływali na łowy. Rankiem było to zawsze niesamowicie piękne miejsce. Wioskowych znajomych już nigdy nie widziano.
Popołudniem rybacy zarzucili sieci. Przez parę godzin nic nie złowili, co było przynajmniej niecodzienne. Po paru godzinach, wyciągnęli zaplątaną w sieci, siną Ann. Kiedy rybacy wyciągali ciało z wody, wokół dziewczyny kręciła się jedna, ogromna srebrna ryba...


I teraz co nieco o stroju:
Na czole i na nodze, pozostał jeszcze ślad po sieci. Kąpiąc się w jeziorze, miała na sobie białe szatki, niektóre z nich, zgubiły się w wodzie.

Offline

#15 30-10-2015 o 22h42

Miss'wow
ellixp
.
Wiadomości: 715

Podbijam! Jeszcze prawie tydzień do zakończenia konkursu (5.10, 20:00), a tak mało zgłoszeń!


Zapraszam do brania udziału, łatwy temat przecież.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


''Życie jest jak tęcza, żeby miało piękne barwy, potrzebuje zarówno słońca jak i deszczu."

Offline

#16 31-10-2015 o 15h03

Miss'ok
Mike565553
"I'm not just a picture, I'm a daughter and a sister..."
Wiadomości: 64

Już od samego początku jak zobaczyłam ten konkurs chciałam wziąć w nim udział ale jakoś tak nie mogłam się do niego przybrać...
A oto wyniki mojej pracy:

Różowa rybka
//photo.missfashion.pl/pl/1/65/gd/51789.jpg

Postać jest ludzkim odpowiednikiem rybki pływającej obok niej... Trzyma w ręku wazę aby podkreślić że nie jest w stanie żyć bez wody. Do płetwy rybki przyczepiła się muszla dlatego jej ludzki odpowiednik ma muszlę we włosach.

Umierająca rybka/ Duch zmarłej rybki
//photo.missfashion.pl/pl/1/65/gd/51790.jpg

Stylizacja ma pokazać duszę zmarłej rybki. Jeśli się przyjrzymy możemy zobaczyć że ma uśmiech na twarzy. Wie, że przeżyła już swoje i że i tak by umarła. Cieszy się że była to śmierć naturalna a nie na przykład przez ludzi...

Offline

#17 02-11-2015 o 22h41

Miss'wow
ellixp
.
Wiadomości: 715

Dwa posty temu podbijałam, a konkurs już poszedł w zapomnienie ;-;

Sprężać się, chciałam już tego 5.10 nagrody zacząć robić, ale jak tak mało zgłoszeń jest to ni mogę! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png Nie zasmucajcie mnie xD


''Życie jest jak tęcza, żeby miało piękne barwy, potrzebuje zarówno słońca jak i deszczu."

Offline

#18 05-11-2015 o 10h14

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

//photo.missfashion.pl/pl/1/66/moy/52069.jpg

Z początku chciałam zrobić welonkę ale nie jest ona czysto biała tylko ma pewne różowe ciapki. Skończyło się na White Betta rybce a druga do pary aby nie czuła się samotna /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Jeśli dobrze zrozumiałam opis to druga stylizacja może być użyta jeśli jest ryba jako torebka bądź dwie. Jeśli źle to odczytałam po prostu można pominąć drugie zgłoszenie bo i tak nie nakombinowałam się z nim, gdyż jest to stara stylizacja.



//photo.missfashion.pl/pl/1/66/moy/52070.jpg


Głębia oceanu i dwie rybki na jej dnie. Miss oczywiście imituję wodę.Świecące elementy to małe kamyki bądź plankton.Bąbelki dodałam dla efektu ruchu powodowane przez pływające ryby.

Offline

#19 06-11-2015 o 15h08

Miss'wow
ellixp
.
Wiadomości: 715

Przedstawiać faworytów, przedstawiać!~
Ja już połowę dyplomów zrobiłam! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Podbijam~


''Życie jest jak tęcza, żeby miało piękne barwy, potrzebuje zarówno słońca jak i deszczu."

Offline

#20 06-11-2015 o 15h54

Miss'towarzyska
Karucchi
Pozbierać się jest dziesięć razy trudniej, niż rozsypać.
Miejsce: Don't cha whish your boyfriend was hot like my?
Wiadomości: 2 485

Mi najbardziej podoba się Hetalia i jej wodnik <3

Offline

#21 06-11-2015 o 15h57

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

A ja głosuję na rybaka, chyba Hyunn. Świetny pomysł. <3
Podoba mi się jeszcze Rebeka7.


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#22 06-11-2015 o 16h09

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381

Racja, rybak Hyunn jest świetny. Podoba mi się też biała rybka @Samira

Offline

#23 06-11-2015 o 16h29

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mi najbardziej podoba się stylizacja Rebeka7 <3 i Hetalia, głosuje na obydwie;)

Offline

#24 06-11-2015 o 16h47

Miss'ujdzie
zabeczka1948
...
Miejsce: L-ny
Wiadomości: 207

Jak dla mnie
nr1 to Hyunn i jej wędkarz /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
nr2 to Karucchi i jej syrena
nr3 to KimKas i jej parafraza wiersza /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Offline

#25 06-11-2015 o 17h52

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Głos oddam na wędkarza Hyunn - stworzenie go to genialny w swej prostocie pomysł. No i oczywiście świetne wykonanie ^-^
Bardzo podoba mi się też dusza zmarłej rybki Mike565553 :]

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2