Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#1 15-09-2015 o 21h23

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381

Link do zewnętrznego obrazka


   

W naszym klimacie wyróżniamy cztery pory roku: Wiosnę, Lato, Jesień i Zimę. Jedni lubią biegać wśród kwiatów, inni opalać się w promieniach słońca lub podziwiać kolory opadających z drzew liści, a może lepić bałwany ze śniegu ? Każda pora roku jest wyjątkowa. Zapowiada coś wspaniałego. Czy kiedy byliście mali w szkole bawiliście się, rysowaliście Panią Wiosnę, Panią Zimę, a może sami przebieraliście się za jedną z pór roku ? W tym konkursie możecie pokazać jak wy widzicie Wiosnę, Lato, Jesień lub Zimę.





Regulamin:
1. Przestrzegamy regulaminu forum i miniregulaminu nieoficjalnych konkursów
2. Można oddać tylko jedną pracę.
3. Przyjmujemy DECO+MISS. (scena miss w pokoju)
4. Gotowe pokoje z Ikeland, zestawy z U Nine/od gwiazd zabronione (max. 3 elementy i nie mogą to być np. bluzka+sukienka+nakrycie głowy)
5. Nie poddajemy prac obróbce w programach graficznych.
6. Opis ma zawierać przynajmniej trzy zdania.
7. Macie czas do 2.10.2015 (piątek) 23:59:59
8. Nagrody pojawią się do 2 tygodni po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń.



Przykład:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)






Nagrody:
I miejsce Sygnaturka+Dyplom + rysunek miss
II miejsce Sygnaturka+Dyplom+ rysunek chibi miss
III miejsce Sygnaturka+Dyplom





Nagroda publiczności:
Dyplom



                 Może się też pojawić niespodzianka ode mnie ;}


Jury: Ja i Majerankowa


  Pytania możecie kierować do mnie.

Powodzenia :)

Ostatnio zmieniony przez Rebeka7 (16-09-2015 o 20h34)

Offline

#2 15-09-2015 o 22h36

Miss'Sensei
Ragnarook
...
Miejsce: go to sleep
Wiadomości: 895

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Jest już jesień. Nie przeczę ,że nie kocham tej pory roku. To  jest wyjątkowy czas kolorowych liści jeszcze błękitnego nieba i zbiorów pysznych winogron , jabłek , dyń ,cukinii , marchewek jednym słowem samych dobroci . Jesień obdarowywuje nas wszystkim to co pyszne i zdrowe jak więc jej nie lubić?
//photo.missfashion.pl/pl/1/62/moy/49353.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/62/moy/49375.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/62/moy/49376.jpg

Ostatnio zmieniony przez Ragnarook (16-09-2015 o 16h06)

Offline

#3 15-09-2015 o 23h57

Miss'na całego
Roccoco
I am selfish, private and easily bored. Will this be a problem?
Miejsce: Bordeaux
Wiadomości: 483

Biała, mroźna, sroga - przez ludzi często opisywana jako okres depresyjny i monotonny, we mnie budzi same pozytywne odczucia. Chłodny klimat, potęgowany strugami zimnego powietrza chłostającymi nasze twarze i zimowy krajobraz, na który składają się niezliczone pokłady białego puchu, pokrywającego ziemię i skrzypiącego pod naporem naszych kroków, to jedne z wielu przyczyn mojego zauroczenia tą porą roku. <3 Mowa, rzecz jasna, o ZIMIE, którą przedstawia moja miss.

https://40.media.tumblr.com/42f262c7bb05a743122003d7340d3198/tumblr_nuqmhprQ7f1tscv9bo1_400.png

Pomieszczenie:
http://i59.tinypic.com/v3g0vs.jpg
Jeżu, w Deco to ja nie umiem. xD
(Wpis skorygowany za pozwoleniem organizatorek.)

Ostatnio zmieniony przez Roccoco (16-09-2015 o 16h19)


http://i62.tinypic.com/jt1a87.gifhttp://i58.tinypic.com/qy73nc.gifhttp://i62.tinypic.com/jt1a87.gif

Offline

#4 16-09-2015 o 08h42

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Przykro mi to mówić, dziewczęta, ale nie przeczytałyście regulaminu.
Przyjmujemy DECO + miss.


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#5 16-09-2015 o 14h24

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

No dobra, to wbijam jeszcze raz, coby w 100% zgodnie z regulaminem było. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Wiosna kojarzy się z młodością, świeżością, kwitnięciem. Wszystko budzi się do życia, wszystko jest nowe i czyste, a ziemia eksploduje zielonością i pąkami kwiatów. Tak też przedstawiam swoją miss - jako młodziutką, uśmiechniętą dzieweczkę przystrojoną roślinnością, ze zwierzakami chowającymi się pośród fałd jej szat i we włosach, otoczoną obudzoną przez jej tchnienie przyrodą.

Deco i miss:
//photo.missfashion.pl/pl/1/62/moy/49369.jpg

Samo Deco:
//photo.missfashion.pl/pl/1/62/moy/49370.jpg

Sama miss:
//photo.missfashion.pl/pl/1/62/moy/49355.jpg


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#6 16-09-2015 o 20h40

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381


Ogłaszam, że można edytować swoje prace bez konsekwencji. Nie ważne czy z mojej winy nie zrozumiałyście, ale biorę odpowiedzialność za to na siebie.
Powodzenia.

Offline

#7 16-09-2015 o 21h30

Miss'ujdzie
zabeczka1948
...
Miejsce: L-ny
Wiadomości: 207

JESIEŃ

Moja ulubiona pora roku! Mimo deszczu i depresji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
kocham spacerować wśród złotych liści, które pięknie powiewają po wietrze, uwielbiam zbierać kasztany, wtedy wszystko wygląda piękniej. A najpiękniejsza jesień jest w Polsce <3 Magiczny czas, pełen refleksji i dumania ...

//photo.missfashion.pl/pl/1/62/moy/49392.jpg


To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Offline

#8 17-09-2015 o 00h35

Miss'wow
MariaANTONINA
...
Wiadomości: 529

Ja też przychodzę z zimą - a dokładniej z Królową Śniegu, która już zaprzęga swoje sanie, by zwabić do nich dzieci z całego świata. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Jest zimna, nieczuła i bezwzględna, a jej białe szaty pokryte są lodem i śniegiem. Roztacza wokół siebie aurę pięknej, ale niebezpiecznej magii, którą przywołuje śnieżne burze.

//photo.missfashion.pl/pl/1/62/moy/49401.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/62/moy/49402.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/50864.jpg

Offline

#9 17-09-2015 o 17h55

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Lato, lato, lato czeka.
Razem z latem czeka rzeka.
Razem z rzeką czeka las.
A tam ciągle nie ma nas...

//photo.missfashion.pl/pl/1/62/gd/49436.jpg
Co prawda na obrazku jest ocean i gąszcz krzewów zamiast rzeki i lasu,
ale poza tym krajobraz jest identyczny jak w piosence /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Miss to Pani Lato - trochę taka jak z dziecięcych kolorowanek - opalona, roześmiana, z psotnym błyskiem w oku i rozwianym włosem, cała w kwiatach oraz w otoczeniu motyli. Tatuaż to oczywiście henna (bo co to za wakacje nad wielką wodą bez tatuażu z henny? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png )
Zdecydowałam się stworzyć właśnie lato, ponieważ jest to moja ulubiona pora roku. Świergot ptaków, cichuteńki trzepot skrzydełek ważek i motyli, ślicznie zieleniąca się roślinność i przygrzewające słońce.
Czego chcieć więcej do szczęścia?

Ostatnio zmieniony przez KimKas (17-09-2015 o 17h55)

Offline

#10 21-09-2015 o 06h49

Miss'ok
Mike565553
"I'm not just a picture, I'm a daughter and a sister..."
Wiadomości: 64

Przedstawiam wam lato... Cały czas nie mogę pogodzić się z tym że odeszło ale to nie ważne... Miss jest ubrana w kolory żółć i błękit ponieważ są to kolory piaszczystej plaży i czystego morza...
//photo.missfashion.pl/pl/1/63/gd/49687.jpg
A tu sam pokój
//photo.missfashion.pl/pl/1/63/gd/49688.jpg
A tu sama miss
//photo.missfashion.pl/pl/1/63/gd/49689.jpg

Offline

#11 25-09-2015 o 06h07

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381

☆Został tydzień. Czekamy na Wasze pory roku ☆

Offline

#12 26-09-2015 o 00h23

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Wyrobiłam się w miarę i wolę nie ryzykować, że przez pewne detale zapomnę zgłoszenie umieścić.
Jesień do moich faworytek nie na leży, przez częste opady i pochmurne pogody. Jednak postanowiłam ją zrobić dla czystych kolorów. Złotą jesień uwielbiam jeśli się zdarzy i gama kolorów czerwieni i żółci zachwyca nie jednego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Jesień zwierzaki powoli zbierają się i szykują na sen zimowy, Szukają norek w uschniętych liściach, zakopują zapasy w ziem, bądź po prostu wybierają się w cieplejsze kraję.
Nie zrobiłam co prawda tak intensywnych kolorów gdyż chciałam pokazać późną godzinę, jako element ubywającego dnia.Stąd trochę przyciemniona sceneria z idącą burzą w oddali.

Miss nie chciałam przedstawić w czystych barwach zieleni, bądź intensywnej pomarańczy. Postawiłam bardziej na brąz jako symbolikę uschniętych już elementów/drewna oraz beże jako elementy liści/mgieł/ziemi itp.

//photo.missfashion.pl/pl/1/63/moy/49919.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/63/moy/49922.jpg

Jeśli będzie potrzeba odsłonięcia co znajduję się za miss, nie ma w tym problemu mogę taki obrazek również dodać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#13 02-10-2015 o 14h25

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Przypominam, że dziś o godzinie 23.59 mija termin składania prac konkursowych! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#14 02-10-2015 o 20h56

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 683


ZIMA! *U*

Którą porę roku wybrać? Dłuuugo się nad tym zastanawiałam. Ostatecznie jednak padło na zimę. Cóż, nie chciałam robić kolejnej miss w pięknych krzaczorach. Są cudowne, ale na sto procent by mi nie wyszły, więc postanowiłam pójść troszkę w skojarzenia. I wejść do środka. A co się najbardziej z zimą kojarzy? Oczywiście Boże Narodzenie! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Zresztą dla wielu zima to przede wszystkim Boże Narodzenie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png

Lekko zmodyfikowałam swój pokój, tak by był nieco lepszy. Konkurs mnie do tego zmotywował, haha. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Otóż, są to przygotowania w szkole podstawowej do szkolnego, bożonarodzeniowego przedstawienia. Łóżko pełnić będzie na scenie rolę rekwizytu, przedstawienie bowiem ma przedstawiać sen małej Anieli o przyjściu a świat małego Jezuska.  Pan Krzysiu pilnuje dzieci, by się za bardzo nie rozbrykały, jednak teraz sobie gdzieś poszedł.
Natomiast Pani Zima (chociaż raczej nie Pani, a Panna Zima) tak naprawdę wcale nie lubi ubierać się w lodowe ubrania. W końcu jest zimno! Dużo lepsze są korzuszek i czapeczka. Przyszła popatrzeć na to, jak radośnie dzieci przygotowują salę. I nie domknęła drzwi. No i sama troszkę zimna przyniosła. W końcu Zima to Zima, prawda? Aha, i właśnie podjada panu Krzysiowi ciasto. Panna ta jest zawsze bardzo radosna, a już najbardziej wtedy, kiedy może się rozbrykać, i otulić świat miękkim puchem. Wtedy noszenie przez nią ciepłych ubrań robi się już całkiem sensowne. ;D

Samo mieszkanko:
//photo.missfashion.pl/pl/1/63/moy/50240.jpg

Mieszkanko z miss:
//photo.missfashion.pl/pl/1/63/moy/50241.jpg

Sama miss:
//photo.missfashion.pl/pl/1/63/moy/50242.jpg

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (02-10-2015 o 21h05)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#15 02-10-2015 o 23h59

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381

O północy choć widnieje tu 23:59 minął termin przyjmowania zgłoszeń.
Postaram się jak najszybciej wykonać nagrody rysunkowe. Jeśli mi się nie uda - proszę nie gniewajcie się. Mam bardzo dużo nauki, ale raczej dam radę.
  Macie już jakieś faworytki ?

Ostatnio zmieniony przez Rebeka7 (03-10-2015 o 00h00)

Offline

#16 03-10-2015 o 03h19

Miss'na całego
Roccoco
I am selfish, private and easily bored. Will this be a problem?
Miejsce: Bordeaux
Wiadomości: 483

Wszystkie zgłoszenia są tak zachwycające, że wybranie faworytów staje się sporym dylematem! Ciężka decyzja, ale nie wyobrażam sobie podium bez Samiry, Nivaty i KimKas. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i62.tinypic.com/jt1a87.gifhttp://i58.tinypic.com/qy73nc.gifhttp://i62.tinypic.com/jt1a87.gif

Offline

#17 03-10-2015 o 06h54

Miss'ujdzie
zabeczka1948
...
Miejsce: L-ny
Wiadomości: 207

Nivata, Samira, Roccoco


To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Offline

#18 03-10-2015 o 09h06

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

Mi najbardziej spodobały się prace Roccoco i Nivata  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#19 03-10-2015 o 14h18

Miss'towarzyska
Karucchi
Pozbierać się jest dziesięć razy trudniej, niż rozsypać.
Miejsce: Don't cha whish your boyfriend was hot like my?
Wiadomości: 2 485

Mi osobiście najbardziej podoba się zima Pineapple <3
Ale do gustu przypadły mi również nivata i jej wiosna oraz Mike565553 i jej lato.

Offline

#20 03-10-2015 o 14h48

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 683

Jak na mój gust z dodanych tutaj stylizacji najfajniejsza jest wiosna Nivaty, a zaraz za nią - zima Roccoco. Pięknie! <3


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#21 03-10-2015 o 15h07

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Jeśli miałabym wybrać dwie osoby to: Ragnarook, nivata, jeśli więcej to wszyscy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#22 03-10-2015 o 15h45

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Zima Roccoco, zima Marii i jesien Samiry - piekne!


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#23 03-10-2015 o 15h51

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Jako, że obowiązuje mnie tajemnica, to nie powiem, kto podobał mi się najbardziej, ale chcę, żebyście wiedziały, że wszystkie prace są naprawdę niesamowite. <3 Wybór był trudny - gdyby nie ocenianie według kryteriów, to pewnie byśmy się pobiły, próbując wytypować podium! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#24 03-10-2015 o 16h01

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381

Oj trudno było. Skrzynka zawalona. Gdyby nie kryteria laptop by latał ^^
Oczywiście mnie też obowiązuje tajemnica. Wszystkie miss i pokoje były takie wspaniałe. Najchętniej wszystkie ustawiłabym na podium <3, ale wtedy nie dałybyśmy rady z nagrodami. Moim zdaniem, te trzy miss zasłużyły na wygraną ^U^ Czekajcie cierpliwie i głosujcie ^^

Offline

#25 03-10-2015 o 20h58

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ciężki wybór nie zazdroszczę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Po raz pierwszy chyba wymienię faworytki przed wynikami ale ciężko się nie wypowiedzieć.
Roccoco
Cudne przedstawienie srogości zimy i jej chłodu. Zarówno w stylizacji miss jak i deco.
Nivata
Przeciwieństwo zimy Roccoco z jej energią, żywiołowością i soczystymi kolorami.
Pineapple
Pomysłowe przedstawienie pory roku od innej strony niż wszyscy i bardzo trafne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Patrząc tylko po deco albo stylizacji miałabym łatwiej, jednak jeśli wziąć całość pod jedną lupę, to naprawdę sporo doszukiwania się tych delikatnych potknięć, które umożliwią obniżenie punktów i wyłonienie zwyciężczyń. Mam nadzieję, że więcej będzie podobnych pomysłów bo o ile lubię się wzorować jakimś obrazem/sceną/filmem jak w przypadku konkursu Salomona, to jednak inwencja swoja bardziej mi podpada pod takie zabawy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2