Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#1 29-06-2015 o 11h32

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

//photo.missfashion.pl/pl/1/56/moy/44757.jpg
Tematem przewodnim konkursu będzie Karnacja Żółta która znajdziecie w salonie karnacji.Trzeba przebrać miss w tą właśnie karnacje i dopasować ubrania do owej karnacji.

Regulamin
1.Obowiązuje regulamin forum i mini regulamin działu.
2. Każdy może zgłosić max 2 stylizacje.
3. Każdy musi opisać swój strój min. 3 zdania.
4. Nie przyjmuję stylizacji które mają więcej niż dwie rzeczy od jednej gwiazdy, albo z jednego kompletu.
5.Jeżeli inspirowaliście się jakimś zdjęciem/rysunkiem możecie go dodać.


Nagrody
Będą w postaci dyplomu z wygraną miss.
Nagrody sponsoruje DarkSeaweed.


Termin zgłoszeń
12,07,15(Niedziela)

Ps.To chyba tyle z mojej strony życzę udanej zabawy i powodzenia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Zorma (13-07-2015 o 10h58)

Offline

#2 29-06-2015 o 12h30

Miss'ujdzie
zabeczka1948
...
Miejsce: L-ny
Wiadomości: 207

Lakszmi

//photo.missfashion.pl/pl/1/56/moy/44759.jpg



Oto moja wersja hinduskiej bogini obfitości, bogactwa, pomyślności pod względem materialnym i duchowym, płodności, szczodrości, szczęśliwego trafu, splendoru, światła, mądrości i odwagi, wcielenie żeńskiej energii Śakti i uosobienie piękna, wdzięku oraz gracji. Nazywana jest także Mahalakshmi, a jej imię w pełnej formie oznacza ‘Ta Której Celem Jest Pocieszanie Ludzkości’.


To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Offline

#3 29-06-2015 o 12h52

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

//photo.missfashion.pl/pl/1/53/moy/42294.jpg
A oto klocek Lego, robotnik. Najzwyklejszy z najzwyklejszych. Leży na półeczce wraz ze swoimi braćmi w pokoju dziesięcioletniego Tomka. Jak tylko chłopiec zje, idzie się pobawić swoimi robotnikami tworząc przeróżne arcydzieła z tych na pozór zwykłych klocków. Wtedy może i zabawka stanie się superbohaterem albo złoczyńcom? Kto wie... Na razie to jednak tylko zwykły, mały klocek.

Offline

#4 29-06-2015 o 13h08

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Mam pytanie. Nie zrobiłaś przypadkiem błędu przy ilości zdań?  Nie powinno być min. 3 zdania? Jesli ma być max. 3 zdania to przepraszam. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#5 29-06-2015 o 15h34

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

//photo.missfashion.pl/pl/1/56/moy/44772.jpg
A więc chciałabym wam zaprezentować moją dosyć już starą stylizację. Jest to Cosplay Fluttershy z bajki "My little Pony Equestria Girls". Motylki, bo Fluttershy potrafi rozmawiać ze zwierzętami, a reszta stroju to po prostu odwzorowanie tego, co było w bajce. Oczywiście nie wszystko jest identyczne...ale ogółem chyba moja Fluttershy jest podobna do tej oryginalnej :-)


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#6 29-06-2015 o 19h44

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

"Złota rybko, złota rybko, usłysz, usłysz me wołanie.
Żona moja mnie przysyła, byś spełniła jej żądanie."

//photo.missfashion.pl/pl/1/56/gd/44792.jpg
Postanowiłam zrobić ludzką wersję rybki z bajki o rybaku i złotej rybce.

Inspiracją co do wyglądu była sympatyczna rybka akwariowa zwana pyszczakiem.

Ostatnio zmieniony przez KimKas (29-06-2015 o 19h45)

Offline

#7 29-06-2015 o 22h37

Miss'na całego
Assiya
...
Wiadomości: 357

PIerwsze co mi przeszło na myśl czytając ten konkurs  to jill masterson z "goldfinger". To ta sławna złota dziewczyna. Jako że pomalowana farbką kobieta była raczej naga, więc przedstawiłam ją w stroju który nosiła wcześniej
//photo.missfashion.pl/pl/1/57/moy/44805.jpg

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Druga stylizacja to japońska bogini słońca Amaterasu.  Pomimo, iż oryginalnie nie przedstawia się ją ze żółtą skórą, to jako że jest dosłownie słońcem myślę że zasługuje na słonecznie żółtą karnację. Jest nawet mit, że gdy się obraziła i schowała  w jaskini to na ziemi zapanowały ciemności  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/57/moy/44809.jpg

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


//photo.missfashion.pl/pl/1/94/moy/75120.jpg

Offline

#8 29-06-2015 o 23h23

Miss'całkiem całkiem
GOSKA77
...
Wiadomości: 146

Pierwsza stylizacja przedstawia księżniczkę motyli. Lubi ona grać na flecie czym zwabia do siebie inne motyle , które ją podziwiają. Jest bardzo skromna ,ale jej złocisto - czarne kolory dają jej niesamowitego blasku.
Druga stylizacja przedstawia strażniczkę złocistych drzew jesiennych. Jest w powiewającej spódnicy w okuł której tańczą liście. Konary (pawie pióra) dodają jej uroku ,a na głowie korona dająca mądrość.
//photo.missfashion.pl/pl/1/57/moy/44811.jpg//photo.missfashion.pl/pl/1/57/moy/44812.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43832.jpg

Offline

#9 30-06-2015 o 00h31

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 683

[gray]Moje słoneczko przy was blednie...[/gray]

//photo.missfashion.pl/pl/1/48/moy/38029.jpg

Tak, jak widzicie na załączonym powyżej obrazku, moja miss przebrała się za słoneczko. A może jest słoneczkiem? No, ale w każdym razie jest żółciutka jak słoneczko! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Cieplutkie kolorki, ogienek za plecami... Nie! To ona się pali! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png W każdym razie słoneczko cieplutkie jest. xD

A tutaj ananas do góry nogami. Haha, nick zobowiązuje! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/48/moy/38024.jpg

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (30-06-2015 o 00h32)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#10 30-06-2015 o 00h45

Miss'na całego
Suiseiseki
...
Wiadomości: 322

Żółta karnacja.. pierwsza myśl Minionek, ale nasza Nine  zrobiła przecież Minionka hmm no więc kto? No któż by inny jak Simpsonowie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Właściwie to oni byli bardzo żółci grubo przed Minionkami, a równie zabawni /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png kto ich nie pamięta, każdy kojarzy tą szaloną rodzinkę. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png byłam w kinie na filmie nawet /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

więc storzyłam Lisę, oczywiście z książką
http://i61.tinypic.com/14ce5n7.png

oraz bardzo ponętną Marge sekretarkę
http://i60.tinypic.com/141jm84.png
inspiracja: Link do zewnętrznego obrazka


Offline

#11 01-07-2015 o 21h51

Miss'Super Miss
chorino
...
Miejsce: Gdynia
Wiadomości: 3 752

Pierwsza moja stylizacja to zgniłe jajko. Nieco popękane, trochę pobrudzone, z którego wydobywa się nieprzyjemny zapach jajko nadal ma nadzieję, że jakiś smakosz skosztuje go. Radzę się pospieszyć, gdyż nie wiadomo, co niedługo z niego wyewoluuje.
//photo.missfashion.pl/pl/1/57/moy/44923.jpg
Drugą moją stylizacją jest listonosz z innego wymiaru, gdzie im się jest żółtszym, tym bardziej atrakcyjnym. Skrzydła, które są w pełni funkcjonalne, służą do szybkiego poruszania się po górzystych terenach tegoż świata. Wyposażony w komunikator (czerwona lampka na ręce), zegarek i gogle dzielnie przemierza setki kilometrów, by każdy list dotarł do adresata.
//photo.missfashion.pl/pl/1/57/moy/44924.jpg


  //photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48157.jpg

Offline

#12 02-07-2015 o 09h20

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

Ja z kolei zainspirowałam się słynną oscarową statuetką i przedstawiam Wam pożądaną przez wielu, najsłynniejszą nagrodę filmową na świecie... Oto Oscar!

PS. Przepraszam za negliż mojej miss, mam nadzieję, że nikogo nie razi ;3

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Hetalia (02-07-2015 o 09h24)


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

#13 02-07-2015 o 13h18

Miss'całkiem całkiem
Yumeka
...
Wiadomości: 141

Mnie zainspirowały mnie Angry Birds. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Żółty Gniewny Ptak ma na imię Chuck i inspirowany jest kanarkiem. Jego główną cechą jest szybkość. To niespokojny duch: wśród przyjaciół jest rozrywkowy i pełen energii, przy wrogach rwie się do bójki! Jest jednym z pierwszych ptaków w grze.
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#14 02-07-2015 o 14h09

Miss'na całego
olka176
Nie ma ! Skończyła się klawiatura :P
Miejsce: Polska xD
Wiadomości: 253

//photo.missfashion.pl/pl/1/57/moy/44951.jpg



        Przedstawiam wam Japonko- Indijko - Chinkę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Dziewczyna mieszka w Trzech krajach jeździ do każdego co 1 dzień. Dostała żółtej karnacji z Chin, Narzutę z Japoni , Bluzkę i spodnie z Indii. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Hej ;-; . Mam bana. Już się nie zobaczymy. To 4 ban ! Moja siostra to Aleksa56, Możemy się przez nią kontaktować ! Do tych którzy mi napisali wiadomości , niestety ich nie odczytam ! Żegnajcie -!
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#15 02-07-2015 o 15h29

Miss'Sensei
sandy123
...
Miejsce: Niebo
Wiadomości: 937

//photo.missfashion.pl/pl/1/55/gd/43330.jpg
Moja stylizacja to żółty kosmita podróżujący w celu odnalezienia swojego miejsca na świecie. Był bardzo samotny. Jego statek kosmiczny się rozbił i wylądował na ziemi w raz ze swoim małym latającym towarzyszem. Przemierzył cała planetę w celu zbadania nieznanej planety. Po drodze spotkał małpkę i  za przyjaźnił się z nią przestał być samotny.. Postanowił pozostać na owej planecie. Przemierzał poszczególne państwa aż nastała zima i znalazł się w Polsce. Zauważył ogromnego zielonego potwora z gwiazdą na czubku i pełną ilością świecących światełek mieniących się różnymi kolorami.. Pokonał potwora przewracając go i obezwładniając na dowód tego czynu zabrał mu kolorowe lampki i przewiesił przez pas. Poczuł się silny i  zauważył śnieg .Zapragnął pozostać na stałe na tej nieznanej Ziemi.

Ostatnio zmieniony przez sandy123 (02-07-2015 o 15h37)


                      Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#16 06-07-2015 o 21h25

Miss'ujdzie
FranciszkaP
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 236

Przedstawiam ducha starszej kobiety, która zmarła na żółtaczkę.
Jest ubrana w koszulę nocną, ponieważ ostatnie chwile swego życia spędziła w szpitalu. Ma na sobie okulary do czytania. Jest podłączona do kroplówki (stąd te kable). W ręce trzyma strzykawkę z lekarstwem.

//photo.missfashion.pl/pl/1/57/gd/45104.jpg


                                        Link do zewnętrznego obrazka
♥♥♥

Offline

#17 06-07-2015 o 22h50

Miss'nieobczajona
JadziaOdZuzi
...
Miejsce: Lubuskie :)
Wiadomości: 19

Moja miss jest córką piekarza, która pomaga mu przy pracy ale od ciągłego stania przy pracy jej skóra zrobiła się żółta!

http://photo.missfashion.pl/pl/1/57/gd/45107.jpg


                                Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#18 12-07-2015 o 09h07

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

KONIEC KONKURSU
Dziękuję,że tak dużo osób się zgłosiło będę miała dużyyyy problem z wyborem finalistek.
Proszę o wyrozumiałość i cierpliwość /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Nadszedł ten czas kiedy ogłaszane są wyniki tak wiec.........

GRATULACJE dziewczyny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ps.Nagrody będą wykonane przez DarkSeaweed

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Specjalne nagrody od grafika,dla dwóch osób
Pineapple - Link do zewnętrznego obrazka
FranciszkaP - Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Zorma (15-07-2015 o 16h46)

Offline

#19 14-07-2015 o 18h02

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Podbijam, bo chyba nikt nie widzi wyników. Nie nagrodziłaś większości moich faworytów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png a do ich grona zaliczam: zabeczka1948 (gratuluję 2 miejsca!), Pineapple (jakim cudem nie ma jej na podium?), chorino - pierwsza stylizacja (gratuluję 3 miejsca!), KimKas, Hetalia (za pomysł).


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#20 14-07-2015 o 18h45

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

Gratuluję, ale szkoda, że nie ma Pineapple na podium. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png
Powinna dostać chociaż wyróżnienie...

Offline

#21 14-07-2015 o 19h37

Miss'całkiem całkiem
GOSKA77
...
Wiadomości: 146

Jestem bardzo mile zaskoczona, nie spodziewałam się. Gratuluję również zwyciężczynią 2 i 3 miejsca. Jeszcze raz bardzo dziękuję./modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif

Ostatnio zmieniony przez GOSKA77 (14-07-2015 o 19h47)


//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43832.jpg

Offline

#22 14-07-2015 o 20h44

Miss'ujdzie
zabeczka1948
...
Miejsce: L-ny
Wiadomości: 207

ooo III miejsce jak miło /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png gratuluję pozostałym <3


To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Offline

#23 14-07-2015 o 21h21

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Gratulacje dla całego pięknego podium /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#24 15-07-2015 o 06h13

Miss'Super Miss
chorino
...
Miejsce: Gdynia
Wiadomości: 3 752

Dziękuje za docenienie mojej stylizacji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png i gratuluje pozostałym


  //photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48157.jpg

Offline

#25 15-07-2015 o 17h38

Miss'wow
DarkSeaweed
...
Miejsce: Rzeka
Wiadomości: 548

Podbijam, Zroma dodała nagrody /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Mam nadzieję, że się podobają, no i nie mogłam zostawić moich faworytek bez tak zwanego cukierka, choć z chęcią wykonałabym owe cukierki jeszcze dla kilku osób.~

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2