Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 18-05-2015 o 20h58

Miss'ujdzie
DarkWarrior
"Now your hatred has become your strength. At last the dark side is your ally..."
Miejsce: Lidzbark
Wiadomości: 182

Link do zewnętrznego obrazka
Dawno temu w odległej galaktyce...
Co mogło się zdarzyć? Może jakiś Jedi postanowił przejść na Ciemną Stronę? Albo Sith z miłości porzucił swoje przekonania? A może zwykły wieśniak został Kanclerzem?  Trudno powiedzieć...

ZADANIE KONKURSOWE
Waszym zadaniem jest stworzenie stylizacji inspirowanej serią Star Warsów. Może to być postać wymyślona lub rzeczywiście występująca w filmach lub książkach. Poza strojem trzeba napisać przynajmniej pięciozdaniowe opowiadanie, w którym wystąpi Wasza postać
REGULAMIN
1. Każdy uczestnik może zgłosić tylko JEDNĄ stylizację i opowiadanie
2. Zabrania się używania kompletnych strojów od gwiazd lub Nine lub wykorzystywania ich większej części
3. Zabrania się zmieniania stylizacji, chyba że chodzi o zmianę zdjęcia na wyraźniejsze
4. Dopuszcza się zmianę opowiadanie jeśli chodzi o poprawę błędów językowych lub ortograficznych
5. Czas zgłaszania stylizacji do 29.05.2015 roku do godziny 23.59

KRYTERIA
1. Pomysłowość stroju 1-10
2. Zgodność z tematem 1-10
3. Ciekawa fabuła 1-10
4. Spójność tekstu 1-10
5. Ocena innych użytkowników (ogólna) 1-10

NAGRODA
Trzy pierwsze miejsca:
> dyplom
> obrazek z postacią
Wyróżnienia:
> dyplom




P O W O D Z E N I A

Ostatnio zmieniony przez DarkWarrior (19-05-2015 o 19h38)


"No one can make it better, take control - there is now or never!" - Skillet "Sick of it"

https://66.media.tumblr.com/b86206d6f1bff4094e7b877011ab93e7/tumblr_nqw9m4wC2Y1qd479ro1_500.gif

Offline

#2 18-05-2015 o 22h14

Miss'na całego
Suiseiseki
...
Wiadomości: 322

To może ja pierwsza. Moja postać pochodzi z rasy Twi'leków z planety Ryloth. Jest odmieńcem wśród swoich, ponieważ ma tylko jeden głowoogon, zwany też  lekku albo tchun-tchin, oraz ma tylko 1m 50 cm wzrostu, gdzie dorosłe osobniki osiągają 2m. Pomimo swojej odmienności nadrabiała wszystko sprytem i ponadprzeciętną inteligencją. Dzięki tym cechom została jednym z najlepszych Łowców Nagród. W trakcie galaktycznej wojny domowej wiele razy Sojusz Rebeliantów korzystał z jej usług pomimo tego że uważali że jej metody kłócą się z wartościami i ideałami, jakimi się kierowała w swojej walce z Imperium. Niezwykle skuteczna i dokładna w swoich zadaniach - ma ogromne doświadczenie w zadaniach wszelkiego rodzaju.
//photo.missfashion.pl/pl/1/54/gd/42816.jpg


Offline

#3 18-05-2015 o 22h24

Miss'Fuzja
Lajna
Nie być raniony to wspaniałe uczucie tylko kiedy ostatni raz go doznałam?
Miejsce: Każdy kwiat musi w końcu zakwitnąć
Wiadomości: 6 165

Jako wielka fanka Gwiezdnych Wojen nie mogę przepuścić okazji


//photo.missfashion.pl/pl/1/54/moy/42817.jpg



Lajna czuła się źle opuszczając swoją rodziną planetę.Mimo faktu że dostała nie mały zaszczyt.Reprezentowanie rodzinnej planety na posiedzeniach Senatu Galaktycznego nie było byle czym jednak ona nie czuła się na siłach.Jej rodzinna planeta znana była z dwóch rzeczy : mody oraz nie typowych skrzydeł które mimo swojego nie winnego wyglądu pozwalały latać.Bycie Senatorem nie odpowiadało Jej to nie było Jej miejsce jednak klamka zapała.Nie rozumiała dlaczego Ona najmłodsza ze swojego rodzeństwa do tego wyróżniająca się od reszty.Kolorem dominującym włosów był niebieski lub zielony a ona urodziła się z czarnymi włosami na dodatek z biało-szarymi końcówkami.Dlaczego u niej odezwał się ten tak stary gen że tak na prawdę nie powinien już być czuła że nie podoła zadaniu choć dopiero zmierzała na Coruscant.


                  "Przyszłość potrafi być bardziej świetlna niż mroczna przeszłość"                                                       
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ee/08/4f/ee084f654ac406d362ee0db97aa92665.jpg

Offline

#4 18-05-2015 o 23h30

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Łowcy nagród byli najemnikami, którzy specjalizowali się w dostarczaniu wszystkiego i wszystkich za odpowiednią nagrodą. Byli nieustępliwi w ściganiu i tropieniu swojej ofiary. Za odpowiednią cenę podejmowali się oni praktycznie każdego zadania. Profesjonalny łowca nagród był wszechstronnie uzbrojony i bardzo doświadczony. Najchętniej i najczęściej pracowali sami, byli bowiem nieufni i cenili sobie dużo bardziej własne życie i zysk, niż dobro całej grupy.
//photo.missfashion.pl/pl/1/53/gd/41848.jpg
W okresie Starej Republiki żyło wielu sławnych łowców. Jednak prawda, którą znają jedynie nieliczni brzmi: dobry, prawdziwie dobry łowca, nie powinien być sławny. Sławnym trudniej jest zgubić wrogów...lub przyjaciół, którzy, jak powszechnie wiadomo, mogą się stać najgorszymi wrogami. Jednym z mało znanych, acz niezwykle skutecznych łowców była kobieta przedstawiona wyżej. Pracodawcom przedstawiała się jako Zbójniczka. Nikt nie wiedział jak naprawdę się nazywała, ile miała lat, ba niektórzy zastanawiali się, czy w ogóle jest płci żeńskiej! Najważniejsze jednak były jej umiejętności, dyskrecja i niewygórowane ceny usług. Została zabita niedługo po wykonaniu swojego (jak głosiła plotka) 1000 zlecenia.

Offline

#5 19-05-2015 o 12h36

Miss'Sensei
Ragnarook
...
Miejsce: go to sleep
Wiadomości: 895

Galaktyczni najeźdźcy rasa  bezwzględna i okrutna chowająca swe szpetne oblicze gromadzą swe armie by napadać planety z innymi rasami zabierając do niewoli co silniejsze osobniki . Plaga galaktyk żniwo zbierające krwawe plony ... Kto o nich słyszał chowa się spłoszony bo biada temu  kto ich spotka bo koniec jego świata będzie bliski . stylizacja robiona już dawno ale tak mi jakoś pasowała do tego ;3
//photo.missfashion.pl/pl/1/54/moy/42821.jpg

Offline

#6 21-05-2015 o 16h42

Miss'ujdzie
sarata123
żyj tak jakby każdy dzień był twoim ostatnim
Miejsce: nad horyzontem i jeszcze dalej
Wiadomości: 247

//photo.missfashion.pl/pl/1/54/moy/42899.jpg
                                  Przedstawiam wam Wolfa
Galaktyka czas przyszły ale czy na pewno.Wolfa jest jedną z sidhów (nie wiem jak się to pisze) jednak na wet ona może stać się dobra.Gdy po raz kolejny zawiodła lorda sithów i została poniżona. A właśnie musicie wiedzieć że wmówiono jej że jedaj są źli.Rozmyślając jak pokonać jedaj wpadła na pomysł przejrzania wszystkich danych ,pare mintut później dowiedzała się że przez czały tan czas pomagała złu  w ramach zemsty znalazła plany nowej niszczydcielskiej broni możecie zgadnąć gdzie je zaniosła.Nik jej nie chciał uwieżyć ,trawiła do więzienia i czekała na proces tym czasem roboty sithów,budowali broń.Koniec jeśli jesteście ciekawi moge reszte umieścić u siebie.


https://grafikaizdjecia.files.wordpress.com/2013/07/sygnaturamroczna2.jpg

Offline

#7 21-05-2015 o 20h21

Miss'całkiem całkiem
Rosali
...
Wiadomości: 100

//photo.missfashion.pl/pl/1/54/moy/42916.jpg

W dalekiej przyszłości  Ziemia została obięta skażeniem tak potężnym , że całe życie na niej wymarło . Gdzieś w kosmosie na nieznanej planecie Tamarianie , żyją istoty jakich nigdy nie widzieliście. Jedną z nich jest Rosi  jedna z 12 obrońców Tamarianu. Jako jedyna z obrońców jest hybrydą człowieka  syreny i smoka. Jej nogi zostały rozerwane na jednej z misji i zastąpione mechanicznymi kończynami. Bronią obrońców są zwykle łuki, wyposażone w najnowszą technologię naprowadzania ( każdego , możliwego ) ,które  zrobione są podobnie jak zbroja  z policholiru .Materiału , którego nie da się zwyczajnie zniszczyć. Trzeba go rozgrzać do minimum 50 000 stopni . Obrońcy posiadają również jako jedyni na planecie magiczne zdolności np. nasza bohaterka ma moc elektryczności , dzięki czemu panuje na piorunami. Zadaniem obrońców jest ochrona planety przed kosmicznymi zagrożeniami i pilnowaniu , aby na planecie nie została zachwiana równowaga życia .

Offline

#8 28-05-2015 o 16h24

Miss'Żółtodziób
luna2006
Piękne słowa nie zawsze są prawdziwe, a prawdziwe nie zawsze piękne ...
Wiadomości: 13

//photo.missfashion.pl/pl/1/54/moy/43197.jpg
                                                    WYSY
Data Urodzenia: 35 BBY
Rasa: Człowiek
Planeta Pochodzenia: Coruscant
Ranga: Padawan
Kolor oczu: Jasny fiolet
Kolor włosów: Różowy
Wzrost: 157 cm
Opis: Padawanka Mistrza Pablo Jilla. Najlepsza przyjaciółka Ekrii. Dawniej miała blond włosy, lecz w wieku dziesięciu lat jej włosy stawały się różowe. Uwielbia robić pasemka na włosach tak, by pasowały do święta lub sytuacji. Zaprzyjaźniła się z Ahsoką, ponieważ rozumiała togrutankę i obroniła Barriss przed swoimi przyjaciółmi, którzy ją przezywali. Ma wielkie poczucie humoru i bardzo dobry gust. Pomogła Barriss w zmianie wyglądu. Nigdy nie kłamie i można jej zaufać, przez co zdobyła wielu przyjaciół i każdy dla niej jest jak rodzeństwo, bez ideologi Jedi. Niewiele osób wie, że ma zdolność uzdrowicielską, lecz nie taką jak jak wszyscy uzdrowiciele Jedi. Każda jej rana sama się goi po kilku sekundach i może poprzez dotyk uzdrowić kogoś, także w szybkim tempie. Przez ten wielki talent jest prawie nieśmiertelna, ale może zginąć poprzez starość; strzał w serce, skroń i krtań, czyli punkty powodujące zgon u każdej osoby w galaktyce. Posługuję się jedynym do tej pory różowym mieczem świetlnym; IV Formą (zwaną także Wyrwałość lub Drogą Jastrzębionietoperza) stylem: Sokan.
//photo.missfashion.pl/pl/1/54/moy/43198.jpg

Offline

#9 29-05-2015 o 14h58

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

A long time ago in a galaxy far, far away…
STAR WARS
Sitchowie ciągle wzrastali w sile siejąc strach, panikę i spustoszenie.
Jedi próbowali ich powstrzymać, lecz to było nie możliwe.
Pewnego dnia ciemna strona mocy zwabiła pewnego jedi,
który pomagał sitchom  podbijać planety, jedną po drugiej.
A posiadał wielką wiedzę, dzięki której sitchowie mogli podbić
ważną dla wszystkich jedi i nie tylko planetę.
A na położonej daleko, daleko planety płakała pewna piękna kobieta,
bo to właśnie jej mąż zdradził dobro
i przez ten haniebny czyn, na jego 4 letnią córkę spadła klątwa.
Córka zamieniła się, jej skóra przybrała kolor żółty, a zamiast włosów
wyrosło coś innego i dziwnego.
Ale piękno zostało.
Kiedy minęło 12 lat, córka mająca na imię Flora,
postanowiła odnaleźć ojca.
Pożegnawszy się z matką odleciała wraz ze swoim przyjacielem, Artim…

Drugi i ostatni dzień podróży
- Arti, lądujemy tu, na tej planecie – powiedziała Flora
- Wiem, wiem, mówiłaś mi to już tysiąc razy! – odpowiedział jej z nutką śmiechu Arti
Flor była ubrana w czerwoną sukienkę, a usta pomalowane na ten sam kolor. Uszach miał złote, dosyć duże kolczyki. Na szyi zawieszony był naszyjnik wysadzany rubinami.  Na ramionach miała pewnego rodzaju narzutkę, chociaż nie tak do końca na ramionach.  Ubrane miała też delikatne, różowe rękawice, sięgające dziewczynie za łokcie. Na nadgarstku zawieszona została bransoletka, wysadzana kryształami górskimi, a pierścionek włożony na jej palec został wykonany z różowego topazu. W dłoni trzymała czerwony kij. Na jej twarzy pojawił się delikatny uśmiech, lecz niebieskie oczy skrywały smutek i żal. Kobieta pochodziła z bogatego rodu, więc miała urodę jaką na świecie mało i ubrana był w szaty jak prawdziwa księżniczka.
Statkiem kierował uśmiechnięty od ucha do ucha, a o rok starszy od Flory Arti, który uzyskał tą ksywę przez to, że potrafił całymi dniami przesiedzieć nad swoim dziełem np. obrazem.
Po kilku minutach przyjaciele wylądowali na groźnie wyglądającej planecie.
- Wychodzimy? – spytał Arti
Flora w milczeniu pokiwała głową. To właśnie na tej planecie pięć lat temu wylądował jej ojciec, zerwawszy ze złem. W ramach pokuty postanowił osiedlić się na tej tajemniczej planecie w ramach pokuty. Tylko on mógł uratować swoją córkę jedynie jednym spojrzeniem. Lecz nie tylko  po to tu przybyła Flora. Przybyła też, by zabrać ojca z tego miejsca. 
- Musimy uważać, nie wiadomo co tu może się czaić – powiedział Arti z poważną miną.
Wyposażając się w kilka pistoletów przyjaciele ruszyli prosto przed siebie. Panowała głucha cisza. Obydwaj szli w milczeniu. Nagle z ziemi wyskoczyła  gigantyczna dżdżownica.
- Flora! Schowaj się! – krzykną Arti w chwycił za pistolety.
Dziewczyna posłusznie schowała się za głazem.
Chłopak zaczął strzelać do robala, a on próbował go zjeść.  Obaj walczyli dzielnie, ale robal miał większe szanse. W pewnej chwili Artiemu skończyły się naboje. Robak postanowił wykorzystać ten moment.
- Arrrtttiiii! – krzyknęła zrozpaczonym głosem Flora
Robal otworzył swą paszczę oraz szybkim ruchem skierował ją w stronę ziemi. Arti odskoczył. Robak próbował dalej, na szczęście nie udawało to się mu. Robal zauważył Florę. Dziewczyna osłupiała. Już by robal prawie ją zjadł gdyby nie pewna kobieta. Wyskoczył nagle zza głazu, zabijając Robala.
- Dzięki – powiedziała Flora
- Nie ma za co – odpowiedziała kobieta – Co tu robicie?
- Szukamy mojego ojca. Pięć lat temu wylądował na tej planecie.
Flora pośpiesznie wyciągnęła z kieszeni zdjęcie.
- O, tak wygląda.
Kobieta przypatrywała się w skupieniu zdjęciu.
- Ta… Był tutaj, ale dopadło go imperium i zabiło. Przykro mi.
Flora usłyszawszy to uciekła.
- Dziękujemy za pomoc – odrzekł kobiecie Arti i pobiegł za Florą
Dogonił ją.
- Flora, musiał odkupić za swoje grzechy. Musiał
- Wiem, tego się obawiałam, lecz ja….
- Mi się podobasz taka jaka jesteś. Wiesz… Bardzo ciebie lubię…
- A ja ciebie…
Przyjaciele chwycili się za dłonie i uśmiechnięci weszli do swojego statku. Startując, pomachali kobiecie, a ona im. Byli jej bardzo wdzięczni. Postanowili sobie, że jak zostaną małżeństwem to odwiedzą ją jeszcze…
No wiem… Masakra…
//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43278.jpg

Offline

#10 30-05-2015 o 13h58

Miss'ujdzie
DarkWarrior
"Now your hatred has become your strength. At last the dark side is your ally..."
Miejsce: Lidzbark
Wiadomości: 182

O 24.00 SKOŃCZYŁ SIĘ CZAS!

Teraz inni użytkownicy mogą pomóc swoim faworytom. Przyznawajcie innym Miss od 1 - 10 punktów!

Wyniki będą za tydzień, a nagrody za trzy.

Pozdrawiam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


"No one can make it better, take control - there is now or never!" - Skillet "Sick of it"

https://66.media.tumblr.com/b86206d6f1bff4094e7b877011ab93e7/tumblr_nqw9m4wC2Y1qd479ro1_500.gif

Offline

#11 30-05-2015 o 17h22

Miss'Żółtodziób
skarletta
...
Wiadomości: 11

najbardziej mi sie podoba Luna2006,sarata123,Lajna

Offline

#12 30-05-2015 o 23h31

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Moje faworytki to Ragnarook, Rosali i Lilia444 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#13 31-05-2015 o 08h15

Miss'Żółtodziób
luna2006
Piękne słowa nie zawsze są prawdziwe, a prawdziwe nie zawsze piękne ...
Wiadomości: 13

Moje faworytki to Sarata123-7,kimkas-8,Lajna-6

Ostatnio zmieniony przez luna2006 (06-06-2015 o 10h06)

Offline

#14 31-05-2015 o 21h04

Miss'Sensei
Ragnarook
...
Miejsce: go to sleep
Wiadomości: 895

kimkas
Rosali
Suiseiseki

Offline

#15 01-06-2015 o 10h07

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Moje faworytki to Sarata123,kimkas,Rosali

Offline

#16 05-06-2015 o 19h59

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

najbardziej mi sie podoba Luna2006,sarata123,Lajna,Rosali

Offline

#17 06-06-2015 o 14h42

Miss'ujdzie
DarkWarrior
"Now your hatred has become your strength. At last the dark side is your ally..."
Miejsce: Lidzbark
Wiadomości: 182

W Y N I K I ! ! !
Po wielu, wielu dniach liczenia punktów, głosów innych użytkowników i nie tylko, w końcu wyłoniłam zwycięzców.
Zgłoszone stylizacje były naprawdę wspaniałe, ale liczyłam na Sitha z krwi i kości, np. jak ci tutaj:


Zaskoczyła też mnie pomysłowość autorów, dlatego chciałam wszystkim dać I miejsce, ale tylu zwycięzców nie może być, prawda? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Do rzeczy. Oto wyniki:





Wszystkim nagrodzonym gratuluję, a pozostałym życzę szczęścia w kolejnych konkursach /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Co do rysunków, zostaną przesłane przez prywatną pocztę. Proszę co jakiś czas mi przypominać, bo mam trochę spraw na głowie i jestem, jak ktoś mnie kiedyś nazwał, "boginią szczegółów", więc będę się starała odtworzyć wszystko jak najdokładniej. Powyżsi Darth Bane i Darth Vader są mojego autorstwa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Tak więc do zobaczenia. I niech Moc będzie z Wami![/b]


"No one can make it better, take control - there is now or never!" - Skillet "Sick of it"

https://66.media.tumblr.com/b86206d6f1bff4094e7b877011ab93e7/tumblr_nqw9m4wC2Y1qd479ro1_500.gif

Offline

#18 06-06-2015 o 14h48

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Ojej, ślicznie dziękuję za pierwsze miejsce i piękny dyplom ♥
Bardzo miło jest mi dzielić miejsce na podium z Rosali, która była moją faworytką i cieszę się, widząc Lilia444, moją drugą faworytkę na drugim miejscu. Gratuluję także pozostałym nagrodzonym i nienagrodzonym też, bo wszystkie stylizacje były świetne. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#19 06-06-2015 o 15h24

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

KimKas na pierwszym miejscu - taaaaak!
Trzymałam za Ciebie kciuki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
I bardzo dziękuję za drugie miejsce, pierwszy raz stanęłam na tak wysokim miejscu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Oczywiście gratuluję wszystkim, bo stylizacje były cudowne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#20 06-06-2015 o 15h25

Miss'całkiem całkiem
Rosali
...
Wiadomości: 100

Jeju nie spodziewałam się pierwszego miejsca.  Dziękuję bardzo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Konkurs bardzo mi się spodobał i obudził moją górą wyobraźnię Ale i tak jestem zaskoczona.  Gratuluję wszystkim pozostałym,  bo konkurencja była duża. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#21 06-06-2015 o 15h55

Miss'ujdzie
sarata123
żyj tak jakby każdy dzień był twoim ostatnim
Miejsce: nad horyzontem i jeszcze dalej
Wiadomości: 247

Dziękuję bardzo  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png za wyróżnienie i gratuluje wszystkim! /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif


https://grafikaizdjecia.files.wordpress.com/2013/07/sygnaturamroczna2.jpg

Offline

#22 06-06-2015 o 20h42

Miss'Fuzja
Lajna
Nie być raniony to wspaniałe uczucie tylko kiedy ostatni raz go doznałam?
Miejsce: Każdy kwiat musi w końcu zakwitnąć
Wiadomości: 6 165

3 miejsce ja nie wierze dziękuje bardzo ^^ Gratuluję wyróżnionym oraz pozstałym miejscom /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


                  "Przyszłość potrafi być bardziej świetlna niż mroczna przeszłość"                                                       
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ee/08/4f/ee084f654ac406d362ee0db97aa92665.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1