Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 14-04-2015 o 21h16

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Okej - nagrody do tamtego konkursiku już rozdane, a jako że nie mogę po ludzku nie prowadzić żadnego, tylko zawsze muszę mieć co oglądać pod rzucony przeze mnie pomysł, postanowiłam założyć kolejny konkurs - tym razem już deco - a mianowicie (jak się zapewne domyślacie xD)...

Pokój Ananasa!

Jakiś czas temu zastanawiałam się, jak sobie wyobrażacie mój pokoik bądź budynek, w którym mieszkam. A może moja rodzinka ma ogródek lub działkę, na której często przebywam? Możecie robić różne wariacje od wszelakich pasji i miłości, które na pewno widać w moim pokoju... A może i nie widać? xD A może lubię/nienawidzę pielęgnować roślinki/roślinek w ogródku? Większość z was zapewne wie, ile mam lat, ale część (ta nowsza xD) może się domyślać,co też będzie widać w mym pokoiku. Możecie pokazywać mi tu pokoje, w których waszym zdaniem POWINNAM mieszkać, bo doskonale do mnie pasują oraz pokoje, w których NA PEWNO (według was xD) mieszkam. Możecie wstawiać tutaj też domki (z zewnątrz) oraz ogródki zrobione na missfashion - byleby było widać, że Ananas tam mieszka bądź bywa! xD

//photo.missfashion.pl/pl/1/51/moy/40415.jpg

Regulamin konkursu
1. Przede wszystkim przestrzegaj regulaminu forum oraz miniregulaminu działu!
2. Możesz zgłosić jeden pokój oraz/lub jeden ogródek bądź domek widziany z zewnątrz.
3. Krótki albo długi opis. Jak wolisz. ^^
4. Czas na udekorowanie wnętrza macie do dwudziestego dziewiątego kwietnia, do godziny 20.00 - mogę przedłużyć, ale nie muszę.
5. Pomieszczenie (bądź przestrzeń dworowa xD) MOŻE zawierać widoczną miss - jest jednak jeden warunek - miss MUSI przedstawiać mnie bądź jakąś osobę z mojego otoczenia. Tylko trzeba napisać, jaką. xD
6. Wstawiamy tutaj pobrany obraz pomieszczenia - pobrany za pomocą odpowiedniego przycisku, bądź zwyczajnie zescreenowane. xD
7. Na nagrody i wyniki będziecie musiały czekać coś pomiędzy 1 dniem a 3 tygodniami. xD Ale myślę, że w 2 tygodnie się spokojnie wyrobię.
8. Nie sugerujcie się zdjątkiem pokoju, to nie mój, tylko jeśli się nie mylę z katalogu Ikeji xD

No dobra - nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć wam powodzenia oraz dobrej zabawy! ^^

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (17-04-2015 o 15h12)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#2 15-04-2015 o 14h37

Miss'OK
MaMiMuMeMo
Bez opisu, bez tragedii..
Miejsce: Tam gdzie przezydentem jest Czekolada
Wiadomości: 1 604

Niezły pomysł...  Oto mieszkanie Ananasa:
//photo.missfashion.pl/pl/1/51/moy/40437.jpg
Ananasy kojarzą mi się z roślinami, dlatego na okienku stoją takowe. Jest też biurko. Mamy tam lampkę, laptop, długopisy i szczotkę do włosów. Na parkiecie leży niebieski dywanik. Ananas (prawdopodobnie!) ma łóżko z baldachimem.
Według mnie wszystko mieści się w małym domu z ogrodem.


http://i60.tinypic.com/a9o01j.jpg

Offline

#3 15-04-2015 o 20h04

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Niezły pomysł na konkurs :>
Link do zewnętrznego obrazka
Mała Ananas często jeździła do swojej babci na. Ogród mieszczący przy domu staruszki wydawał się dziewczynce miejscem magicznym i pięknym, ale jednocześnie trochę przerażającym (w końcu Ananas była mała,a ogród ogromny - nie wspominając już o czarnej wieży kościoła i małym, zarośniętym, zapomnianym przez ludzi i Boga cmentarzu po drugiej stronie płotu).

Offline

#4 15-04-2015 o 21h48

Miss'całkiem całkiem
GOSKA77
...
Wiadomości: 146

//photo.missfashion.pl/pl/1/51/moy/40503.jpg

Ananas wyjeżdża do rodziny na weekend ,która posiada małą posiadłość agroturystyczną. Kuzynka Ananasa bardzo ucieszyła się z wizyty i zorganizowała małego grilla. Ich posiadłość jest bardzo przyjemna z powodu zieleni i zwierząt. Ananas lubi tam przebywać i ciężko jej stamtąd wyjeżdżać.


//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43832.jpg

Offline

#5 22-04-2015 o 21h00

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Ananas jest najbardziej znanym ananasem z 6 klasy. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Jest wzorową uczennicą, ale jest także lubiana. W swoim pokoju ma dużo ksiażęk, ale nie może zabraknąć wielkiego lustra oraz kosmetykow. A o laptopie to juz nie wspomnę. Ananas ma jeszcze duże małej dziewczynki i pokój jej jest różowy, tak jak łóżko. Jej piesek Antoś bardzo lubi ten pokój! ^^
Link do zewnętrznego obrazka


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#6 25-04-2015 o 12h41

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Podbijam i przypominam, że dwudziesty dziewiąty kwietnia - czyli dzień zakończenia tego konkursu - wypada w środę, więc macie niedużo czasu! O przedłużeniu konkursu nie ma mowy, bo pierwszego maja kończy się umowa z Orange na internet, więc mogę posiedzieć uziemiona nawet z miesiąc, szukając wraz z mamą jakiegoś nowego. Nie zawiedźcie mnie, wiem, że macie bujną wyobraźnię, a z mebelków, które macie na pewno da się coś fajnego skleić! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Qrde, tylko 4 pokoje xD Zawiodłam się na was, nigdy więcej konkursów deco xD

KONIEC ODDAWANIA ZDJĘĆ POKOI!

Wyniki Jednorazowego Konkursu Pokój Ananasa

Jako, że zgłosiło się niezwykle mało miss z pomieszczeniami, uznałam, że ustalanie podium byłoby ciut bezsensowne... Dlatego też dla każdej z was przygotowałam dyplomik - wybaczcie, że takie dziwne, ale za Chiny nie mogłam wymyślić, jak je zrobić xD

Dyplomiki

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (03-05-2015 o 13h22)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#7 03-05-2015 o 15h07

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

Szkoda, że nie zrobiłam tego pokoju...
Zaczęłam już wszystko planować co i jak, następnie zbierać MM, a tu popełnilam taką pomyłkę... Myślałam, że do tej środy ( strasznie jestem zacofana w kalendarzu xD)
Ale nie ma co się martwić ( chociaż de dyplomy,... ), a dyplomy są prze, prze, przesliczne :3 Najpiękniejsze jakie do tej pory widziałam ^^

Offline

#8 03-05-2015 o 15h54

Miss'całkiem całkiem
GOSKA77
...
Wiadomości: 146

Dzięki bardzo za dyplomik jest super.


//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43832.jpg

Offline

#9 03-05-2015 o 17h44

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Na serio? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Jak to czytałam, chciało mi się śmiać! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ale dziękuję! I życzę powodzenia w szukaniu internetu. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#10 03-05-2015 o 18h23

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Anansie, dyplomiki wyszły Ci piękne, dziękujemy bardzo za nie i za miłe słowa odnośnie pomieszczeń ^u^
Mam nadzieję, że szybko uda Ci się znaleźć jakiś Internet (i zorganizować kolejny konkursik) /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#11 03-05-2015 o 18h36

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Lilu, no widzisz - miałaś pecha. A szkoda, że coś sobie tak dziwnie wkręciłaś, Twój pokoik mógłby być naprawdę fajny.

W sumie to znalazłam neta - trochę niestały (bo sąsiada xD), ale jest. xD (Chociaż mam nadzieję, że z mamą wreszcie znajdziemy jakiś dobry net... Taki już nie sąsiada xD) W zasadzie mam teraz więcej czasu na zabawę w gimpie (gdy sąsiad wyłącza Wi-Fi xD), więc niedługo na pewno założę kolejny konkurs. ^^ Cieszę się, że dyplomiki wam się jednak podobają. ^^


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#12 03-05-2015 o 19h07

Miss'OK
MaMiMuMeMo
Bez opisu, bez tragedii..
Miejsce: Tam gdzie przezydentem jest Czekolada
Wiadomości: 1 604

Śliczne ^^ BYŁAM NAJBLIŻEJ! JEEEEEEEEEE! xD


http://i60.tinypic.com/a9o01j.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1