Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 16-03-2015 o 20h43

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Witam Was.


Chciałabym Was zachęcić do stworzenia stylizacji z tą oto piękną spódnicą. :

//photo.missfashion.pl/pl/1/49/moy/38406.jpg     


Termin macie do 5.04.2015r. (Poniedziałek)  do  godziny : 00;00!


Uwaga !!!

Stylizacje nie mogą :

- mieć więcej niż 2 częsci z zestawu

- być plagiatowane

I Tyle /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png .. mają być poprostu "WAMI" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Nagrody!!

- 1 miejsce :     Dyplom z miss i z  wybraną postacią , Sygnaturka, rysunek  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

- 2 miejsce :      Dyplom miss, Sygnaturka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

- 3 miejsce :     Sygnaturka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Wyróżnienia dam osobą które będe uważała że zrobiły stylizacje na poziomie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


PODIUM POSTARAM SIĘ WYBRAĆ DO 3 DNI OD ZAKOŃCZENIA KONKURSU /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png!


I Tyle Trzymam za was kciuki dziewczyny, i mam nadzieje że stylizacje będą przeeeepiekne !! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Lasana (22-03-2015 o 18h48)

Offline

#2 27-03-2015 o 01h15

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Po kilku dniach oszczędzania (aż dwóch, ale jak dla mnie to i tak długo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png ) zakupiłam spódnicę Dalianno i powstała taka oto stylizacja:
//photo.missfashion.pl/pl/1/49/gd/38944.jpg
Pani wyżej z zawodu jest aktorką. W tej chwili wciela się w rolę zabójczyni, po której wizycie zostaje tylko zimny trup oraz zapach kwiatów...

Offline

#3 03-04-2015 o 14h56

Miss'Fuzja
spsr
Skoro nudzi ci się na tyle, że czytasz ten opis, zrób pracę na konkurs. I'm Espi Nekromanka
Miejsce: Gdynia na zawsze
Wiadomości: 6 728

//photo.missfashion.pl/pl/1/50/moy/39506.jpg
Oto moja stylizacja.
Chwilowo znudziła mi się czerń więc postawiłam na kolor /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81086.jpg

Offline

#4 03-04-2015 o 15h53

Miss'na całego
Mikacz
...
Wiadomości: 339

A co mi tam, pogrzebałam w szafie i stworzyłam jakąś różową, wiosenną stylizację /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/50/moy/39508.jpg

Offline

#5 05-04-2015 o 12h07

Miss'Żółtodziób
Momiko
...
Wiadomości: 9

Za późno przeczytałam o konkursie i nie udało mi się zarobić na to co chciałam kupić do tej stylizacji, ale jakoś poradziłam sobie z tym co było w szafie.
Ostatnio moja miss jest lalką, a więc przedstawiam wam specjalną limitowaną wersję lalki ślubnej firmy Momiko. Posiada ruchome części wykonane z najwyższej jakości żywicy. Jej peruka wykonana jest z tworzywa syntetycznego, które swoją strukturą bardzo przypomina naturalne ludzkie włosy. Do zestawu można zakupić wymienne oczy, rzęsy oraz włosy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/50/moy/39602.jpg

Ostatnio zmieniony przez Momiko (05-04-2015 o 12h31)

Offline

#6 11-04-2015 o 20h16

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Minęło już 6 dni od zakończenia, jakieś wieści? Stylizacji jest mało, ale konkurs i tak trzeba zakończyć, zwłaszcza, że ta spódnica jest mega droga /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#7 12-04-2015 o 00h21

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Kochane Bardzo was przepraszam że się aż tak przedłużyło ale wkońcu są....

//photo.missfashion.pl/pl/1/51/moy/40187.jpg




A więc :

I Miejsce : Mikacz


//photo.missfashion.pl/pl/1/51/moy/40188.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/51/moy/40189.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/51/moy/40190.jpg





II miejsce : Spsr




//photo.missfashion.pl/pl/1/51/moy/40191.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/51/moy/40192.jpg


III Miejsce. "EGZEKWO"   KimKas i Momiko

           KimKas:

//photo.missfashion.pl/pl/1/51/moy/40194.jpg

            Momiko: 
//photo.missfashion.pl/pl/1/51/moy/40195.jpg




Chciałabym was przeprosić za te wiem że straszne nagrody ale starałam się jak mogłam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png i za jakośc i za wygląd ogólny... Niestewty to mój I-wszy konkurs i sygnaturki i dyplomy i rysunek no wyszły ...same widzicie jak ale mysle że na nastepny raz wezme tańsze rzeczy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png >>

i bedzie więcej zgłoszeń ale i tak dziękuje za te 4 wspaniałe stylizacje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
na nastepnym konkursie zrobie oprawę graficzną i wszystkooo na ostatni guzik i co wiecej na czas /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#8 12-04-2015 o 00h32

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

@Lasana nagrody są bardzo ładne, moja już wylądowała na profilu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Ale w dyplomie dla Mikacz wkradł się chyba drobny błąd ;>

A konkurs był fajny, zawsze to jakaś odmiana pozbierać na coś niż szkolenie czy misje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#9 14-04-2015 o 10h52

Miss'Żółtodziób
Momiko
...
Wiadomości: 9

Jej dziękuję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Nagrody są bardzo ładne. Ciii Kim, nie podpowiadaj. Teraz możesz podmienić nagrody  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez Momiko (14-04-2015 o 10h52)

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1