Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#1 24-02-2015 o 17h58

Miss'OK
DarkCoffe
choose to heal, choose to bloom.
Miejsce: ?
Wiadomości: 1 371

//photo.missfashion.pl/pl/1/47/gd/37139.jpg

KONKURS polega na zaprojektowaniu stylizacji z elementem stroju  ,, Miss Bliźniaki "
Na pewno każda z was już go widziała, ale dla tych którzy nie za bardzo wiedzą co to, proszę:

//photo.missfashion.pl/pl/1/47/gd/37134.jpg


(Ubrania mojej miss są tylko by uniknąć nagości, nie trzeba ich zakładać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png)
(Nie trzeba mieć też takiej karnacji jak moja miss, albo koloru stroju jak ma  miss bliźniak)
                 Regulamin :

1. Edytowane posty nie będą brane pod uwagę.
2. Nie kopiujemy, nie ściągamy.
3. Każda miss może zamieścić jedną pracę.
4. Zamieszczamy krótki opis co do stroju miss. (1-2 zdania)

A teraz najbardziej lubiany przez wszystkie miss temat, czyli:

                 NAGRODY:

1 miejsce -- Dyplom + 2 rysunki
2 miejsce -- Dyplom + rysunek
3 miejsce -- Dyplom

To tyle jeśli chodzi o podium, natomias wyróżnienia:

Wyróżnienie dostanie jedna miss, której stylizacja będzie ... No po prostu na to zasługiwała /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Każda miss dostanie mojego autorstwa rysunek w ramach podziękowania za udział w konkursie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

A więc jak widać nie macie nic do stracenia zamieszczając swoją pracę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Zakładka nagród jest dość rozbudowana /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Prace można zgłaszać do 12 marca, więc macie dość dużo czasu. Akurat wtedy wypada mi sprawdzian z Chemii



/modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif




A więc pozostało mi tylko życzyć

//photo.missfashion.pl/pl/1/47/gd/37140.jpg

Ostatnio zmieniony przez DarkCoffe (24-02-2015 o 19h18)

Online

#2 24-02-2015 o 19h07

Miss'Fuzja
Sadist
i put the romance into necromancer
Wiadomości: 6 430

To ja się zgłaszam na pierwszy ogień ^^
Link do zewnętrznego obrazka
To są dwie siostry, które symbolizują yin i yang (Link do zewnętrznego obrazka) Pierwsza siostra (biała) jest dobrą, kochającą osóbką, a na dodatek bardzo skromną. Jest także przyjacielska i pomocna. Jej siostra (czarna) jest jej zupełnym przeciwieństwem: zła, nieuprzejma, wredna i złośliwa i zmanierowana. Obie siostry bardzo się kochają (mimo ich różnych charakterów) i tworzą harmonię.


https://i.postimg.cc/vBBMJPGn/dark-tumblr-grave-Favim-com-6076161.jpg

Offline

#3 24-02-2015 o 20h50

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

//photo.missfashion.pl/pl/1/37/gd/29397.jpg

Większość aniołów ma piękne skrzydła. Jej tylko by zawadzały w pełnieniu posługi. Większość nie używa broni. Ona - a owszem (laska w jej ręce tylko wygląda tak niewinnie). Większość ukrywa boskie znaki (ludzie nazwaliby je tatuażami), które znajdują się na ich ciałach. Ona nie uważa zakrywanie darów od Ojca, za zniewagę dla Niego. Większość nie zabija w obronie swoich podopiecznych - Bithiel to robi, dlatego przydziela się jej ochronę tylko osobom, które wpłyną na losy świata.

Jest to luźna inspiracja tematem aniołów stróżów (warto tu wspomnieć, że anioły są obecne nie tylko w doktrynie chrześcijańskiej, ale też w innych religiach).
Aniołem jest oczywiście postać w bieli, a kobieta w różu to jej podopieczna.

Offline

#4 24-02-2015 o 22h13

Miss'OK
DarkCoffe
choose to heal, choose to bloom.
Miejsce: ?
Wiadomości: 1 371

Uwaga!!! Wydłużam termin wysyłania prac o 3 dni do 21:00 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png ^^ /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif

Online

#5 25-02-2015 o 16h53

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

//photo.missfashion.pl/pl/1/47/moy/37197.jpg


Proszę , Ja też Się zgłaszam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.pngD A Co mi tam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#6 28-02-2015 o 15h21

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

//photo.missfashion.pl/pl/1/47/moy/37362.jpg

Przedstawiam wam Lady Alicję Mirabelkę. Obok niej stoi tancerka która tańczy na przyjęciu z okazji urodzin męża Mirabelki. Tancerka jest tak naprawdę siostrą Alicji i razem dopracowują plan morderstwa męża Alicji który jest bardzo bogaty i którego Alicja tak na prawdę nie kocha. Siostra Alicji jest przebrana za tancerkę, ponieważ na przyjęcie wstęp miały tylko zaproszone osoby, służba oraz tancerze. Wyraz twarzy Alicji jest czujny, a jej siostra ma uśmiech na ustach, bo ma sprawiać wrażenie pracownicy dostającej pochwałę od pracodawczyni, a nie współmorderczyni.


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#7 28-02-2015 o 15h51

Miss'Sensei
Sartani
Shadow of my life
Miejsce: Wygwizdów..
Wiadomości: 1 120

Świetny pomysł na konkurs, zgłaszam się również ja ;]

Przedstawiam Wam "Ducha Posągu", tak - tak nazwałam swoja stylizację, każdy przedmiot moim zdaniem posiada swoją duszę daleko zamkniętą w Naszych wyobrażeniach
//photo.missfashion.pl/pl/1/47/gd/37365.jpg


https://photo.missfashion.pl/pl/1/103/gd/82208.jpg

Offline

#8 28-02-2015 o 19h08

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

To i ja odkopie swoją stylizację bo MM będą potrzebne na coś innego skoro trochę w końcu mam czasu dla siebie ^^

Stylizacja stworzona pod słowo Chevalier i wszystko co mi się z nim nasuwało w tamtej chwili.Rycerz,obrońca, zwinna bestia jak i mistrz w posługiwaniu się bronią w tym wypadku mieczem i sztyletem.
Bliźniak został tu użyty w sumie w dwóch aspektach. Jako osoba chroniona przez swojego rycerza, jak i "Boskie Błogosławieństwo" przed walką.

//photo.missfashion.pl/pl/1/47/moy/37386.jpg

Offline

#9 01-03-2015 o 01h25

Miss'wow
DarkSeaweed
...
Miejsce: Rzeka
Wiadomości: 548

Młoda para przechadzała się po plaży, on niósł jej bukiet kiedy ona brodziła bosymi stopami w pieniącej się wodzie na piaszczystym brzegu. Morska woda była dzisiaj wyjątkowo zimna, ale szczęśliwej kobiecie to nie przeszkadzało. On spoglądał na nią jak zaczarowany, bez pamięci zakochany w jej różowej sukni i falujących na wietrze włosach, spiętych subtelnie chustą. Skierował się powoli w jej stronę, chwycił ją za dłoń i spojrzał głęboko w oczy... Wtedy obserwator zrozumiał, że tam nie ma jego...

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#10 02-03-2015 o 23h15

Miss'całkiem całkiem
GOSKA77
...
Wiadomości: 146

Przedstawiam bliźniaczki - zimną i ognistą czyli razem a jednak osobno.

//photo.missfashion.pl/pl/1/48/moy/38119.jpg

Przepraszam ale muszę dać z gwiazdą bo usunęłam już kreację i dzięki za informację.

Ostatnio zmieniony przez GOSKA77 (11-03-2015 o 21h00)


//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43832.jpg

Offline

#11 06-03-2015 o 13h41

Miss'OK
DarkCoffe
choose to heal, choose to bloom.
Miejsce: ?
Wiadomości: 1 371

Słuchajcie, doszłam do wniosku, że nie - ten konkurs za długo się ciągnie.  Zamykam go właśnie, i wstawiam podium oraz wyróżnienie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Wasze prace były wspaniałe i naprawdę chętnie wszystkie stylizacje postawiłabym na podium /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png'
Ale cóż ... -.- Ok, oto wyniki konkursu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/48/gd/37807.jpg



1 miejsce - Sartani

Na prawdę, twoja stylizacja jest niesamowita <3 Bardzo pomysłowa! Też uważam, że każdy przedmiot posiada swoją dusze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Świetnie wykorzystałaś elementy stroju, by stworzyć posąg, i po prostu, jak wstawiłaś swoją pracę, to pierwsza moja myśl <<Mamy zwyciężczynię >> /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

2 miejsce - Samira

Bardzo podoba mi się wątek z ,,Boskim Błogosławieństwem" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Miałaś niesamowity pomysł. Twoja stylizacja jest więcej niż świetna <3

3 miejsce - Podoina

Podoina, twój opis był po prostu powalający! Masz niesamowitą wenę do pisania! Również twoja stylizacja była  świetna  ^^

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wyróżnienie :


//photo.missfashion.pl/pl/1/48/gd/37808.jpg


DarkSeaweed, niesamowita kreatywność <3 Również masz dużą wenę do pisania /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

To jest na razie taka wersja robocza ... Tak jakby /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Teraz tylko was informuje, kto wygrał itd. itp. ,,Oficjalne nagrody" wstawie tak za jakieś 4-5 dni, ok? Mam na razie masę sprawdzianów w szkole, i ledwo z tym wszystkim wyrabiam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Wszystkim gratuluje <3 Wasze stylizacje były super /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Dziękuję za wzięcie udziału w moim konkursie!

Edit. Jeśli chcecie możecie oczywiście komentować /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez DarkCoffe (06-03-2015 o 14h11)

Online

#12 06-03-2015 o 15h58

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Na przyszłość pamiętaj, że kończenie konkursu przed terminem jest niedozwolone. Ponieważ tę zasadę wprowadziłam dopiero dzisiaj, zwracam tylko uwagę. W przyszłości będzie za to groził tygodniowy ban.

Gratuluję nagrodzonym i wyróżnionym osobą!


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#13 06-03-2015 o 17h12

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

DarkCoffe, ja cię naprawdę nienawidzę. Od dzisiaj. Osz - bosz, ty mnie naprawdę wkurzyłaś przedwczesnym kończeniem konkursu, bez wcześniejszego poinformowania nas. Lol, może ja też chciałam wziąć udział, i nawet zrobiłam stylizację. Ale spoko, fajnie się przy tym bawiłam. Ale jeśli ktoś też chciał wstawić tutaj stylizację? I chciał ją zrobić naprawdę idealną, przez co dopracowywanie jej trwało dosyć długo? Naprawdę, to było bardzo niemiłe zachowanie... Nie rób tak więcej! :(

Edit: To, że nikt się nie zgłaszał od kilku dni nie znaczy, że nie ma chętnych... Połowa graczek czeka do ostatniego dnia, bo ,,a nuż będzie nieco później inny pomysł na stylizację'' bądź dlatego, że chcą po prostu ją dopracować :P Dalej jest mi przykro, ale też mam radę: przypomnij sobie Tarda (bo ja często przykład tego kota przwołuję). Wygląda na zawsze wkurzonego niewiadomoczym, ale zapewne kocha cały świat. Po swojemu.

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (06-03-2015 o 18h30)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#14 06-03-2015 o 17h18

Miss'OK
DarkCoffe
choose to heal, choose to bloom.
Miejsce: ?
Wiadomości: 1 371

Pineapple napisał

DarkCoffe, ja cię naprawdę nienawidzę. Od dzisiaj. Osz - bosz, ty mnie naprawdę wkurzyłaś przedwczesnym kończeniem konkursu, bez wcześniejszego poinformowania nas. Lol, może ja też chciałam wziąć udział, i nawet zrobiłam stylizację. Ale spoko, fajnie się przy tym bawiłam. Ale jeśli ktoś też chciał wstawić tutaj stylizację? I chciał ją zrobić naprawdę idealną, przez co dopracowywanie jej trwało dosyć długo? Naprawdę, to było bardzo niemiłe zachowanie... Nie rób tak więcej! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png



Bardzo Cię przepraszam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png Po prostu niedługo wyjeżdżam, i musiałam wcześniej go zakończyć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Online

#15 06-03-2015 o 17h20

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Pineapple dlatego powstał dziś regulamin, który pozwoli uniknąć takich sytuacji. Współczuję i rozumiem, bo jestem w podobnej sytuacji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#16 06-03-2015 o 17h38

Miss'OK
DarkCoffe
choose to heal, choose to bloom.
Miejsce: ?
Wiadomości: 1 371

Nie widziałam tego regulaminu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png Wstawiłam to podium przed założeniem zakładki z nieoficjalnymi konkursami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png Z resztą była masa dni na zrobienie stylizacji. Od wielu dni nikt się do konkursu nie zgłaszał więc uznałam, że nie będzie już chętnych . Nie trzeba od razu pisać, że mnie się nienawidzi

Ostatnio zmieniony przez DarkCoffe (06-03-2015 o 17h38)

Online

#17 06-03-2015 o 17h50

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Regulamin jest nowy dlatego nie dostajesz kary. Napisałam tylko na przyszłość. Chodzi właśnie o takie sytuacje jak Pineapple, która poświęciła już czas i z pewnością fundusze, a nie mogła się zgłosić.
Skończmy już ten temat, bo się robi offtop. Może słowa, które tutaj padły były trochę zbyt ostre, ale to było chyba tak pół żartem, pół serio, ja to tak odebrałam.
No mówi się trudno, takie jest życie, na przyszłość na pewno będziesz wiedzieć, aby tak nie robić, a Pineapple może pochwalić się strojem w Poplotkujmy o grze.
Temat uważam za zakończony.


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#18 06-03-2015 o 22h16

Miss'Sensei
Sartani
Shadow of my life
Miejsce: Wygwizdów..
Wiadomości: 1 120

Matko jedyna I miejsce /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png DarkCoffe dziękuję Ci ślicznie, podium jest więcej niż świetne, również stawiałam na @Samira, ale Sadist też mnie ujęła swoim Yin Yang, bardzo mi się podoba.
I też Cię opierniczę o zakończenie (ale tylko tak dla zasady /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png) za wcześnie konkursu.


https://photo.missfashion.pl/pl/1/103/gd/82208.jpg

Offline

#19 06-03-2015 o 22h37

Miss'OK
DarkCoffe
choose to heal, choose to bloom.
Miejsce: ?
Wiadomości: 1 371

Taaak, już się przyzwyczaiłam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Online

#20 06-03-2015 o 22h59

Miss'wow
DarkSeaweed
...
Miejsce: Rzeka
Wiadomości: 548

Dziękuje za wyróżnienie, naprawdę się nie spodziewałam.~ No i wszystkie moje faworytki są na podium, nie dały innym szans ♥
Gratuluje wszystkim i dziękuje organizatorce za świetny konkurs.~ Jak tylko pojawią się nagrody od razu poleci w podpis.

Offline

#21 07-03-2015 o 22h53

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

Wow, dopiero tutaj weszłam i patrzę a tu mam trzecie miejsce Wow O.O Dziękuję bardzo i oczywiście gratuluje pozostałym. Ale wow mam trzecie miejsce O.O


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#22 11-03-2015 o 21h41

Miss'OK
DarkCoffe
choose to heal, choose to bloom.
Miejsce: ?
Wiadomości: 1 371

Nagrody dla podium, wyróżnienia i nagrody za udział. Rysunki dla podium dodam jutro.
Narody za udział są wykonane w ChibiMakerze , drobna zmiana planów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Najpierw dyplomy dla podium :>

Sartani :

//photo.missfashion.pl/pl/1/48/gd/38120.jpg

Samira:

//photo.missfashion.pl/pl/1/48/gd/38121.jpg

Podoina:

//photo.missfashion.pl/pl/1/48/gd/38122.jpg

A teraz wyróżnienie:

DarkSeaweed:

//photo.missfashion.pl/pl/1/48/gd/38123.jpg

Nagrody w ramach podziękowania za udział :

Sartani:

//photo.missfashion.pl/pl/1/48/gd/38124.jpg

Samira:

//photo.missfashion.pl/pl/1/48/gd/38125.jpg

Podoinka:

//photo.missfashion.pl/pl/1/48/gd/38126.jpg

DarkSeaweed:

//photo.missfashion.pl/pl/1/48/gd/38130.jpg

Sadist:

//photo.missfashion.pl/pl/1/48/gd/38132.jpg

KimKas:

//photo.missfashion.pl/pl/1/48/gd/38131.jpg

Lasana:

//photo.missfashion.pl/pl/1/48/gd/38129.jpg

GOSKA77:

//photo.missfashion.pl/pl/1/48/gd/38135.jpg


Jak mówiłam, rysunki dla podium, a dokładniej 2 rysunki dla Sartani, i jeden dla Samiry dodam jutro :>

Online

#23 11-03-2015 o 21h44

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Ojej, dopiero zauważyłam, ze są już wyniki - spóźnione gratulacje! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Kibicowałam DarkSeaweed - ten strój i historyjka były po prostu urocze <3
DarkCoffe dziękujemy za wspaniały konkurs i śliczne Chibiki ♥

Offline

#24 11-03-2015 o 22h04

Miss'Sensei
Sartani
Shadow of my life
Miejsce: Wygwizdów..
Wiadomości: 1 120

Dziękuję bardzo za dyplom. Jest mi bardzo miło /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Świetny chibik, bardzo oddaje to co jest zawarte w historii xD Ten duch mówi wszystko hehe


https://photo.missfashion.pl/pl/1/103/gd/82208.jpg

Offline

#25 11-03-2015 o 22h08

Miss'OK
DarkCoffe
choose to heal, choose to bloom.
Miejsce: ?
Wiadomości: 1 371

Hehe /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Wiem, że dyplom nie jest jakiś nadzwyczajny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png Ale właśnie ściągam Gimpa, więc jeśli będę organizowała jakiś konkurs, to powinno być lepiej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Online

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2