Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1

#1 27-09-2014 o 18h00

Miss'na całego
missmodna
...
Miejsce: Tam gdzie odkryjemy siebie
Wiadomości: 267

Ten wątek jest przeznaczony do opowiadania swoich wrażeń z podróży (np. z Kenii).
Można tu wymieniać się informacjami o ubraniach tam dostępnych i innych rzeczach.
Wszystkie wyzwiska zostają zgłaszane do Moderatorek, więc proszę, by nie dochodziło tutaj do konfliktów! 
Miłego opowiadania!


ErinBlack: Słów kilka o podróżach.
1) Tak przedmioty zakupione podczas podróży są dostępne także po jej zakończeniu.
2) Wykonując misje możesz zdobyć MN i różne prezenty.
3) Istnieje kilka specjalnych wycieczek dostępnych tylko przez kilka dni w roku:
   a) Kraina Halloween (październik-listopad)
   b) Kraina Bożonarodzeniowa (grudzień)
   c) Kraina SteamPunk (nie ma ustalonej daty)
4) Wycieczki standardowe, czyli zawsze dostępne to te do Kenii i Chin.
5) Ceny pokoi:
   a) Najtańszy - 660MM (zysk 1200MN)
   b) Średni - 780 MM (zysk 1560 MN)
   c) Najdroższy - 960 MM ( zysk 1920 MN)
6) Dostępnych do wykorzystania jest 8 dni podróży na każdy miesiąc.
7) Rezygnując wcześniej z podróży możesz zaoszczędzić tylko dni podróży, cena wycieczki się nie zmieni.
8) Gra automatycznie zakończy podróż po 2 dniach od jej rozpoczęcia.
9) Podczas podróży niektóre opcje są niedostępne.

Ostatnio zmieniony przez ErinBlack (28-09-2014 o 20h44)


,,Zasady są po to, żeby je łamać..."


Offline

#2 27-09-2014 o 19h42

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nie chcę być niemiła, ale temat związany z podróżami jest już utworzony ---> //www.missfashion.pl/forum/t81,11-podr%C3%B3%C5%BCe.htm, został on jednak zamknięty, gdyż zaczął być (nad)używany przez użytkowników nabijających sobie posty/trole. Nie wydaje mi się by utworzenie wątku o podobnej tematyce miało sens, wszystko jest przecież już zawarte w poprzednim wątku, a nowości są poruszane w temacie ogólnym dotyczącym gry.

Ostatnio zmieniony przez Ikan (27-09-2014 o 19h43)

Offline

#3 27-09-2014 o 20h13

Miss'na całego
missmodna
...
Miejsce: Tam gdzie odkryjemy siebie
Wiadomości: 267

Ikan napisał

Nie chcę być niemiła, ale temat związany z podróżami jest już utworzony ---> //www.missfashion.pl/forum/t81,11-podr%C3%B3%C5%BCe.htm, został on jednak zamknięty, gdyż zaczął być (nad)używany przez użytkowników nabijających sobie posty/trole. Nie wydaje mi się by utworzenie wątku o podobnej tematyce miało sens, wszystko jest przecież już zawarte w poprzednim wątku, a nowości są poruszane w temacie ogólnym dotyczącym gry.




No ale tu każdy opowiada o dniach swojej podróży, a modernatorzy pilnują, by nikt tu nie spamował itp. /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif


,,Zasady są po to, żeby je łamać..."


Offline

#4 28-09-2014 o 20h47

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

Ponieważ poprzedni wątek o podróżach nie może zostać otwarty z przyczyn technicznych (link do niego jest w Biurze Podróży i dlatego kiedyś cieszył się taką popularnością spamerów, gdybyśmy go otworzyły, to znowu więcej by tam było spamu niż konkretnych informacji), razem z resztą Moderatorek uznałyśmy, że ten wątek może pozostać i służyć jako zastępstwo dla tamtego. Przecież szkoda by było pozbawić graczy możliwości rozmów o podróżach /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Co jakiś czas pojawiają się zmiany i nowości, których nie ma w poprzednim wątku, a wątpię by wielu było chętnych na przeszukiwanie Luźnych Rozmów.


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#5 28-09-2014 o 21h58

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Decyzja moderatorek rzecz święta /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Skoro jednak w  pierwszym poście uwzględniacie informacje o podróżach sezonowych znaczy to, że wątki dotyczące Halloween oraz Miasteczka Bożonarodzeniowego zostaną zamknięte na stałe a rozmowy o nich będą się toczyły w wątku obecnym? A propos zmian i nowości, one z reguły są poruszane w luźnych rozmowach na bieżąco, więc ciężko będzie je przeoczyć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez Ikan (28-09-2014 o 22h01)

Offline

#6 28-09-2014 o 22h09

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

Ikan napisał

Wątki dotyczące Halloween oraz Miasteczka Bożonarodzeniowego zostaną zamknięte na stałe a rozmowy o nich będą się toczyły w wątku obecnym?

Nie, nie, nie... Po prostu uznałam, że warto o tym wspomnieć. Czasem padają pytania o istnienie innych możliwości podróży niż Kenia i Chiny. Gdy zaczną się eventy tamte wątki ponownie zostaną otwarte /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ikan napisał

A propos zmian i nowości, one z reguły są poruszane w luźnych rozmowach na bieżąco, więc ciężko będzie je przeoczyć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Niby tak, ale jeśli kiedykolwiek pojawi się pytanie w sprawie, która z nowością nie ma nic wspólnego, ale jednak nie została zawarta w poprzednim wątku, to taki temat jak ten się przyda /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#7 01-10-2014 o 16h51

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 3

Cześć! Może ja zacznę....
Gdy byłam w Kenii było fajnie, fajne ciuchy, misje i w ogóle... szkoda tylko, że trzeba na te misje przeznaczać kupę forsy....ale za to nagrody świetne!!! /modules/forum/img/smilies/larme.gif

Offline

#8 01-10-2014 o 16h54

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

MISSPATI19 napisał

Cześć! Może ja zacznę....
Gdy byłam w Kenii było fajnie, fajne ciuchy, misje i w ogóle... szkoda tylko, że trzeba na te misje przeznaczać kupę forsy....ale za to nagrody świetne!!! /modules/forum/img/smilies/larme.gif


Szkoda... a mam pytanie czemu jest tak mało wycieczek? Dlaczego nie ma np. do Grecji, Włoch, USA, albo do zaczarowanej krainy??? /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif

Offline

#9 01-10-2014 o 16h57

Miss'na całego
missmodna
...
Miejsce: Tam gdzie odkryjemy siebie
Wiadomości: 267

laluniamiss napisał

MISSPATI19 napisał

Cześć! Może ja zacznę....
Gdy byłam w Kenii było fajnie, fajne ciuchy, misje i w ogóle... szkoda tylko, że trzeba na te misje przeznaczać kupę forsy....ale za to nagrody świetne!!! /modules/forum/img/smilies/larme.gif


Szkoda... a mam pytanie czemu jest tak mało wycieczek? Dlaczego nie ma np. do Grecji, Włoch, USA, albo do zaczarowanej krainy??? /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif


Nie wiem... może osoby, które to tworzą nie mają czasu? Zgadzam się z Tobą, Laluniamiss. Rzeczywiście powinno być ich więcej... Ja byłam w Chinach... Też tam fajnie... /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif


,,Zasady są po to, żeby je łamać..."


Offline

#10 01-10-2014 o 17h07

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

missmodna napisał

laluniamiss napisał

MISSPATI19 napisał

Cześć! Może ja zacznę....
Gdy byłam w Kenii było fajnie, fajne ciuchy, misje i w ogóle... szkoda tylko, że trzeba na te misje przeznaczać kupę forsy....ale za to nagrody świetne!!! /modules/forum/img/smilies/larme.gif


Szkoda... a mam pytanie czemu jest tak mało wycieczek? Dlaczego nie ma np. do Grecji, Włoch, USA, albo do zaczarowanej krainy??? /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif


Nie wiem... może osoby, które to tworzą nie mają czasu? Zgadzam się z Tobą, Laluniamiss. Rzeczywiście powinno być ich więcej... Ja byłam w Chinach... Też tam fajnie... /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif


To też się z Tobą zgadzam... ale cóż poradzić-SIŁA WYŻSZA!!!!!!! /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif

Offline

#11 01-10-2014 o 17h14

Miss'na całego
missmodna
...
Miejsce: Tam gdzie odkryjemy siebie
Wiadomości: 267

Hehe tak ,,SIŁA WYŻSZA" Hahahah /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif


,,Zasady są po to, żeby je łamać..."


Offline

#12 01-10-2014 o 17h25

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 3

Więc tak:
WIEM ŻE JEST TYLE WYCIECZEK:
-Kenia
-Chiny
-Kraina Haloween
-Świąteczna Kraina
Jest więcej??

Offline

#13 01-10-2014 o 17h27

Miss'na całego
missmodna
...
Miejsce: Tam gdzie odkryjemy siebie
Wiadomości: 267

Ja też nie wiem. Kto wie???? /modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif


,,Zasady są po to, żeby je łamać..."


Offline

#14 01-10-2014 o 17h28

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Kto by tu wiedział??? Czekamy na odpowiedź. /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif

Offline

#15 01-10-2014 o 17h32

Miss'na całego
missmodna
...
Miejsce: Tam gdzie odkryjemy siebie
Wiadomości: 267

Hehe.. pytania to do FAQ!!!! Ale to dział o podróżach... Takie pytania możecie również kierować do moderatorów np. ErinBlack


,,Zasady są po to, żeby je łamać..."


Offline

#16 01-10-2014 o 17h33

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

Jakiś czas temu, do pierwszego posta wrzuciłam podstawowe info odnośnie wycieczek wystarczy przeczytać.
Poza tym proszę byście trzymały się tematu rozmowy (missmodna i jej "Hehe tak ,,SIŁA WYŻSZA" Hahahah" nie ma nic wspólnego z tematem wycieczek, to spam.).
Poza tym nie ma potrzeby pytać o to samo dwa razy pod rząd, jak zapyta jedna, to odpowiedź też się pojawi.


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#17 01-10-2014 o 18h42

Miss'nieobczajona
olivia2001
...
Wiadomości: 46

Chyba jest właśnie Kenia,Chiny,Bożonarodzeniowa kraina i Halloweenowa.

Offline

#18 01-10-2014 o 18h45

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

missmodna napisał

Ten wątek jest przeznaczony do opowiadania swoich wrażeń z podróży (np. z Kenii).
Można tu wymieniać się informacjami o ubraniach tam dostępnych i innych rzeczach.
Wszystkie wyzwiska zostają zgłaszane do Moderatorek, więc proszę, by nie dochodziło tutaj do konfliktów! 
Miłego opowiadania!


ErinBlack: Słów kilka o podróżach.
3) Istnieje kilka specjalnych wycieczek dostępnych tylko przez kilka dni w roku:
   a) Kraina Halloween
   b) Kraina Bożonarodzeniowa
4) Wycieczki standardowe, czyli zawsze dostępne to te do Kenii i Chin.

Olivio chyba jest zbędne, wystarczy zrobić to, co sugerowałam post wyżej i przeczytać wiadomość otwierającą ten temat  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif
Jak widać w cytowanym fragmencie wymieniłam tam wszystkie wycieczki jakie do tej pory pojawiły się w grze.


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#19 02-10-2014 o 12h56

Miss'na całego
missmodna
...
Miejsce: Tam gdzie odkryjemy siebie
Wiadomości: 267

Według mnie najlepsza jest wycieczka do Chin. Jak wy uważacie???


,,Zasady są po to, żeby je łamać..."


Offline

#20 03-10-2014 o 15h51

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 3

A mam pytanie jak się jeździ w ogóle na wycieczki? /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif

Offline

#21 03-10-2014 o 15h54

Miss'na całego
missmodna
...
Miejsce: Tam gdzie odkryjemy siebie
Wiadomości: 267

Miasto<Biuro Podróży
Wybierasz sobie tam pokój itd.]
ErinBlack zapisała na pierwszym poście w podpukcie 5 wszystko.
Pytania do FAQ!


,,Zasady są po to, żeby je łamać..."


Offline

#22 11-10-2014 o 18h35

Miss'wow
Trirura
...
Wiadomości: 632

Kiedy można się spodziewać Krainy Halloween?


Link do zewnętrznego obrazka
,,Te wszystkie składniki każde dziecko może kupić za kieszonkowe w sklepie na rogu. Niezły motyw, nie? Tania rzecz, taki człowiek."

Offline

#23 11-10-2014 o 18h37

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

Myślę, że tak ok 20 października. 2 lata temu na francuskiej wersji event zaczął się 21, a w zeszłym roku u nas 24.


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#24 11-10-2014 o 18h38

Miss'wow
Trirura
...
Wiadomości: 632

Dziękuję. Gwiazdy halloweenowe na Promenadzie też tak się mniej więcej pojawiają?


Link do zewnętrznego obrazka
,,Te wszystkie składniki każde dziecko może kupić za kieszonkowe w sklepie na rogu. Niezły motyw, nie? Tania rzecz, taki człowiek."

Offline

#25 11-10-2014 o 18h39

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

Ostatnio pojawiły się równocześnie z krainą, więc myślę że i tym razem będzie podobnie.


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

Strony : 1