Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2

#1 29-05-2013 o 22h12

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dzień Matki, Dzień Dziecka, Boże Narodzenie czy Wielkanoc, tu możecie rozmawiać o wszystkich zbliżających się świętach /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#2 03-06-2013 o 06h59

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dzień Ojca-kupujecie prezenty dla tatusiów ?

Offline

#3 03-06-2013 o 18h27

Miss'całkiem całkiem
Kitty23
...
Miejsce: Gdzieś na podlasiu :)
Wiadomości: 140

Ja myślę kupić jego ulubioną grę komputerową. Tylko jak się ona nazywała... Coś z trójką na końcu, muszę sprawdzić.

Offline

#4 19-07-2013 o 09h58

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ech nie napisałaś nic o żadnym święcie. Niedługo zaczyna się rok szkolny, nie wiem czy to można nazwać jakimś świętem. Ale najbliższe moje tam święto oprócz imienin w tym tygodniu 2x, to święto niepodległości w listopadzie. Kocham piosenki Legiony i O mój rozmarynie.

Offline

#5 19-07-2013 o 17h38

Miss'Sensei
Joanna
...
Miejsce: People will say, black or white but the world is so GRAY!
Wiadomości: 1 071

Haha moi bracia maja dość gdy zaczynam specjalnie fauszować przy O mój rozmarynie (choć chodze do chóru) /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
A moim ulubionym świętem jest Wszystkich Świętych i Boże Narodzenie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#6 19-07-2013 o 18h35

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

DAKarina napisał

Ech nie napisałaś nic o żadnym święcie. Niedługo zaczyna się rok szkolny, nie wiem czy to można nazwać jakimś świętem. Ale najbliższe moje tam święto oprócz imienin w tym tygodniu 2x, to święto niepodległości w listopadzie. Kocham piosenki Legiony i O mój rozmarynie.

Niedługo? O.o Nie strasz, jeszcze ponad połowa wakacji... :C

Nie lubię świąt w ogóle. Trzeba siedzieć z rodziną i udawać, że obchodzi cię to, o czym mówią.
Albo są te paskudne szkolne apele. Wszystkie oczywiście porażająco smutne i podniosłe, bo jakżeby inaczej. Zastanawia mnie tylko, dlaczego np. Dzień Niepodległości jest obchodzony w taki przereklamowany sposób. Zamiast się cieszyć (Niepodległość przecie) to wszyscy są tacy tragicznie poważni.

Offline

#7 19-07-2013 o 19h00

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

A ja tam święta lubię. Te swoje, które ja obchodzę. Te wmuszane strasznie mnie też irytują... Zjeżdża się, właśnie, cała rodzina, musisz się idiotycznie ubierać, być przesadnie miłym, cały czas uśmiech nr 5 (a jakie zmarszczki są potem...) rozmawiać na nudne, bezsensowne tematy... Horror. Już apele w szkole, o ile są porządnie robione, są fajniejsze. Niektóre naprawdę są fajne, jeśli szkoła umie.
Zaś 11 listopada jest obchodzone tak a nie inaczej, bo my jesteśmy takim a nie innym narodem i lubimy ponarzekać. Nie wspominając, że przy listopadowej pogodzie rzadko kiedy jest komuś do śmiechu.

Offline

#8 20-07-2013 o 00h26

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dla mnie święta to czysta przyjemność, a szczególnie Boże Narodzenie.
Nie liczą się tu prezenty pod choinkę, ale ten klimat i kochająca rodzina.♥
To jest dla mnie najważniejsze.

Offline

#9 20-07-2013 o 12h10

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jeśli nadal odczuwasz coś takiego jak "klimat Bożego Narodzenia" - pozostaje ci tylko bardzo pogratulować.

Offline

#10 23-07-2013 o 08h12

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Byakyath napisał

DAKarina napisał

Ech nie napisałaś nic o żadnym święcie. Niedługo zaczyna się rok szkolny, nie wiem czy to można nazwać jakimś świętem. Ale najbliższe moje tam święto oprócz imienin w tym tygodniu 2x, to święto niepodległości w listopadzie. Kocham piosenki Legiony i O mój rozmarynie.

Niedługo? O.o Nie strasz, jeszcze ponad połowa wakacji... :C

Nie lubię świąt w ogóle. Trzeba siedzieć z rodziną i udawać, że obchodzi cię to, o czym mówią.
Albo są te paskudne szkolne apele. Wszystkie oczywiście porażająco smutne i podniosłe, bo jakżeby inaczej. Zastanawia mnie tylko, dlaczego np. Dzień Niepodległości jest obchodzony w taki przereklamowany sposób. Zamiast się cieszyć (Niepodległość przecie) to wszyscy są tacy tragicznie poważni.

No może i jeszcze połowa wakacji, ale wiesz... To jest najbliższe święto. Co do tych szkolnych apeli to racja. My raz mieliśmy jasełka i panie postanowiły to nagrać na konkurs. Paskudnym trafem wygraliśmy pierwsze miejsce, a nagrodą był występ w teatrze przy czym jeden chłopak co stał obok mnie zemdlał. Na dzień Niepodległości (o którym jest tu mowa, niech nie zmylą was jasełka) śpiewaliśmy te piosenki właśnie i tam jeszcze takie inne... I panie znowu to nagrać nagrały i wysłały. Wszystkie mamy się za głowy łapały, że znowu dzieci na jakieś konkursy nagrywały. Całe szczęście nic nie wygraliśmy... Uff... I tak po tym prawie, że miesiącu głośnego śpiewania (mikrofonu nie było, a ja byłam na środku, bo pani mówi, że mam ładny głos i kazała mi najgłośniej śpiewać...) przez tydzień nie chodziłam do szkoły, bo miałam gardło zdarte... Jak ja nie cierpię apeli na 11 listopada... ^^

Offline

#11 15-10-2013 o 17h04

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Święta.
Magiczny czas.Szykuję się.

Offline

#12 15-10-2013 o 17h55

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Moje ulubione święto to... Wszystkich Świętych. Właśnie wtedy zjeżdża się cała rodzina, po mszy na cmentarzu idziemy do ciotki i wszystko jest takie... prawdziwe. Nieudawane.
Boże Narodzenie kochałam, dopóki żył dziadek.

Offline

#13 15-10-2013 o 18h07

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

prawdziwe święta są wtedy, gdy reprezentacja Polski wygrywa mecz xD
magia Bożego Narodzenia przestała dla mnie istnieć od czasu, gdy Coca-Cola zmieniła swoją reklamę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#14 15-10-2013 o 20h14

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nie lubię Bożego Narodzenia, bo przeżywam wtedy dramaty na którą wigilię iść (rodzice są rozwiedzeni). Wolę świętować urodziny, niekoniecznie swoje.

Offline

#15 15-10-2013 o 20h28

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 4

Halo

Offline

#16 30-10-2013 o 17h49

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Imoth <3 Tsunshun (nie wiem czy dobrze napisałam) mam w tym roku problem podobnej natury, nie wynika on jednak z rozstania się rodziców tylko pomnożenia ich ilości... To moje pierwsze święta poza domem, nie mieszkam już z rodzicami. Obawiam się, że połowę Wigilii spędzę u nich, a drugą połowę u rodziców Łukasza. Kicha /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png Poza tym nie wiem skąd wezmę kasę na prezenty, jakoś strasznie wiele zmartwień z tymi świętami w tym roku /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png Ale tak poza tym... to bardzo lubię Boże Narodzenie, choć religijna nie jestem, ale bardziej chodzi o tradycję, rodzinę, barszcz z uszkami (tak! tak!) itd. Ogólnie święta mają jeszcze jedną zaletę - wolne dni.


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#17 02-11-2013 o 14h57

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

A ja tam kocham Halloween choć go nie obchodzę. Kocham te stroje, wampirki i sama jeszcze do teraz rysuję rysunki z napisem Happy Halloween.

Offline

#18 18-11-2013 o 17h36

Miss'nieobczajona
KupMiCiastko
...
Miejsce: Baśniobór ♥
Wiadomości: 47

Ja ze wszystkich świąt najbardziej lubię Święta Bożego Narodzenia, ponieważ są bardzo rodzinne, ciepłe i ...hmmm....magiczne?  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Wszechobecna radość, kolorowe światełka, życzenia i zapach choinki to jest to co kocham /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Poza tym, wtedy odwiedzia mnie babcia i dziadek a nieczęsto to robią...
Mam też chyba wesołą wiadomość dla wszystkich uwielbiających te święta, a dokładniej... że zostało do nich jeszcze tylko 35 dni /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Kto już odlicza razem ze mną?

Ostatnio zmieniony przez KupMiCiastko (18-11-2013 o 17h37)


"Milczenie nabiera nowej jakości, gdy jedynym dźwiękiem, jest odgłos końskich kopyt..." B. Leclair

Offline

#19 18-11-2013 o 17h55

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja odliczam!
Nie wiem dlaczego, ale większość ludzi mówi, że magię świąt odczuwało się gdy było się dzieckiem, a teraz przestało się to czuć.
W każdym razie ja wciąż pomimo swojego wieku wieżę i czuję magię świąt

Offline

#20 19-11-2013 o 19h48

Miss'nieobczajona
KupMiCiastko
...
Miejsce: Baśniobór ♥
Wiadomości: 47

Heheh, od dzisiaj to już 34 dni ^^
Chyba nie wytrzymam ... ale przynajmniej nie jestem sama, moja przyjaciółka też już odlicza i nie może się doczekać  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


"Milczenie nabiera nowej jakości, gdy jedynym dźwiękiem, jest odgłos końskich kopyt..." B. Leclair

Offline

#21 19-11-2013 o 19h59

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Ja nie poczuję, że to już czas póki nie będzie świątecznej reklamy cocacoli ! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#22 19-11-2013 o 20h40

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Fakt Mikołaj z cocacolą to jest coś /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Nie bój się już produkują też reklamę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#23 20-11-2013 o 20h48

Miss'nieobczajona
KupMiCiastko
...
Miejsce: Baśniobór ♥
Wiadomości: 47

Hahah, muszę już powoli zacząć myśleć o prezentach dla najbliższych /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
w końcu, ten czas tak szybko leci, że ani się obejrzymy a tu już będzie Gwiazdka!
Ciekawa jestem też co sama dostanę...
Oczywiście nie chcę żeby ktoś pomyślał, że święta kojarzą mi się tylko z prezentami, ale zawsze miło jest coś komuś podarować, lub samemu coś dostać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png.


"Milczenie nabiera nowej jakości, gdy jedynym dźwiękiem, jest odgłos końskich kopyt..." B. Leclair

Offline

#24 21-11-2013 o 16h51

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Spokojnie ja robię mydło, albumy metodą scrap bookingu i szyję torebeczki.
Uszyłam już dwie i muszę się wziąć za mydło, ale mi się tyłka przed kompa do sklepu o jakieś pięć metrów położonego nie chce iść.

Offline

#25 21-11-2013 o 17h35

Miss'całkiem całkiem
Monika79
Mam 27 lat.
Miejsce: Chojnice
Wiadomości: 112

Święta Bożego Narodzenia.24 25 26 .12 to magiczny czas.


Paulina

Offline

Strony : 1 2