Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1

#1 20-03-2014 o 19h56

Miss'OK
nisiam
Kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą.
Wiadomości: 1 452

Nie spotkałam się z takim tematem, a w końcu troszkę klasy nigdy nie zaszkodzi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Głównie na celu mam dzielenie się wrażeniami na temat nowych książek, filmów. Czasami bywa, że chcemy się wybrać do kina, ale nie wiemy, czy film jest godny obejrzenia. I wtedy możemy sobie przyjść z pomocą i wymienić się poglądami. Wiadomo, że każdy ma swój gust, zdanie, ale w końcu tylko krowa nie zmienia zdania /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

No więc ja chciałam zapytać czy ktoś oglądał Obietnicę? Chciałabym się wybrać do kina, ale nie wiem czy tylko nie zmarnuję czasu, bo mam mieszane odczucia? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


                                                                                     „Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego."

Szybko zrezygnowałeś jak na kogoś, kto mówił, że jestem kobietą jego życia
— Guillaume Musso, "Kim byłbym bez Ciebie?"




Offline

#2 20-03-2014 o 21h02

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Świetny temat, nisiam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png "Obietnicy" niestety nie oglądałam, acz moja koleżanka była i mówi, że film świetny. A koleżanka ma raczej dobry gust. Za to ja się wybieram jutro na "Akademię wampirów", więc jak ktoś chce, mogę po powrocie napisać parę słów.

Mnie za to interesuje nowa ksiązka Katarzyny Bereniki Miszczuk, tytułu niestety nie pomnę. Byłam mocno rozczarowana "Wilkiem" i "Wilczycą", ale mam wrażenie, że w autorce jest spory potencjał. Ktoś czytał?

Offline

#3 24-03-2014 o 22h16

Miss'towarzyska
Peppers
...
Miejsce: Paprysiowe królestwo♥
Wiadomości: 2 260

A ja w środę wybieram się do kona na "Kamienie na szaniec" nie mogę się doczekać!
ktoś oglądał? jakie macie opinie na temat filmu?
Jak na razie czytałam tylko książkę i nie ukrywam, że to jedna z moich ulubionych. Uwielbiam!! tym co nie czytali jak najbardziej polecam ^^

Offline

#4 26-03-2014 o 17h05

Miss'ujdzie
missola1
...
Miejsce: Stolica coś ci to mówi ? jak nie to uważaj na lekcjach
Wiadomości: 209

Ide w piątek na urodziny (nie moje) na film Kapitan Ameryka.
Zasne z nudów?  Czy nie?


      https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSZ_9AWUX5s-xUlkIzAjW8pInF3WKvI0bmhpxdXKfuE-Qo5SlaKBw

Offline

#5 26-03-2014 o 17h13

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Missola1 - jeśli orientujesz się w uniwersum Marvela, widziałaś pierwszą część Kapitana Ameryki i Avengers, najlepiej wraz z Thorem, Thorem II i wszystkimi częściami Iron Mana, to nie będziesz się nudzić. Jeśli nie masz pojęcia o czym mówię, to nie zrozumiesz aboslutnie niczego z filmu XD

Offline

#6 26-03-2014 o 18h54

Miss'całkiem całkiem
...
Wiadomości: 151

Witam ja zaś chciałam się Was zapytać ,czy wyszedł już film "Akademia Wampirów" , gdyż u mnie w kinie nic o nim nie słychać . Czy to porażka tak jak mi się wydaje po obejrzeniu trailerów?

Peppers daj znać jak tam po filmie . Sama jestem ciekawa jak wyszedł /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez kazikowazmc (26-03-2014 o 18h55)

Offline

#7 26-03-2014 o 19h04

Miss'towarzyska
Peppers
...
Miejsce: Paprysiowe królestwo♥
Wiadomości: 2 260

kazikowazmc napisał

Witam ja zaś chciałam się Was zapytać ,czy wyszedł już film "Akademia Wampirów" , gdyż u mnie w kinie nic o nim nie słychać . Czy to porażka tak jak mi się wydaje po obejrzeniu trailerów?

Peppers daj znać jak tam po filmie . Sama jestem ciekawa jak wyszedł /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Świetny ! naprawdę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png aczkolwiek jeśli ktoś chcę obejrzeć najpierw polecam książkę, bo trochę niektóre fakty się różnią /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png, mimo to jestem zadowolona. Minusem jest bardzo mało Alka w filmie ;/ w książce jest niemal głównym bohaterem a w filmie Zośka, a Alek jest spychany na ubocze, bardzo mi go brakowało w filmie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png
mimo to polecam, rewelacyjny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png, ahh biedny Rudy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Offline

#8 26-03-2014 o 19h09

Miss'całkiem całkiem
...
Wiadomości: 151

Peppers ohh czytałam książke i w sumie to była jedyna lektura typowo patriotyczna ,która potrafiła mnie zaciekawić i doprowadzić do łez /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#9 26-03-2014 o 22h37

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

kazikowazmc napisał

Witam ja zaś chciałam się Was zapytać ,czy wyszedł już film "Akademia Wampirów" , gdyż u mnie w kinie nic o nim nie słychać . Czy to porażka tak jak mi się wydaje po obejrzeniu trailerów?

Byłam, widziałam i... cóż, ja byłam bardzo zadowolona, moja przyjaciółka mniej. Zależy, czy czytałaś cała serię. Pierwsza część dobrze oddaje klimat pierwszej książki, kiedy Rose była jeszcze zbuntowaną małolatą, a Lissa zahukanym dziewczątkiem.
Na plus na pewno Christian (scena z ogniem genialna), odzywki Rose (trailery w najmniejszym stopniu nie oddają tego, jak genialnie została zagrana), sen Lissy (zobaczysz, to się przekonasz /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png), świetnie oddana więź między dziewczynami, postaci Tatiany i Natalie, sceny walki (działo się!).
Na minus: mało Dymitra, Lissa za szybko dorasta (ma świetną scenę w końcówce, ale scenę, która zdecydowanie bardziej pasowałaby do Lissy z późniejszych części), fabuła trochę poszatkowana (jak twierdzi przyjaciółka, która utknęła na trzecim tomie, parę rzeczy było niejasnych).
Ale ja ogólnie polecam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png I czekam na ekranizację "W szponach mrozu", bo Adrian i Tasha.

Offline

#10 27-03-2014 o 17h27

Miss'towarzyska
Peppers
...
Miejsce: Paprysiowe królestwo♥
Wiadomości: 2 260

kazikowazmc napisał

Peppers ohh czytałam książke i w sumie to była jedyna lektura typowo patriotyczna ,która potrafiła mnie zaciekawić i doprowadzić do łez /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Tak, książka jest zdecydowanie wspaniała!

Offline

#11 27-03-2014 o 18h10

Miss'całkiem całkiem
...
Wiadomości: 151

lillchen napisał

kazikowazmc napisał

Witam ja zaś chciałam się Was zapytać ,czy wyszedł już film "Akademia Wampirów" , gdyż u mnie w kinie nic o nim nie słychać . Czy to porażka tak jak mi się wydaje po obejrzeniu trailerów?

Byłam, widziałam i... cóż, ja byłam bardzo zadowolona, moja przyjaciółka mniej. Zależy, czy czytałaś cała serię. Pierwsza część dobrze oddaje klimat pierwszej książki, kiedy Rose była jeszcze zbuntowaną małolatą, a Lissa zahukanym dziewczątkiem.
Na plus na pewno Christian (scena z ogniem genialna), odzywki Rose (trailery w najmniejszym stopniu nie oddają tego, jak genialnie została zagrana), sen Lissy (zobaczysz, to się przekonasz /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png), świetnie oddana więź między dziewczynami, postaci Tatiany i Natalie, sceny walki (działo się!).
Na minus: mało Dymitra, Lissa za szybko dorasta (ma świetną scenę w końcówce, ale scenę, która zdecydowanie bardziej pasowałaby do Lissy z późniejszych części), fabuła trochę poszatkowana (jak twierdzi przyjaciółka, która utknęła na trzecim tomie, parę rzeczy było niejasnych).
Ale ja ogólnie polecam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png I czekam na ekranizację "W szponach mrozu", bo Adrian i Tasha.

Ehhh właśnie czytałam wszystkie książki i to pare razy . Patrząc na trailer przeraził mnie dobór aktorów.Lissa wygląda groźniej niż Rose (powinno byc całkiem inaczej) i postać Dymitra wydaje się on być staruchem XD .Poczekam troche i może obejrzę na necie . ;]

Offline

#12 27-03-2014 o 18h13

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Też tak myslałam, ale okazało się, że Lissa wygląda nie groźnie, a dojrzale (jak przystało na osobę, która właściwie musiała dość szybko dorosnąć), nie wygląda na dziecko, ale na "tę ostrożną". A Rose jest "tą szaloną", ma tyle temperamentu, że ekran w kinie aż rozsadza.
A Dimka... no, Dimka jest dojrzały. Ale nie staruch /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#13 27-03-2014 o 23h15

Miss'OK
Shillo
Your eyes are empty like your bed...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 1 419

lillchen napisał

Mnie za to interesuje nowa ksiązka Katarzyny Bereniki Miszczuk, tytułu niestety nie pomnę. Byłam mocno rozczarowana "Wilkiem" i "Wilczycą", ale mam wrażenie, że w autorce jest spory potencjał. Ktoś czytał?

Mówisz o Drugiej szansie? Mam zakupioną i czeka na mnie na półce, razem ze stosem innych tytułów, ale niestety matura nie wybacza i zupełnie nie mam jak się zabrać za czytanie, także to raczej Ty zdasz mi racenzję, nie ja Tobie. Choć książka już kupiona, klamka zapadła i co by nie było to przeczytam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#14 28-03-2014 o 07h31

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Shillo napisał

lillchen napisał

Mnie za to interesuje nowa ksiązka Katarzyny Bereniki Miszczuk, tytułu niestety nie pomnę. Byłam mocno rozczarowana "Wilkiem" i "Wilczycą", ale mam wrażenie, że w autorce jest spory potencjał. Ktoś czytał?

Mówisz o Drugiej szansie? Mam zakupioną i czeka na mnie na półce, razem ze stosem innych tytułów, ale niestety matura nie wybacza i zupełnie nie mam jak się zabrać za czytanie, także to raczej Ty zdasz mi racenzję, nie ja Tobie. Choć książka już kupiona, klamka zapadła i co by nie było to przeczytam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

o, to, to /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png No nie wiem... patrzę z powątpiewaniem na dwudziestoczęściowy stos literatury podprowadzonej z bibliotek i na listę konferencji, i jakoś nie wierzę że przed przeprowadzką wcisnę coś nowego. A czytałaś "Wilka" i "Wilczycę"?

Offline

#15 28-03-2014 o 14h04

Miss'OK
Shillo
Your eyes are empty like your bed...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 1 419

lillchen: Nie, z jej dzieł czytałam jedynie "Ja, diablica" i dalsze części (swoją drogą zaraz zabieram się po raz drugi za "Ja, anielica") i kupiły mnie do tego stopnia, że skusiłam się na coś innego jej autorstwa ;>

Wgl lillchen, nie miałam jeszcze okazji zdać Ci relacji z moich wrażeń po "Moja żona wiedźma" ;>

Offline

#16 01-04-2014 o 19h17

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Może to średnio nowe, ale wreszcie się złamałam i uległam kumpelom namawiającym do obejrzenia "Krainy lodu". Kopytami się zapierałam, nie, nie chcę, nie będę słuchać "Let it go", nie będę oglądać czegoś, czym się zachwycają wszyscy moi znajomi, bo się rozczaruję...
Jak ja się cieszę, że mnie w końcu namówili. Dawno nie oglądałam tak rewelacyjnej animacji. Wszystko mi się podobało - od strony wizualnej, przez efekty, piosenki i fabułę aż po morał. Bajka idealnie w moim stylu o tym, jak trudno czasem być sobą (Elsa) i jak upór działa cuda (Anna). Kolejna bajka na listę tych, które moje dzieci obowiązkowo obejrzą /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#17 09-04-2014 o 22h27

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Ja "Frozen" lubiłam, ale nie pokochałam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png Szkoda, że Disney wcześniej nie zastosował niektórych rozwiązań, które wbił w "Krainę Lodu". Niemniej 7/10 <3

Ja nie mogę się doczekać premiery najnowszej książki Jacka Dukaja pt. "Rekursja". Jak to autor na swoim portalu napisał: "Chciałem ją napisać jako krótką i prostą powieść do wydania jeszcze w 2013, ale - wyszło jak zwykle. W tej chwili wygląda mi na ok. 900 stron."

/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#18 10-04-2014 o 15h25

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Dukaj ma podobne problemy jak ja <3

Czekam na nową Marininą wydaną po polsku, ale się chyba nie doczekam...

Offline

Strony : 1