Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 ... 5

#1 29-05-2013 o 16h23

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jakie najbardziej lubicie zespoły,a może jakie piosenki, filmiki. Podzielcie się! Ja osobiście kocham zespół Imagine Dragons, wszystkie ich piosenki
i oczywiście wszystkie ich klipy. Może jest ktoś z forum kto tak samo jak ja szaleje za tym zespołem, albo chce "zarazić" innych grupą, którą On uwielbia. Piszcie.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Zmieniłam tytuł wątku/Kouki

Offline

#2 29-05-2013 o 16h24

Miss'ok
Kree
...
Miejsce: L.A./ USA
Wiadomości: 52

Ja lubię Wszystkie filmy z Johnnym Deppem
A i Pod3muje wątek  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif


Link do zewnętrznego obrazka
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSVOct_hiuqzNJ9wJknn9O8ts8pF75vHyp04TmPfEAollY1zARP

Offline

#3 29-05-2013 o 16h24

Miss'Sensei
Chika
...
Miejsce: Syjon
Wiadomości: 866

Hm... Z zespołów, to wprost uwielbiam Natural Dread Killaz Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Chika (29-05-2013 o 16h25)

Offline

#4 29-05-2013 o 16h28

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Chika napisał

Hm... Z zespołów, to wprost uwielbiam Natural Dread Killaz http://emoticoner.com/files/emoticons/onion-head/wew-onion-head-emoticon.gif?1292862524

Reggae super!!!!!!!!!! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png

Offline

#5 29-05-2013 o 16h32

Miss'Sensei
Chika
...
Miejsce: Syjon
Wiadomości: 866

Bez reggae, ani rusz /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#6 29-05-2013 o 16h56

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jaki najbardziej lubicie styl muzyczny bo ja najbardziej alternatywny rock /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#7 29-05-2013 o 17h00

Miss'Sensei
Chika
...
Miejsce: Syjon
Wiadomości: 866

Arwenaa - do ulubionego stylu muzycznego przeznaczony jest inny wątek...

Offline

#8 29-05-2013 o 17h23

Miss'nieobczajona
VeryEvil
...
Wiadomości: 36

Najbardziej to lubię AC/DC, Iron Maiden, Accept, Guns N' Roses, Bon Jovi, Aerosmith, Alter Bridge, Black Label Society, Accept, The Bill, Sex pistols i Distrubed  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Przesłuchałam właśnie kilka piosenek Imagine Dragons i nawet fajnie grają /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez VeryEvil (29-05-2013 o 17h24)

Offline

#9 29-05-2013 o 17h25

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Zespołu ulubionego nie mam, uwielbiam Skrillexa. ♥

Offline

#10 29-05-2013 o 20h38

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

VeryEvil napisał

Najbardziej to lubię AC/DC, Iron Maiden, Accept, Guns N' Roses, Bon Jovi, Aerosmith, Alter Bridge, Black Label Society, Accept, The Bill, Sex pistols i Distrubed  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Przesłuchałam właśnie kilka piosenek Imagine Dragons i nawet fajnie grają /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

masz podobny gust muzyczny jak mój tata- to komplement /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif

Offline

#11 29-05-2013 o 20h41

Miss'nieobczajona
VeryEvil
...
Wiadomości: 36

Arwenaa napisał

VeryEvil napisał

Najbardziej to lubię AC/DC, Iron Maiden, Accept, Guns N' Roses, Bon Jovi, Aerosmith, Alter Bridge, Black Label Society, Accept, The Bill, Sex pistols i Distrubed  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Przesłuchałam właśnie kilka piosenek Imagine Dragons i nawet fajnie grają /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

masz podobny gust muzyczny jak mój tata- to komplement /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif

Dziękuję  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

Offline

#12 29-05-2013 o 21h04

Miss'nieobczajona
Lulu-chan
...
Wiadomości: 33

Po primo, Dead by April. Ostatnimi czasy mam do tego zespołu ogromną słabość, sama nie wiem, czym jest ona spowodowana, być może to sentyment, być może świetna gra. Moją ulubioną ich piosenką jest Calling, In my Arms oraz Losing You.
Po secundo, Nightwish. Urzekła mnie piosenka While Your Lips Are Still Red i jakoś tak słabość pozostała. Inne ich piosenki, które kocham to The Islander, Nemo... I więcej, ale to najbardziej lubiane.
Lubię również spokojną i delikatną muzykę fortepianową. Żadne konkretne tytuły, ogólnie mówiąc, muzyka fortepianowa.
Teledysków zwykle nie oglądam, więc nie jestem w stanie ich ocenić xD

Offline

#13 29-05-2013 o 21h16

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Lulu-chan napisał

Po primo, Dead by April. Ostatnimi czasy mam do tego zespołu ogromną słabość, sama nie wiem, czym jest ona spowodowana, być może to sentyment, być może świetna gra. Moją ulubioną ich piosenką jest Calling, In my Arms oraz Losing You.
Po secundo, Nightwish. Urzekła mnie piosenka While Your Lips Are Still Red i jakoś tak słabość pozostała. Inne ich piosenki, które kocham to The Islander, Nemo... I więcej, ale to najbardziej lubiane.
Lubię również spokojną i delikatną muzykę fortepianową. Żadne konkretne tytuły, ogólnie mówiąc, muzyka fortepianowa.
Teledysków zwykle nie oglądam, więc nie jestem w stanie ich ocenić xD

Jak byłam mała (miałam około od 4-10 lat) tata mi zawsze puszczał  Nightwish-a dlatego ma sentyment do tego zespołu pamiętam te piosenki i jednego pana z bródką z warkoczyków  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

Offline

#14 29-05-2013 o 21h46

Miss'nieobczajona
Monstereq
...
Miejsce: Tarnów
Wiadomości: 22

Moje ukochane zespoły to:
Black Veil Brides- Metal
Skillet- Rock
Skrillex- Dupstep
...i czasami też Mustard Pimp (Electro). Ogólnie słucham także czasami 1D, ale ciii xd

Offline

#15 29-05-2013 o 23h50

Miss'ok
Nocturne3
Jeśli chcesz, by nikt cię nie poznał to przebierz się za człowieka!
Miejsce: Ankh-Morpork
Wiadomości: 52

Ja ogólnie słucham pojedynczych piosenek, a nie całych zespołów, ale mam kilka ulubionych, np. Skillet, Metallica, Billy Talent, Three Days Grace i Die Arzte. Z tego ostatniego polecam Deine Schuld.

Monstereq napisał

Skillet- Rock

A tak dokładniej to Skillet gra rocka chrześcijańskiego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#16 30-05-2013 o 18h13

Miss'na całego
Hallucinatie
...
Miejsce: Swagland
Wiadomości: 258

Ja nadal, po rozpadzie, kocham zespół My Chemical Romance. Dzięki nim poznałam rock, potem inne gatunki cięższej muzyki. Zawdzięczam im dużo. Pomogli mi w wielu sprawach. Pojawili się wtedy, kiedy tego naprawdę potrzebowałam. Gdyby nie oni nie byłabym tą osobą, którą jestem teraz. <3 Kocham ich i do końca życia będę ich kochać albo chociażby mieć ten sentyment, bo jednak pokazali mi dobrą drogę. Możecie sobie mówić, co chcecie - że są emo, pedałami czy tym podobne, mam to gdzieś. c:

Monstereq napisał

Black Veil Brides- Metal

~ BVB to nie jest metal. Sama słucham i się jednak znam. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Co najwyżej rock, ale lekki (a według wikipedii post-hardcore).

Ostatnio zmieniony przez Hallucinatie (30-05-2013 o 18h17)

Offline

#17 30-05-2013 o 20h01

Miss'nieobczajona
Lynette
...
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 21

Green Day, Dead Kennedys, Sex Pistols, Ramones, Fall Out Boy, Metallica, Slipknot, Korn, Nirvana, SOAD, Linkin Park, Guns N' Roses, Aerosmith, Queen, Slayer, AC/DC, Black Sabbath, The Vaccines, Arctic Monkeys, The Offspring, Bad Religion i dużo, dużo więcej... nie chce mi się wymieniać xD

Offline

#18 30-05-2013 o 23h27

Miss'nieobczajona
VeryEvil
...
Wiadomości: 36

Lynette napisał

Green Day, Dead Kennedys, Sex Pistols, Ramones, Fall Out Boy, Metallica, Slipknot, Korn, Nirvana, SOAD, Linkin Park, Guns N' Roses, Aerosmith, Queen, Slayer, AC/DC, Black Sabbath, The Vaccines, Arctic Monkeys, The Offspring, Bad Religion i dużo, dużo więcej... nie chce mi się wymieniać xD

No to mamy bardzo podobne gusty /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#19 30-05-2013 o 23h40

Miss'nieobczajona
Natalia
...
Wiadomości: 32

Pretty Reckless <3 Po prostu uwielbiam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png A tak po za tym to Three Days Grace, Red, Skillet, Linkin Park, Halestore.


 

Offline

#20 31-05-2013 o 09h14

Miss'na całego
Werciaaa
...
Wiadomości: 432

Guns N Roses, Nirvana, Opeth, Riverside, Farben Lehre, Depeche Mode, Happysad, Skillet, Hollywood Undead /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Werciaaa

Offline

#21 31-05-2013 o 09h17

Miss'ujdzie
Irbisia
...
Miejsce: Eeem... Warsaw?
Wiadomości: 237

Werciu <3 GNR najlepsi! OMG jak ja ich wielbię! :*. Bez rocka ani rusz!


Link do zewnętrznego obrazka

Masz pytanie? Fajnie, bo ja mam odpowiedź!

Offline

#22 31-05-2013 o 12h13

Miss'Sensei
Joanna
...
Miejsce: People will say, black or white but the world is so GRAY!
Wiadomości: 1 071

Kocham Hollywood undead i paru solowych wokalistów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif

Offline

#23 31-05-2013 o 12h53

Miss'wow
Wiolecinka
...
Wiadomości: 745

Moje ulubione zespoły: Evanescene, Linkin Park, 30 Seconds To Mars, Yellowcard, The Rasmus, Celldweller, Saosin i Three Days Grace  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#24 31-05-2013 o 15h25

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Cóż, zapewne dostanę masę hejtów, bo większość nie słucha np. popu, ale cóż, zaryzykuje...
One Direction, Jonas Brothers (PONAD 3 LATA, A MI NADAL FAZA NIE MINĘŁA ;o) , Czasem ROOM 94 i 5 Seconds Of Summer /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Zapomniałabym o The Killers i The Fray, omg!

Ostatnio zmieniony przez saytojbros (31-05-2013 o 15h26)

Offline

#25 31-05-2013 o 15h43

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

One Direction <3

Offline

Strony : 1 2 3 ... 5