Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4

#1 02-01-2014 o 12h17

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

Link do zewnętrznego obrazka
Mała dziewczynka złożyła kiedyś obietnicę.Obietnicę która wywróci jej życie do góry nogami. Zgodziła się ona poślubić Smoczego Króla. Kiedy skończyła 16 lat, Król po nią przybył a ona się zgodziła. Została jego żoną, a Król się zmienił. Kontroluje ją na każdym kroku, a żeby została z nim na zawsze robi z niej miejscowe bóstwo. Całując ją w czoło daje jej magiczne moce, a z jej przyjaciółek robi duszki świątynne. Dziewczyna chce uciec. Czy jej się uda?

Link do zewnętrznego obrazka
Wcielamy się w role dziewczyny jej przyjaciół , jej męża oraz służby. Dziewczyna wraz z przyjaciółkami za wszelką cenę chce uciec od męża.Dziewczyna zakochuje się w chłopaku. Czy uda się jej uciec? To zależy od was.

Link do zewnętrznego obrazka
~Smoczy Król ~ Ikuna
~Dziewczyna~ Abigeil
~Przyjaciółka nr.1~ zajęte
~Przyjaciółka nr.2~ zajeta
~Chłopak~ Sszyszka
~Służąca~ Yoshiko
~Przyjaciel chłopaka~ Nieve

Link do zewnętrznego obrazka
-wygląd M&A
~Smoczy Król wygląda jak nastolatek lecz ma ileś tam setek lat
~Dziewczyna i przyjaciółki mają 17-18 lat
~Chłopak i jego przyjaciel mają 18-19 lat
~Karty postaci dodajemy w ciągu 24h
~Używamy BBCode oraz centera

Ostatnio zmieniony przez Sszyszka (03-01-2014 o 19h08)


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#2 02-01-2014 o 12h50

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka
Imię oraz nazwisko: Chūjitsuna Nōmin
Pseudonim: Odkąd jej mąż przemienił ją w bóstwo ludzie znają ją jako Sensaina. Oznacza to po japońsku ,,delikatna".
Wiek: Osiemnaście świąt Hanami
Tytuł: Królowa, Bóstwo
Charakter: Chūjitsuna jest nieśmiałą dziewczyną, aczkolwiek przyciąga uwagę wielu osób. Zawsze wypełnia obietnice i słucha się rozkazów. Jest to lojalna kobieta, która potrafi sprzeciwić się jeśli jej przyjaciel jest w niebezpieczeństwie. Wierzy w prawdziwą miłość, jeżeli zostanie do niej zmuszona, możliwe, że posunie się do zdrady. Chce być wolna jak ptak, móc robić co jej się żywnie podoba. Nie ma jednak takiej możliwości. Z reguły zachowuje zimną krew, ale czasem ponoszą ją emocje. Cierpi w milczeniu, jeśli sama nie zdecyduje się opowiedzieć nikt nie ma prawa jej pomóc.
Aparycja: Chūjitsuna ma długie, sięgające niemal do pośladków, czarne włosy, zupełnie jak noc. Jej oczy są duże o ciemnozielonym kolorze. Potrafią wypatrzeć wśród trawy igłę lub guzik, jest to naturalny dar. Dziewczyna posiada mały nos i wąskie usta. Nie chce poprawiać swojego wyglądu, jednak służba zawsze wybiera stroje, które eksponują jej sylwetkę, a biust wydaje się większy. W wolnym czasie nosi lekkie kimono, nie maluje się też. Jest dość niska, mierzy zaledwie sto sześćdziesiąt centymetrów. Nie dba o swoją wagę, ma szybką przemianę materii, dzięki czemu jest szczupła.
Umiejętności: Potrafi się bezszelestnie poruszać lub zniknąć w listowiu. Jeżeli może gra na flecie lub szyje lalki.
Moce: Odkąd stała się bóstwem posiada moce. Nie odkryła jeszcze wszystkich, jednak część. Nie ma jeszcze zbyt dużego doświadczenia, więc nie wszystko jej wychodzi. Potrafi sprawić, aby w jej dłoni rozbłysło światło księżycowe, które rozświetli drogę. Gdy przechadza się wśród kwiatów te puszczają pąki. Może roztopić wszelki lód, nawet ten w zmrożonym sercu, jednak wymaga to wiele energii. Jeżeli się zdenerwuje nie panuje nad mocami, zdarza się, że gdzieś trzaśnie piorun.
Historia: W wieku ośmiu lat przyrzekła, że kiedyś poślubi Smoczego Króla. Gdy mówiła te słowa jej matka płakała, nie mogła uwierzyć, że jej dziecko będzie tak głupie. Chūjitsuna jednak nie miała wyboru, dobrze wiedziała o kłopotach finansowych. Mieszkała w małej wiosce i już wtedy chciała jakoś przysłużyć się rodzinie. Osiem lat później po nią przyszli. Jej rodzicielka już pogodziła się z tym, że córka odejdzie, jednak wciąż miała nadzieję, że wróci do swojej starej matki. Dziewczyna też tego chciała, jednak nie odważyła się obiecać. Wiedziała, że nie ucieknie. A może jednak? Król nie był zły, opiekował się nią. Zadbał o jej wykształcenie. Z czasem było coraz gorzej. Zaczął ją kontrolować, gdy gdzieś wychodziła wzbudzało to jego podejrzenia. W końcu Chūjitsuna miała dość. Chciała uciec. Na próżno jak się okazało. Uwięził ją tam jako bóstwo. Nie chciała pozbawiać ludu jej osoby, jednak nie miała wyboru. Musi uciec.

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Abigeil (02-01-2014 o 13h40)

Offline

#3 02-01-2014 o 12h50

Miss'OK
Ikuna
:>
Miejsce: Nibylandia
Wiadomości: 1 502

Smoczy król klep
Link do zewnętrznego obrazka

Godność
Ryūjin Ryūō
Tytuł
Smoczy Król
Wiek
5000 lat
Link do zewnętrznego obrazka
Charakter
Ryujin wydaje się być miłym i przyjaznym osobnikiem, jeśli jednak czegoś zapragnie będzie to miał nie zwracając uwagi na nic w koło. Jest niebywale uparty, bywa złośliwy i samolubny, uwielbia bawić się ludźmi, dlatego sprowadził do pałacu
Chūjitsune. Na początku małżeństwa chciał jedynie dziewczyny z darem, ale po jakimś czasie pokochał ją, przez co stał się chorobliwie zazdrosny i zaborczy.
Wygląd
Ryujin ma długie ciemno brązowe włosy, jego oczy zazwyczaj o barwie czystego nieba zmieniają kolor w zależności od humoru króla. Jest strasznie wysoki i dobrze zbudowany. Uwielbia to że na większość dosłownie patrzy z góry, w końcu mało kto osiąga 198 centymetrów wzrostu.
Link do zewnętrznego obrazka
Moce/ Umiejętności
Smoczy Król jest władcą wszelkich smoków, strach odczuwają przed nim również demony, ponieważ jest niebywale silny. Panuje nad żywiołami, ludzie znają pod różnymi nazwami. Tym którzy zobaczą go w ludzkim świecie przynosi niebywałe szczęście, ale to tylko dla tego że rzadko opuszcza swój świat.Gdy się zdenerwuje potrafi sprowadzić na ludzki świat ciemność(potocznie zwana zaćmieniem).  Doskonale posługuje się kataną, zdążył opanować te umiejętność do perfekcji przez tysiące lat swojego istnienia.
Ciekawostki
- Nie lubi opuszczać swojego świata
- Fascynuje się ludźmi, ale również uwielbia się nimi bawić
- Swojej żonie pozwala przebywać tylko w otoczeniu kobiet
- Boi się ciemności, bowiem gdy ją sprowadzi nie potrafi jej kontrolować
- Posiada dwie formy ludzką i smoczą
- Ma niebywale długie i twarde paznokcie
- Jest leworęczny
Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Ikuna (04-01-2014 o 01h31)

Offline

#4 02-01-2014 o 13h29

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka

"Nie wiem, jak ktoś mógł zakochać się w takim paszczurze..."  ~ Eijiro o Królowej.

|| Godność || Eijiro Fukuzawa
|| Wiek || 18 lat
|| Data Urodzin || 6 czerwca
|| Płeć || Mężczyzna
|| Orientacja || Bi
|| Wzrost || 179 cm
|| Waga || 56 kg
|| Kolor Oczu || Czerwone
|| Kolor Włosów || Białe
|| Grupa Krwi || 0


""

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Nieve (02-01-2014 o 14h35)

Offline

#5 02-01-2014 o 14h16

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

  Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
|Godność|  Patric Brain
|Płeć|  Niepiękna
|Orientacja|  Hetero
|Rola|  Chłopak
|Rasa|  Człowiek
Link do zewnętrznego obrazka
Jest miłym i pozytywnie nastawionym do życia chłopakiem. Jakimś cudem trafia do świata Smoczego Króla, gdzie poznaje Chūjitsuna. ....
|Wiek|  19 lat
|Data urodzenia|  14 września
|Znak zodiaku|  Panna
|Grupa Krwi|  B Rh+
|Znaki szczególne|  kolczyk w lewym uchu
Link do zewnętrznego obrazka




|Lubi/Nie lubi| 
+kawę
+czekoladę
+koty
+tajemnice
-Smoczego Króla (okaże się )
-psów
-braku wolności
|Ciekawostki| 
-Rodzice myśleli, że urodzi się dziewczynka a nie chłopak
-Potrafi piec
-Palił papierosy
-Potrafi szybko się zakochać
-Jako jeden z niewielu ludzi trafia do krainy Smoczego Króla
Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Sszyszka (02-01-2014 o 17h10)


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#6 02-01-2014 o 15h30

Miss'wow
Yoshiko
...
Miejsce: Atlantyda
Wiadomości: 554

Link do zewnętrznego obrazka
Imię
Ryuuba zapisywane hiraganą. Oznacza pielęgniarkę smoka.
Wiek
około 100
Rasa
demon
Zawód
służąca Smoczego Króla
Wzrost
167 centymetrów
Dodatkowe
- Pięknie gra na Biwie i często zabawia tym innych.
- Jest ślepo zakochana w Królu, Sensainę traktuje jak rywalkę.
- Potrafi uleczać dotykiem, ale też odbierać siły.
- Słucha tylko swojego pana, z którym ma kontrakt.
- Może zmieniać się w jaszczurkę i wykorzystuje to do podsłuchiwania.

Ostatnio zmieniony przez Yoshiko (02-01-2014 o 15h31)

Offline

#7 03-01-2014 o 11h36

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mogłabyś zamiast jednej przyjaciółki zrobić służbę.? To bym wzięła /modules/forum/img/smilies/blebl.gif

Offline

#8 03-01-2014 o 13h56

Miss'na całego
Duda
Tak, pamiętam. Tak, wiem. Tak, rozumiem. Tak, mam to gdzieś.
Miejsce: Warszawskie metro
Wiadomości: 321

Mogę prosić o przyjaciółkę?


http://i60.tinypic.com/2ciik36.png

Offline

#9 03-01-2014 o 15h47

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

Parmesan napisał

Mogłabyś zamiast jednej przyjaciółki zrobić służbę.? To bym wzięła /modules/forum/img/smilies/blebl.gif

Są dwie przyjaciółki ale można dorobić jedną służącą dla żony.


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#10 03-01-2014 o 17h23

Miss'na całego
Duda
Tak, pamiętam. Tak, wiem. Tak, rozumiem. Tak, mam to gdzieś.
Miejsce: Warszawskie metro
Wiadomości: 321

//photo.missfashion.pl/pl/1/19/moy/14892.jpg

Imię: Waya (Waja dla niewiedzących).
Nazwisko: Nie pamięta go.
Wiek: 17 lat
Rola: Duszek świątyni, przyjaciółka królowej.
Zwierzę:Delia. Sowa pocztowa, którą przygarnęła gdy ta stała się nie potrzebna królowi.
Charakter:Waya jest bardzo delikatną i wrażliwą osobą, często płacze lub przechodzi drobne załamania nerwowe i nie groźne depresje. Jest bardzo przyjacielska dla zwierząt i roślin. Kocha wszystko co żywe, za wyjątkiem ludzi.Jej jedynymi przyjaciółkami są królowa i drugi duszek. Praktycznie nie odczuwa uczuć(wyjątek stanowi oczywiście smutek) negatywnych, przyrzekła sobie kiedyś, że nigdy nikogo nie znienawidzi jednak złamała obietnicę- nienawidzi króla, za to, że zmienił ją w duszka, jednak nauczyła się nie zdradzać swych uczuć nikomu.
Ciekawostki:-Kocha opiekować się roślinami.
                           -Traktuje rośliny jak ludzi.
                           -Ma tylko trzy przyjaciółki(jedna z nich to sowa)
                           -Kocha zwierzęta.
                           -Traktuje je(zwierzęta)jak ludzi tak jak rośliny.
                           -Jest bardzo zżyta z przyrodą.
                           -Cudownie śpiewa nie robi tego jednak gdyż tym hipnotyzuje.
                           -Kocha słodycze a w szczególności pianki, i bezy.
                           -Lubi tańczyć.
                           -Kocha ozdabiać wszystko kwiatami.
                           -Czasem śpi w szklarni.
Moce:Potrafi hipnotyzować ludzi i zwierzęta śpiewem a także w pewnym stopniu władać kwiatami. Jej moce są jeszcze jednak nie w pełni opanowane i nie do końca odkryte. Przerażają ją więc nie stosuje ich na ludziach. Używa ich głównie do ozdabiania świątyni i ogrodów, lub jeśli dostanie pozwolenie- pałacu króla.
Historia:Waya od najmłodszych lat była wychowywana w pałacu. Jej matka była ogrodniczką i opiekunką zwierząt króla, ojca nie znała. Po śmierci matki Waya przejęła jej obowiązki. Od paru lat król był bardzo dziwny, ciągle coś mamrotał o przyszłej żonie. Waya, chcąc się dowiedzieć o co chodzi podsłuchała kiedyś rozmowę-króla i kogoś jeszcze. Chcąc się dowiedzieć więcej podeszła bliżej, to był największy błąd jej życia. Król ją usłyszał i przemienił w duszka. Powiedział jej kim ma być dla jego przyszłej żony i zagroził, że jeśli komukolwiek powie o tym co usłyszała, zabije ją. Waya dalej opiekowała się ogrodami i zwierzętami, tylko, że pod inną postacią. Aż pewnego dnia poznała Ją, przyszłą żonę króla, odtąd jej życie wywróciło się do góry nogami i nic nie miało wrócić na swoje miejsce. Chyba, że... Ucieknie! Po paru miesiącach wiedziała, że i królowa ma już dość i postanowiła pomóc jej w ucieczce, za wszelką cenę!

Ostatnio zmieniony przez Duda (04-01-2014 o 22h52)


http://i60.tinypic.com/2ciik36.png

Offline

#11 03-01-2014 o 19h06

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

No to klepnę przyjaciółkę. c:


Link do zewnętrznego obrazka

Imię
Asuna

Nazwisko
Takamachi

Wiek
18 lat

Płeć
Kobieta

Orientacja
Biseksualna

Wzrost
175 cm

Wygląd
Posiada długie blond włosy, które zawsze są proste. Jednak można czasami zauważyć, jak poszczególne kosmyki ogłaszają swoją suwerenność i odstają od reszty. Często spina je w kok, aby jej nie przeszkadzały. Posiada bladą cerę oraz błękitne oczy. Przez taki wygląd wyróżnia się z tłumu, w końcu inaczej wygląda stereotypowy mieszkaniec ich kraju.
Ubiera się zazwyczaj w czerwone barwy, ponieważ akcentuje tym swoje blond włosy.

Charakter
Asuna jest osobą, która lubi się wyróżniać. Nie przeszkadza jej to, że jest inna i uznaje ten fakt za swój atut. Wyczulona na punkcie wyglądu, potrafi godzinami ubierać się do wyjścia. Na pewno nie otworzy Ci drzwi w momencie gdy wstała prosto z łóżka. Poczekasz trochę przed drzwiami, nim łaskawie Ci otworzy. Mimo trochę aroganckiego podejścia do innych, jest osobą, która zrobi wszystko dla przyjaciół. Wierność to jej drugie imię. Z trudem poznaje nowych ludzi a tym bardziej się przed nimi otwiera. Jednak jak już się z kimś zaprzyjaźni, staję się przylepą. Przywiązuje się do osób jak pies do swojego pana.

Ciekawostki
- zażarty mól książkowy;
- miała być ponoć chłopcem i w rzeczywistości nazywa się Asuma. Jednak z powodu niespodzianki wystarczyło zmienić jedną literkę by powstało żeńskie imię;
- wywodzi się z rodziny o tradycji wojskowej i chcąc lub nie potrafi trochę walczyć;
- wychowała się miedzy samymi mężczyznami, jako jedyna w swej rodzinie urodziła się kobietą z tym nazwiskiem. Przez to miała nieprzyjemności w rodzinie i była nazywana dzieckiem z nieprawego łoża;

Ostatnio zmieniony przez Asuu (03-01-2014 o 21h05)


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#12 04-01-2014 o 13h57

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

ZACZYNAMY
Akcja rozpoczyna się podczas ucieczki Chūjitsuny z pałacu. Spotka ona Patrica Braina. Dajmy z siebie wszystko. Poprosiłam by Abigeil o napisanie jako pierwsza.


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#13 04-01-2014 o 16h21

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Chūjitsuna Nōmin
Dziewczyna obejrzała się za siebie. Pusto. Wypuściła z płuc powietrze z ulgą i oparła się o drzewo, by odetchnąć. Po chwili znów ruszyła przed siebie, spokojnie, by nie zwracać zbytnio uwagi na swoją osobę. Gdy zobaczyła przed sobą otwarty teren, polanę pełną kwitnących kwiatów, zatrzymała się. Ostrożnie wyciągnęła stopę i położyła ją wśród listowia. Dla zwykłych ludzi byłaby niewidoczna. Ponieważ trawa sięgała jej do talii pochyliła się i ruszyła przed siebie. W połowie drogi stanęła, nawiedziło ją takie uczucie, jakby było coś nie tak. Jakby robiła coś źle. Spróbowała się temu oprzeć. Nie zwracając na nic uwagi pokonała resztę rasy w biegu. Zaczęła widzieć niewielkie zabudowania, była w jakiejś wsi. To miejsce wciąż było dla niej zbyt niebezpieczne. Czuła jak mieszkańcy wioski posyłają jej beznamiętne spojrzenia. Przecież nie ona była winna tego, że wyszła za króla. Czy w tych czasach nie istnieje już coś takiego jak poświęcenie dla rodziny? Usiadła na ziemi i poszukała sakiewki. Było w niej trochę złotych monet, dość dużo, by zakupić konia. Skierowała się do najbliższej stodoły. Zapukała w sosnowe drzwi i delikatnie pchnęła jedno skrzydło.
- Jest tu kto? - Szepnęła, zaglądając do środka.
- Zależy czego potrzebujesz. - Krępy mężczyzna wrzucił siano do żłobu.
Chūjitsuna weszła ostrożnie do środka.
- Szukam konia, najlepiej szybkiego.
- Szybkiego, powiadasz? - Mężczyzna podszedł do pierwszego boksu. - To mój najlepszy okaz, nazywa się Tępa Strzała. Tak, jego poprzedni właściciel zdecydowanie chciał uprzykrzyć mu życie, a ja nie mam w zwyczaju zmieniać koniom imion.
- Ile pan za niego chce? Nie mam za wiele. - Czarnowłosa pokazała hodowcy mieszek ze złotem.
- Tyle powinno wystraczyć. - Wyprowadził siwka i zaprezentował. - Podoba się?
- Jest idealny. - Dziewczyna chwyciła wodze ogiera i skierowała się do wyjścia. - Sakiewkę może sobie pan zatrzymać.
Wzięła do rąk siodło nowo nabytego konia, po czym założyła mu je na grzbiet, jednak nie zaciskała zbytnio popręgu. Zdecydowała, że się przejdzie.
Po piętnastu minutach Chūjitsuna wskoczyła na Tępą Strzałę i puściła się cwałem. Po chwili zwolniła do kenteru. Była już w mieście, ludzie przechadzali się po ulicach jak gdyby nigdy nic. Uznała, że to odpowiedni moment na zejście z ogiera. Uświadomiła sobie jedną rzecz. Gdzie zatrzyma się Strzała? Podeszła do pierwszego, lepszego chłopaka.
- Wybacz, że przeszkadzam, ale nie wiesz gdzie mogę ulokować mojego konia? - Spytała, parząc bystro w brązowe oczy.
W pewnym momencie w głowie pojawiła jej się jedna myśl: zostawiła przyjaciółki.

Ostatnio zmieniony przez Abigeil (04-01-2014 o 16h22)

Offline

#14 04-01-2014 o 17h15

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

Link do zewnętrznego obrazka
- Wybacz, że przeszkadzam, ale nie wiesz gdzie mogę ulokować mojego konia? - Zapytała mnie jakaś dziewczyna. 
- Oj nie wiem. Jednak mogę go i ciebie przenocować u mnie. Mieszkam za miastem. Mam tam dwa boksy, jeden jest zajęty ale jest też jeden wolny.- Przyglądałem się jej. Z jednej strony wyglądała jak człowiek jednak przypominała też bóstwo. Była taka niewinna. - Nie wyglądasz mi na kogoś stąd. Skąd jesteś?- Nie wiedziałem nawet jak jej na imię a pytam o to skąd jest. Czy ja w ogóle myśle.


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#15 04-01-2014 o 17h27

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Chūjitsuna Nōmin
- Z daleka. - Szepnęła, nie chcąc zdradzać swojego pochodzenia. - Nie wiem czy mogę Ci to powiedzieć.
Spuściła wzrok i podrapała Strzałę za uchem.
- Rozważę tę propozycję. - Rzekła z udawanym wyniosłym tonem. - Dobrze. Jestem Chūjitsuna Nōmin. Znając moje imię pewnie już wiesz kim jesteś. A jeśli nie, to tym lepiej dla Ciebie.
Dziewczyna położyła dłoń na łopatce ogiera.
- Jak to daleko?
Chciała zniknąć z tego miejsca jak najszybciej. Oddaliła się znacznie od pałacu, jednak nie czuła się bezpiecznie. Wszędzie byli ludzie, ktoś mógł pracować dla Króla. Może on też? Uznała to za mało prawdopodobne, ale ta myśl nie dawała jej spokoju.

Offline

#16 04-01-2014 o 17h33

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

Link do zewnętrznego obrazka
-Jakieś 10km stąd w lesie. Nikt tamtędy nigdy nie przejeżdża. - W lesie to mało powiedziane, to jest w środku lasu. Łatwo się tam zgubić. Dobrze , że znam drogę na pamięć. - Wezmę swojego konia i jedziemy, dobrze?
Nie byłem pewny czy się zgodzi. Nawet nie wiedziała kim jestem.


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#17 04-01-2014 o 17h38

Miss'wow
Yoshiko
...
Miejsce: Atlantyda
Wiadomości: 554

Link do zewnętrznego obrazka
Cholerna mała żmija... Nie dość, że dostąpiła największego na świecie zaszczytu... Mój pan był dla niej taki dobry... Jak ona mogła... Ta wstrętna...
Stoję w jej pokoju i wyglądam przez okno. Jeszcze parę minut temu widziałam ją na horyzoncie. Przebiegła przez łąkę, do wsi. Pewnie kupiła konia i jest już daleko.
Rzucam filiżanką o ścianę, a ta opada na łóżko Królowej jako okruchy. Mój pan kazał mi się nią opiekować, a ja słucham mojego pana. A ona uciekła. Mój pan nie będzie szczęśliwy.
Wychodzę z pokoju szybkim krokiem i szybko go odnajduję. Padam na kolana i przyciskam czoło do ziemi.
- Panie! Wybacz mi! - jęczę i wywołuję łzy, ale wiem, że nie wezmę go na litość. - Królowa uciekła! Nie mogłam nic zrobić, ale jestem gotowa na każdą karę! - podnoszę wzrok i ośmielam się spojrzeć Królowi w oczy. Niemo wyrażam powagę sytuacji, moją rozpacz i chęć naprawy błędu. Niech powie jedno słowo. Wystarczy, że powie "Idź", a ja wyciągnę spod kimona katanę i już mnie nie będzie. Przyprowadziłabym tą niewdzięczną jędzę nawet za cenę życia i mam nadzieję, że mój pan o tym wie.

Offline

#18 04-01-2014 o 17h47

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Chūjitsuna Nōmin
- Dobrze... Będę tutaj czekać. - Dziewczyna poluźniła popręg siodła.
Tępa Strzała trącił ją nosem. Z łatwością wyobraziła sobie co o niej myśli ogier. W końcu nie zna tego chłopaka, a pozwala żeby prowadził ją gdzieś po lesie. W każdym momencie może wyciągnąć broń i to koniec jej żywotu. Złapała pysk konia obiema rękami.
- Strzało, zaufaj mi. - Spojrzała mu w bystre, czarne oczy. - Wiem co robię, a jeśli masz jakieś pretensje to możesz sobie po drodze odejść.
Strzała zarżał protestując i uniósł lekko przednie nogi.
- Cieszę się, że się ze mną zgadzasz. - Chūjitsuna poczuła jak delikatny pysk szuka przysmaków. - No masz. - Podała mu z uśmiechem jabłko. Od dziecka miała ten talent do kontaktu ze zwierzętami.

Offline

#19 04-01-2014 o 17h55

Miss'OK
Ikuna
:>
Miejsce: Nibylandia
Wiadomości: 1 502

Link do zewnętrznego obrazka

Do mego pokoju jak wiatr wpadła Ryuuba, zaczęła błagać o wybaczenie.Ona znów uciekła, czemu? Przecież dawałem jej wszystko! Dałem jej boską moc, dałem jej kimona, bogactwa, moją miłość, a ona tym wszystkim gardzi! Woli uciec, złamała obietnicę. Spojrzałem na stojącą przede mną dziewczynę, ująłem jej podbródek w dłoń, nachyliłem się i wydałem jej rozkaz.
- Jesteś za to odpowiedzialna, odnajdź i przyprowadź tu królową, powiedz jej że mam jej przyjaciółki. Tylko pamiętaj jeśli coś jej się stanie, jeśli straci choćby jeden włos lub kroplę krwi poniesiesz karę.
Spojrzałem w okno, gdzież mógł chcieć odlecieć mój słowik, przecież tu było jej najlepiej na świecie.Jeśli ktoś ją do tego namówił? Jeśli jest z nią jakiś mężczyzna?Poczułem że ogarnia mnie wściekłość, oczy zwęziły się i przybrały dziki wyraz, nikt nie tknie mojej ukochanej, ona jest tylko moja!
- Ryuuba! Przyprowadź wszystkich którzy będą jej towarzyszyć! Masz na to czas do następnego zachodu słońca, inaczej ja po nią wyruszę, ale wtedy wiesz jakie będą tego konsekwencje.
Spojrzałem na  nią, wierna, posłuszna, taka powinna być Chūjitsuna. Dałem jej wszystko, a ona śmie uciekać. Pewnie ktoś ją zwiódł i namówił by mnie zostawiła, czy ona już nie pamięta o obietnicy, ludzie są tacy głupi.

Offline

#20 04-01-2014 o 17h55

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

Link do zewnętrznego obrazka
Pobiegłem szybko moją klacz. Wsiadłem na nią i ruszyłem z powrotem do dziewczyny.
-Reiko mamy dzisiaj gościa. -powiedziałem do klaczy i poklepałem ją po szyi.
Po chwili byliśmy z powrotem koło dziewczyny.
- Wsiadaj na konia i jedź za mną. Jak wyjedziemy z centrum zaczniemy galopem a później cwałem. Dobrze? Pamiętaj, jedź cały czas za mną. W lesie będziemy mogli zejść z koni. Nikt poza nami do niego nie wejdzie. Ruszajmy już. -zeskoczyłem z konia i pomogłem dziewczynie wejść. -Gotowa?


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#21 04-01-2014 o 18h06

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Chūjitsuna Nōmin
Uśmiechnęła się.
- Nie musisz mi pomagać. Dobrze, jedźmy.
Ścisnęła boki ogiera kolanami i chwyciła mocniej wodze. Wcześniej zacisnęła popręg, robiła to automatycznie, gdy wchodziła na konia. Chūjitsuna cały czas poruszała się za nowym znajomym.
- Właściwie to nie wiem jak masz na imię. - Spróbowała się z nim zrównać. Przyglądała się chwilę bez wyrazu klaczy. - Piękne zwierzę.

Offline

#22 04-01-2014 o 18h13

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Położyłam książkę na stole i przegrałam zmęczone oczy. Zbyt długo czytałam i moje oczy dawały mi o tym znać. Chociaż było warto by poznać zakończenie tej wspaniałej, miłosnej historii. Może i kochankowie zginęli, ale nikt już ich nie mógł rozdzielić. Ponownie spojrzałam na książkę i uśmiechnęłam się pod nosem. Uniosłam ją że stołu i wyszłam z pokoju. Odruchowo ruszyłam w stronę sypialni mej przyjaciółki, a zarazem królowej. Pracowałam do środka z szerokim uśmiechem.
- Nie znajdziesz jak rewelacyjną... - urwałam.
Sypialnia byłą pusta a na łóżku znajdowała się ptluczona filiżanka.
- No super...


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#23 04-01-2014 o 18h15

Miss'wow
Yoshiko
...
Miejsce: Atlantyda
Wiadomości: 554

Link do zewnętrznego obrazka
Król ujmuje mój podbródek, a moje oczy błyszczą. Jestem szczęśliwa, że we mnie wierzy. Nawet jeżeli między wierszami wciąż mi grozi.
- Tak jest, mój panie! - kłaniam się nisko i wychodzę z pomieszczenia. Żałuję, że z głowy dziewczyny nie może spaść ani jeden włosek - chętnie przytargałabym ją tutaj za gardło.
Otwieram usta szeroko jak wąż, który chce połknąć ofiarę w całości. Wyjmuję z gardła moją katanę i zakładam ją na plecy, a potem otwieram okno i wyskakuję do ogrodu. Wszystkie gady z okolicy już wiedzą co mają robić, gdy syczę parę słów. Już wiem, że dziewczyna z wsi wyruszyła w stronę miasta.
Sunę po niebie jako wielka czarna plama. Nawet najszybszy koń nie pobije demonicznych mocy. Jestem w końcu służącą samego Smoczego Króla, jak mogłabym nie złapać jednej, małej dziewczyny? Głupiej, niewdzięcznej, słabej, ludzkiej, wstrętnej, niepoważnej...
Wtapiam się w niewielki tłum miasta, choć ludzie spoglądają na mnie. Nie potrafię zamaskować rogów na swej głowie, więc po prostu rzucam parę dobitnych spojrzeń i każdy człowiek odwraca wzrok udając, że mnie nie widzi.
Jaszczurka wystawia łeb z studni i mówi mi, że Królowa odjechała z jakimś mężczyzną. A gady to dobrzy i zaufani informatorzy, bo mają w zwyczaju podsłuchiwać.
Kim jest ten chłopak, że Królowa wolała jego od mojego pana? Musi być kimś potężnym. Może to Król Oceanów?

Offline

#24 04-01-2014 o 18h18

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

Link do zewnętrznego obrazka
- Jestem Patric, Patric Brain. Pochodzę ze świata ludzi z bardzo daleka. Zostałem tu wciągnięty. - Powiedziała, że moja klacz jest piękna. - Dziękuję, nazywa się Reiko. Jest to dziki koń. Niedaleko lasu jest mnóstwo dzikich koni, mogę cię tam zabrać.
Wyjechaliśmy poza miasto.
-Teraz staraj się jechać jak najszybciej, jedź przed siebie. Dogonię cię, muszę tylko upewnić się czy nikt za nami nie idzie. Czekaj na mnie przy strumieniu. Pamiętaj, cały czas prosto.Jednak na mnie nie czekaj. Dojedź do lasu i powiedz, że przysłał cię Brain. Wpuszczą cię wtedy. Poproś aby zaprowadzono cię do mego domu. Rozgość się i czekaj na mnie. 

Ostatnio zmieniony przez Sszyszka (04-01-2014 o 18h21)


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#25 04-01-2014 o 18h24

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Chūjitsuna Nōmin
- Do strumienia. Postaram się zapamiętać.
Zaczęła jechać cwałem i delikatnie poklepała szyję konia.
- Spokojnie, niedługo sobie odpoczniesz. - Słysząc te słowa ogier postawił uszy, przyspieszając jeszcze bardziej.
- Gdzie miałam się zatrzymać? - Dziewczyna usłyszała szum wody. - Strumyk? Miejmy nadzieję.
Strzała zatrzymał się i natychmiast pociągnął łyk krystalicznej wody.
- Pij do woli. Na pewno się zmęczyłeś.

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4