Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 ... 12

#1 26-12-2013 o 15h53

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Może mieszkam niedaleko ciebie a może ciebie? Każdy zadaje sobie to pytanie w tym poście możecie śmiało powiedzieć skąd jesteście.
Ja aktualnie mieszkam w okolicach Siedlec woj Mazowieckie
A ty gdzie mieszkasz?
________
Jak już jest gdzieś taki post to poinformuj mnie usunę.

Offline

#2 26-12-2013 o 16h09

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Jestem "made in Wrocław" (;PP), ale od drugiego roku życia mieszkam w Toruniu. Niedługo wynoszę się w rejony Poznań-Września, a swego czasu siedziałam dwa lata w stolicy, więc czuję się obywatelką wszystkiego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
A moja dusza zadomowiła się w Moskwie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#3 26-12-2013 o 19h53

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

Dobry pomysł na temat Zormo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png W sumie to aż się sama zastanawiam, czy jest tu obecna jakaś Wrocławianka poza mną? ^^ (lillchen, piąteczka!)



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

#4 26-12-2013 o 20h12

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Lynn, Wrocek mnie nie widział od paru ładnych lat, ale zamierzam znaleźć jakąś sensowną konferencję i "przy okazji" odwiedzić dawnych znajomych /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png)

Offline

#5 26-12-2013 o 20h32

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

lillchen, spoko, ja też choć się tu urodziłam, tak naprawdę mieszkam ledwo kilka miesięcy, bo dopiero się wprowadziłam jakieś pół roku temu ^^ I wbijaj, zależy jak długo Cię nie było... Bo trochu się pozmieniało, tak przynajmniej moim zdaniem... (a też nie było mnie kilka dobrych lat, jedynie przejazdem ewentualnie)



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

#6 26-12-2013 o 21h55

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Poznań! Od zawsze na zawsze , uwielbiam to miasto i zapraszam wszystkich serdecznie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Sercem jestem przy Wrocławiu, nie bywam tam często ale zakochana jestem totalnie.

A gdybym mogła wybrać miejsce zamieszkania wybrałabym Petersburg <3


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#7 26-12-2013 o 22h17

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Druga poznańska pyra się zgłasza! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Kocham to miasto, to w końcu "Ezoteryczny Poznań". I co ciekawe, zaraz po Poznaniu u mnie także jest Wrocław xD Kocham oba miasta <3 A gdybym miała wybrać miejsce zamieszkania... To pojęcia nie mam w którym stanie, ale na pewno w Ju Es Ej xD

Offline

#8 26-12-2013 o 22h38

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Motionell, Petersburg też może być, zwłaszcza po tym, jak obejrzałam "Nóż w chmurach". Co nie zmienia faktu, że Petersburg nie ma Kremla <3 To jest mój dom. Zostanę prezydentem Rosji i zamiast budować sobie rezydencję, zaadaptuję na mieszkanko Kreml.

Offline

#9 28-12-2013 o 11h08

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Hoho, Poznańskie pyry, musimy się zatem umówić na jakiś mysfeszynowy zlot w PyraBarze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ja co prawda nie urodziłam się w Poznaniu, ale mieszkam tu 7 lat - urodziłam się, wychowałam i zameldowana jestem nadal 50km od Pozka, ale tam też mówimy gwarą i jemy plyndze i gzik /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#10 28-12-2013 o 12h57

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Hildee, ja już tu lillchen na studia zapraszam do Poznania,zachwalając jego walory /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png PyraBar zawsze spoko opcja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#11 29-12-2013 o 19h55

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jestę hmm... Urodziłam się w Przemyśli, ale mieszkam w Rzeszowie, przeprowadzę się do Zaczernia...
Można powiedzieć, że mieszkam w podkarpaciu... ^^

Offline

#12 29-12-2013 o 23h07

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Świetny pomysł Zorma /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png ! Lynn ja jestem z Wrocławia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Lillchen koniecznie do nas wpadaj, zorganizujemy sobie w trójkę małą MF konferencje! Co wy na to?


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#13 30-12-2013 o 12h26

Miss'wtajemniczona
Ewangelin
We li­ve, as we dream – alo­ne.
Miejsce: Keizaal
Wiadomości: 2 136

Buuu... Jestem taka samotna. Poznań, Wrocław i coś tam jeszcze. A ja biedna mieszkam w Lublinie. Dokładniej dla tych co nie wiedzą gdzie jest to zadupie xD No to to jest w województwie lubelskim. To taka część polski na wschodzie na granicy z Ukrainą i Białorusią. No i to miasto jest tak w środku województwa. Mam nadzieję że to wyjaśnienie pomogło xD(wiecie pysiaczki ze sobie jaja robię /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png)


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63788.jpg   

Offline

#14 30-12-2013 o 15h03

Miss'na całego
Georgina
Never let me go, Damon.
Miejsce: Wroclove
Wiadomości: 262

To ja też się ujawnię (a właściwie to tylko wklepię do wątku) - oczywiście, też siedzę we Wrocku i kocham to miasto *-* Nie wiem jak mogłam myśleć nad studiami w Warszawie, skoro nie znoszę tego miasta... Lynn, Jessica23, miło wiedzieć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


https://38.media.tumblr.com/ad7c58e22195b9ba0d7cc04cf8f7bc5a/tumblr_nd8pzjTuN81rzh2wpo3_500.gif

Offline

#15 30-12-2013 o 15h50

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

No to już 3,5 Wrocławianki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#16 30-12-2013 o 16h30

Miss'na całego
Duda
Tak, pamiętam. Tak, wiem. Tak, rozumiem. Tak, mam to gdzieś.
Miejsce: Warszawskie metro
Wiadomości: 321

Stolica, choć nienawidzę tu mieszkać. Za dużo hałasu, ruchu, korków i ludzi, a ja jestem wielbicielką spokoju. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png


http://i60.tinypic.com/2ciik36.png

Offline

#17 30-12-2013 o 16h40

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

A ktokolwiek ze Śląska tu jest? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#18 30-12-2013 o 16h43

Miss'Brązowa
eufrozyma
You only live once so don't be afraid of living
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 12 633

Duda – w stolicy wystarczy mieszkać w odpowiednim miejscu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Przykładowo ja – w Warszawie od zawsze, a w ogóle tego nie odczuwam. Moje okna wychodzą na las, wokół siebie znam prawie wszystkich sąsiadów (jutro o północy będzie cudownie – znowu pijani ludzie z całej ulicy będą się sobie rzucać na szyję i składać życzenia! Ten klimat!), a Puławska kilka domów ode mnie zupełnie mi nie dokucza, praktycznie jej nie słychać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Oczywiście tragedią jest powrót do domu autobusem w godzinach szczytu – ale i na to mam sposób, wsiadam na pętli i wygodnie siedzę całą drogę do domu, ze słuchawkami na uszach i dobrą książką w ręku /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Co prawda w tej chwili trzymam się z daleka od centrum i wyprzedażowych tłumów (a przynajmniej się staram), ale jest wiele klimatycznych miejsc, w których zupełnie nie odczuwasz tego "zgiełku wielkiego miasta". /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Miss Fashion Info – Misje Halloween 2017 | Instagram

Offline

#19 30-12-2013 o 18h25

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Duda napisał

Stolica, choć nienawidzę tu mieszkać. Za dużo hałasu, ruchu, korków i ludzi, a ja jestem wielbicielką spokoju. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

A ja właśnie nie lubię spokoju.
Uwielbiam miasto, życie w mieście, nawet odgłos tramwaju,który przejeżdża obok.
Jakaś taka atmosfera wtedy się wytwarza. Strasznie mnie denerwuje, jak jadę z ojcem na działkę,która jest na totalnej wsi. Spokój i taka nostalgia mnie wykańczają.
Ale każdy jest inny:)


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#20 30-12-2013 o 19h48

Miss'na całego
Kosia1
...
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 356

Hmm, w większym mieście strasznie męczące są dojazdy komunikacją miejską, korki, hałas mi nie przeszkadza, lubię jak jest dużo ludzi wokół /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png No i w dużym mieście jest więcej możliwości rozrywkowych.
Ja - Kraków, choć mam nadzieję w ciągu 2 lat przeprowadzić się z powrotem do mniejszego miasta, bo takie duże mnie przytłacza i źle się tu czuję na codzień /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#21 30-12-2013 o 23h04

Miss'ujdzie
Malinowa18
...
Wiadomości: 196

Wrocław. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#22 31-12-2013 o 10h40

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Z moich okolic nigdy nikogo nie ma. U nas ludzi mało, a ci co jeszcze tu żyją dzień i noc odpierają ataki łosi i niedźwiedzi polarnych. Mazury Zachodnie.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#23 31-12-2013 o 12h48

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

Jessica23 napisał

Świetny pomysł Zorma /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png ! Lynn ja jestem z Wrocławia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Lillchen koniecznie do nas wpadaj, zorganizujemy sobie w trójkę małą MF konferencje! Co wy na to?

*refleks Lynn o którym będą jeszcze legendy powstawały* Co ty? A, faktycznie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ja jestem bardzo za... Chciałabym zobaczyć, z kim zarywam noce w klubie nocnym marków i rywalizuję w konkursach na forum xD

Georgina napisał

To ja też się ujawnię (a właściwie to tylko wklepię do wątku) - oczywiście, też siedzę we Wrocku i kocham to miasto *-* Nie wiem jak mogłam myśleć nad studiami w Warszawie, skoro nie znoszę tego miasta... Lynn, Jessica23, miło wiedzieć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Tak, kolejna Wrocławianka! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png A ja myślałam, że mało nas tutaj... Georgina, ja też kocham Wrocław, nawet jeśli nie za długo tutaj mieszkam ^^

Aria napisał

Z moich okolic nigdy nikogo nie ma. U nas ludzi mało, a ci co jeszcze tu żyją dzień i noc odpierają ataki łosi i niedźwiedzi polarnych. Mazury Zachodnie.

Zniszczyłaś mnie psychicznie xDDD Co prawda tam nie mieszkam, ale muszę Cie o coś spytać, o ile wiesz - o co chodzi z Suwałkami i fortepianem? Bo ostatnio moja koleżanka coś mi tam o tym powiedziała, a ja za cholerę nie rozumiem, choć może to po prostu jakieś jej widzimisię, wolę się upewnić >D

Ostatnio zmieniony przez Lynn (31-12-2013 o 12h50)



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

#24 31-12-2013 o 13h24

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

obecnie jestem we Wrocławiu u mamy a kto zgadnie gdzie mieszkam

Offline

#25 05-01-2014 o 19h21

Miss'Żółtodziób
Katniss
Jestem francuskim !
Wiadomości: 11

Hum... Francja ? xD


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

Strony : 1 2 3 ... 12