Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#1 28-11-2013 o 12h26

Miss'ok
kaychan
Ramenowe love !!
Wiadomości: 67

Link do zewnętrznego obrazka


https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/1450324_706706459341485_1476077908_n.jpg



W miasteczku nieopodal Hiroshimy jest praktycznie rzecz biorąc jedna szkoła, kilka sklepów, gorące źródła i występuje prawdziwa zima. Wszystko w okół jest piękne tylko czasami najbliższe nam osoby wyjeżdżają w zupełnie inne rejony Japonii aby studiować bądź zacząć zupełnie inne życie w miejscach o wiele bardziej atrakcyjniejszych dla młodych ludzi.
Skupmy się jednak na naszych bohaterach, jest to siódemka licealistów  przyjaźniących się z sobą do których dołącza dziewczyna dotychczas mieszkająca w Tokyo.
Dziewczyna wybrała życie w małym miasteczku jednak jak się okazuje, czuje się tam zupełnie zagubiona.
Czy zaprzyjaźni się z grupą, która jak się okazuje chodzi z nią do klasy ?
Czy nowa narobi zamieszania a może dzięki niej, reszta odkryje co do siebie nawzajem czują ?


Link do zewnętrznego obrazka


1.1 Nowa , przeprowadziła się do chłopaka 2.1 ponieważ jej ojciec przyjaźni się od wielu lat z jego ojcem. -  Eminaria
1.2 Dziewczyna z klubu kucharskiego, nieśmiała ale jeśli chodzi o przyjaciół zawsze jest gotowa im pomóc. - kaychan
1.3 dziewczyna z klubu koszykówki, spontaniczna, pewna siebie, - Ewangelin
1.4 dziewczyna z klubu artystycznego, często jedna z organizatorek przeróżnych festiwali -majkel325

2.1 Chłopak do którego się wprowadza dziewczyna 1.1, w przyszłości chce zostać mangaką. - Erzsebet
2.2. Chłopak kujon, najlepszy przyjaciel 2.1, bardzo ambitny. -u]@Tsunshun
2.3 Przewodniczący szkoły, odpowiedzialny i troskliwy należy do klubu koszykarskiego -  Yoshiko
2.4 Dość nieśmiały chłopak należący do klubu ogrodniczego - Sooyoung


Link do zewnętrznego obrazka


Wcielamy się w rolę przyjaciół, którzy tydzień przed samym festiwalem związanym z Świętym patrona szkoły poznają nowa uczennicę, która jak się okazuje wprowadza się do chłopaka 2.1 .
Dziewczyna, że przez całe życie mieszkała w Tokyo, dość wielkim mieście z zupełnie innymi perspektywami, czuje się zagubiona. Jak to wszystko się ułoży ?


Link do zewnętrznego obrazka


1. Przestrzegamy ogólnego regulaminu forum MissFashion.
2. Przestrzegamy też tego regulaminu - jeśli nie masz zamiaru pisać w tym wątku, to nie zapisuj się.
3. na Kartę postaci masz 24 h. To dość sporo
4. postaci tylko mangowe/anime.
5. nasze postaci maja po 17 lat, tak więc są licealistami.
Uwaga, jeśli nasza postać upadnie to znaczy że ją boli, Choć jest wściekła, to jednak nie używamy nie cenzurowanych słów. Natomiast takie jak idiota są dozwolone.
6. Nasze postaci się kłócą, ale nie my.
8. Bawimy się dobrze.


https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSJ2PP1lUYD3IITFTfskso-PppVhVXRnNLXSOzjDREs9gxhMMlD
[/u]

Ostatnio zmieniony przez kaychan (28-11-2013 o 15h29)

Offline

#2 28-11-2013 o 12h36

Miss'wtajemniczona
Ewangelin
We li­ve, as we dream – alo­ne.
Miejsce: Keizaal
Wiadomości: 2 136

//photo.missfashion.pl/pl/1/15/moy/11957.jpg

Imię:
Yui

Nazwisko:
Kato

Wiek:
17 lat

Data urodzenia:
27 sierpnia

Znak zodiaku:
Panna

Rola:
1.3

//photo.missfashion.pl/pl/1/15/moy/11958.jpg

Charakter:
Jest strasznie energiczna i przyjacielska. Cały czas coś mówi, nie lubi być samotna. Zawsze gdy się pojawia jest duszą towarzystwa. Jednak często po nocach płacze w poduszkę.

//photo.missfashion.pl/pl/1/15/moy/11959.jpg

Ciekawostki:
- Jest sierotą
- Kocha sport
- Nie potrafi przeżyć dnia bez słodyczy
- Ma uczulenie na pyłki

Ostatnio zmieniony przez Ewangelin (29-11-2013 o 17h20)


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63788.jpg   

Offline

#3 28-11-2013 o 13h59

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633


Link do zewnętrznego obrazka
|| Imię ||
Baekhyun

|| Nazwisko ||
Byun

|| Data urodzenia ||
24 Grudnia

|| Wiek ||
17 lat

|| Grupa Krwi ||
AB

|| Wzrost ||
169cm

|| Waga ||
Nie wiadomo

|| Rola ||
2.4

Link do zewnętrznego obrazka

|| Charakter ||
Nieśmiały chłopak,skryty w sobie ale gdy go lepiej poznasz jest uroczy i wrażliwy. Jego śliczny uśmiech rzadko pojawia się na twarzy. Zwykle jest spokojny ale gdy coś go naprawdę zdenerwuje to potrafi bronić swojego. Czy coś więcej pisać...?

|| Ciekawostki ||
~Gdy jest zły - płacze.
~Cierpi na rozdwojenie osobowości (raz jest spokojny,a po kilku chwilach złości się z byle powodu)
~Nigdy nie dostał walentynki.
~Twierdzi iż jeszcze nigdy się nie zakochał.
~Jego rodzice nie żyją.

Link do zewnętrznego obrazka

Łał... Pierwszy raz nie wzięłam wyglądu k-pop'owego wokalisty więc macie być ze mnie dumni!

Ostatnio zmieniony przez Sooyoung (29-11-2013 o 17h25)


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#4 28-11-2013 o 14h08

Miss'OK
Eminaria
Daj mi nadzieję i zabierz mi serce, jeśli poczujesz choć chwilę jak ja.♥
Wiadomości: 1 501

Klepie rolę 1.1

Rin Natsume

//photo.missfashion.pl/pl/1/16/moy/12358.jpg

Imię | Rin
Nazwisko | Natsume
Ksywki | Cierpi na brak ksywek
Wiek | 18 lat
Data Urodzenia | 28 październik
Miejsce Urodzenia | Coimbra, Portugalia
Znak Zodiaku | Skorpion
Płeć | Kobieta
Orientacja | Hetero
Rasa | Człowiek
Grupa Krwi | 0Rh-
Status Społeczny | Wolna
Rola | 1.1

//photo.missfashion.pl/pl/1/16/moy/12359.jpg

Charakter | Loading...
Zainteresowania | Taniec, śpiew, zwierzęta, książki
Hobby | Zwierzęta, sport, przyroda, moda
Talent | Fotografia, rysowanie, śpiew, sztuka

//photo.missfashion.pl/pl/1/16/moy/12360.jpg

Wygląd | Rin, ma długie brązowe włosy. Jej oczy są koloru brązowego. Nie ma znaków szczególnych. Ma mały nosek i wiśniowe usta. Ma jasną karnację skóry. Sylwetkę ma zgrabną, a wzrost ma wysoki. A wagę ma dobrą jak na swoją figurę
Lubi |
•    Pokazywać swoje emocje
•    Się uśmiechać
•    Pomocnych i miłych przyjaciół
•    Koty
•    Przebierać się za strój kota
Nie Lubi |
•    Się denerwować
•    Głupich i samolubnych osób
•    Być przezywana
•    Jeść nadmiernie słodyczy
•    Być przezywana od najgorszych osób
Ciekawostki |
•    Ma lekki sen
•    Ma uczulenie na cytrusy
•    Potrafi się zakochać, w parę minut
•    Czasami opowiada śmieszne kawały
•    Rzadko daje komplementy

//photo.missfashion.pl/pl/1/16/moy/12361.jpg

Wzrost | 171 cm
Waga | 55 kg
Kolor Oczu | Brązowy
Kolor Włosów | Brązowy
Długość Włosów | Dość długie

//photo.missfashion.pl/pl/1/16/moy/12362.jpg

Ostatnio zmieniony przez Eminaria (30-11-2013 o 15h28)


http://s12.favim.com/orig/160812/gif-harley-quinn-joker-suicide-squad-Favim.com-4628517.gif

Offline

#5 28-11-2013 o 14h19

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

2.2 poproszę~

Link do zewnętrznego obrazka

Imię
Yuuki

Nazwisko
Tanaka

Wiek
17 lat

Znak zodiaku
Wodnik

Opis
Yuuki to pracowity i uczynny chłopak, który zdecydowaną większość swojego wolnego czasu przeznacza na naukę. Nie jest zbyt dobry w nawiązywaniu relacji z innymi, gdyż rzadko wychodzi z domu. Powodują to rygorystyczne zakazy ojca, który Yuukiego traktuje bardziej jak narzędzie do spełnienia swoich ambicji niż jak syna. Yuuki przez całe życie robił wszystko, by sprostać jego wymaganiom i być takim, jakim on go widzi. Do tego jest bardzo potulny i łatwo nim pomiatać. Zawsze bierze wszystko do siebie i stara się zmieniać w sobie to, co inni mu wytykają, więc właściwie już sam nie wie jaki naprawdę jest.

Inne
- ma uczulenie na sierść;
- jest wegetarianinem;
- chce zostać lekarzem;
- łatwo się rumieni;
- często płacze.

Ostatnio zmieniony przez tsunshun (28-11-2013 o 15h20)

Offline

#6 28-11-2013 o 14h23

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

Klepu 1.4


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#7 28-11-2013 o 14h43

Miss'ok
kaychan
Ramenowe love !!
Wiadomości: 67

Link do zewnętrznego obrazka


Link do zewnętrznego obrazka

Imię : Ayumi
Nazwisko : Morimoto
wiek : 17 lat
wzrost : 164 cm
waha : 48 kg
Kolor włosów : Czerwony
kolor oczu : czerwony
karnacja : jasna
orientacja : Bi
rola : 1.2
rodzina : matka , ojciec, starszy brat Shin



Link do zewnętrznego obrazka



Link do zewnętrznego obrazka


Jak wiadomo dziewczyna zawsze chodzi uśmiechnięta, jest niepoprawną optymista i wszystko widzi przez różowe okulary.
Według przyjaciół jest zmienna jak pogoda raz cicha i melancholijna a raz wesoła ale zawsze można na nią liczyć. Dość często bywa, że nastolatka staję się "ofiarą własnej bezmyślności."
Czerwonowłosa jest ufna, przyjazna i zawsze można na niej liczyć, jednak gdy ktoś wyznaje jej swoje uczucia albo ona w kimś się zauroczy, natychmiastowo wobec tej osoby staje się nieśmiała, skryta, a czasami nawet przygaszona.
Ayumi zawsze buja w obłokach, co da się zauważyć już na samym początku, gdy ją się pozna.Jest odrobinę leniwa, ale gdy już się za coś zabierze stara się to zrobić jak tylko najlepiej potrafi.
W kuchni jest perfekcjonistką.



Link do zewnętrznego obrazka


Link do zewnętrznego obrazka



Nastolatka jest dość drobna i szczupła, urodę jak najbardziej odziedziczyła po matce, która tak jak i ona była niska i szczuplutka.
Jasna karnacja dziewczyny idealnie komponuje się z czerwonymi lokami.
Ayumi czerwone oczy dość ciekawie komponują się z ciemnymi , długimi rzęsami.

Ostatnio zmieniony przez kaychan (28-11-2013 o 14h44)

Offline

#8 28-11-2013 o 14h52

Miss'wow
Yoshiko
...
Miejsce: Atlantyda
Wiadomości: 554

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Wiek
17 lat

Rola
2.3

Wzrost
180 centymetrów

Charakter
Troskliwy i wiecznie uczynny. Oddałby życie za przyjaciół i rodzinę. Niekiedy niepoważny, ale na dłuższą metę wyrozumiały. Łatwo nawiązuje kontakty i przywiązuje się do ludzi. Lubi się wygłupiać, choć często się powstrzymuje "bo mu nie wypada". Zachowuje się jak starszy brat jeśli tylko widzi kogoś mniejszego czy zagubionego.

Link do zewnętrznego obrazka

Ciekawostki
- Jest przewodniczącym szkoły i kapitanem drużyny koszykarskiej.
- Nie lubi się uczyć, ale ma dość dobre oceny.
- Jego dziadek był z USA, po nim ma nazwisko i zachodni wygląd (w tym wzrost).
- Kolekcjonuje katany. Wydaje na nie większość swoich pieniędzy.
- Lubi słone jedzenie, a jego ulubione potrawy to curry z krewetkami i przesłodzona czekolada domowej roboty.
- Nie rozstaje się ze swoimi przeciwsłonecznymi okularami. Nawet w zimę.

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Yoshiko (28-11-2013 o 19h58)

Offline

#9 28-11-2013 o 15h30

Miss'ok
kaychan
Ramenowe love !!
Wiadomości: 67

Yoshiko napisał

wezmę 2.2
a Erzsebet 2.1 (jest teraz u mnie).

Yoshiko wybacz ale błędnie wpisałam jedną z autorek, więc jeśli to nie problem to dałam Cię na 2.3


Już niebawem zaczniemy, postaram się jak najszybciej napisać rozpoczęcie.

Offline

#10 28-11-2013 o 17h13

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

Imię:
Alice
Nazwisko:
Uley
Wiek:
17
Płeć:
Kobieta
Charakter:
Jest miłą i zadziorną dziewczyną. Czasem jest bardzo roztrzepana i nie kojarzy co kto do niej mówił. Potrafi się odgryźć  ale woli dawać innym szansę. Chodź jej nastrój przeważnie zależy od sytuacji i dnia.
Rola:1.4
//photo.missfashion.pl/pl/1/14/moy/10827.jpg


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#11 29-11-2013 o 09h51

Miss'ok
kaychan
Ramenowe love !!
Wiadomości: 67

Reszta proszona jest o zakończenie Kart Postaci


Link do zewnętrznego obrazka



Rozpoczęcie roku zbliżało się wielkimi krokami. Wszystko wydawało się gotowe i zapięte na ostatni guzik. Tym bardziej, że wszyscy szli do liceum. Każdy licealista miał obowiązek udzielania się w jakimś klubie dzięki czemu wizerunek szkoły w miasteczku wzrastał.
Niektórzy zostali przerzuceni do takich samych klubów, w jakich byli w niższych rocznikach a inni wybrali sobie całkiem nowe, ze względu na zmianę zainteresowań.


Link do zewnętrznego obrazka


Ayumi powoli jechała na rowerze zastanawiając się nad tym, co teraz przyjaciele robią.
Był ostatni dzień wakacji i należało go jakoś wykorzystać.
Drobna dziewczyna zajechała na podjazd, nieopodal jeziora.
Rozglądnęła się dookoła, jednak nie było ani żywej duszy.
Ruszywszy wolnym krokiem w kierunku tafli wody, nastolatka rozpuściła swoje falowane włosy dalej rozglądając się za kimś znajomym.



Wybaczcie, że to takie krótkie i bez sensowne ale dopiero się zbudziłam

Ostatnio zmieniony przez kaychan (29-11-2013 o 09h51)

Offline

#12 29-11-2013 o 13h04

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

Alice Uley

Powoli wyszłam z domu. Zarzuciła, torbę na ramię i szłam w stronę jeziora. Mijałam budynku,parki i innych niewyspanych ludzi. Zaszłam do małej kawiarni po drodze i zamówiłam kakaoo na wynos i babeczkę. Wgryzłam sie w czekoladowe niebo. Mmm wzięłam łyka kakaa i doszłam w końcu nad jezioro. Zobaczyłam znajomą mi postać. Położyłam torbę na ziemi i podeszłam powoli do niej.
-Cześć-powiedziałam stając obok niej.
-Chcesz?-zapytałam wystawiając w jej stronę kubek z napojem.

Ostatnio zmieniony przez majkel325 (29-11-2013 o 13h05)


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#13 29-11-2013 o 13h21

Miss'ok
kaychan
Ramenowe love !!
Wiadomości: 67

Link do zewnętrznego obrazka



Gdy Ayumi ujrzała dziewczynę, to natychmiastowo uśmiechnął się do niej i skinęła delikatnie głową
- Hej, juz myslałam że wszyscy mają zamiar przespać ten dzień - odparła po czym upiła odrobinę aromatycznego kakao.
Oddając kubek dziewczynie uśmiechnęła się perliście.
Ayumi przez ten czas, gdy była sama nad jeziorem to rozłożyła koc a na nim postawiła swoją torbę w której miała przygotowane drugie śniadanie jakim były zawijane jajeczka.
- a może miała byś ochotę na drugie śniadanie ? - zapytała patrząc na dziewczynę i uśmiechając się ciepło .
Była ciekawa, czy ktoś jeszcze do nich dołączy.

Offline

#14 29-11-2013 o 13h45

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

-Nie dzięki przed chwilą zjadłam babeczkę-powiedziałam i usiadłam przy swojej torbie. Wyjęłam aparat. Zaczęłam robić zdjęcia. Po kryjomu zrobiłam zdjęcie dziewczynie. Wyszła bardzo ładnie. Zaczęłam chodzić i szukać jakiegoś obiektu do fotografii. Stanęłam przy drzewie. Było na nim coś narysowane. jakiś kluczyk i kłódka. Stałam tam przez chwilę jak zahipnotyzowana.


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#15 29-11-2013 o 15h07

Miss'ok
kaychan
Ramenowe love !!
Wiadomości: 67

Link do zewnętrznego obrazka


Dziewczyna obserwowała przez moment nastolatkę, aż w końcu zainteresowana podeszła powoli. Ujrzawszy kłódkę narysowaną na drzewie przechyliła głowę w bok, obserwując ja z zainteresowaniem.
- ciekawe, kto to zrobił. - szepnęła przyglądając się dokładnie wyrytej na drzewie rzeczy i zaraz skierowała spojrzenie na Alicję.
- A ty jak myślisz, może jakieś inicjały tu będę - szepnęła i znów zaczęła przyglądać się z wszystkich stron kłódce .

Offline

#16 29-11-2013 o 15h54

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Yuuki Tanaka

Każdy zwyczajny nastolatek zapewne planował spędzić ostatni dzień wakacji śpiąc do piętnastej albo siedząc przy komputerze. Nie tyczyło się to jednak Yuukiego, bo Yuuki nie był zwyczajnym nastolatkiem i całe życie podporządkowywał ułożonemu przez ojca harmonogramowi, więc dziś, tak jak i zawsze od siedemnastu lat, wstał o szóstej rano. Gdy rodzice jeszcze spali, posprzątał cały dom i przygotował śniadanie, co zajęło mu dwie godziny. O ósmej wziął prysznic i już piętnaście minut później zasiadł w swoim wykuszowym oknie z repetytorium. Powtarzanie wiadomości nie było mu potrzebne - w końcu przez całe wakacje się uczył - ale gdyby ojciec zobaczył, że nie zajmuje się tym, czym powinien, byłoby z nim słabo.
Dopiero o dziesiątej, gdy zrobił wszystkie testy i został dokładnie przepytany, mógł wyjść z domu. Zabrał pieniądze, klucze, kilka tomików mangi i wyszedł, uprzednio życząc rodzicom miłego dnia.
Słońce nie dawało się tak bardzo we znaki i wiał przyjemny wiatr, więc Yuuki stwierdził, że nad jezioro pójdzie na piechotę. Z daleka dostrzegł pod swoim ulubionym drzewem dwie sylwetki. Chciał iść na drugą stronę wody, by im nie przeszkadzać, jednak gdy jedna z nich się odwróciła, rozpoznał w niej Ayumi. Od razu zmienił plany i podszedł do nich.
- Dzień dobry! - przywitał się kilka metrów wcześniej, obawiając się, że jeśli podejdzie za cicho, wystraszą się - Co tutaj robicie tak wcześnie?

Offline

#17 29-11-2013 o 16h07

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

-Cześć-powiedziałam do chłopaka odwracając się do niego.
-Mnie brat obudził więc nie miałam co robić więc przyszłam tutaj. I oglądamy kłódkę A ty co tak wcześnie tutaj?-powiedziałam. Lekko to sztywne. Odwróciłam głowę do kłódki. Jeszcze raz zrobiłam zdjęcie ale bardzo blisko i z fleszem.
-JEST!-krzyknęłam triumfalnie-Są inicjały.

Ostatnio zmieniony przez majkel325 (29-11-2013 o 16h07)


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#18 29-11-2013 o 16h18

Miss'ok
kaychan
Ramenowe love !!
Wiadomości: 67

Link do zewnętrznego obrazka



- Ohayo ! - Krzyknęła witając chłopaka i radośnie drygnęła, patrząc na niego z swym dziecinnym, promiennym uśmiechem a burza falowanych włosów opadła na jej drobna twarz.
Zaraz słysząc o inicjałach spojrzała na Alicję z zaciekawieniem i próbując w jaki kol wiek sposób spojrzeć jej przez ramię na zdjęcie.
- Gdzie, gdzie ? Jakie ? - zapytała entuzjastycznie machając dość dziwnie dłońmi jakby co najmniej chcąc się wznieść.
- Yuuki-san a ty co tam masz ? - zaraz wskazała na mangi, nagle się odwracając do chłopaka i poprawiając wstążkę na swym nadgarstku.
Ayumi była bardzo przesadną osobą, a że dzis jej znak miał pechowy dzień, to musiała mieć wskazany w horoskopie talizman którym była wstążka.

Offline

#19 29-11-2013 o 16h26

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

-A+Y+A+Y+b= Friends4ever. Ej to są pierwsze litery naszych imion. Albo ktoś ma tyle dziewczyn lub facetów-powiedziałam i zaśmiałam się. Odeszłam od drzewa i usiadłam przy torbie. Zaczęłam przeglądać wszystkie zdjęcia z aparatu. Było kilka śmiesznych i kilka dziwnych. Jakim cudem mój brat dorwał mój aparat. Jest strzeżony jak brylant.


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#20 29-11-2013 o 17h05

Miss'ok
kaychan
Ramenowe love !!
Wiadomości: 67

Link do zewnętrznego obrazka


- Ciekawe kto to zrobił, to takie słodkie - uśmiechnęła się i zaraz roześmiała, gdy usłyszała resztę słów dziewczyny. - W takim razie ten ktoś ma wielki harem .
Odparła i zaraz podeszła do koca, na którym zasiadła  i pomachała do Yuukiego
- Yuuki-senpai ! Chodź  i usiądź z nami - zawołała blondyna machając do niego.
Cóż, mała ciamajda była bardzo głośną osóbką, a do tego trzeba było się przyzwyczaić inaczej głowa mogła pęknąć, co było mur-beton gwarantowane. 

Offline

#21 29-11-2013 o 17h35

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

Baekhyun

Sierociniec już od ósmej rozbrzmiewał wesołym krzykiem i śmiechem dzieci w różnym wieku. Bawiły się one od rana do wieczora z krótkimi przerwami na śniadanie,obiad i kolację. No i od czasu do czasu na toaletę.
Starszym nie było już tak do śmiechu. Nie mogli spać,a co dopiero w spokoju się pouczyć czy zjeść śniadanie dlatego od razu gdy wstali znikali z ośrodka i pojawiali się dopiero wieczorem. Na szczęście dostawali kieszonkowe więc opiekunki nie martwiły się o to czy któreś nie będzie głodne.
Tradycja nie ominęła także mnie i już o godzinie dziewiątej szedłem spokojnym krokiem do parku ubrany w białą koszulkę i ciemne długie spodnie oraz trampki. Ciemne włosy opadały mi na twarz przykrywając równie ciemne oczy.
Powoli zbliżałem się do parku. Z nudów wszedłem do środka rozglądając się za kimś kogo znam.

Ostatnio zmieniony przez Sooyoung (29-11-2013 o 18h08)


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#22 29-11-2013 o 18h02

Miss'wtajemniczona
Ewangelin
We li­ve, as we dream – alo­ne.
Miejsce: Keizaal
Wiadomości: 2 136

Yui Kato

Ranek jak każdy inny w sierocińcu. Śniadanie, toaleta i wychodzimy wśród wrzasku dzieciaków. Przez jakiś czas bawiłam się z młodszymi dziećmi. Śmiałam się z nimi zapominając o bezsennej nocy pełnej łez. Nawet nie zauważyłam Baekhyun'a który wyszedł. Zorientowałam się dopiero gdy już był po drugiej stronie ulicy. Szybko rzuciłam to co miałam i się za nim rzuciłam żegnając dzieciaki. Poszedł do parku. Po jakiejś chwili go dopadłam i wskoczyłam mu na plecy. Gdy już byłam na jego biednych plecach krzyknęłam:
- Wio koniku! -  zaśmiałam się. Ciekawe gdzie jest reszta naszych znajomych. Pewnie też są gdzieś w parku. Rozejrzałam się i ujrzałam chyba Ayumi. Tak to ona nigdzie nie można jej pomylić z tą czupryną czerwonych włosów. Wskazałam ręką w tamtą stronę i powiedziałam:
- Tam są! - jak on może ze mną wytrzymywać. Nie dość że musi mnie taszczyć to jeszcze pokazuje mu drogę. Jednak czemu nie mam skorzystać z pomocnych pleców przyjaciela.

Ostatnio zmieniony przez Ewangelin (29-11-2013 o 18h03)


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63788.jpg   

Offline

#23 29-11-2013 o 18h25

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

Baekhyun

Przestraszyłem się kiedy poczułem na plecach Yui.
-Nie strasz mnie tak. - powiedziałem i lekko się uśmiechnąłem. Nie była zbyt ciężka albo raczej to ja byłem silny.
Zaśmiałem się cicho i ruszyłem w kierunku,który wskazała.
Całkiem ją lubiłem. Była sierotą tak jak ja. Znamy się odkąd trafiłem do sierocińca i zawsze trzymamy się razem. Gdyby nie ona pewnie nie poznałbym reszty....


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#24 29-11-2013 o 19h47

Miss'wow
Yoshiko
...
Miejsce: Atlantyda
Wiadomości: 554

Link do zewnętrznego obrazka
Musiała dochodzić dziesiąta, gdy wstałem. To o tej godzinie mój pies zaczyna dostawać szału i choćby miał mnie wyciągnąć z łóżka na nogi - obudzi mnie. Podobno powinienem się cieszyć, że potrzeby nachodzą go tak późno, a nie o siódmej rano, jednak nie było to dla mnie jakieś specjalne pocieszenie.
- Spoko, spoko, Ranger. Nie spinaj się. Już idę - wymamrotałem i zwlekłem się z łóżka, popędzany przez złotego retivera. Jedyny pożytek z niego, że pasował mi do włosów.
Wciągnąłem na siebie koszulkę, która nie odpychała zbytnio zapachem, szczoteczkę zastąpiłem płynem do płukania i oblałem się wodą kolońską. Czułem, że wyglądam tak super, że brakuje mi już tylko dwudniowego zarostu i zapachu wishkey albo drogiego cygara. Albo tego i tego. No i jeszcze jakaś malinka na szyi by się przydała.
Przypiąłem do Rangera smycz, a sam nieporadnie owinąłem się słuchawkami i włączyłem pierwszą piosenkę z brzegu. Gdy dotarło do mnie, że jutro znów zaczyna się szkoła, to prawie umarłem ze smutku, a równocześnie podniecenia. Jakoś... Stęskniłem się.
Doszedłem do parku, a po drodze wywróciłem się tylko raz, gdy Ranger spotkał tą pudlicę z sąsiedztwa i nagle bardzo zechciał poczuć won jej tylnych części ciała.
Spuściłem psa ze smyczy, a ten pognał jak szalony przed siebie. Sam przymknąłem oczy i zacząłem pod nosem śpiewać razem z wokalistą w słuchawkach.

Offline

#25 29-11-2013 o 21h16

Miss'na całego
Erzsebet
...
Wiadomości: 280

Link do zewnętrznego obrazka
   

Link do zewnętrznego obrazka
   

Wiek
17 lat

Rola
2.1

Wzrost
171 centymetry

Charakter
Wiecznie roześmiany i pogodny. Ma głowę pełną pomysłów i pokłady zapału, które niekiedy okazują się zabójcze. Uparty, zawsze stawia na swoim, nawet jeśli widocznie jego racje są niepoprawne. Nie lubi nudy i monotonii. Trochę niezdarny.

Link do zewnętrznego obrazka
   


Ciekawostki
- Wiecznie mu gorąco, a przy tym nigdy nie choruje.
- Bałaganiarz jakich mało. Tylko na swoim biurku ma idealny porządek.
- Uwielbia jeść i po rysowaniu jest to jego główne zajęcie. Najbardziej lubi ramen z podwójną ilością wieprzowiny.
- Nie potrafi takich czynności jak pływanie, wiązanie krawatów czy gotowanie (nawet mleko przypali).
- Posiada kotkę i kota: Yin i Yang. Od jakiegoś czasu bardzo chce, by mieli potomstwo i nie może przyjąć do wiadomości, że parka się nawzajem nienawidzi i nic z tego nie będzie.

Link do zewnętrznego obrazka


https://31.media.tumblr.com/17ae7c65eec0420bfaba512421d537e5/tumblr_inline_naeycjg12a1r3nulj.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2