Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 45 46 47 48 49 ... 66

#1151 24-07-2014 o 17h26

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Już jestem, piszę tylko, że sprzęt podobno działa, niestety jestem aktualnie poza domem, a na komputerze nie mam nic (wymiana ledwo zipiącego dysku), więc instalacja wszelkich drobiazgów trochę potrwa... Ja ze swojej strony postaram się wyrobić z grafiką do soboty wieczorem, ale dyplomy i stuff będą  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
A żeby jeszcze dorzucić mi problemów, wczoraj padł mi na amen telefon, więc jestem praktycznie odcięta od świata i żebrzę internetów po ludziach xD Czyli muszę uzbierać na nową komórkę (a znając moje szczęście potrwa to lata)...

Ostatnio zmieniony przez dyokira (24-07-2014 o 17h27)

Offline

#1152 28-07-2014 o 21h38

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

WYNIKI XXVIII ALTERNATYWNYCH WYBORÓW MISS FASHION
pt. FANTASY

Link do zewnętrznego obrazka


/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Serdeczne gratulacje dla: /modules/forum/img/smilies/epingle.gif
//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21217.jpg//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21217.jpg
Link do zewnętrznego obrazkaLink do zewnętrznego obrazka
1 miejsce: nana26 i Nocturne3
Średnia: 9,80
Nana26
Bujna czupryna godna samego króla zwierząt, skrzydła, a także miecz i tarcza – artybuty waleczności. Czy ktokolwiek patrząc na tę stylizację mógłby mieć jakiekolwiek wątpliwości odnośnie tego, co chciałaś przedstawić? Temat zrealizowałaś świetnie. Urzekł mnie już sam pomysł, który jest na tyle nietuzinkowy, by zasłużyć na uznanie. Wykonanie też nie pozostawia nic do życzenia – kreacja jest bogata, ale nie przeciążona,każdy element komponuje się z pozostałymi w perfekcyjną całość. Do tego nieco awangardowy jak na gryfa dobór kolorów i delikatna twarz, które w moim odczuciu stanowią idealną przeciwwagę dla miecza i tarczy – tym sposobem stworzenie silne, waleczne i nieulękłe jawi się jednocześnie jako dobra istota, gotowa bronić innych i zdolna do łagodności.
Nocturne3
Ta stylizacja zasługuje na złoty medal... Jakże mogłoby być inaczej, skoro sama dosłownie ocieka złotem? Jest tutaj ujęte wszystko, czego można wymagać od dżinna: egzotyka, bogactwo, eteryczność, magia... Tym, co najbardziej przekonuje mnie do Twojej stylizacji są jednak oczy dżinna, ktore dosłownie hipnotyzują i wielkością, i kolorem. Błękitna skóra nie tylko nie pozostawia wątpliwości co do tego, o jakiej fantastycznej istocie mowa, ale też cudnie komponuje się z seledynowymi oczętami i spodniami. A delikatnie rysująca się w tle chmurka daje wrażenie, jakby Twój dżinn dopiero co opuścił przytulne pielesze swojej magicznej lampy...
Dasharia

Specjalny prezent!
Link do zewnętrznego obrazkaLink do zewnętrznego obrazka

//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21218.jpg
Link do zewnętrznego obrazka
2 miejsce: Jessica23
Średnia: 9,58
Jessica23
Harpie od zawsze kojarzyły mi się ze stworzeniami złymi, złośliwymi i niebezpiecznymi, do których lepiej nie odwracać się plecami. Wszystko to udało Ci się zawrzeć w tej stylizacji. Już samdobór kolorów daje lekkie wrażenie niepokoju – z jednej strony spokojna, posępna czerń przeplatana szarością, z drugiej mocne, złote akcenty, ożywiające cały strój. Wyraz twarzy harpii i czaszka w jej dłoni są bardzo sugestywne i na pewno mogą podziałać na wyobraźnię. Nie sposób także pominąć znajomości ptasiej anatomii, którą się tutaj popisałaś. Te iście "ptaszorkowate" nóżki zasługują na aplauz na stojąco!
Dasharia

//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21219.jpg
Link do zewnętrznego obrazka
3 miejsce: Whitewind
Średnia: 9,38
Whitewind
Każdy chyba kojarzy przedstawioną przez Ciebie postać – jak nie z książek, to przynajmniej z miliarda grafik, na jakie można natknąć się w sieci czy w różnych grach. Także i ja odniosłam dziwne wrażenie, że skądś znam ten niecodzienny fryz...  Co tu dużo mówić, wyszło genialnie. Zaprezentowałaś chyba najlepsze wykorzystanie tych butów, jakie do tej pory widziałam w tej grze. Ba, nie sądziłam, że z delikatnej i kobiecej Miss można zrobić tak przekonującego wojownika – patrząc na Twoją wersję Gontrka nie tylko nie sposób nie dostrzec uderzającego podobieństwa, ale wręcz czuć pot, który zalał krasnoluda po dopiero odbytej walce z jakąś bestią. Niezbyt przyjazna mina tej postaci raczej nie zachęca do tego, by do niego podejść... Ale za to zachęca do sięgnięcia po książki o jego przygodach i niezaprzeczalnie zachwyca (z bezpiecznej odległości...)
Dasharia


/modules/forum/img/smilies/epingle.gifNa szczególne wyróżnienie zasłużyły: /modules/forum/img/smilies/epingle.gif
//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21220.jpg//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21220.jpg

Yuki18
Link do zewnętrznego obrazka
Yuki18
Płaszcz podróżny (obowiązkowo z kapturem!), wygodne, wysokie, wiązane buty, miecz lub łuk, a także komplet mikstur i medykamentów na wypadek niepowodzenia podczas misji – oto standardowy opis każdego poszukiwacza przygód. Wszystkie te elementy zawarłaś w idealnej kompozycji. Nieco zadziorny uśmieszek i baczne, butne spojrzenie sugerują, że prezentowana przez Ciebie postać jest typem awanturnika (a raczej awanturniczki) – osoby, która równie łatwo w problemy się pakuje, co im umyka. Czy można lepiej ująć esencję bohatera powieści fantasy? Moim zdaniem nie! Ta stylizacja wręcz prosi się o jakąś intrygującą historię w tle. A nim będę mogła nacieszyć uczy opowieścią – pocieszę oczy, podziwiając Twoją stylizację.
Dasharia

oraz

nelumi
Link do zewnętrznego obrazka
Nelumi
Jako zatwardziała fanka serii HoM&M (z mocnym naciskiem na Inferno) nie mogłam nie zachwycić się tak pięknym sukkubusem. Równie ponętna i piękna, co niebezpieczna i zdradliwa, do tego w irytująco uparta w kwestii siania spustoszenia za pomocą ognistych pocisków – taka właśnie jest każda przedstawicielka tego oddziału. Wybrałaś bardzo dobre rozwiązanie w kwestii zastąpienia kopyt – te buty pasują idealnie i dają odpowiednie wrażenie. W całej stylizacji dominuje jeden kolor, przez co poszczególne elementy zdają się odrobinę ze sobą zlewać, co tylko jeszcze bardziej upodabnia Twojego sukkubusa do tego z gry. Zaś po beznamiętnym wyrazie twarzy można się domyślać, że tę demonicę niespecjalnie ruszają ból i cierpienie, których są przyczyną...
Dasharia

Gratulujemy i zapraszamy do dalszej zabawy!
Aiamate / Aria

Szczególne podziękowania dla @Dyokira za oprawę graficzną!

Serdeczne podziękowania dla Dasharia
za pomoc w roli jurorki gościnnej w tym temacie!

Dziękujemy pięknie! 
/modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

*********************************************************************************************
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Kolejne wybory czas zacząć! /modules/forum/img/smilies/epingle.gif
JAPONIA



Przenieśmy się do kraju kwitnącej wiśni... Japonia, świat gejsz, samurajów, słodkich lolit i mitycznych stworzeń! Przebogata kultura na przestrzeni całej historii istnienia Kraju Wschodzącego Słońca, niech będzie Wam inspiracją! Uwaga ograniczenie! Postaci z mang i anime, a także dram i filmów odpadają!



Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!
Zgłoszenia przyjmujemy do 11.08, godz. 10:00.
Wyniki pojawią się jak najszybciej. Bądźcie kreatywni!

Jury będzie wyłaniać zwyciężczynie, zgodnie z podanymi kryteriami:
zgodność z tematem (1/10)
kreatywność (1/10)
ogólne wrażenie (1/10)
dopasowanie makijażu i włosów (1/10)
dodatki (1/10)
średnia, która będzie oceną główną.

Nagrody sponsoruje: @Dyokira


Wyłonimy w ten sposób trzyoosobowe podium oraz w przypadku szczególnych stylizacji, wyróżnienie.
Podium otrzyma od nas trofeum oraz dyplom. Dodatkowo pierwsze miejsce zostanie gościnnym jurorem w kolejnej kategorii oraz otrzyma specjalny prezent niespodziankę od @Dyokira! Wyróżnienia otrzymają dyplomy.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif W konkursie może brać udział tylko jedna stylizacja.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Nie dopuszczalna jest zmiana stylizacji w trakcie trwania konkursu.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Prace nie można poddawać obróbce w programach graficznych
~zgłoszenie jedynie w formie "zdjęcie z szafy" lub wiernego print-screena.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif  Nie dozwolone są tzw. "gotowce" od Nine lub kiedy strój od Gwiazdy stanowi zdecydowaną
większość elementów stylizacji przy istniejących zamiennikach w asortymencie "U Nine".
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Obowiązują ogólne i intuicyjne zasady współżycia społecznego i fair play.
~w razie pytań lub skarg należy zgłosić się do którejś z jury.
Zgłoszenia składamy w postaci wklejenia zdjęcia z miss w odpowiednim stroju.
Można dodać krótką historię postaci, która może ułatwić odbiór stylizacji.

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Powodzenia i miłej zabawy! /modules/forum/img/smilies/epingle.gif

Ostatnio zmieniony przez Aria (28-07-2014 o 21h54)


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#1153 28-07-2014 o 22h07

Miss'Sensei
jula1243
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 802

Link do zewnętrznego obrazka

Oto moja Japonka xd pomyliłam się

Ostatnio zmieniony przez jula1243 (29-07-2014 o 11h40)


https://media.giphy.com/media/M41DGJtFGsGgo/giphy.gif

Offline

#1154 28-07-2014 o 23h27

Miss'ujdzie
Erza6
...
Wiadomości: 229

Gratuluję wszystkim z podium, zasłużyłyście pięknymi kostiumami. Jula1243 Tobie też gratuluję.
Nie ma to jak na temat "Japonia" strzelić sobie samobója podpisując "Chinka". Pozdro   /modules/forum/img/smilies/fou rire.gif

Offline

#1155 28-07-2014 o 23h35

Miss'wtajemniczona
Clarissa1317
"Od lat jest to zagwozdka ma, kto jest szalony- inni czy ja?"
Miejsce: Upper East Side:3
Wiadomości: 1 964

Link do zewnętrznego obrazka
A ja wolę proste kwiaty. Ostatecznie Japonia jest "Krajem Kwitnącej Wiśni"

Offline

#1156 28-07-2014 o 23h41

Miss'na całego
Yuki18
...
Wiadomości: 395

Erza6 a kto tych Azjatów rozróżnia? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png 
/modules/forum/img/smilies/content3.gif  /modules/forum/img/smilies/content4.gif  /modules/forum/img/smilies/miou.gif   

Gratulacje dla podium- i o to chodzi, żeby stawali na nim najlepsi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Wielkie dzięki za wyróżnienie, bardzo miła niespodzianka!
Dasharia dzięki za tak przyjemny komentarz /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif.

Nowy temat... zapowiada się interesująco... będę musiała wymyślić coś mega oryginalnego aby się wyróżnić wśród gejsz i innych kimon (nie jestem dobra w komponowaniu tego typu strojów, nie widzę w nich różnic /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png).


Link do zewnętrznego obrazka
Alternatywne Wybory Miss Fashion aktywowane! LOL!

Offline

#1157 29-07-2014 o 08h42

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#1158 29-07-2014 o 09h41

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Dzięki za 2 miejsce /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Szkoda, że wśród nagrodzonych osób nie znalazły się także : lupo, Roxy i Solei. Nie rozumiem też dlaczego nelumi jest dopiero w wyróżnionych, no ale są gusta i guściki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Nowy temat trochę nie mój, ale zobaczymy.
Erza6 Może to osoba z podwójnym obywatelstwem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#1159 29-07-2014 o 11h33

Miss'ujdzie
nana26
:)
Miejsce: Kraina Grzybów
Wiadomości: 210

Nadal nie mogę w uwierzyć że jestem na podium wśród tak znakomitych stylizacji. :DDDDDDDDDD Boski portret gratuluje talentu twórczyni.

Ostatnio zmieniony przez nana26 (29-07-2014 o 11h34)

Offline

#1160 29-07-2014 o 11h41

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Wielkie gratulacje dla podium i wszystkich wyróżnionych miss /modules/forum/img/smilies/epingle.gif

Japonia. Fajnie, czekałam na taki temat:
//photo.missfashion.pl/pl/1/30/moy/23631.jpg

Oto klasyczna azjatycka elegancja.

Offline

#1161 29-07-2014 o 14h18

Miss'na całego
Kupeczka
Podaję hasło: OKOŃ!
Miejsce: Hen daleko stąd...
Wiadomości: 292

Sayuri musiała pokonać wielu przeciwników jak i pułapek, by dostać się do jadeitowego zamku. W Wielkiej Sali znajdował się jedyny przedmiot, który mógł ocalić Takeru przed bolesną śmiercią spowodowaną Erasyri. Lekarstwa pilnował przerażający potwór, gnębiący pobliską wioskę.Sayuri udało się przedostać obok potwora i szybko chwycić przedmiot. Ogłuszający ryk wypełnił salę, potwór wściekł się. Zamachnął ogonem, niszcząc kolumny. Sayuri udało się odskoczyć i szybko użyła bomby dymnej. Dzięki temu udało jej się uciec. Na pożegnanie krzyknęła potworowi: ,,Wrócę tu z moim ukochanym, a wtedy nic ci już nie pomoże, potworze!"
                                                              //photo.missfashion.pl/pl/1/33/moy/25830.jpg

Offline

#1162 29-07-2014 o 14h20

Miss'Sensei
MadziaG
I'm done
Miejsce: 상상 한국어
Wiadomości: 1 110

Link do zewnętrznego obrazka
Oto moja waleczna japońska księżniczka


https://68.media.tumblr.com/8132945c38d10b97316afd28f77c2070/tumblr_oczqrwhqEv1rfqq7ho6_400.gif

Offline

#1163 29-07-2014 o 16h55

Miss'wow
Anime5867
Nicpoń.
Miejsce: Silent Hill
Wiadomości: 618

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Gratulacje wszystkim z podium oraz wyróżnionym /modules/forum/img/smilies/epingle.gif

Link do zewnętrznego obrazka

Przedstawiam japońską księżniczkę Kaori Amano .

Kiedy urodziła się  Kaori , jej rodzice byli zawiedzeni że mają czwartą córkę, ponieważ chcieli syna, który mógłby być następcą tronu.Cesarz Minamoto wyszedł na długi spacer, by poukładać sobie myśli, zanim po raz pierwszy odwiedził swoją żonę i nowo narodzoną Kaori.
        Księżniczka marzyła by zobaczyć co jest za murami zamku, niestety ojciec nie pozwalał jej na opuszczenie murów.Kiedy Kaori miała 16 lat ojciec pozwalał jej na opuszczenie murów zamku. Tego dnia Kaori chodziła bez celu po zamku zastanawiając się, jakie jest prawdziwe życie podanego.Postanowiła wyjść za mury i się tego dowiedzieć.Pewnego dnia Kaori poznała chłopaka o imieniu Akito.
   Akito i Kaori zakochali się w sobie.Kiedy Kaori miała 24 lata, razem z Akito postanowili  uciec z kraju i wziąć ślub.Tej nocy Kaori wymknęła się z zamku i razemz Akito uciekli. Na pożegnanie krzyknęła : ,,Żegnaj kraju kwitnącej wiśni"

Edit:Proszę mnie nie bić za opis, trochę poniosła mnie fantazja ;-;

Ostatnio zmieniony przez Anime5867 (31-07-2014 o 14h06)

Offline

#1164 29-07-2014 o 21h29

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 4

//photo.missfashion.pl/pl/1/33/moy/25855.jpg


Mi Japonia kojarzy się z kolorowymi strojami i dziwaczną popkulturą. Mówię tu o takich odmianach jak yamamba czy ganguro. Tutaj przedstawiam nieco delikatniejszą "odmianę".

Offline

#1165 29-07-2014 o 22h45

Miss'ok
Nocturne3
Jeśli chcesz, by nikt cię nie poznał to przebierz się za człowieka!
Miejsce: Ankh-Morpork
Wiadomości: 52

O matko! Nie spodziewałam się, że moja stylizacja będzie na podium, a co dopiero zajmie pierwsze miejsce /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png A portret od Dyokirii (dobrze odmieniłam?) jest wspaniały!

Offline

#1166 29-07-2014 o 23h30

Miss'na całego
Lucrecia
...
Miejsce: somewhere in Wonderland
Wiadomości: 262

//photo.missfashion.pl/pl/1/33/moy/25863.jpg

Oto moja misska w loliciej stylizacji.


https://media0.giphy.com/media/fwiCi6H3PKrYWDQ77P/source.gif

Offline

#1167 30-07-2014 o 00h27

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

Moja miss przedstawia Sweet Lolitę kocham te pastelowe słodkie kolory i sama spróbuje tego stylu .. tylko tych sukienek że nie wiem którą wybrać ^^

//photo.missfashion.pl/pl/1/33/moy/25871.jpg

Offline

#1168 30-07-2014 o 00h30

Miss'na całego
Lucrecia
...
Miejsce: somewhere in Wonderland
Wiadomości: 262

Ależ ze mnie ciamajda... Dopiero teraz zauważyłam ten szary kinol.  Szkoda, że nie można edytować nawet takich pierdułek. D:


https://media0.giphy.com/media/fwiCi6H3PKrYWDQ77P/source.gif

Offline

#1169 30-07-2014 o 00h51

Miss'całkiem całkiem
Rosali
...
Wiadomości: 100

//photo.missfashion.pl/pl/1/33/moy/25876.jpg 
A oto moja Japońska księżniczka Suhichi Yukize , która wybiera się na ucztę z okazji bitwy  pod Sekigaharą .
Bitwa ta otworzyła rodowi Tokugawa drogę do rzeczywistych rządów nad Japonią przez ponad 250 lat (epoka Edo), aż do drugiej połowy XIX wieku.

Ostatnio zmieniony przez Rosali (30-07-2014 o 00h52)

Offline

#1170 30-07-2014 o 01h14

Miss'na całego
Roxy
...
Wiadomości: 329

Link do zewnętrznego obrazka

Japońska uczennica.


               Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#1171 30-07-2014 o 09h16

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

nana26 temat J A P O N I A, a Ty piszesz o chińskiej kulturze i chińskim smoku?

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#1172 30-07-2014 o 12h21

Miss'gadułka
Anixa
I know you, I walked with you once upon a dream
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 3 300

Witam witam. Gratuluje calem u podium!!

Japonia przoduje w cudacznosciach. Postanowilam pokazac ich nowomode:

//photo.missfashion.pl/pl/1/33/moy/25886.jpg

Fryzura w kilku barwach, twarz i rece cale w bialym pudrze. Wszedzie piorka,cekiny, tiul i zwiewnosc, a za razem przepych az przytlacza. Taka prawie gejsza, tylko futurystyczna. Ach te Japonki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


a to moja inspiracja:
//photo.missfashion.pl/pl/1/33/moy/25887.jpg

Offline

#1173 30-07-2014 o 14h50

Miss'OK
Sniezyczka
...
Wiadomości: 1 278

Przedstawiam Wam samuraja. Pierwotnie samuraje byli świtą służącą najwyższym dostojnikom japoński a także byli częścią gwardii cesarskiej.Symbolem pozycji samurajów była samurajska szabla katana.
Charakterystyczna dla samurajów była ich fryzura – włosy upięte na czubku głowy i wygolone z przodu, nad czołem a także spopularyzowany warkocz.  Nosili strój składający się m.in. ze spodni hakama, kamizelki kamishimo i innych dodatków, dodających takiemu wojownikowi tajemniczości.
Samurajska zbroja, Ō-yoroi składa się z wielu segmentów, głównie metalowych, które pokrywano skórą i lakierowano, po czym łączono za pomocą grubych pasków z jedwabiu i skóry. Paski te stanowiły element dekoracyjny zbroi. Żelazna maska stanowiła nieodłączny element stroju pozwalający na zminimalizowanie ran i zachowanie anonimowości.

Link do zewnętrznego obrazka

W swojej stylizacji starałam się zawrzeć wszystkie tradycyjne elementy stroju zachowując go w ciemnych barwach, kojarzących się głównie ze złem. Czerwone oczy symbolizują nieustępliwość i nieugiętość w walce i właśnie zło.  Grymas na twarzy wskazuje na pogardę. W końcu samuraj posługujący się kataną za nic ma stojącego przed nim wroga. Spodnie hakama i wygodne, ocieplane buty pozwalające na bezszelestne poruszanie się z pewnością pomogą wyeliminować wroga. Strzeż się ciepłego oddechu na Twoim karku, który może okazać się ostatnim tchnieniem...

Edit:Dołączam równiez tradycyjną muzykę kojarzącą mi się właśnie z samurajami.
http://www.youtube.com/watch?v=lhJNAlagKKc&hd=1

Inspirowane na:

Ostatnio zmieniony przez Sniezyczka (30-07-2014 o 14h53)


Link do zewnętrznego obrazka
Jeśli masz niższy poziom MN bardzo proszę rzuć mi dwa wyzwania bez zakładu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#1174 31-07-2014 o 13h41

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Przedstawiam wam moją postac nie mam zdj ale ja opiszę/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Moja postać ma na imię MisurixD ma pomarańczowe włosy sukienke w kolorze żułto,zielono,czerwono,pomarańczowo,czarnym /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif Długie brwi makijaż fioletowy uwielbiam fiolet<3 <3   /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif ma brązowe buty oczy w kolorze brązowym /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif I jasną skure to wszystko dziękuje <3

Offline

#1175 31-07-2014 o 23h48

Miss'gadułka
Anixa
I know you, I walked with you once upon a dream
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 3 300

ehm czy tylko ja czegos tu nie rozumiem? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 45 46 47 48 49 ... 66